Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Novoroční aktualizace

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Milí hráči.
Zde můžete diskutovat k nové aktualizace


«13

Komentáře

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    a modré hnojiva a krmiva můžeme vyrábět až po vylepšení laboratoří na lvl 13 a výše???

    jak k tomu přijdou hráči, kteří nemají zásoby modrého??

    a noví hráči? 

    je to na na hlavu - pokud to má být možnost dělat něco navíc v laboratoriu, tak nezruším předcházející - v podstatě jsme utratili dolary za vylepšené zahradnictví

    to se vážené GGS nepovedlo - jak chcete přivést hráče k této hře, to nechápu - proberte se
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Celkem oceňuji možnost rychleji vyrábět speciální osivo, ovšem to modré krmivo je hovadina. Většina hráčů už jiné skoro nepoužívá, často podle toho předělali farmy (hlavně vyházením dekorací) a teď GGS ze dne na den změní pravidla, tohle by slušná firma fakt dělat neměla a když už, tak rozhodně ne bez varování. 
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    takže hráči co investovali zlatky do vylepšení zahradnictví - tak je vyhodili 
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    upraveno 28.01.2021
    džemy v nakládce do lodě???? minutu po aktualizaci ??

    .......................

    Edit: odstraněn nevhodný obsah, prosím seznam se se směrnicemi pro komunitu
    Post edited by Panda on
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    japefi (CZ1) napsal(a):
    takže hráči co investovali zlatky do vylepšení zahradnictví - tak je vyhodili 
    No to nutně ne, záleží jak moc dostupné budou ty katalizátory :sweat_smile:

  • unico_sk (SK1)unico_sk (SK1) SK1 Komentářů: 7
    tieto zmeny spravili farmarske laboratiorium uplne nepouzitelne, 23 katalyzatorov na 10 specialneho krmiva pre kravy? na 100 kusov premioveho krmiva treba 230 a to vystaci max. na 20 kravinov ... okrem toho zmenili aj ceny za upgrade, predtym to bolo cez 70 milionov, teraz na lvl 11 okolo 28 milionov ... kompenzacia ziadna :( realne zvazujem, ze po tejto zmene prestanem hrat
  • Fido2103 (CZ1)Fido2103 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Po aktualizaci je pro mě farmářská laboratoř nepoužitelná. Myslím, že to nebyla šťastná volba a to mám většinou z aktualizací radost. 
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    upraveno 28.01.2021
    japefi (CZ1) napsal(a):
    džemy v nakládce do lodě???? minutu po aktualizaci ??

    .......................

    Edit: odstraněn nevhodný obsah, prosím seznam se se směrnicemi pro komunitu
    no tak  ---   odstranění se mi stalo naprosto poprvé - nevím co je na slově ......... závadného - že by vzpomínka úspěšný tlak hráčů - ono se jednoduše odstraňuje a hůře vysvětluje nesmyslnost posledních kroků zřizovatele

    takže odstraňujte, banujte a možná se zřizovatele zeptejte, jak to máte vysvětlit hráčům
    Post edited by Panda on
  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Laboratoř-katastrofa.
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
     Doufáme, že tato aktualizace dodá vašim farmám více vzrušení na začátek nového roku!

    Tato věta v popisu aktualizace je naprosto výstižná!!!  Jsem vzrušený až na půdu, když se mi z laboratoře, do které jsem investoval docela dost peněz stalo druhé ...dosaďte hodně neslušné slovo... zahradnictví.
    Myslím, že tolik vzrušení jsem si ani nezasloužil. 
    Díky.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    a jen dotaz - proč s touto aktualizací nepřišli v pondělí ? 

    Konspirační teorie - protože se 27-ho v měsíci obnovuje předplatné?? 

    je to podpásovka, nic lepšího se k této aktualizaci nedá dodat
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    letmé nahlédnutí na anglické fórum říká úplně totéž - je to nekorektní jednání ze strany GGstudia - dublování zahradnictví, nezájem jestli si hráči vybudovali drahé laboratoře, utratili zlatky za vyšší úroveň zahradnictví, ....
    nezájem, nezájem, nezájem

    má to jeden pozitivní moment-  spousta hráčů ušetří - přestanou kupovat předplatné
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Všechny vaše příspěvky byly předány GGS, děkuji.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Proč náhle předělávají něco co je funkční ,stálo spoustu dolarů a nikdo si nestěžoval . Továrna na marmeládu je nový prvek  a nic proti tomu ....kde můžu nasbírat tolik katalyzátorů ?  čísla jako obvykle nesedí ,vždy jsem si myslela ,že v GGS sedí hráč  a podle něj  se farma vylepšuje ,nesedí ,prostě plácnou číslo a čekají jak to s hráčema pohne......takže ,se mnou to hnulo !!! 
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Vysvetlite mi ako môžem v labáku niečo vyrábať, keď sa nedajú vyrábať katalyzéry? Recepty na výrobu hocijakého katalyzéru vyhodili. Bežný katalyzér dostanem splnením denných úloch a tie ostatné, kde získam? Hlavne ten posledný, legendárny. Chápem, že je to labák a teda tie katalyzéry sú opodstatnené, ale nevyriešili otázku ich výroby. Pred tým tam boli. Nech ich vrátia!
  • The Lonely FarmThe Lonely Farm Komentářů: 205
    upraveno 31.01.2021
    Tak takováhle zlodějina tu ještě nebyla. Prvotní spršku vulgarismů už si přečetli kolegové ve spolkovém chatu, tady se ovládnu, ať se chudák Panda neopotí z cenzurování. Určitě toho má hodně...

    Takže věcně. Laboratoře mám dvě.

    Na gurmánské mám 9. úroveň. Stála mě "jenom" 170 milionů. Taková malá, postavená s cílem vyrábět především modré krmivo a hnojivo. Teď na ní nevyrobím nic. Vůbec nic. Mám tam dvě červené "z", protože žluté katalyzátory nejsou. Pokud nějaké milostivě seženu, můžu si tam vyrobit speciální osivo. To, které si běžně vyrábím v zahradnictví. (Následuje sprška vulgarismů.)

    Na hlavní farmě mám 30. úroveň. Stála mě PŘES 13 MILIARD. Postavena s cílem mít možnost vyrobit žetony do kola štěstí a hlavně mít možnost relativně pravidelně vyrábět zlatou bednu. Za těch více než 13 výše zmíněných miliard si dneska můžu vyrobit trochu modrého nebo oranžového krmiva. Zdůrazňuju slovo trochu, protože při požadovaném množství zelených katalyzátorů budu mít i s tímhle utrum velmi brzo. Totéž platí pro pár mlékárenských žetonů, které jsou na katalyzátory ještě dražší. Pak budu mít dvě červené "z" i tam. Budova k ničemu za 13 miliard. (Následuje druhá, mnohem vydatnější sprška ještě ostřejších vulgarismů.)

    (A ještě jedna.)

    Hlavně že fórum nejsou schopni opravit dva roky a na bugy z předešlých aktualizací kašlou. ..................................

    (A ještě jedna dávka vulgarismů.)

    (A plivanec nakonec.)

    Post edited by Panda on
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    na cz serveru je vedeno 2847 spolků - letmým dotazem se dá zjistit, že 5 TOP spolků nynější aktualizaci neřeší, bo mají laboratoře na lvl 20 a výše

    pokud budu brát za relevantní dalších 495 spolků, tak tam jsou hráči mírně řečeno rozladěni - jak by ne, když většina má labáky na lvl 8-10

    prosím o GGstudio o odpověď - proč má většina hráčů dělat křoví menšině - hráčům z TOP spolků při spolkovce, silu, atd. bez toho aby z toho něco měla? minimálně rovné podmínky, které byly výrazně pokřiveny současnou aktualizací.

    Většinou to dopadne tak, že se pár hráčů pozastaví nad nesmyslností a jasně daným směřováním hry - když platíš, tak máš výhody 
    - dovolím si ve světle čísel tvrdit že pokud je nepoměr příliš velký, tak by se tato minorita( křoví) měla razantně ozvat, aby měly hráči z TOP spolků v budoucnu s kým hrát, neb hlasů o ukončení hry je opravdu hodně

    pro začátek by stačilo psát své názory na fórum

    ( a pro pořádek uvádím, že jsem platící hráč)
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 28.01.2021
    japefi (CZ1) napsal(a):
    na cz serveru je vedeno 2847 spolků - letmým dotazem se dá zjistit, že 5 TOP spolků nynější aktualizaci neřeší, bo mají laboratoře na lvl 20 a výše

    pokud budu brát za relevantní dalších 495 spolků, tak tam jsou hráči mírně řečeno rozladěni - jak by ne, když většina má labáky na lvl 8-10

    prosím o GGstudio o odpověď - proč má většina hráčů dělat křoví menšině - hráčům z TOP spolků při spolkovce, silu, atd. bez toho aby z toho něco měla? minimálně rovné podmínky, které byly výrazně pokřiveny současnou aktualizací.

    Většinou to dopadne tak, že se pár hráčů pozastaví nad nesmyslností a jasně daným směřováním hry - když platíš, tak máš výhody 
    - dovolím si ve světle čísel tvrdit že pokud je nepoměr příliš velký, tak by se tato minorita( křoví) měla razantně ozvat, aby měly hráči z TOP spolků v budoucnu s kým hrát, neb hlasů o ukončení hry je opravdu hodně

    pro začátek by stačilo psát své názory na fórum

    ( a pro pořádek uvádím, že jsem platící hráč)
    Nemyslím si, že by to velké spolky neřešili, pro ně je zase nespravedlivost v tom, že laboratoře vylepšovali za mnohem více dolarů než kolik stojí teď, nemluvě o tom, že je taky vylepšovali s nějakým cílem, kterým určitě bylo něco lepšího než modré krmivo.
    A taky jsem si dost jistý, že i v top 5 spolcích najdeš lidi s laboratoří pod 16, sám jsem ve dvou z nich jednu dobu byl a mám laboratoř na 7 :-)
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Vše bylo předáno. Děkuji
  • unico_sk (SK1)unico_sk (SK1) SK1 Komentářů: 7
    Tri najuspesnejsie spolky na slovenskom servri su z tychto zmien znechutene tiez, su tam hraci cez level 600, ktory mozu vyrobit maximalne 200 kusov specialneho krmiva a potom nebudu mat dostatok katalyzatorov na dalsie. Len na jedno krmenie ho ja osobne potrebujem vyse 250... a to nehovorim o tom, kolko dolarov investovali na upgrade laboratoria, niektory ho mali na leveli 26 a viac, to su miliardy investovanych dedinskych dolarov ...
    Ja som kupoval zlato a mal aj mesacne predplatne. Zatial som zrusil to predplatne a ak sa nic nezmeni, koncim aj s celou hrou, tato zmena ma hrozne znechutila ... Soudruzi zabudli, ze ak nieco dobre funguje, nemaju na to siahat ...
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Zdravím  všechny  , teda  , že už sem na   forum  nepřispěla  příspěvkem  hodně  dlouho  ,  dnes  jsem  už neodolala,  budu se krotit   , abych  nebyla    vulgární  .  Tak  z laboratoře  se stala    budova  , která zabírá  místo  ,   katalyzátory není   zatím kde  brát   ,  takže ikdyž  člověk investuje do vylepšení ,  tak  bude  řešit kde vzít  katalyzátory  .  Továrna na   džemy      no k tomu se nebudu vyjadřovat  už  vůbec  , dneska  se zavedla  a hned    chce   lod     džemy  ,  super  ,  to  nám   teda milý  vývojáři  měli dát    továrnu  vylepšenou a návdavkem  něco málo  džemů    do skladu  .  Zkoušela  jsem  nacpat    džemy    z vlastní  výroby  ale  nepřišla  jsem  jak  je  do lodi   vložit  . A  jen tak mimochodem   mám otázku  , ikdyž to sem nepatří  .  Nikdy   jsem  neměla  v nabídce    trhu     zakázku  na humry   , tato závada  je  hlášena  už hodně   , hodně, hodně  moc  dlouho     rok  možná  i  dva   ,  prostě   co  se rybí   trh  zavedl  ,    tu  už asi  ani nikdo   opravovat  nebude     co  ???  Hlavně  že  se  zavádějí  novinky   , když  nejsou opraveny chyby.  A  že   chlapce  vývojáře   zdravím   ,  místo   vymejšlení   blbostí  at  opraví     aspon ty  humry    ,   nemyslím , že bych  byla  nedočkavá , když    tato   chyba  je   hlášena  více  jak   rok možná  i  déle  .  
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Milá Pando,

    prosím předej GGS tento požadavek - vzhledem k jednostranné změně podmínek ze strany zřizovatele pro tuto hru, odstupuji od předplatného a žádám jej vrátit. Využívat turbo sklízeč a turbo sazeč se při absenci modrého krmiva a hnojiva nevyplatí. Pokud by byla aktualizace - změny provedeny v pondělí (jak zvykle) měl bych čas předplatné zrušit.

    Děkuji.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    To je hnus,co jste s tím zase provedli.Laboratoř je k ničemu,aby šlo vyrobit něco k užitku musí být šílený level,na který bych potřebovala všechny finanční zásoby.Džemy jsou v nakládce lodi hned dva a to hned po oznámení,že nějaká továrna na džemy vůbec bude.Než se na továrnu najde místo,najde velký počet lidí nějakou dobu trvá.Potom se víc jak pět hodin staví.Když jsem se tím konečně prokousala,zjistila jsem,že jde udělat jen jeden druh.Takže jestli dobře chápu,musím se dostat na další level,abych mohla vyrábět další.A loď pořád stojí a stojí.Copak se tam už všichni zbláznili?Mají vývojáři pocit,že 24 hodin denně všichni sedí u farmy a plní jejich nesmyslné a šílené nové výmysly???
    Farmu hraju už hodně let,ale poslední aktualizace mi ji teda hodně znechutila
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Milá Pando,

    prosím předej GGS tento požadavek - vzhledem k jednostranné změně podmínek ze strany zřizovatele pro tuto hru, odstupuji od předplatného a žádám jej vrátit. Využívat turbo sklízeč a turbo sazeč se při absenci modrého krmiva a hnojiva nevyplatí. Pokud by byla aktualizace - změny provedeny v pondělí (jak zvykle) měl bych čas předplatné zrušit.

    Děkuji.
    Zdravím
    Své předplatné musíš zrušit sám až Ti příjde email asi týden před obnovením předplatného. Využiješ pro to odkaz, který je v emailu uveden.
    Pravidla předplatného nebyla změněna a nebyly změněny ani podmínky hry, stále můžeš vyrábět premiové krmivo a hnojivo.
    Panda
  • jarubo (CZ1)jarubo (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Opravdu jedna aktualizace lepší než druhá. Nejdříve otravné reklamy a pak laboratoř. Ještě chvilku a na farmu kašlu. Tohle už mě opravdu přestává bavit. 
  • kechuos (CZ1)kechuos (CZ1) CZ1 Komentářů: 150
    upraveno 29.01.2021
    Proč byl vymazán příspěvek o nesouhlasu od "japefi" ??????????????????????
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Level bude dlouhodobě asi nejmenší problém, horší budou katalyzátory. V celé stříbrné lize je 188 vzácných, i kdybych teď nějak dostal laboratoř na 16, tak mi to stačí na jedno nakrmení krav a ničeho jiného a to počítám s vodárenskou věží na max. Zlatá liga na tom bude asi trochu líp, ale ne o moc. Tohle zas připravoval někdo, kdo propadal z matiky už na prvním stupni, pokud to tedy vůbec někdo připravoval a nedal tam jen náhodná čísla. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Všechny vaše příspěvky byly a budou předány. Je potřeba dát týmu GGS nějaký čas, určitě se tím bude zabývat.
    A pomůžou tomu věcné připomínky, co je špatně a proč. 
  • Kajula5 (CZ1)Kajula5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 677
    Panda napsal(a):
    Všechny vaše příspěvky byly a budou předány. Je potřeba dát týmu GGS nějaký čas, určitě se tím bude zabývat.
    A pomůžou tomu věcné připomínky, co je špatně a proč. 
    Cha, tak na tohle bych rád reagoval :

    špatný je tým vývojářů, ale proč tam taková nemehla GGS má, to tedy fakt netuším.

    Tak nevím, bylo to dost věcné?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Kajula5 (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    Všechny vaše příspěvky byly a budou předány. Je potřeba dát týmu GGS nějaký čas, určitě se tím bude zabývat.
    A pomůžou tomu věcné připomínky, co je špatně a proč. 
    Cha, tak na tohle bych rád reagoval :

    špatný je tým vývojářů, ale proč tam taková nemehla GGS má, to tedy fakt netuším.

    Tak nevím, bylo to dost věcné?
    Pokud to mělo nějak pomoci s poslední aktualizací - tím myslím zpětná vazba k ní. tak to asi moc nepomůže.
    I tak bude předáno.


    Prosím všechny o konkrétní věci k aktualizaci. 
Sign In to comment.