Domů Czech Představení spolků farmářů SK server

Spolok Prieskumníci (sk)

Stanka752Stanka752 Komentářů: 11
upraveno 14.03.2014 v SK server
Ahoj. Sme úplne nový spolok, hráme na serveri sk1 a v priebehu budúceho týždňa plánujeme prijať 6 - 8 nových členov. Ak farmárčiš rád a chceš sa denne podieľať na spoločných projektoch a prieskumoch a získať tak aj množstvo výhod pre vlastnú farmu, neváhaj a pošli správu na Stanka75. Odpoviem každému :).
Post edited by Stanka752 on

Komentáře

  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    upraveno 21.01.2013
    Ahoj.Hrajem každý deň,som na urovni 34 a rada by som sa pridala k vášmu spolku
  • Stanka752Stanka752 Komentářů: 11
    upraveno 23.01.2013
    ahoj. Chcela som Ti poslať pozvánku, ale už si v spolku Nadácia, tak nech sa darí :)
  • wendy1wendy1 Komentářů: 4
    upraveno 23.01.2013
    Ahoj Stanka, mozem vediet ake su pravidla vo Vasom spolku? Hladam aj ja nejaky normalny spolok, kde sa rada pripojim, ale nenasilnou formou, ze musim... :D
  • Stanka752Stanka752 Komentářů: 11
    upraveno 28.01.2013
    Ahoj wendy1. Náš spolok sa denne zapája do spoločných projektov a prieskumov :). Forma zapájania nie je násilná, každý hrá vtedy, keď môže, ale členovia spolku sa podieľajú na prieskumoch (finančne) rovnakým dielom. Môžem Ti poslať pozvánku, pridáš sa a uvidíš, či chceš ostať alebo nie :). Stanka.
  • turosik773turosik773 Komentářů: 1
    upraveno 28.01.2013
    Stanka752 rada by som sa stala clenkou vazho spolku
  • Stanka752Stanka752 Komentářů: 11
    upraveno 02.02.2013
    2 nové miesta v perfektne zohratom spolku. Ak si aktívny hráč, level min. 28, pošli žiadosť alebo správu :). Stanka.
  • Stanka752Stanka752 Komentářů: 11
    upraveno 10.02.2013
    Ahoj. Si aktívny hráč nad lev. 30 a chceš sa pridať do úspešného a výborne zohratého spoločenstva ? Alebo si v spoločenstve, kde nenapredujete a členovia nie sú aktívni ? Pošli správu a veľmi radi Ťa uvítame u nás. Stanka :)
  • stormicastormica Komentářů: 1
    upraveno 12.02.2013
    Ahojte. Rada by som sa uchádzala o miesto vo Vašom spoločenstve. Som aktívny hráč a som v leveli 28. Aké sú Vaše podmienky? Ďakujem. Katka
  • Stanka752Stanka752 Komentářů: 11
    upraveno 18.02.2013
    Ahoj aktívni farmári. V spolku Prieskumníci máme 2 nové miesta pre aspoň 1x denne aktívnych hráčov od levelu 30, ochotných podieľať sa na spoločných projektoch a prieskumoch. V našom spoločenstve je výborná komunikácia a hlavne sa spolu všetci veľmi dobre bavíme :). Záujemcovia posielajte správy, teším sa na Vás. Stanka.
  • Stanka752Stanka752 Komentářů: 11
    upraveno 02.04.2013
    Spolok Prieskumníci hľadá dvoch nových aktívnych členov, ktorí sa radi bavia, komunikujú a majú záujem podieľať sa na plnení spoločných projektov a výskumov. Momentálne sme na 3. mieste v celkovej klasifikácii spoločenstiev. Ak si aktívny, si level nad 30 a máš záujem, pošli správu alebo žiadosť o prijatie. Stanka.
  • StanMat3StanMat3 Komentářů: 1
    upraveno 02.04.2013
    Mám záujem ,ale som len v leveli 20.StanMat
  • Stanka752Stanka752 Komentářů: 11
    upraveno 10.08.2013
    Ahoj :). Ak si denne aktívny, súťažívý hráč a nie si spokojný so svojim súčasným spolkom, sme tu práve pre Teba. Hľadáme nových aktívnych členov, ktorých hra baví, radi plnia spoločné projekty, súťažia, majú dobré umiestnenie v týždennom rebríčku a napredujú. Podmienkou je level nad 50. Záujemcovia môžu rovno poslať žiadosť o pripojenie sa k spoločenstvu alebo správu :). Stanka
  • Stanka752Stanka752 Komentářů: 11
    upraveno 05.01.2014
    Ahojte farmári.
    Sme spolok Prieskumníci, na slovenskom serveri na 1. mieste medzi spolkami. Hľadáme nových aktívnych hráčov, ktorí majú chuť zapájať sa do spoločných projektov a zabaviť sa na chate v spoločenstve fajn ľudí a nájsť si tu pár dobrých kamarátov :).
    U nás nie sú žiadne povinné príspevky, iba chuť hrať, baviť sa a stráviť takýmto relaxom príjemné chvíle.
    Záujemci môžete poslať priamo žiadosť o prijatie alebo správu. Stanka :)
  • -maria- (CZ1)-maria- (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 14.03.2014
    Ahojte farmári:-) Spolok Prieskumníci prijíma nových aktívnych hráčov, ktorí majú čas a chuť denne hrať a napredovať. Máme hotové všetky výskumy, ponúkame najvyššie možné zárobky a tým aj Vaše rýchle napredovanie. Neplatíme žiadne poplatky, doláre nepotrebujeme. Od Vás, našich budúcich spolubojovníkov, sa žiada iba účasť na spoločných projektoch. Sme spolok dospelých ľudí, ktorí sa radi hrajú a zabávajú.
  • kuman74 (SK1)kuman74 (SK1) Komentářů: 2
    ahoj mária,nemožem sa dostat do nášho spolku,stále mi naskskuje cz verzia,čo mám robit
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    kuman74 (CZ1) napsal(a):
    ahoj mária,nemožem sa dostat do nášho spolku,stále mi naskskuje cz verzia,čo mám robit
    Ahoj, ujisti se, že máš na přihlašovací stránce dole správně vybraný server - Slovensko 1.
  • kuman74 (SK1)kuman74 (SK1) Komentářů: 2
    aha vdaka už to mám
  • Ahojte,
    Ako sa mate?
    Mam Mamu (Maryqueen555) vo vasom spolku.
    Ako sa dari?


Sign In to comment.