Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Kolo štěstí

D77 (CZ1)D77 (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
upraveno 03.01.2017 v Otázky ke hře
v inventáři je u žetonů napsaný - najdeš interakcí s: kolo štěstí. budou teda padat i na farmě nebo ne? a jestli i na farmě, tak furt, nebo jenom když je akce kolo štěstí?
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«139

Komentáře

  • Adiemus (CZ1)Adiemus (CZ1) Komentářů: 22
    upraveno 20.08.2013
    Zatočil jsem v kole štěstí a získal jsem prvotřídní krmivo pro krávy, jenže nemohu to vyzvednou.
    Chtěl bych vědět jak mohu postupovat při dalším kole, proto vás prosím o podrobném postupu. Děkuji
    Post edited by Adiemus (CZ1) on
  • Brooucinda2Brooucinda2 Komentářů: 2
    upraveno 19.08.2013
    Taky by mě zajímalo, kde seženu žetony. Ale co jsem pochopila koupíš je za zlaté. Tak asi to má být smyslem
  • tojejedno (CZ1)tojejedno (CZ1) Komentářů: 4,260
    upraveno 19.08.2013
    Vypadávají z veškeré produkce na farmě. Nebo si je můžeš koupit za zlaté.
  • FarmerajmFarmerajm Komentářů: 48
    upraveno 19.08.2013
    Vytocena odmena ti automaticky "vyskoci" z hlavnej budovy po zatvoreni ponuky kola stastia. Teda je mozne, ze si si ju iba nevsimol. Skus pozriet na sklade ci to krmivo predsalen nemas.
  • Adiemus (CZ1)Adiemus (CZ1) Komentářů: 22
    upraveno 19.08.2013
    Máš pravdu, nevšiml jsem si toho. Ale chtěl bych ještě vědět, kdy mohu zas zatočit kolem štěstí, to si musím koupit žeton za zlataky?
  • vlada18 (CZ1)vlada18 (CZ1) Komentářů: 67
    upraveno 19.08.2013
    můžeš si je koupit nebo počkat jestli ti někde vyskočí
  • FarmerajmFarmerajm Komentářů: 48
    upraveno 19.08.2013
    Tym si isty nie som.
    Na forum Rose hodila "Další žetony můžete poté najít také na své farmě - mohou náhodně vyskočit při jakékoliv činnosti, kterou provedete (sklízení, produkce, atd.)."
    Ale to vyvracia napis v casti Vybaveni pri zetonoch -> Najdes v interakci s: Kolo stesti
    Teda uvidime, ale ak je sanca ze padnu z beznych interakcii, tak urcite velmi mala.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 19.08.2013
    Farmerajm napsal: »
    Ale to vyvracia napis v casti Vybaveni pri zetonoch -> Najdes v interakci s: Kolo stesti
    Teda uvidime, ale ak je sanca ze padnu z beznych interakcii, tak urcite velmi mala.

    ten nápis je chybný ;-)
  • _vrtule (CZ1)_vrtule (CZ1) Komentářů: 409
    upraveno 19.08.2013
    Právě mi vypadl žetonek z kukuřice, takže potvrzuji chybnost nápisu :)
  • farmárka75 (SK1)farmárka75 (SK1) Komentářů: 596
    upraveno 19.08.2013
    mne predtým vypadol jeden z kapusty
  • reborning2reborning2 Komentářů: 54
    upraveno 19.08.2013
    ja mam oficialne prvy zeton teraz padol z kukurice.. hned po tom ako som sa vsetkym stazoval na chate co je to za kolo nestastia.. takze sup sup stazujte sa a padne :D
    Dnes som tu mal moznost byt komplet cely cas takze nepada to zrovna najcastejsie..
  • Keroll2Keroll2 Komentářů: 1
    upraveno 20.08.2013
    Další žetony můžete poté najít také na své farmě - mohou náhodně vyskočit při jakékoliv činnosti, kterou provedete (sklízení, produkce, atd.)


    a jak je možné že mě za dobu hry nevypadl ani jeden
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 20.08.2013
    protože mohou se nerovná musí :). je to o náhodě...
  • Ice Queen2Ice Queen2 Komentářů: 130
    upraveno 20.08.2013
    marpan napsal: »
    protože mohou se nerovná musí :). je to o náhodě...

    jj je to pravda. u nás padly členovi už 3 žetony a zbytku ani jeden :_(( asi nám vybral příděl na celej spolek a den :-)).. Naděje umírá poslední, tož hurá do farmaření :-)
  • adelageladelagel Komentářů: 0
    upraveno 26.08.2013
    Ahoj,vždy jak se přihlásím se mi ukáže že můžu točit kolem a něco vyhrát,ale JAK mám na to kolo "najet"??Děkuji :D
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 26.08.2013
    Ahoj :-). Špatně sis to vyložil(a). Jedná se jen o zveřejnění novinek ve hře. Co bylo a co bude. Akce kolo štěstí zase někdy bude. Kdy to bude, ale nikdo neví :)
  • janakoude (CZ1)janakoude (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 27.02.2014
    Na kole štěstí jsem si vytočila houpací síť a nemůžu ji nikde najít. Poradí mi, prosím někdo?
    Post edited by janakoude (CZ1) on
  • janakoude (CZ1)janakoude (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 11.12.2013
    Ahoj.
    na kole štěstí jsem si vytočila houpací síť a nikde ji nemůžu najít. Poradí mi, prosím někdo?
    Děkuji
  • medrinka2medrinka2 Komentářů: 4,674
    upraveno 11.12.2013
    janakoude napsal: »
    Ahoj.
    na kole štěstí jsem si vytočila houpací síť a nikde ji nemůžu najít. Poradí mi, prosím někdo?
    Děkuji
    gratuluji :), najdeš ji v té zelené pootevřené bedně dole na liště na obrazovce, myslím že je to druhá záložka -dřevěná bedna - mezisklad.
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 11.12.2013
    Ahoj, najdeš ji v meziskladě a ten se nachází v inventáři :)
  • simkova1 (CZ1)simkova1 (CZ1) Komentářů: 9
    upraveno 15.12.2013
    prosím z čeho padají žetony kolik jich vypadne za den děkuji?
  • petrusha (CZ 1)petrusha (CZ 1) Komentářů: 1,360
    upraveno 15.12.2013
    simkova1 napsal: »
    prosím z čeho padají žetony kolik jich vypadne za den děkuji?

    Ahoj :) žetony padají velmi, velmi málo - z polí. Za celou dobu, co kolo štěstí jezdí na farmu, mi jich vypadlo tak pět. Při každé návštěvě jeden žeton dostaneš automaticky, pak tedy šetřit je (abys mohla využít jackpot) nebo koupit za zlatky. Ještě je možné si žetony vytáhnout z tajemné bedny nebo v akci dostat k nákupu zlatek :)
  • tocata (CZ1)tocata (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 19.12.2013
    ahoj mám dotaz vytočila jem si 2 dekorace a v meziskladu mi naskočil piknik který neí ani v nabídce a vím že jedna byla hřiště je to nějaká chyba nebo to tak má být?
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 19.12.2013
    tocata napsal: »
    ahoj mám dotaz vytočila jem si 2 dekorace a v meziskladu mi naskočil piknik který neí ani v nabídce a vím že jedna byla hřiště je to nějaká chyba nebo to tak má být?

    Ahoj. Útulný piknik je v nabídce základního točení kolem,pokud ti padne políčko dekorace. Ještě lze vytočit co já vím tak místo na grilování, zmrzlinový vozík a velký okrasný strom (těch mám 23 dokobce :-) ). Co se pak hřiště týče, to lze vytočit jen prémiovým zatočením :).
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 19.12.2013
    tocata napsal: »
    ahoj mám dotaz vytočila jem si 2 dekorace a v meziskladu mi naskočil piknik který neí ani v nabídce a vím že jedna byla hřiště je to nějaká chyba nebo to tak má být?

    Ahoj chyba to není, dekorace se dá vytočit i mimo jasckpotové točení. Můžeš získat: piknik, gril, velký okrasný strom atd :)
  • tocata (CZ1)tocata (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 19.12.2013
    děkuji za odpověď :)
  • 4roba4 (CZ1)4roba4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    upraveno 05.01.2014
    Chci se zeptat padlo někomu v kole žetony nebo animace a v jackpotu mi padá jen slunečnice nebo růže už jsem hrál jackpot asi 3x a pořád padá to samé
    Post edited by 4roba4 (CZ1) on
  • Xanilvap (CZ1)Xanilvap (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 25.12.2013
    žeton mi padnul zrovna dnes :-)
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 25.12.2013
    Ahoj,

    padá vše ale ne vždy má člověk zrovna štěstí.

    S pozdravem
  • ELISBELISJA (CZ1)ELISBELISJA (CZ1) Komentářů: 63
    upraveno 25.12.2013
    Tak štěstí nemá asi plno lidí .... ani mně a ani lidem ve spolku v jackpotu kromě jedné či dvou růží a výjimečně slunečnice napadlo nic ......
    A pro vysoký lvl velký okrasný strom je taky super dekorace ..... škoda, že nejde někomu darovat :-))

    Tak aspoň budeme mít štěstí jinde ...
Sign In to comment.