Domů Panda Aktivita

Panda

Uživatelské jméno
Panda
Návštěv
4,637
Funkce
Moderator, Announcement_Rights_CS
Datum registrace
Poslední aktivita
Body
264
Odznaky
15
Komentáře
1,224

Aktivita

 • Farmář_Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, děkuji za odpověď. Chtěl jsem se tě zeptat, jestli se na fóru dá zjistit výnos ze žetonu.
  23.05.2022
 • Panda
  Panda získal odznak Komentářů: 1,000 .
  You’re practically family.
  21.05.2022
 • Farmář_Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, Nevíš co to číslo znamená u tašky se slevou (%) - Prodej. Dříve se mi to tam neobjevovalo, až po aktualizaci.
  06.05.2022
 • Farmář_Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, chtěl bych se zeptat, jestli se dá získat Zlaťáky a dolary ze spolku farmářů, já mám spolek Farmář Radek, ale nyní jsem šel do jiného spolku, ale tam mám druhý můj účet. Když se vrátím zpět do spolku farmářů budou mi vráceny zlaťáky i dolary nebo ne. Děkuji za odpověď
  02.05.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Každý hráč může mít na jednom serveru jen jednu farmu. Multiúčty nejsou dovoleny. Pokud dáš dolary a zlaťáky do spolku zůstanou spolku, nic se ti nevrátí na tvůj účet.
 • Farmář_Radek (CZ1)
  Ahoj Panda, mohl by jsi mi pomoci. Já nyní na hlavní dělám úkol: Bez vybavení ani ránu. Mám mít na své farmě 3x tento objekt: Jablečný sady (úroveň 5), mě to ukazuje 1/3, mám splněno, ale já mám jablečné sady 2 na úrovni 5. Mám 3 sady, ale 2 jablečné sady jsou označeny takto: Jablečný sad spolku farmářů, ten je na úrovni 5 a druhý se jmenuje pouze jablečný sad - 5. úroveň. Všechny jablečné sady jsem koupil v sekci postavit. Psal jsem i na podporu a zatím se nevyjádřili.
  19.04.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Počítají se jenom jablečné sady. Ne jablečné sady spolku farmářů.
  • Farmář_Radek (CZ1)
   Farmář_Radek (CZ1)
   Děkuji za odpověď. Abych to splnil budu muset koupit nové jablečné sady a udělat oba na 5. úroveň.
  • Farmář_Radek (CZ1)
   Farmář_Radek (CZ1)
   Už mám 2. Jablečné sady na 5. úrovni a v knize úkolů se mi objevilo splněno 2/3. Díky.
 • Farmář_Radek (CZ1)
  Ahoj, chci se zeptat jak se vylepšuje knihovna (se změní na knihovna na hlavní farma) viz tento odkaz: https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Bücherei

  U garáže je to tak, že po kliknutí na i se objeví úroveň 1 až 7, po kolika úrovni se změní na vyšší, na úroveň 2, po sečtení úrovní strojů, úroveň všech zem. strojů je 3, atd. Ale u knihovny toto není. Tak bych se chtěl zeptat jestli se to někde nedá zjistit.
  18.04.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Knihovna se vylepšuje tím, jak nakupuješ příručky. Garáž se vylepšuje postupným vylepšováním strojů, které v ní máš.
 • Farmář_Radek (CZ1)
  Ahoj, neporadíš mě, kde najdu - Součást sady: #.. v obchodním centru, já mám na hlavní okrasní strom: #2, ale když jsem koupil velký okrasný strom, který patří do sady, tak se mi v sadě neobjevil. Neporadíš mě jak lze je získat, přes obchod tam vidím pouze ty obyčejné, které nejsou v sadě. Pak jsem se chtěl podívat na sbírku dekorací, ale nenašel jsem ji.  
  12.04.2022
  • Panda
   Panda
   Ahoj Set dekorací stromy byl dostupný v Santově dílně. Momentálně ho myslím nikde neseženeš.
  • Farmář_Radek (CZ1)
   Farmář_Radek (CZ1)
   Ahoj, v obchodník v centrum - Obchodník v ostrovní farmě. Tam nabízí sadu #32 - Hrady z písku, ale 18 milionů perel nemám. Jsou někde vypsány sady, jaké dekorace jsou v té sadě a kde je popřípadě seženu. Já vím o Sadě #2 - Stromy, co mám mít za dekorace, ale uznalo my to pouze jednu dekoraci. Když mám 2 dekorace, ta druhá je velký okrasný strom. Pak lze získat v balónu tyto sety, ale utrácet zlaťáky se my za to nechce. Kdybych věděl, že dostanu zlatý bedny a v nich zlaťáky, tak to udělám. Zkusil jsem 2x balón s diamantovými truhly a žádné diamanty neměly.
 • Farmář_Radek (CZ1)
  Ahoj, nevíš kde bych našel ceny pozemky, mám na mysli se správními cenami. Našel jsem tyto, ukazují špatný ceny - zlato. https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/Erweiterungen. Já jsem se koukal na další otevření pozemku, já můžu otevřít od úrovně 91, za cenu 54920000 dolarů a 36290 zlata, nyní ve slevě za 10887 zlata. Nevíš proč se sleva vztahuje pouze na zlato a ne na dolary.
  10.04.2022
 • Panda
  Panda hat das 1st Mod Anniversary- Abzeichen erhalten.
  A popular proverb says: "The ban is mightier than the sword"
  30.03.2022