Domů Czech Místo pro setkávání hráčů a spolků farmářů

Mozne hacknutie farmy

Ahojte, moju farmu pravdepodobne niekto hackol, kedze heslo poznam len ja a k mojmu pc nema nik iny pristup. Tak len opisem situaciu - rano bola farma ok, na obed uz mi chybalo zlato (z cca 20100 mi ostalo len 47 zlatakov), poburane objekty a podobne. Pisala som na podporu a po par dnoch som dostala aj odpoved, uplne zbytocnu, pretoze ako sa tam pise "Tzv. hekování účtu ostatních hráčů není možné" a "Jelikož neneseme odpovědnost za žádné ztráty, které mohou být způsobeny použitím nedostatečně bezpečného hesla, nejsme schopni obnovit tvůj účet nebo prémiovou měnu ve tvém účtu". Tak len pre Vase info, premyslite si, ci sa Vam oplati do takejto hry vrazat peniaze, pretoze ak Vam niekto hackne farmu, pridete nielen o chut dalej hrat tuto ci inu obdobnu hru, ale najma o Vase peniaze a cas. Prosim nezmazat tento prispevok, nazov fora je "Podněty, pochvala a kritika", a toto je moja kritika celej hry a pristupu ludi.
Post edited by LeeBo on

Komentáře

  • vasik221vasik221 Komentářů: 32
    upraveno 02.06.2013
    ahojky,

    to je fakt smůla skus zaslat heslo na email jestli ho on nezměnil měl by ti přijít na email.
    a příště silné heslo
    Jisté hesla se vždy skládají z číslic, kombinace velkého a malého písma, tak jako speciální znaky jako vykřičník, otazník atd. K tomu by mělo být dobré heslo nejméně 8 znaků dlouhé. Existuje mnoho stránek na webu, kde se můžete podívat a zkontrolovat jistotu hesla.
  • Lwiicheck (CZ1)Lwiicheck (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 02.06.2013
    A ještě, jestli se třeba přihlašuješ jinde, než ze svého počítače, nezatrhávat zapamatování hesla. Někdy si to člověk ani neuvědomí a přihlásí se jednou, ale stačí to...ale podpora by měla mít v takový věci určitě jiný přístup :(
  • LeeBoLeeBo Komentářů: 2
    upraveno 06.06.2013
    Dakujem za rady, ale viem ake by malo byt heslo a niekto musel ist cielene za tym, aby mi farmu poskodil. Asi niekomu lezalo v zaludku to, ze som lvl 57 a nechcem hrat v spolocenstve. Ak to cita - tak mu dakujem, setri mi kopec casu zabiteho hranim a setri mi aj peniaze inak minane na zlato :)
  • maja30maja30 Komentářů: 51
    upraveno 06.06.2013
    LeeBo napsal: »
    Ahojte, moju farmu pravdepodobne niekto hackol, kedze heslo poznam len ja a k mojmu pc nema nik iny pristup. Tak len opisem situaciu - rano bola farma ok, na obed uz mi chybalo zlato (z cca 20100 mi ostalo len 47 zlatakov), poburane objekty a podobne. Pisala som na podporu a po par dnoch som dostala aj odpoved, uplne zbytocnu, pretoze ako sa tam pise "Tzv. hekování účtu ostatních hráčů není možné" a "Jelikož neneseme odpovědnost za žádné ztráty, které mohou být způsobeny použitím nedostatečně bezpečného hesla, nejsme schopni obnovit tvůj účet nebo prémiovou měnu ve tvém účtu". Tak len pre Vase info, premyslite si, ci sa Vam oplati do takejto hry vrazat peniaze, pretoze ak Vam niekto hackne farmu, pridete nielen o chut dalej hrat tuto ci inu obdobnu hru, ale najma o Vase peniaze a cas. Prosim nezmazat tento prispevok, nazov fora je "Podněty, pochvala a kritika", a toto je moja kritika celej hry a pristupu ludi.

    ahoj tebe farmu hackol a mne ju kvôli tomu že som pomohla jednému v spoločenstve ked bol mimo a nemohol hrať mi ju blokli :( jeen účet jeden počítač jedna ip adresa tak to vraj má byť takže smola neviem či sa niekedy vrátim späť a to som bola level 65 tiež ma to štve pár krát som vložila neaké eurá a hlavne na tie drahé pozemki a teraz som ... tak tolko som chcela pekný večer
Tato diskuze je zavřená.