Domů Czech Otázky ke hře

Hra na mobilu / tabletu

robo01robo01 Komentářů: 1
upraveno 24.01.2017 v Otázky ke hře
chcel by som sa spitat ci bude big farm aj ako aplikacia pre android
dakujem
Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
«138

Komentáře

  • SpendaSpenda Komentářů: 2
    upraveno 27.02.2013
    jo to bych taky bral:) zkoušel sem hrát farmu normálně přes prohlížeč ale nešlo mi to...A co tobě?
  • renata6369 (CZ1)renata6369 (CZ1) Komentářů: 1
    upraveno 27.02.2013
    taky bych to brala, také jsem zkoušela přes prohlížeč, ale neúspěšně.Do hry jsem se dostala, ale pak mi naskočila celá bílá plocha s vykřičníkem a byl konec.
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 28.02.2013
    robo01 napsal: »
    chcel by som sa spitat ci bude big farm aj ako aplikacia pre android
    dakujem

    Ahoj,tak zatim to nejde, jde ji hrat jenom, kdyz ma clovek flashplayer, coz nekter tablty maji, je potreba mit program, ktery podopuje flash player. V nejbližší době se to neplánuje, ale do budoucna se s tím počítá.
  • SpendaSpenda Komentářů: 2
    upraveno 05.03.2013
    Kdyby ste nekdo prisel na to jak to zprovoznit tak sem napiste :) mam nainstalovanej flash player a buh vi co este ale stejne me to stale nejde :( tak dyztak poradte :) diky Spenda
  • Filipescu (CZ1)Filipescu (CZ1) Komentářů: 13
    upraveno 12.03.2013
    ale to přeci nemusí vůbec běžet graficky, stačí seznam polí a výroben, u každého po kliku jednoduchá možnost něco udělat....... Nepotřebuji přeci nic vidět ani sledovat panáčky.....
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    upraveno 12.03.2013
    Spenda napsal: »
    Kdyby ste nekdo prisel na to jak to zprovoznit tak sem napiste :) mam nainstalovanej flash player a buh vi co este ale stejne me to stale nejde :( tak dyztak poradte :) diky Spenda
    Ahoj. Samsung Galaxy SII mi to v pohode zvláda,takže to viem hrať aj na cestách. Len pozor flash player a Adobe flash player nie je to isté.
  • LenkaGamer51 (CZ1)LenkaGamer51 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    upraveno 23.03.2013
    Ahoj mam Tablet prestigio MultiPad 10,1 ULTIMATE 3G aktualní flash player na androyd hra mě stále odkazuje na flash player.Chtěl bych vědět jaké jsou minimální požadafky této hry a jaké potřebuju k tomu aplikace.Děkuji.
  • Berecza (SK1)Berecza (SK1) SK1 Komentářů: 95
    upraveno 23.03.2013
    Ahoj mam Tablet prestigio MultiPad 10,1 ULTIMATE 3G aktualní flash player na androyd hra mě stále odkazuje na flash player.Chtěl bych vědět jaké jsou minimální požadafky této hry a jaké potřebuju k tomu aplikace.Děkuji.
    Bez nainštalovaného Flash Playera ti to nepôjde! Je to aplikácia na zobrazovanie mediálneho obsahu webu. Ani na PC ti to bez tohto programu nepôjde. Peknú hru.
  • Tazius1976Tazius1976 Komentářů: 1
    upraveno 25.03.2013
    Mám Asus eee Slider a zkoušel jsem několik internetových prohlížečů a farma ni funguje pouze na boat browseru.
    Ale seké se. Takže ano jde to i na androidu ale jen jako nouzovka.
  • jarka vlčkova (CZ1)jarka vlčkova (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 14.05.2013
    Ahoj mám problém mám tablet a nejde mi spustit tato hra muže mi někdo poradit v čem je problém ?
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 15.05.2013
    Ahoj mám problém mám tablet a nejde mi spustit tato hra muže mi někdo poradit v čem je problém ?

    Ahoj. Potřebuješ na něm mít nainstalovaný flash player, pak by to mohlo, či mělo jít... Pár informací můžeš získat v tomto vlákně ;-)
  • jarka vlčkova (CZ1)jarka vlčkova (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 15.05.2013
    jak se to instaluje můžeš mi poradit?
  • jarka vlčkova (CZ1)jarka vlčkova (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 15.05.2013
    Ahoj mám tablet Nexus10 a nemůžu spustit hru může mi někdo poradit jak to nainstalovat ?
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 15.05.2013
    napiš si do vyhledávače "flash player pro tablet" a něco Ti jistě vyskočí :-)
  • jarka vlčkova (CZ1)jarka vlčkova (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 15.05.2013
    ahoj udělala jsem to ale nejde to spustit
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 15.05.2013
    Takhle na dálku Ti bohužel nepomůžu, to bych ten Tvůj tablet musel mít u sebe :-). Zkus poprosit nějakého kamaráda který se v tom vyzná :-)
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 15.05.2013
    Ahoj mám problém mám tablet a nejde mi spustit tato hra muže mi někdo poradit v čem je problém ?
    Jaký tablet máš? Tím musíme začít.

    Některé tablety, hlavně od Apple nepodporují Flash Player, který je potřebný pro hraní. V případě, že máš tablet se systémem Android, měl by být již Flash Player součástí systému.
  • jarka vlčkova (CZ1)jarka vlčkova (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 15.05.2013
    Mám nexus 10 Android má ale nejde mi to spustit
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 15.05.2013
    Pokud jsi neaktualizovala systém, tak by tam měl být systém Android 4.2 (Jelly Bean), který nepodporuje Flash. Musí se nainstalovat.

    Instalace jako taková není nic složitého, pokud jsi to již někdy dělala. Pokud opravdu chceš hrát, doporučuji Flash nainstalovat, jinak si nezahraješ. Před instalací DŮRAZNĚ doporučuji zálohovat všechna data a systém. Nikdy nevíš, co se může stát. Někdy se stane, že se instalace nepovede (hlavně by tě to nemělo odradit) a musíš systém obnovit ze zálohy.

    Tady je anglický návod na instalaci. V případě, že si nebudeš vědět rady napiš a poradím co a jak.
  • jarka vlčkova (CZ1)jarka vlčkova (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 16.05.2013
    Android 4.2 tam je chci se Tě zeptat půjde to nainstalovat? Byla bych moc ráda
  • SystemSystem Komentářů: 106,969
    upraveno 16.05.2013
    Ano, postupuj dle anglického návodu.

    Ale jak jsem napsal. Zazálohuj si prvně systém :)
  • jarka vlčkova (CZ1)jarka vlčkova (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 20.06.2017
    děkuji za radu ,tet budu muset někoho najít kdo to umí a hlavně umí anglicky

    nejde to nainstalovat protože mam android 4,2 tak nevím jak to mám vyřešit poradí mi někdo ?
    Post edited by black-.-angel (FormerMod) on
  • ŤufínekŤufínek Komentářů: 150
    upraveno 17.05.2013
    Nejsem vůbec žádný počítačový expert, ale mám osobní zkušenost, takže ji sem písnu. Také jsem byla natěšená, že si Farmu zahraju na tabletu. I on má Androida 4.2, nainstalovala jsem Flash a do doby, než byla přidána Gurmánská farma, hra šla (tedy se plazila :D). Po přidání Gurmánské už to začínalo být hodně špatné a po Voňavé už to nejde vůbec. Myslím, že u počítače strašně záleží na paměti a také na OS a Android zřejmě pro Farmu nebude úplně ideální. Ale jak říkám, nejsem žádný IT :)
  • jarka vlčkova (CZ1)jarka vlčkova (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 17.05.2013
    Já mám nexus 10 ten má android 4,2 velkou pamět 32 gb a to prý nejde nainstalovat Flash také jsem se těšila že mmúžu hrát a nemusím chodit už na počítač ale bohužel to nejde
  • ŤufínekŤufínek Komentářů: 150
    upraveno 17.05.2013
    Zkus na to jít přes tento odkaz: http://d-h.st/A6V


    Je to pro Android 4.1 a 4.2
  • jarka vlčkova (CZ1)jarka vlčkova (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 17.05.2013
    to mám zadat přes vyhledávač ?
  • ŤufínekŤufínek Komentářů: 150
    upraveno 17.05.2013
    Jasný. Pokud si dobře pamatuju, tak mi taky tvrdili, že nejde Flash nainstalovat a já, ač PC amatér, jsem ho tam dostala ani jsem nevěděla jak :). Musí se pak ale zrestartovat tablet, to je ale běžný postup.

    Ovšem nevím, zda ti hra pojede, protože tady se pořád píše, že je potřeba mít nainstalovanou nejnovější verzi a pro Android jeho vývoj ukončili cca před 1/2 rokem. Budeš vidět.
  • jarka vlčkova (CZ1)jarka vlčkova (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 17.05.2013
    asi ne protože ten co mi to tady spouštěl tak mi říkal že to opravdu zrušili tak nevím proč to dělají vždyt lákají lidi na tablety že na hry je to nejlepší a pak zjistíš že to nejde spustit
  • ŤufínekŤufínek Komentářů: 150
    upraveno 17.05.2013
    To se mě ptáš? A když si na ten odkaz klikneš z PC, na kterém hraješ, tak ti to nic nenajde?
  • jarka vlčkova (CZ1)jarka vlčkova (CZ1) Komentářů: 32
    upraveno 17.05.2013
    je tam napsáno stránka nenalezena
Sign In to comment.