Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze k "Aktualizace na příští týden: Dílna a třešnový sad"

Milí farmáři, zde můžete diskutovat na toto téma
Post edited by ChlupataKoala on
«13

Komentáře

  • Moonwell (CZ 1)Moonwell (CZ 1) Komentářů: 18
    upraveno 17.01.2013
    No super, těším se na ten třešňový sad ;) Předpokládám, že bude fungovat opět přes hnojivo:confused: Jen doufám, že bude zapotřebí pouze tolik hnojiva, co na jablečný a ne víc. ;)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 17.01.2013
    Obojí bude počítám za zlatky, takže je třeba začít škudlit :-)
  • Natalinka (CZ1)Natalinka (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 17.01.2013
    jupííí už se na obojí moc těšim :)
  • Vendapp (CZ1)Vendapp (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 17.01.2013
    Nelíbí se mi změna vedoucího spolku po 14 dnech zdá se mi to moc krátká doba vzhledem třeba k dovolené která trvá 3 týdny až měsíc, v našem spolku je pohoda ale stejně by se měla ta lhůta prodloužit
  • telátko2telátko2 Komentářů: 1
    upraveno 17.01.2013
    podle mě je ta doba akorát, protože já třeba už byla ve spolku, kde vedoucí byla asi 2měsíce neaktivní :(
  • Vendapp (CZ1)Vendapp (CZ1) Komentářů: 50
    upraveno 17.01.2013
    Ale co když je vedoucí maximálně aktivní ale pouze má dovolenou co pak?
  • JanJan (CZ1)JanJan (CZ1) Komentářů: 17
    upraveno 18.01.2013
    telátko2 napsal: »
    podle mě je ta doba akorát, protože já třeba už byla ve spolku, kde vedoucí byla asi 2měsíce neaktivní :(

    A proč jsi v tom spolku byla tak dlouho? :D měla jsi dávno přestoupit jinam ....
  • zolikar35 (CZ1)zolikar35 (CZ1) Komentářů: 18
    upraveno 18.01.2013
    Super třešně já rád,tak to by se nám měli eventuélně třešně i objevit ve spolku na výzkumech?
  • dinosam (CZ1)dinosam (CZ1) Komentářů: 47
    upraveno 18.01.2013
    ahoj,chcem sa opýtat, obidve veci budú za zlatky alebo nie? a na ťrešnoví sad bude treba špecílne hnojivoalebo normálne?
  • DavDejvDavDejv Komentářů: 18
    upraveno 18.01.2013
    Nesmyslné to není. Ale přesto by to chtělo přidat něco jako mód dovolené cca 4 týdny ( pokud by hráč chtěl víc ať si je koupí za zlaté).
    Předáno jako návrh.

    http://cs.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?14022-Dovolen%C3%A1
  • ChlupataKoalaChlupataKoala Komentářů: 28
    upraveno 19.01.2013
    zolikar35 napsal: »
    Super třešně já rád,tak to by se nám měli eventuélně třešně i objevit ve spolku na výzkumech?

    Ze zacatku to pravdepodobne nebude ve vyzkumech, ale casem urcite :)
    dinosam napsal: »
    ahoj,chcem sa opýtat, obidve veci budú za zlatky alebo nie? a na ťrešnoví sad bude treba špecílne hnojivoalebo normálne?

    Nechme se prekvapit, dle sveho nazoru bych hadal ze budova dle barvy (modra) bude placena zlatem.. ale tresnovy sad by mohl za dolary
  • IrsibilIrsibil Komentářů: 1
    upraveno 20.01.2013
    "Tlačítko "Koupit" ve Správě farmy bude barevně méně nápadny, neboť ho pravděpodobně spousta hráčů nechtěně stiskne, když chtějí prodávat. "
    A mi to výrazné žluté zrovna vyhovuje :-D Právě svou výrazností mi zabrání na něj kliknout omylem, protože je tak hezky výstražné :-)
  • dada1964 (SK1)dada1964 (SK1) Komentářů: 33
    upraveno 20.01.2013
    zdravím všetkych farmarov jak sa vam vodí...
  • LenkaR85LenkaR85 Komentářů: 5
    upraveno 21.01.2013
    co si mam predstavit pod ukolem dokonci ukoly?kdyz dam napovedu tak me to vede do souteze znamena to tedy ze se mam prihlasit do souteze?a pokud ano musim ji vyhrat?
  • Kotschka ()Kotschka () Komentářů: 2
    upraveno 21.01.2013
    Dobrý deň.

    pripájam sa k Lenke, aj mne pri viacerých úlohách chýbajú popisy, takže neviem, ako mám úlohu splniť.
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 21.01.2013
    Ahoj. Taky mám jeden dotaz. Jak bude fungovat položka "dárky"? U ní nápověda není vůbec :-). Děkuji.



    edit: špatné slovo :-)
  • Panatela2Panatela2 Komentářů: 23
    upraveno 21.01.2013
    taky se přidávám, co jsou to za dárky? jak je mohu věnovat? jen lidem do spolku?
    marpan napsal: »
    Ahoj. Taky mám jeden dotaz. Jak bude fungovat rubrika "dárky"? U ní nápověda není vůbec :-). Děkuji.
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 21.01.2013
    marpan napsal: »
    Ahoj. Taky mám jeden dotaz. Jak bude fungovat položka "dárky"? U ní nápověda není vůbec :-). Děkuji.



    edit: špatné slovo :-)

    Ahoj. zjistíme, pak dáme vědět.
  • ZrzinkaZrzinka Komentářů: 2
    upraveno 21.01.2013
    mam postaveny tresnovy sad, mam 4 volne pracovniky, ale kdyz je chci priradit, vyskoci chybove hlaseni JIZ BYL PREKROCEN LIMIT, co s tim? diky za odpoved
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 21.01.2013
    Zrzinka napsal: »
    mam postaveny tresnovy sad, mam 4 volne pracovniky, ale kdyz je chci priradit, vyskoci chybove hlaseni JIZ BYL PREKROCEN LIMIT, co s tim? diky za odpoved


    kdesi se psalo, že se má zkusit to přemístit. a nebo se odhlásit. většinou to pomohlo :-)
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 21.01.2013
    marpan napsal: »
    Ahoj. Taky mám jeden dotaz. Jak bude fungovat položka "dárky"? U ní nápověda není vůbec :-). Děkuji.



    edit: špatné slovo :-)

    Ahoj, Tak položka dárky, která je v inventáři, je určena zatím pouze k uskladnění dárků ( třeba dekorací), které získáte v průběhu hry, například z úkolů. Zatím jich moc není, ale dle informací budou doplněny.
  • George (CZ1)George (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 21.01.2013
    marpan napsal: »
    kdesi se psalo, že se má zkusit to přemístit. a nebo se odhlásit. většinou to pomohlo :-)
    odhlasit se nepomohlo, zkusim schovat dekorace a dat ho jinam nerada
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 21.01.2013
    George2 napsal: »
    odhlasit se nepomohlo, zkusim schovat dekorace a dat ho jinam nerada

    Ahoj, pokud to nepomůže, postav základní domek, přiřad lidi a domek zbourej.
  • George (CZ1)George (CZ1) Komentářů: 3
    upraveno 21.01.2013
    hanah napsal: »
    Ahoj, pokud to nepomůže, postav základní domek, přiřad lidi a domek zbourej.
    premistit to taky nejde, zkousim zvednout domek
  • LenkaR85LenkaR85 Komentářů: 5
    upraveno 21.01.2013
    hanah asi jsi to prehledla v te zaplave dotazu ale co znamena ukol dokonci ukoly?kdyz na nej kliknu vede me to do souteze.Pokud je to tk ze se mam zucastnit souteze je jedno na kterem miste se umistim?
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 21.01.2013
    LenkaR85 napsal: »
    hanah asi jsi to prehledla v te zaplave dotazu ale co znamena ukol dokonci ukoly?kdyz na nej kliknu vede me to do souteze.Pokud je to tk ze se mam zucastnit souteze je jedno na kterem miste se umistim?

    Opravdu nevím, zeptám se.
    Ale asi se máš zúčastnit soutěže, jakmile ji dokončíš, připíše se ti odměna.
    Tak by mělo stačit dokončit soutěž v jakýmkoliv pořadí
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 21.01.2013
    LenkaR85 napsal: »
    hanah asi jsi to prehledla v te zaplave dotazu ale co znamena ukol dokonci ukoly?kdyz na nej kliknu vede me to do souteze.Pokud je to tk ze se mam zucastnit souteze je jedno na kterem miste se umistim?

    ahoj. já jsem jednu soutěž ted vyhrál, přítelkyně skončila druhá... oba jsme úkol splnili :-)
  • marpanmarpan Komentářů: 2,241
    upraveno 21.01.2013
    hanah napsal: »
    Ahoj, Tak položka dárky, která je v inventáři, je určena zatím pouze k uskladnění dárků ( třeba dekorací), které získáte v průběhu hry, například z úkolů. Zatím jich moc není, ale dle informací budou doplněny.

    na dekorace je tam ten inventář místní, myslím, ne? spíše jsem si myslel, jestli se nebudou dát dárky nějak posílat mezi hráči ve spolku :-). ale tak uvidíme co bude :-)
  • hanah (CZ1)hanah (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,603
    upraveno 21.01.2013
    marpan napsal: »
    na dekorace je tam ten inventář místní, myslím, ne? spíše jsem si myslel, jestli se nebudou dát dárky nějak posílat mezi hráči ve spolku :-). ale tak uvidíme co bude :-)

    Ano, ale to jsem napsala je oficiální odpověď. Pokud bude změna, budeme informovat :)
  • HummersHummers Komentářů: 1
    upraveno 21.01.2013
    Ahoj, můžete mi laskavě vysvětlit, jak je možné, že se změnily již probíhající úkoly spolku? Jak máme asi tak tyto úkoly splnit, když po nás najednou chtějí 2300 třešní za 16 hodin??? Myslím, že tady opět někdo něco nedomyslel. Nejsme schopni se tak rychle adaptovat na tyto nové podmínky, tudíž by nám měly být ztráty kompenzovány!!!!

    Už vás začínám mít plné zuby, stále jen vymýšlíte nové způsoby, jak nás donutit utratit co nejvíc peněž za zlato. Začínáte být stejně hamižní jako na Farmeramě!
Tato diskuze je zavřená.