Domů Czech Tým fóra

Moderátorský věstník

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
upraveno 14.02.2017 v Tým fóra
Milí hráči,

čas od času se stane, že mám pro vás nějakou důležitou informaci, která však v diskuzích snadno zapadne.

Třeba vývoj řešení nějakého problému, informace o novinkách ve hře i na fóru, jakákoli důležitá sdělení, která přímo nepatří do sekce oficiálních oznámení. Zkrátka "co mám na jazyku" a čeho byste si mohli nebo měli povšimnout :)

Ke sdílení takových informací bude sloužit toto vlákno, berte ho jako takovou nástěnku, kde občas můžete zahlédnout pro vás nějakou důležitou nebo zajímavou zprávu :)

Snad to aspoň trochu přispěje ke snazšímu hledání informací zde na fóru, vím, že si na to často stěžujete, tak se s tím snažím aspoň něco málo dělat ;)

Fóru zdar,

black-.-angel



«1315

Komentáře

  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A začneme pěkně zvesela, co říkáte? :smiley: 

    Zapojte se do valentýnské soutěže a vyhrajte jedinečnou dekoraci Táborák komunity!
    (A já k vám pak budu chodit nakukovat přes plot, protože já se téhle dekorace nikdy nedočkám :D)

    Přeju hodně štěstí! A samozřejmě taky lásky, když už máme toho valentýna :):heart:
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj farmaříčci :)

    Při pročítání některých dotazů (zejména z dob po přestupu na nové fórum) mě tak napadlo, kolik z vás asi používá jednu moc šikovnou funkci na fóru, a sice filtrování vláken v nejnovějších diskuzích?

    Nejjednodušší způsob, jak si přečíst poslední příspěvky, je kliknutí na "Diskuze" na hlavní liště:


    Jenže jak tam rychle najít aktuální informace a diskuze a neztratit se ve změti vláken, která vás nezajímají?

    Jednoduše stačí na hlavní stránce fóra u konkrétní sekce kliknout na ozubené kolečko a sekci umlčet kliknutím na "Mute":


    Tímto danou sekci vyřadíte z přehledu diskuzí s novými příspěvky. Výpis tak pro vás bude přehlednější a snáze se v něm zorientujete, "co se právě děje".

    Doporučila bych to zejména u sekcí představení spolků a hry. V těchto sekcích bývá denně spousta vláken s novými příspěvky, které vás nutně nemusí zajímat :)

    Když však do "umlčené" sekce půjdete buď z hlavní strany, nebo z bočního menu vpravo, uvidíte úplně všechny příspěvky, funkce Mute je vyřadí pouze z přehledu posledních diskuzí. (A úplně stejným postupem - Unmute - je vrátí zpět).

    Některým z vás jsem o této funkci již psala, ale skoro mám pocit, že tu o ní nikdy příliš nepadla zmínka veřejně. Snad tedy bude k dobrému užitku a přispěje k větší přehlednosti aktuálního dění na fóru :)

    black-.-angel



  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 09.03.2017
    A jsem tady zas :) Ne že by vás to všechny nějak výrazně zasáhlo, ale nechala jsem nám zrušit sekci Diskuze mimo téma, protože už opravdu nebyla potřeba. Tamní diskuze jsem sloučila a přesunula do sekce Vše ostatní mimo téma. Čím přehlednější struktura fóra bude, tím lépe ;) Ráda bych totiž jiné sekce naopak rozšířila, pokud se dokážeme s vanillou dostatečně poprat :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    tak jsem úplnou náhodou zjistila, že došlo k jedné pozitivní změně, kterou nám taky nikdo nesdělil... Ze zlatých květin už vypadávají i různá padátka do událostí apod. Docela milé překvapení :)

    Konkrétně aktuálně ke dni sv. Patrika 70 ks, kreseb do Asie 17 ks, i nějaká voda vypadla.

    Absolutně netuším, kdy ke změně došlo, ale za tuto změnu palec nahoru :+1:

    Tak ať vám to padá ;) 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    A další přeuspořádání na fóru je za námi. Podsekce sice nevyšly, ale sekce otázky ke hře se dočkala znatelné změny, která by, doufám, mohla pomoci zejména nováčkům v orientaci na fóru.

    Aneb někdejší pelmel desítek duplicitních vláken na stejné téma byl z neuvěřitelných 77 stran zmenšen na 9 (aneb co udělá pouhé sloučení vláken na stejné téma místo jejich zamykání!.. tímto "děkuji" moderátorům starého fóra za "krásně" strávené 4 měsíce :D Upřimný neskonalý dík však posílám wolfce, jejíž píli a pracovitost potkávám při jakémkoli úklidu na fóru :+1: )

    Veškerá témata jsou hned v úvodním příspěvku rozřazena do kategorií, doufejme, že to usnadní rychleji najít požadované téma a odpověď :) Pokud ne, neváhejte využít také funkci hledání v pravém horním rohu fóra ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Přátelé, kamarádi,

    dnes se nám tu dveře netrhnou :smiley: Jak jste si mnozí všimli, ve hře nemáme upozornění na začátek soutěže pro spolky. Nejedná se o chybu. Právě jsem se dozvěděla, že tato událost bude posunuta kvůli probíhající události sv. Patrika. Takže se v lovu čtyřlístků a leprikónů nemusíte vůbec ničím nechat rušit :)

    A na další spolkovku se můžeme těšit později, bude jí předcházet upozornění ve hře ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Drahé farmářky a drazí farmáři,

    tento případ mě vedl k myšlence, jak vám alespoň trochu s anglickou podporou pomoci. Návod na kontaktování podpory jsem přepracovala a přidala překlady ke všem kolonkám, které ve formuláři najdete. Snad vám to usnadní a urychlí vyplňování formuláře, abyste nemuseli překládat úplně všechno, ale jen své odpovědi. Já vím, že to českou podporu nenahradí, ale je to snad jediné, jak vám v tomto ohledu pomoci :heart:

    Návod najdete zde: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/16082/jak-kontaktovat-podporu-navod.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    ráda bych vás ujistila, že prozatím z postu moderátora neodcházím, pouze hledáme další posily :) Díky všem za vyjádřené obavy i podporu :heart:

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Připravte si své mušle a vyrazte na nákupy :) Benny má pro vás pár nových nabídek:


  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem!

    Obávám se, že chyba s výměnou medailí z vesnické ligy po konci týdne ještě není opravena, proto doporučuji za medaile nakoupit dřív, pokud máte ještě tu možnost.

    Přeji úspěšné nákupy a pěkný prodloužený víkend ;)

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Hezký večer, farmářky a farmáři :)

    Mám pro vás pár informací, které oficiálně nebyly řečeny:

    • Garáž - Farmářská bugina - aktivace tohoto stroje se nevztahuje na produkty, k jejichž výrobě je třeba použít vesnické dolary (tj. nelze aktivovat na produkty na koňskou pastvinu a pro Yarnacla).
    • Vesnice spolku farmářů - opuštění spolku - pokud člen opustí spolek, původně přišel o veškeré vesnické produkty a za ně dostal vesnické dolary, nyní již produkty nejsou samovolně prodávány, ale zůstanou ve skladu.
    • Kapitán Yarnacle - načasování příjezdu lodi k molu je chybou, jedná se o prohození času s odjezdem. Aktuální stav tedy nebyl zamýšlen, jedná se o chybu, která bude opravena.
    • Vesnická liga - nemožnost proměnit medaile za odměny je v řešení.

    Přeji krásný večer,

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 12.05.2017
    Moji milí,

    minule se mě na to spousta z vás ptala, takže tentokrát už mám pro vás info včas :)

    Akce těžce pracujících bude končit v úterý 16. května ve 13:59.

    Přeji úspěšný lov odměn :sunglasses:

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Krásné dopoledne všem farmářkám a farmářům,

    mám pro vás jednu potěšující zprávu. O příští návštěvě architekta budete informováni na twitteru, tak ho nezapomeňte sledovat ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    mám pro vás konečně jednu potěšující zprávu - stránka pro resetování hesla/zapomenuté heslo již opět funguje :)

    Hezký den,

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    jelikož nějakým nedopatřením architekt Steve včera zapomněl navštívit některé servery, další jeho návštěvu vám oznamujeme s předstihem, abyste měli čas se na něj připravit.

    Na naše farmy zavítá 7. července.

    Takže zatím promyslete, co mu zadáte za práci :) A nešetřete ho :D 
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem farmářkám a farmářům :)

    Ráda bych vás požádala o jednu věc. Skrze neuvěřitelné množství zpráv a reportování všeho, co se kolem hry točí, není momentálně v mých silách odpovídat na veškeré příspěvky na fóru a zejména "online" sledovat diskuzi k poslední aktualizaci.

    Chápu vaše rozhořčení, ale právě proto se snažím reflektovat vaši zpětnou vazbu a na jejím základě zvážit další možné úpravy a návrhy na případné změny. Vím, že poslední aktualizace vyvolala velkou vlnu nevole a pocit popudu k jakési revoltě. Tento stav je pochopitelně napříč všemi fóry a komunitami. Přesto přese všechno prosím mějte na paměti, že jsme tady všichni proto, že nás spojuje jedna společná věc, kterou je tato hra - odpočinková hra. Chci vás požádat o jedno - nikdy nezapomínejte na respekt ostatních hráčů a přispěvatelů na fóru. Nevylévejte si zlost na jiných, chovejte se k ostatním s úctou, byť s nimi nemusíte souhlasit či se z jakéhokoli důvodu "nemusíte". Pokud máte s někým osobní spor, řešte ho prosím pouze soukromě, pokud už to považujete za nezbytně nutné. Napadání jiných hráčů a členů týmu fóra na naše fórum nikdy nepatřilo a patřit nebude.

    Děkuju za dodržování výše uvedeného a za snahu na naše fórum navrátit přátelskou atmosféru, ať se ve hře děje, co se děje. Nevítaná aktualizace není důvodem k osobním výpadům a netolerování druhých.

    Přeju krásnou a poklidnou neděli,

    Vaše black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 29.08.2017
    Ahoj, komunito :)

    Abyste náhodou nepřehlédli mezi stánky, dnes nám začal Zlatý týden. Dali jsme hlavy dohromady a i mimo regulérní čas tohoto japonského svátku vám pro zpestření přinášíme vaši oblíbenou událost.

    Dále byla spuštěna Nehoda, tak nezapomeňte pomoct Vicky napravit neplechu, co se svými řidičskými schopnostmi natropila :D 

    Přeji mnoho zdaru při prohánění tanukiho po lesích okolo vašich farem i při léčení marodných zvířátek :smiley:

    black-.-angel

    PS: Pro případ potřeby připomenutí, návod k Zlatému týdnu najdete zde.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Pěkné odpoledne,

    tento víkend nebude probíhat Soutěž pro spolky, ta začne až příští pátek 8. září ve 14 hodin.

    Nudit se však určitě nebudete, o dnešní půlnoci začne klasická verze Akce těžce pracujících :)

    Prima den,

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 22.09.2017
    Moji milí,

    mám pro vás zprávy ohledně mořského rybolovu, na které dlouho netrpělivě čekáte.

    Od příští středy bude opět možné ryby prodávat přímo!
    Prodej ryb bude výdělečný už od začátku s nejmenšími loděmi.
    S vyššími úrovněmi lodí nebude výdělečný v nejhorších rybolovných oblastech, ale celkem dobře výdělečný v dobrých rybolovných oblastech.
    S plnou flotilou traulerů budete moci vydělat více než 6 milionů za den skrze přímý prodej (bez přeskočení a použití zlata).
    Nicméně plněním kontraktů si vždycky budete moci vydělat více. Za kontrakty je možné si vydělat až 34 milionů za den (bez přeskočení a použití zlata).
    Kromě toho další 2 miliony z rybí restaurace.

    Zároveň se pracuje na úpravě kontraktů na rybím trhu.

    Snad vás tyto zprávy alespoň trochu potěší!

    Hezký den,

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Milí farmáři rybáři,

    můžete vyslat své posádky na ryby, již brzy nás čeká rybářská verze akce těžce pracujících!

    Bude probíhat od 28.9. 00:00 do 30.9. 23:49.

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    mám pro vás pár informací:
    • Zítra ve 13:00 začne rybářská akce těžce pracujících, skončí 10.10. ve 23:59.

    • Další turnajová sezóna začne zítra v 15:00, odpočet ve hře byl bohužel chybný.

    • S koncem Oktoberfestu a farmy sladkostí řada serverů podlehla přetížení - největší problémy se týkají německého, italského a mezinárodního, některé se však týkají i českého, slovenského, francouzského a nizozemského. Někteří hráči tedy budou mít potíže s přihlášením do hry, je také možné, že servery bude nutné odstavit. Za tyto nepříjemnosti se omlouváme, tým usilovně pracuje na vyřešení problémů!

    Pěkný víkend,

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.11.2017
    Ahoj všem,

    vím, že nám poslední akce těžce pracujících přinesla více trápení než potěšení, ale abyste byli připraveni, mám pro vás info o dalších bězích této události:

    • 22. listopadu začne rybářská verze ATP
    • 26. listopadu začne spolková verze ATP
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem!

    V dnešním vánočním kole štěstí se bohužel vyskytly problémy s žebříčkem a připsáním odměn. Prosím tedy všechny, koho se problém týká a nedostali správné odměny, abyste se obrátili na podporu.

    Tu můžete kontaktovat zde: http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs.

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, farmáři!

    Mám pro vás pár informací:


    Záchrana zlatých rybek


    V poslední akci záchrana zlatých rybek se vyskytl problém, kdy mnoha hráčům nebyly po konci události připsány odměny. Snažíme se udělat seznam postižených hráčů, prosím tedy ty, u kterých se tak stalo, aby sdělili své umístění a chybějící odměny.
    Můžete tak učinit v tomto vlákně: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/167524/zachrana-zlatych-rybek-nepripsane-odmeny-za-umisteni nebo mně soukromou zprávou. Prosím na fórum, nikoli do hry. Rovněž je třeba, aby ti, co mi ohledně toho už psali do hry, napsali znovu, zprávy okamžitě po vyřízení mažu.
    Díky za spolupráci!


    Celosvětové mistrovství

    Žebříčky budou zveřejněny v pondělí, kdy budou také připsány mince mistrovství a odměny pro tři nejlepší servery. Obchodnice k mistrovství bude na našich farmách ještě týden.


    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 11.12.2017
    Milí hráči,

    už vám chybí akce těžce pracujících? Mám tady pro vás další termíny:


    • Rybářská akce těžce pracujících začíná 5. prosince ve 23:59 a končí 8. prosince ve 23:29

    • Spolková akce těžce pracujících začíná 14. prosince ve 23:59 a končí 18. prosince ve 23:29.

    A abyste se ve spolku náhodou nenudili (ano, myslím to ironicky), dáme si 3 dny bez spolkovky a pak nás čeká další:

    • Další Soutěž pro spolky bude od 9. do 12. prosince. Událost byla z důvodu závažné chyby přerušena a nahrazena Spolkovou akcí těžce pracujících.
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Milí hráči,

    pokud jste nestihli využít služeb obchodnice k mistrovství světa, máme ji zpět, ale jen do zítřejšího oběda!

    Přeji příjemné nákupy ;)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Milí hráči,

    zde jsou další termíny plánovaných událostí:

    15. - 18. prosince: Soutěž pro spolky (čas není určen)
    19. - 22. prosince: Spolková akce těžce pracujících (čas není určen)
    od 24. prosince: Santova dílna

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj všem,

    někteří jste si možná všimli, že vaše liga v blížící se soutěži pro spolky neodpovídá tomu, kde byste měli být. Je to kvůli poslední spolkovce, která byla kvůli chybě předčasně ukončena, počítá se to teď podle ní. Problému jsme si vědomi a tým momentálně prošetřuje všechny možnosti, jak tuto situaci vyřešit.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Ahoj, farmáři!

    Jen tedy možná shrnutí ohledně pár událostí ve hře:

    Dopis od Santy
    • včerejší kompenzační balíčky buď zmizely, nebo nebyly připsány vůbec, to bude dnes napraveno s hotfixem a všem budou balíčky připsány znovu
    • dekorace za 1. a 2. kapitolu rovněž neobdržel každý (a kdo ano, často se spokojeností, která po výstavbě zmizí), obě dekorace budou s dnešním hotfixem také připsány všem hráčům znovu
    • slíbené snížení množství požadovaných produktů o 25 % se týká bonusové fáze, nikoli první, kdy se plní objednávky

    Soutěž pro spolky
    • díky minulému běhu této události, která musela být kvůli chybě předčasně ukončena, byly spolky pro aktuální běh zařazeny do špatných lig, na správném zařazení se momentálně pracuje, aby vše odpovídalo stavu před posledním během události
    • začátek události je plánován po hotfixu

    Tematické události
    • dnes nám začala událost Hurá do přírody místo očekávané Tajemné Asie, je to z důvodu, že rotace událostí, která víceméně fungovala 4 roky, byla změněna, nové pořadí událostí tedy bude jiné

    A drobnost na závěr - zatím nemáme informace, kdy dnešní hotfix proběhne :)

    Pěkný den,

    black-.-angel
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Přátelé, kamarádi,

    další soutěž pro spolky nás čeká od 27. prosince, užívejte vánoce v klidu a pohodě :)
Tato diskuze je zavřená.