Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

hráč vs spolok

245

Komentáře

  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 29.07.2013
    Máme nového člena a v 19 lvl to na něm chce 40 185 za výzkum
    a úroveň výzkumu máme 5
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 29.07.2013
    My sme sa dnes s dvoma členmi rozlúčili. jedna sa celý čas viezla, netvrdím, že ničím do spolku neprispela, ale bolo to minimum oproti ostatným členom. Druhá bola bohužiaľ už mesiac neaktívna a tej mi bolo ľúto, pretože bola u nás od začiatku. Prijala som dvoch nových členov a zatiaľ to vyzerá, že by to mohlo klapať. Komunikácia tu je dostatočná, tak dúfam, že sa nové "baby" uchytia:)

    Trocha návrat k testerovi: mám lvl 17, dnes to šlo ťažšie, keďže som nemala žiadne úlohy. Na noc dám vylepšiť mlyn a zajtra by som sa mohla pohnúť ďalej. Bedničku, ktorej zmiznutie som privítala, nahradila ešte vzácnejšia - chce po mne za páčidlo až 2500 zlatých:D No a spolkový strom - po niekoľkých hodinách som si všimla rozhrabanú hlinu za farmou, takže náznak tam predsalen je:D Nuž čo, doplazím sa do dvadsiatky a budem hľadať spolok:)

    Nálepkových bodov mám 86., dolárov 73 000, mám vybudované všetko potrebné na svoj lvl + v noci ten mlyn, spokojnosť je -54%, čo je na daný lvl dosť dobré, myslím:)
  • pavlita.belkovapavlita.belkova Komentářů: 607
    upraveno 29.07.2013
    Dadika2 napsal: »
    povlitka, môžeš napísať prosím, koľko ťa teraz stojí zapojenie do výskumu? Relatívne sa od toh dá odvodiť poplatok i pre nižšie - vyššie lvl, keďže navýšením úrovne robí navýšenie o približne 2000 dolárov.

    49 770 ma stojí momentálne vstup do výskumu :) ale je to už vyšší výskum..neviem, či to má na to vplyv
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 30.07.2013
    dosť ma dnes pobavili niektoré predstavenia hráčov,som už lvl 14 kto ma zoberie do spolku :).niečo čo zvládne hráč za 2 dni a napíše UŽ.farma neni ešte sebestačná pokým pri nej nesedíš pár hodín v kuse,zberať a mlieť v kuse.a aj tak buď nemáš hnojivo alebo krmivo pre svinky,či sliepky.hráč v lvl 14 nemôže byť pre spolok prínosom skor spolok je prínosom pre neho a to zneužívajú.
  • wolfka (CZ1)wolfka (CZ1) Komentářů: 2,937
    upraveno 30.07.2013
    mike napsal: »
    hráč v lvl 14 nemôže byť pre spolok prínosom skor spolok je prínosom pre neho a to zneužívajú.

    S tím tak úplně nesouhlasím - záleží na tom, do jak vypracovanýho spolku se člověk chystá. já vstupovala do spolku taky tak v tý době, ostatní členové toho spolku byli na stejné (nebo jen malinko lepší úrovni) a myslím, že já byla spolku stejně užitečná jako já.

    Samozřejmě lvl 14 není nic platnej spolku, kterej funguje už kolik měsíců, to je zas jiná kapitola...
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 30.07.2013
    hladam spolocenstvo mam 12 ty level a hram denne
    takých tu sa tu nájde neúrekom, je pritom jasné, že tých 11 - 14 úrovní dá hráč za deň, max dva. Potom sa divia, že na to málokto reaguje. Ak sa do spolku dostanú, zvyčajne do novozaloženého, kde sa ale málokedy dozvedia nejaké informácie a rady do hry,ale skôr budú so zakladateľom laborovať ako ďalej. Zvyčajne sa tu na fóre stretávame s otázkami, čo v tom spolku vlastne robiť a to od samotných zakladateľov. Hra ich v podstate svojim spôsobom núti založiť si spolok, ale pokiaľ sú to hráči, ktorí na fórum nestrčia nos, v hre sa toho o spolku veľa nedozvedia. Ja som v podstate človek "fórový", v každej hre, kde som, automaticky leziem na fórum. Keď som spolok zakladala, mala som už prelezené snáď všetky topicy, čo tu boli:D Netvrdím, že som vedela všetko, ale bolo mi jasné, do čoho idem. Pokiaľ sem ale hráč naozaj príde len ak už nevie ako ďalej, potom sa v tom spolku, hoci i vlastnom, trápi.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 30.07.2013
    příklad dvou odmítnutých hráčů:

    na žádost, aby napsali něco o sobě a jak si představují své možnost věnovat se hře mi odepsali
    1.
    Dobrý den začala jsm hrát dnes a časově tak 2 až 3x týdně maximum.Děkuji z a přijetí.
    zamítnutí:
    Když budeš mít větší zkušenosti, tak tě rádi příjmou. Také nám možná časem někdo odpadne nebo se budeme rozšiřovat
    odpověd:
    Dobrý večer nevadí mohu hrát sama jen tak

    2.
    jsem pouze obyčejný farmář hraju to už 3 hodiny a hře bych se měl věnovat někdy ráno a věčinou večer od 7 do 8
    Po stejném zamítnutí:
    komu si to dal

    myslím, že to nepotřebuje komentář
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 30.07.2013
    Na sk serveri nemáme príliš na výber. Hráč sa vykryštalizuje časom. Včera som vylúčila členku po trojdňovej neaktivite, nie však kvôli tým trom dňom, ale kvôli nezáujmu o akúkoľvek aktivitu v spolku. Dnes pri náhľade na jej farmu sa nič nezmenilo. Jednoducho prestala hrať a namiesto toho, aby to férovo oznámila, čaká na vyhodenie. Takýto prístup sa mi nepáči.

    K môjmu testerovi:
    Hrám tretí deň, mám úroveň 19. Trocha ma pribrzdilo, že som nemala žiadne úlohy, ktoré by mi dali nejaké expy. Nakoniec som sa s toho vyhrabala a dala vylepšovať mlyn. Tu musím skonštatovať, že nejaká predstava predmlieť si zásobu krmiva je na úrovni mlynu 1 - utópia. Melie len dve dávky a kým domelie, krmivo je spotrebované:D Tak sa mi farma na niekoľko hodín zastavila. Teraz opäť beží na plné obrátky. Mám vylepšený mlyn, prasačí chliev, jeden navyše, jablkový sad budem vylepšovať v noci. Na konte mám 110 000 a nálepkových bodov mám 106. Úplne sa týchto údajov držať netreba, pretože ja sa snažím tej farme venovať čo najviac. Môžem skonštatovať, že aktívny (ale skutočne aktívny) hráč v úrovni 19 by už pre spolok nemal byť na obtiaž. Dokáže našetriť či už na výskum, poplatky, ale i prispieť svojim dielom v projektoch. Navyše ak sa dostane do spolku, ktorý už má nejaké tie bonusy z výskumov, bolo by to prínosom pre obe strany.

    Dnes som dostala ešte na úrovni 18 prvú pozvánku do spolku (vďaka simon:D), zatiaľ však stále budem bojovať sama.
  • helaras (CZ1)helaras (CZ1) CZ1 Komentářů: 966
    upraveno 30.07.2013
    Myslím, že spolek vs hráč je hlavně o komunikaci. Máme nově duhý den desetiletou holčinu. O hru má zájem, na všechno se ptá a je šikulka. Hned se zapojila i do výzkumu. Jiní, kteří nastupovali i ve vyšším lvl, takový zájem neměli a vůbec nekomunikovali časem jsme se s nimi museli rozloučit.
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 30.07.2013
    V tomto máš veľkú pravdu, oveľa jednoduchšie sa spolupracuje s hráčmi, ktorí komunikujú.
    Pri týchto ďeťoch(samozrejme určite nie pri všetkých, ale bude ich dosť) mám však takú skúsenosť, že prídu, komunikujú, ale hra ich veľmi rýchlo omrzí a postupne sa ich aktivita minimalizuje. Príde mi to, že len zaháňajú nudu cez prázdniny. Netvrdím, že to bude i prípad vašej dievčiny, ani vám to neprajem.:)
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 31.07.2013
    4 deň - úroveň 21. Nebudem už ďalej uvádzať dni, ale len postup určitých úrovní. Nie každý môže sedieť za PC hodiny. Medzi lvl 19 - 21 až taký rozdiel nie je. Pokiaľ farma "pracuje", vie si na seba zarobiť natoľko, aby hráč zvládal potrebné vylepšenia na farme a prípadne i povinnosti v spolku. Dnes ráno som sa pridala k spolku. Viem, že moja farma ešte neprispeje nejakým ohromným dielom, ale aspoň to málo, čo je v mojich silách, sa budem snažiť zvládať. Dokázala som si spraviť prehľad, koľko je únosné požadovať od hráča v mojom lvl. Nemyslím si, že je to nezvládnuteľné. Za výskum v lvl 21 dám 43 415 dolárov. Postup na novú úroveň tento poplatok zvýšil o tisícku aj pár drobných ( sorry, nezapamätala som si sumu s lvl 20). Teraz som dala lvl up, kúpila som si pozemok a na výskum by mi v prípade potreby ešte stále vyšlo. Pred kúpou pozemku som mala niečo cez 220 000 dolárov - z toho 22000 som dostala za lvl up. Nálepkových bodov sa mi podarilo nazberať 141. Ubezpečila som sa v jednej veci: ak v spolku budem požadovať po členovi mojej úrovne raz za týždeň zapojenie do výskumu a denný poplatok 4000 - 10 000, nie je to tak strašné. Zvládnuť sa to dá a bonusy spolku to hráčovi vrátia. Samozrejme ak je aktívny a stihne si čo to na farme dopestovať.

    Dodatok: spolok je super, "ukecaný" národ, človek sa nemá kedy nudiť:)
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 01.08.2013
    sa ti darí :) len by som chcela vedieť ako stíhaš povinnosti v dvoch spolkoch :) na cs mám uroveň 19 a neponahlam sa nikam,3 žiadosti som slušne odmietla že nemôžem sa naplno venovať dvom farmám a dvom spolkom naraz.ale možno neskor to vyskúšam.farma si už na seba zaraba krmivo stíham,horšie je to s hnojivom ale to sa spraví neskor.
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 01.08.2013
    Mám zaplé obe farmy naraz, v jednej klábosím a druhú "dirigujem" :D Medzitým sme stihli na sk dokončiť projekt, beží výskum, farmu tam mám v podstate už samostatnú. Možno by to bolo ťažšie, keby som mala na sk farmu v nižšom lvl, vtedy tomu treba venovať viac času. Takto už len čakám kým zarobím potrebné milióny na vylepšenia. Na cz ju pomaly budujem, som lvl 22, zajtra by to malo poskočiť, len čo dovylepšujem silo. S hnojivom som nejak problém nemala, pretože som si preventívne postavila hneď i druhý prasací chliev. Síce som chvíľami čakala, až sa silo naplní, ale sady stáli málokedy. Až teraz sa zastavila jabloň, lebo som všetko hnojivo naprala do čerešne. Je to zaujímavé začínať odznova a môžem sama za seba povedať, že trochu viac chápem začínajúcich hráčov. Totiž za toho pol roka človek na tie začiatky tak trochu zabudne:)
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 01.08.2013
    že trochu zabaudne,mne toho vyfučalo veľa z hlavy.ale fakt je to zabava,tiež pracujem na oboch naraz len nestíham kecať tolko u svojich Fúrikov aspom si oddychnu odo mňa:).zatial sa mi páči byť sama,zúčastnila som sa 2 súťaží to iste ako vysoke lvl,kto môže zlatkuje ale to je normálne ked potrebuje spolok body tak inak to nejde.nech sa ti darí

    inak tie včely sa dohodli na oboch farmách mám po 2 :)
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 04.08.2013
    Trochu som sa odmlčala, v tom teple sa skutočne moc písať nedá, ale aby ste si nemysleli,že som sa na českú farmičku vykašľala, predsa uvediem zopár zaujímavostí. Mám lvl 26, za farmou mi straší už niekoľko lvl ďalšia bednička, tentoraz chce páčidlo za 3500 zlatiek. Mali by tam dať možnosť odmietnuť, pokiaľ o ňu nemám záujem. Budem teraz čakať, čo za lvl musím dosiahnuť, aby som sa jej konečne zbavila.

    V spolku zvládam tak poplatky, ako i výskumy, takže nevidím problém v tom, aby to zvládali i iný hráči. Teda v podstate jeden problém je - aktivita. Niekedy mám pocit, že hráči sa zapnú, ticho ako myšky si odohrajú svoje a opäť sa v tichosti vypnú - len aby po nich niekto niečo nechcel. Medzi úrovňou 24 až 26 som mala niekoľko úloh na vybudovanie, vylepšenia a tak, navyše pribudla gurmánska farma. Takže pokiaľ hráč hrá štýlom - zapnem sa, zasadím, prídem o pár hodín, tam už problém nastávať môže. Ako hráč som so spolkom na českom serveri spokojná. Požiadavky nie sú prehnané, kolektív je super a myslím, že na cz nie je ani problém nahradiť neaktívneho hráča v prípade potreby aktívnejším. Toto sa už nedá povedať o serveri sk. Rozšírili sme spolok o ďalšie dve miesta. Prijala som dve hráčky - jedna prišla, vložila poplatok hoci ešte ani nemusela a zapojila sa do výskumu. Takýchto hráčov by som brala všetkými desiatimi, len keby som vedela, kde ich hľadať. Táto hráčka má lvl 26. Na porovnanie, druhá hráčka toho istého lvl sa ani po dvoch týždňoch ešte nezapojila do žiadneho výskumu, komunikácia je minimálna a keďže je to ešte dieťa, tak aj dosť ťažká. Očividne tejto hre nerozumie ale ani sa nepýta. Písať návody ako hru hrať je v systéme správ dosť obtiažne. Čo v takomto prípade robiť? Helaras tu raz chválila desaťročnú členku, ktorá o všetko javila záujem - nuž ja som také šťastie nemala. Je ťažké dopredu určiť, kto bude pre spolok prospešný a kto nie. Takisto je ťažké nastaviť pravidlá tak aby každému vyhovovali. Ale ak chce spolok napredovať, tak tá aktivita tam byť musí.

    V podstate tu polemizujeme tí, ktorí sa o prijímanie hráčov starajú, prípadne ich trápi aktivita - neaktivita niektorých z nich. Ako tu už bolo uvedené, hráč vs spolok je o komunikácii, uvítala by som (a určite nielen ja), aby sa k tejto debate pridal i niekto z druhej strany, kto by uviedol svoje postrehy z pohľadu hráča, člena spolku.
  • tomkr3tomkr3 Komentářů: 445
    upraveno 05.08.2013
    Ahoj Dadika, díky za super téma. Tvoje příspěvky jsem si přečetla a je to vážně zajímavé čtení :). Taky už jsem skoro zapomněla jaké je to být začátečník.
    Mluvíš mi z duše o nekomunikujících členech spolku. Mám jich několik zvláště dva jsou "vypečení". Přijdou jednou za dva -tři dny , občas něco vloží do pokladny a to je vše. Je opravdu těžké někoho vyhodit ze spolku. Pořád si říkám že nějaké peníze do spolku dali a dávám jim "poslední" šance na zlepšení a ono to nepomáhá.
    Taky jsem byla jenom člen spolku, ale příspěvky jsem platila a do výzkumů i projektů jsem se zapojovala automaticky. Vždyť přece, když jsem vstoupila do spolku, přijala jsem tím automaticky jeho podmínky a jako člen i zájem o jeho rozvoj ne ?
  • ELISBELISJA (CZ1)ELISBELISJA (CZ1) Komentářů: 63
    upraveno 05.08.2013
    Díky moc za pěkné příspěvky, měl by si je opravdu přečíst každý.
    A stejně jako v životě je i farma o komunikaci, ať se to někomu líbí nebo ne. A pokud vstoupím do spolku (spolek - společně), tak musím přijmout i jeho pravidla. Určitě nikdo nechce po hráči příspěvek každých 5 minut na chat, ale občas i tam nějaká zpráva potěší. Tak přeju nám všem hodně dobré komunikace a ať se nám na farmách daří !:-D
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 05.08.2013
    ELISBELISJA napsal: »
    Určitě nikdo nechce po hráči příspěvek každých 5 minut na chat, ale občas i tam nějaká zpráva potěší.

    Myslím, že na Vašem chatu už po pěti minutách není vidět, jak debata začala :). Takový spolek bych přál všem :). Ať se Vám daří :)
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 05.08.2013
    ja to momentálne beriem ako hráč vyššieho lvl na sk je naozaj ťažke nájsť hráčov ktorých to baví a na CS serveri(neboj marpanko nebudem provokovať) som v spolku ktorý sice by aj kecal ale nemá kto.raz za čas tam niečo napíšu a to asi typu tak ahojte idem od pc.na chate vidíš len aktivitu a sem tam niečo ako reč človeka.ako člen takehoto spolku ma to nebaví a nezlepšilo sa to takže odtial odídem.a to som len lvl nízky a vklady davam slušné neni to o doláčoch ale o ľudoch,aspom pre mňa........
  • Dadika22Dadika22 Komentářů: 24
    upraveno 05.08.2013
    Každý sme iný, jeden je ukecanejší, druhý je zas mĺkvy. Ak sa však ten, kto má záujem aj o komunikáciu a nielen o hru dostane do spolku, kde tá komunikácia viazne, verím, že to je potom nič len nuda. V takomto spolku hráč v tom lepšom prípade (ako to zvažuje mike) odíde, v horšom mu to môže hru znechutiť až sa na ňu pomaly vykašle. Nik neočakáva, že budú v spolku výrečný všetci, ale aspoň traja hráči, ktorí by udržiavali komunikáciu sú vítaní, pretože tam sa už dá chytiť "témy" a aj ten čas pri farmárčení potom ubieha veselšie. Kolega v sk spolku mi nedávno povedal, že sa mu ľahšie kecá s ľudmi v spolku, s ktorými je tam už dlho, lebo ich už ako tak pozná. Prišla k nám však pred cca mesiacom dievčina, ktorá sa hneď zapojila a dá sa povedať, krásne zapadla medzi nás. Sú však takí, od ktorých po príchode nenájdeš v chate ani písmenko. Na cz serveri pribudla teraz tiež dievčina, ktorá sa dokázala tak krásne zžiť s kolektívom, že nik ani nevníma, že je tam dva dni.

    Momentálne robím porovnanie, ako sa dá dokončiť udalosť Hurá do prírody pre lvl 27 vs lvl 70, zatiaľ by som povedala, že v pohode zvládam obe skoro rovnako.
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 05.08.2013
    takže som bez spolku a asi to tak aj nechám a pomaly sa budem šplhať hore :)
    plním druhu úlohu dodať jablká,chýba mi ešte 600 jablk čo na to,že mám jeden sad je super
    dolárov mam tiež dosť hoci spolku som dala za 4 dni niečo cez 100 000 to je slušné
    budujem drevené klady,plnenie úloh nechávam priebežne okrem výstavieb tie robím okamžite ako nabehnú
    som lvl 24 za necelý týždeň super
    takže kludne môžem nižšie lvl v spolku sekírovať,že sa to dá,chce to len logistiku a myslieť trošku čo je pre moju farmu potrebné a čo nie
    toť na dnes všetko s cs farmy
  • ELISBELISJA (CZ1)ELISBELISJA (CZ1) Komentářů: 63
    upraveno 05.08.2013
    Marpane díky :-)), někdy je to vážně tak ! :-DD

    Mike - nechceš to zkusit na českém serveru k nám ? Zítra nám končí výzkum na rozšíření ... Třeba by jsi si změnil mínění o spolcích :-))
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 05.08.2013
    ELISBELISJA napsal: »
    Marpane díky :-)), někdy je to vážně tak ! :-DD

    Mike - nechceš to zkusit na českém serveru k nám ? Zítra nám končí výzkum na rozšíření ... Třeba by jsi si změnil mínění o spolcích :-))

    nestačí vám dadika :) to by bolo na vás moc slovákov :D si rozmyslím do zajtra večera,ja som ako vietor,hneď mením smer
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 06.08.2013
    Dobré ránko do prvého podovolenkového dňa, ach jo:(

    Môj noťásek ale pekne so mnou i v práci farmárči, tak zhrniem udalosti predošlého dňa:
    Nabehla nám akcia, tak sa snažím porovnávať. Na oboch farmách (lvl 27 vs lvl 70) plním tretiu úlohu. Dá sa povedať, že doslova identicky. Dá sa to zvládať. Sledujem reakcie hráčov na to, ako to nepadá, ako sa to nedá. Úprimne - chce to snahu, ale zvládnuť sa to dá. Je jasné, že ak prídem na farmu ráno a večer, tak budem mať problém spraviť za deň vôbec prvú úlohu, ale nik nemôže čakať, že bez aktivity im to pôjde samo od seba.

    K včerajším udalostiam:
    nestačí vám dadika to by bolo na vás moc slovákov si rozmyslím do zajtra večera,ja som ako vietor,hneď mením smer
    Každý spolok má iné pravidlá a zaužívaný "stereotyp" Nie je to inak ani v prípade môjho spolku na sk a spolku v ktorom som na cz. Ak by som mala porovnávať, tak ten český je viac ukecaný:D, čo sa mi páči. Je jasné, že i tu sa objavia mĺkve chvíle, ale je ich podstatne menej, ako na sk. Povedala by som, že je to príjemný kolektív fajn ľudí (marpánek vie:D). Keby v ňom bolo viac ľudí z sk, malo by to jednu výhodu, nabudúce až po nich budem pýtať dážď, tak ho aspoň rozdelia pre dvoch a nepošlú mi zlievak:D Pokiaľ má človek aspoň aké také komunikačné schopnosti, dokáže sa zžiť. Neviem, aké by to bolo v inom spolku, ale popravde to ani skúšať nemienim, takže takéto porovnania už nechám iným:) Som rada, že som reagovala na ponuku miesta v spolku, myslím, že je to tá ideálna zlatá stredná cesta pre hráča, ktorí chce hrať a byť prospešný, ale chce hrať v kľude a bez stresov:)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 06.08.2013
    Ve zmiňovaném spolku Dadiky na cs, chat opravdu žije. Je pravdou, že se nezapojí všichni a že jak kdos psal, musí bejt vždy nějací tahouni :). Když se najde dobrá banda, je vždy o čem si psát. je fakt, že všichni na to třeba nemaj buňky a tak alespoň se spolkem spolupracují jinak.
    To je příklad toho našeho, kam jsem se vrátil. Ráno se pozdravíme, pokecáme...občas přes den a pak zase večer. Ten náš chat moc nežije :). Ale mrtvý taky není. Co je ale super, tak je aktivita hráčů. Během včerejška jsme 2x spustili projekt zelná hlava, což se ještě nikdy nestalo.
    Takže ono je na jednu stranu těžký říci, co je lepší. Buď prostě ta komunikace, nebo výborná spolupráce. Nejlepší by bylo samozřejmě obojí, ale to už by musel mít někdo štěstí na takový spolek narazit :))...
  • Dadika (SK1)Dadika (SK1) Komentářů: 561
    upraveno 06.08.2013
    marpan napsal: »
    To je příklad toho našeho, kam jsem se vrátil. Ráno se pozdravíme, pokecáme...občas přes den a pak zase večer. Ten náš chat moc nežije :).

    To mi nejak nesedí, ty v spolku a ticho? to musí byť nejaký iný marpan:D

    Čo sa projektov týka, je mi ťažko porovnávať. V českom spolku som krátko, momentálne tam zažívam druhý projekt a i ten vyzerá na zvládnutie s predstihom:)
    V spolku na sk čo sa týka projektov, tak máme pravidlo, že projekt spúšťame vždy deň po aktualiázcii (nechceme riskovať, že niečo zblbne). Hoci máme vyskúmané nejaké tie časy navyše, nikdy sme to nepotrebovali, vždy bol projekt hotový so značným predstihom. Počas takýchto akcií ako je teraz Príroda, projekty zvyčajne prispôsobujeme tomu, čo treba zberať do akcie. Hovorím tomu spojiť užitočné s užitočným:D I teraz premýšľame nad tým, že po jablkách spustíme ešte vajíčka, ktoré sme pri poslednej prírode stihli dokončiť tiež dvakrát, kým si ich každý splnil do úlohy v udalosti:D Teraz nás trocha poháňa snaha dosiahnuť 25 úroveň spolku a odomknúť si ďalší výskum jabĺk, ktorý sme si už popredu odhlasovali.
  • inna.ka2inna.ka2 Komentářů: 13
    upraveno 06.08.2013
    Dadi,

    začínám ty tvé postřehy číst téměř pravidelně,je to jako když si po ránu uvařím kafe a zjistím, že mi něco k tomu chybí (pro všechny rejpálky: ne, opravdu to teď není cigareta!!:-) Zkrátka při všech těch automatických povinnostech si zapnu fórum a čtu, přitom se tak nějak blbě culím a říkám si, že je fajn mít takové lidičky ve spolku,protože když mám jakýkoliv problém je skoro vždy hned vyřešen. Navíc jsem našla spolek ve kterém se doslova můžu vyřádit a myslím, že máme i velké štěstí na lidi, kteří k nám přijdou...Ťuk, ťuk..to ale musím zaklepat...:-)
    ja som ako vietor,hneď mením smer

    Mikeu, jestli jsi taková přelétavá sojka, tak k nám raději nechoď, my potom při ztrátě člena roníme krokodýlí slzy...:-) Ale pokud by jsi měl vážný zájem, jsi určitě vřele vítán:-) :-)
  • Beba2 (CZ1)Beba2 (CZ1) Komentářů: 476
    upraveno 06.08.2013
    až tak nelietam,u furikov som od mjanuara a nechcu sa ma zbaviť,dokonca mi dali aj zastupcu,tak to neni so mnou až take zle :) a cítim sa tam skvele
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 06.08.2013
    inna.ka2 napsal: »
    (pro všechny rejpálky: ne, opravdu to teď není cigareta!!:-)

    skoro se bojím holka tipovat, co by Ti tak ještě mohlo chybět (porouchala se sekačka? :p:) )
    přitom se tak nějak blbě culím
    bez komentáře skoro :)))
    spolek ve kterém se doslova můžu vyřádit
    taktéž nou cement :D
  • inna.ka2inna.ka2 Komentářů: 13
    upraveno 06.08.2013
    Tó jsem čekala:-DDD Mimochodem, sekačka seče a všechno je naprosto cajk...takže vážně nerozumí tomu, co se ti nezdá??? Neviděl jsi mě culit...natož "blbě" culit....:-DDD
    taktéž nou cement

    Cementem by jsi potřeboval po hlavě ty! :-))
Sign In to comment.