Domů Czech Otázky ke hře

Uvítací balíček

1411

Komentáře

  • PlayerAlena72PlayerAlena72 Komentářů: 1
    upraveno 25.09.2013
    Ahoj, já hru hraji už tři dny ale nic mi do emailu nepřišlo. Zkoušela jsem vícekrát zadat emailovou adresu.
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 25.09.2013
    Ahoj, já hru hraji už tři dny ale nic mi do emailu nepřišlo. Zkoušela jsem vícekrát zadat emailovou adresu.

    Zkus zadat jinou mailovku, koukni do spamu.....pokud se nezadaří, kontaktuj prosím support
  • mabismabis Komentářů: 0
    upraveno 29.09.2013
    mail na uvítací dárek jsem zadala už asi 20x a nic mi stále nepřišlo - spam a celá mailová schránka dokonale prohlédnutá :(
    Post edited by mabis on
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 29.09.2013
    mabis napsal: »
    mail na uvítací dárek jsem zadala už asi 20x a nic mi stále nepřišlo - spam a celá mailová schránka dokonale prohlédnutá :(

    Ahoj :-) Zkus zadat jinou mailovku...a pokud ani to nepomůže, kontaktuj prosím support hry :-) Pěknou neděli
  • Vale-Land2Vale-Land2 Komentářů: 26
    upraveno 29.09.2013
    Já už jsem zadala dvě adresy a každou taky tak 10x a nic
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 29.09.2013
    Nesmí být u Seznamu. Ideální je gmail - na Google :)
  • Věrča M2Věrča M2 Komentářů: 0
    upraveno 30.09.2013
    Už několikrát jsem vyzvedla uvítací balíček a ještě mi nebyl připsán,pořád mi to hlásí že byl odeslán a nic nemám,prosím o pomoc jak na to jestli dšlám já chybu to nevím asi ne.
    Děkuji.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 30.09.2013
    Ahoj. Vyzvednout si ho můžeš až poté, co Ti přijde oznámnení na email :). Klikneš tam na odkaz a zlatky a dolary se Ti poté přičtou.
  • ŽolíkovaŽolíkova Komentářů: 0
    upraveno 30.09.2013
    zdravím. zkoušela jsem všechny možnosti co tu byly napsane na uvit. balíček ale nic nejde. Take nerozumím tomu že mam kontaktovat support, poradí někdo prosím?
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 30.09.2013
    Žolíkova napsal: »
    zdravím. zkoušela jsem všechny možnosti co tu byly napsane na uvit. balíček ale nic nejde. Take nerozumím tomu že mam kontaktovat support, poradí někdo prosím?

    Odkaz na support hry najdeš v mém podpisu, napiš jim a popiš, jaký máš problém, oni už si s tím nějak poradí ;-)
  • ivus33ivus33 Komentářů: 1
    upraveno 03.11.2013
    přijde mi že mi ho ani nechcete dát... posilala sem to na 3 mejly a nic ... jeden je seznam 2hy je email a 3ti gmail .... ani na jeden nic :confused::confused::confused:
    Post edited by ivus33 on
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 01.10.2013
    No, ono je to možná tím, že na g-mailu je to v záložce "Promo akce"? :D
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 02.10.2013
    ivus33 napsal: »
    přijde mi že mi ho ani nechcete dát... posilala sem to na 3 mejly a nic ... jeden je seznam 2hy je email a 3ti gmail .... ani na jeden nic :confused::confused::confused:

    @seznam.cz a @email.cz máš stejného provozovatele, tam to většinou nejde. Na ten gmail se podívej tam, kam Ti poradil Petr. Někde je tu na foru i obrázek od něj, ve které záložce to je :)
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 02.10.2013
    Petr S.2 napsal: »
    No, ono je to možná tím, že na g-mailu je to v záložce "Promo akce"? :D


    Ahoj a kde najdu prosím ty promo akce. Mám taky g mail, ale najít je tam nemůžu... Moc děkuji, nebude se to asi hodit jen mě. Zdá se mi, že mám g mail celkově jinak nastavený :)

    Jinak obrázek jsi házel sem: http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?25734-Kde-najdu-zpr%C3%A1vy-ze-hry-Gmail&p=242762#post242762

    Můžeš tam napsat prosím i to, kde je najít? Děkuji
  • ivus33ivus33 Komentářů: 1
    upraveno 02.10.2013
    tam to není v tech promo... jinak ja vim kde to je... a nechodi mi nic... ani uvitaci mejl ze su zaregistrovana nic to je divny ne
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 02.10.2013
    čauky,ještě jsem nezažil hru,kde by propagovaná odměna přišla..
    jsou to jen bohapusté žvásty,které slouží k "nějakým" účelům...
    marnost nad marnost,klást zde takové otázky,neznám nikoho kdo je dostal,a jestli někdo říká,že ano,tak je sedmi-osmi lhář...)
  • pavlita.belkovapavlita.belkova Komentářů: 607
    upraveno 02.10.2013
    gba1 napsal: »
    čauky,ještě jsem nezažil hru,kde by propagovaná odměna přišla..
    jsou to jen bohapusté žvásty,které slouží k "nějakým" účelům...
    marnost nad marnost,klást zde takové otázky,neznám nikoho kdo je dostal,a jestli někdo říká,že ano,tak je sedmi-osmi lhář...)

    No ja som odmenu dostala..hrajem aj na CZ aj na SK, a dostala som na obydva účty...
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 02.10.2013
    gba1 napsal: »
    čauky,ještě jsem nezažil hru,kde by propagovaná odměna přišla..
    jsou to jen bohapusté žvásty,které slouží k "nějakým" účelům...
    marnost nad marnost,klást zde takové otázky,neznám nikoho kdo je dostal,a jestli někdo říká,že ano,tak je sedmi-osmi lhář...)

    Já jsem dostal jak uvítací balíček, tak denní odměny (kontroloval jsem to). Takže , vážený X-lháři, pokud chceš propagovat negativní náladu, doporučuji veseleji zaměřené fórum, třeba "Žiji mezi zombiemi a stejně brzy umřu" :D
  • candiskacandiska Komentářů: 7
    upraveno 02.10.2013
    mě to taky na email.cz nepřišlo zkoušela sem to posílat alespoň 20x a nic furt mni tam svítí modrá bublina..
  • ludvika22ludvika22 Komentářů: 1
    upraveno 03.10.2013
    Mně taky neposlali nikdy žádný balíček - i když píšou , že poslali. A teď mě dokonce odstřihli a nemůžu ani navštívit vesnici ani jinou mapu. Jsem tady uplně ztracená. Achjo.Prostě to nějak neumím.
  • gba1 (CZ1)gba1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 72
    upraveno 03.10.2013
    Petr,já nechci nic propagovat,já jen popisuji skutečný stav věci a mezi "žijící mrtvoly" se můžeš vrátit sám..
    čtu tvoje "rádoby" příspěvky,tak si zamkni ústa,ju?...
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 03.10.2013
    gba1 napsal: »
    čauky,ještě jsem nezažil hru,kde by propagovaná odměna přišla..
    jsou to jen bohapusté žvásty,které slouží k "nějakým" účelům...
    marnost nad marnost,klást zde takové otázky,neznám nikoho kdo je dostal,a jestli někdo říká,že ano,tak je sedmi-osmi lhář...)

    Ahoj :) To, co píšeš, je - s dovolením - nesmysl. Většině hráčů uvítací balíček přišel (mně taky mimochodem). Někomu hned na poprvé, někdo se u toho vyvztekal, někdo kontaktoval podporu a řešil přes ně. Je víc než jisté, že se sem ozvou ti, kteří s tím problém měli, hráči, u kterých balíček proběhl bez problémů, toto téma asi ani neotevřou. Proto tě prosím, abys podobné nepodložené útoky zvážil a pokud možno se jich vyvaroval. Děkuju pěkně
  • dejvo2dejvo2 Komentářů: 8
    upraveno 03.10.2013
    Keď všetko ostatné zlyhá skús použiť nejaký dočasný mail (aby si si nemusela zakladať ďalší). Jednoducho do googlu napíš "temporary mail" a nejaký skús. Daj si však pozor, táto adresa vydrží platná len cca 10min (potom ako keby ani nikdy neexistovala)
  • nikolisinkanikolisinka Komentářů: 0
    upraveno 03.10.2013
    Dobrý den, posílala jsem uvítací balíček na e-mail a nic mi nepřišlo!!!!!! jak ho mám získat, když ho neposíláte??
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 03.10.2013
    Ahoj. Místo vykřičníků zkus použít vyhledávač a pročíst si forum :). Dovolím si uzamknout :-)
  • Petr S.2Petr S.2 Komentářů: 1,101
    upraveno 03.10.2013
    dejvo2 napsal: »
    Keď všetko ostatné zlyhá skús použiť nejaký dočasný mail (aby si si nemusela zakladať ďalší). Jednoducho do googlu napíš "temporary mail" a nejaký skús. Daj si však pozor, táto adresa vydrží platná len cca 10min (potom ako keby ani nikdy neexistovala)

    to není moc dobrý nápad, protože pokud pak například zapomeneš heslo, tak ti nové bude osesláno právě na ten už neexistující e-mail
    gba1 napsal: »
    Petr,já nechci nic propagovat,já jen popisuji skutečný stav věci a mezi "žijící mrtvoly" se můžeš vrátit sám..
    čtu tvoje "rádoby" příspěvky,tak si zamkni ústa,ju?...

    To má být útok na mně? Co na to moderátor?
  • Layla1402Layla1402 Komentářů: 1
    upraveno 03.10.2013
    Mě to nejde. Já tam vyplním email, ale na email mi nic nepříjde tak jak si tu odměnu mám vyzvednout? :(
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 03.10.2013
    Layla1402 napsal: »
    Mě to nejde. Já tam vyplním email, ale na email mi nic nepříjde tak jak si tu odměnu mám vyzvednout? :(

    Ahoj :) POkud máš email na seznamu, zkus zadat jiný mail (ideálně na googlu, pokud ho máš). Jinak zkoušej dál, zkontroluj také spam.....
  • patricie14 (CZ1)patricie14 (CZ1) Komentářů: 90
    upraveno 03.10.2013
    stačí si založit nový email na centrum.cz, za pár minut je to hotové
  • dejvo2dejvo2 Komentářů: 8
    upraveno 04.10.2013
    Petr S.2 napsal: »
    to není moc dobrý nápad, protože pokud pak například zapomeneš heslo, tak ti nové bude osesláno právě na ten už neexistující e-mail

    Samozrejme že si ten mail potom musíš zmeniť nazad :)
Sign In to comment.