Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Pomoc

Nutně potřebuju další členy do spolku... prosím... :)
Post edited by Directioner6917 on

Komentáře

  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 29.10.2013
    To je asi budeš muset najít a přijmout. Sami do tvého spolku jaksi nenaskáčou ;)
  • Directioner6917Directioner6917 Komentářů: 4
    upraveno 29.10.2013
    To máš pravdu :) Snažím se jak můžu :) Jde mi o to, že jsem začala plnit projekt a moji členové nejsou vůbec aktivní, takže to všechno padlo na mě.. :/
  • Kubík 2013 (CZ1)Kubík 2013 (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 29.10.2013
    hmmm, v 16 levlu :-)) tak si nejdřív něco přečti o hře a pravidlech, takto je opravdu nezískáš :-))) hodně štěstí a kdys to náhodou vzdal, tak vás vezmeme všechny 3 a budete výš hned :-))))
  • Directioner6917Directioner6917 Komentářů: 4
    upraveno 29.10.2013
    Já tuto hru začala hrát tak před 3 dny, takže se v tom ještě tak moc neorientuju a nevím, jak co přesně funguje... :/ co přesně máš namysli v těch pravidlech? :) Nebo jakou radu by jsi dala na získání členů? :)
  • Desidia2Desidia2 Komentářů: 469
    upraveno 29.10.2013
    Koukni na forum a čti.V návodech na hru toho najdeš hodně, co by jsi jako zakladatelka měla vědět.
    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?20243-N%C3%A1vody-ke-h%C5%99e-Big-Farm
  • Directioner6917Directioner6917 Komentářů: 4
    upraveno 29.10.2013
    Děkuju moc :)
  • Kubík 2013 (CZ1)Kubík 2013 (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 29.10.2013
    desidia byla rychlejší :-))) tak hodně úspěchů
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 29.10.2013
    Ono sehnat členy, to není jen tak. Ale sehnat DOBRÉ členy, to už je vyloženě fuška. Nejrozumnější mi asi přijde sehnat komunikativní členy se zájmem o hru (což taky není sranda) a pěkně si je "vyškolit" :)
  • Eleanora888Eleanora888 Komentářů: 44
    upraveno 16.07.2015
    Máš pravdu Petr S.2 ono sehnat opravdu DOBRÉ členy...páni!
    Zrovna jsem teďka dočetla dva články. Jeden byl o problémech s jednou vulgární hráčkou a ten druhý byl o povyšování zástupců nad členy. Oboje ty příspěvky jsou moc poučné doporučovala bych si je přečíst.
    Jinak k tvému spolku. Zkus napsat nějakým členům tvého spolku (jestli nějaké máš) aby hledali také. Pokud jsi sám...bude to trošku těžší. Zkus napsat hodně lidí...nějaký se určitě musí chytnout :)
    A pokud to nezabírá zkus přesvědčit například svého kamaráda, aby také začal hrát GoodGame Big Farm a pak ho pozvi do spolku!
    Dva jsou lepší než jeden no ne? :D
    Určitě nějaké členy najdeš držím palce!
    Eleanora888
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    upraveno 16.07.2015
    Eleanora888 napsal: »
    Máš pravdu Petr S.2 ono sehnat opravdu DOBRÉ členy...páni!
    Zrovna jsem teďka dočetla dva články. Jeden byl o problémech s jednou vulgární hráčkou a ten druhý byl o povyšování zástupců nad členy. Oboje ty příspěvky jsou moc poučné doporučovala bych si je přečíst.
    Jinak k tvému spolku. Zkus napsat nějakým členům tvého spolku (jestli nějaké máš) aby hledali také. Pokud jsi sám...bude to trošku těžší. Zkus napsat hodně lidí...nějaký se určitě musí chytnout :)
    A pokud to nezabírá zkus přesvědčit například svého kamaráda, aby také začal hrát GoodGame Big Farm a pak ho pozvi do spolku!
    Dva jsou lepší než jeden no ne? :D
    Určitě nějaké členy najdeš držím palce!
    Eleanora888

    Tady mi fakt nedá neragovat :o Jednak Petrův příspěvek je takřka dva roky starý a už ani hru nehraje. Takže... tvou reakci si velmi pravděpodobně nikdy nepřečte :) Jednak ti doporučuju přečíst si tedy příspěvek "o povyšování zástupců" znovu. Jeho ústředním tématem je totiž porušení VOP a manipulace s hesly, povýšené chování členů spolku je jen třešničkou na dortu.

    Na druhou stranu jsi mi ale vnukla novou myšlenku, jejíž souvislost mě dříve nenapadla. Že začínající spolek, který se pozve přes funkci přidání přátel, bude mít ze začátku oproti dříve založeným spolkům výhodu. Protože si hráči vzájemně budou pomáhat a pomoc zůstane doma ve spolku :) To je vlastně docela prima start úspěšného spolku :)
Tato diskuze je zavřená.