Αρχική Greek Ερωτήσεις για το παιχνίδι

Άλογα - Τουρνουά αλόγων-αναβάθμιση στάβλων

PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
επεξεργάστηκε 27.10.2015 σε Ερωτήσεις για το παιχνίδι
Καλησπέρα. Στα πέταλα που θα παίρνουμε επειδή έχω ψιλομπερδευτεί, ισχύουν μέχρι να λήξει το νησί; Μετά θα λήξουν; Θα μπορούμε να ξεκλειδώσουμε το ράντσο ή αυτή είναι η μόνη μας ευκαιρία;
Post edited by -NEMESIS- on
«1310

Σχόλια

  • Ekatistar (GR1)Ekatistar (GR1) Αναρτήσεις: 269
    επεξεργάστηκε 14.08.2014
    Καλησπερα Πανο Λογικα μετα το νησι θα ενεργοποιηθει το ρανσο
    Ως τοτε απλα μαζευουμε!!
    Νησι $$= κοχυλια. Κοχυλια = Σποροι θερμοκηπιου +καραβι = πεταλα
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 14.08.2014
    Ekatistar2 έγραψε: »
    Καλησπερα Πανο Λογικα μετα το νησι θα ενεργοποιηθει το ρανσο
    Ως τοτε απλα μαζευουμε!!
    Νησι $$= κοχυλια. Κοχυλια = Σποροι θερμοκηπιου +καραβι = πεταλα
    Τι εννοείς με το νησί;
    Δεν έχει ενεγοποιηθεί ήδη το νησί;
  • Ekatistar (GR1)Ekatistar (GR1) Αναρτήσεις: 269
    επεξεργάστηκε 14.08.2014
    Πανο απο το νησι περνουμε τα $$ σε κοχυλια κ τα κοχυλια αγοραζουν σπορους σπορους θερμοκηπιου
    Αυτα τα φυτα τα περνει το καραβι κ δινει πεταλα! Τα οποια με την σειρα τους εχουν σχεση με το επομενο δρομενο τα αλογα!!!
    Αυτην την σειρα νομιζω εχουμε!! Οι χρονοι ειναι 23 ακομα μερες για το νησι Λογικα μετα ερχετε το ραντσο
    Καλη συνεχεια
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 14.08.2014
    Ekatistar2 έγραψε: »
    εχουν σχεση με το επομενο δρομενο τα αλογα!!!
    Αυτό ρωτούσα ευχαριστώ.
    Το θέμα μπορεί να κλείσει.:thumbsup:
  • stratosskistratosski Αναρτήσεις: 294
    επεξεργάστηκε 16.08.2014
    πηγαινε στην αποθηκη σου και κοιτα μηπως απο το συγκεκριμενο προιον εισαι γεματος , αν ναι πουλα λιγο
    αν δεν ειναι αυτο τοτε πατας την εντολη ταυτοχρονα 2 φορες και μπλοκαρει
    καντο ποιο αργα
    πες μου αν διορθωθηκε
  • ΡαφαήλΡαφαήλ Αναρτήσεις: 399
    επεξεργάστηκε 27.10.2015
    Γεια σας,
    PANOS849 έγραψε: »
    Καλησπέρα. Στα πέταλα που θα παίρνουμε επειδή έχω ψιλομπερδευτεί, ισχύουν μέχρι να λήξει το νησί; Μετά θα λήξουν; Θα μπορούμε να ξεκλειδώσουμε το ράντσο ή αυτή είναι η μόνη μας ευκαιρία;

    Τα πέταλα θα μπορείς να χρησιμοποιήσεις με την εμφάνιση του ράντζου. Η ημερομηνία της σχετικής ενημέρωσης δεν μας είναι ακόμα γνωστή. Φυσικά και θα υπάρξει σχετική ανακοίνωση.


    Φιλικά,
    Ραφαήλ
    Post edited by -NEMESIS- on
  • manolis05manolis05 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 22.09.2014
    αυτο το ρατζ0 με τα αλογα που ξεκινησε,που ειναι και δεν το βλεπω.ευχαριστω.
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 22.09.2014
    manolis05 έγραψε: »
    αυτο το ρατζ0 με τα αλογα που ξεκινησε,που ειναι και δεν το βλεπω.ευχαριστω.

    Λιγο πιο πανω απο το αεροδρομειο.Και δεν εχει ξεκινησει ακομα,
  • manolis05manolis05 Αναρτήσεις: 7
    επεξεργάστηκε 22.09.2014
    ευχαριστω πολυ:thumbup:
  • nikoleta 22 (INT1)nikoleta 22 (INT1) Αναρτήσεις: 87
    επεξεργάστηκε 22.09.2014
    να ροτησω κατι κι εγω σχετικα με το ρανζτο ξερετε μηπως ποτε θα αρχησει ? ευχαριστω. (ελπιζω να μην πειραζει που εγραψα σε αυτο το θεμα το εκανα γιανα μην κανο κι εγω θεμα για το ρανζτο)
  • ΡαφαήλΡαφαήλ Αναρτήσεις: 399
    επεξεργάστηκε 25.09.2014
    Γεια σας,
    nikoleta 22 έγραψε: »
    να ροτησω κατι κι εγω σχετικα με το ρανζτο ξερετε μηπως ποτε θα αρχησει ? ευχαριστω. (ελπιζω να μην πειραζει που εγραψα σε αυτο το θεμα το εκανα γιανα μην κανο κι εγω θεμα για το ρανζτο)

    Δεν υπάρχει ακόμη σχετική ενημέρωση!


    Φιλικά,
    Ραφαήλ
  • XristinakiK (GR1)XristinakiK (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 28.09.2014
    Ξέρετε σε τι χρησιμεύουν τα πέταλα; Υπάρχει κάποιος λόγος για την ύπαρξή τους;
  • Ειρήνη 32 (GR1)Ειρήνη 32 (GR1) Αναρτήσεις: 89
    επεξεργάστηκε 28.09.2014
    καλησπερα τα πεταλα θα χρειαστουν οταν ενεργοποιησουν το ραντζο με τα αλογα.
  • XristinakiK (GR1)XristinakiK (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 28.09.2014
    αααα οκκκ...σε ευχαριστώ πολύ..
  • Ειρήνη 32 (GR1)Ειρήνη 32 (GR1) Αναρτήσεις: 89
    επεξεργάστηκε 28.09.2014
    παρακαλω!!!!!!!!!!!!!!:D
  • fotinikara (GR1)fotinikara (GR1) Αναρτήσεις: 33
    επεξεργάστηκε 12.10.2014
    γιατι δεν μου ανοιγει το ραντζο με τα αλογα? δεν εχω ανοιξει τη νεα φαρμα νησιου μηπως φταιει αυτο?
  • Ειρήνη 32 (GR1)Ειρήνη 32 (GR1) Αναρτήσεις: 89
    επεξεργάστηκε 12.10.2014
    καλησπερα σε κανεναν δεν ανοιγει το ραντζο.δεν το εχουν προσθεσει ακομα στο παιχνιδι .καλη συνεχεια
  • elpida32elpida32 Αναρτήσεις: 75
    επεξεργάστηκε 12.10.2014
    fotinikara έγραψε: »
    γιατι δεν μου ανοιγει το ραντζο με τα αλογα? δεν εχω ανοιξει τη νεα φαρμα νησιου μηπως φταιει αυτο?

    kαλησπερα Φωτεινη , ναι η νεα φαρμα με το ραντζο των αλογων ακομα δεν εχει ενεργοποιηθει σε κανεναν.
    ειναι καλο ομως να ενεργοποιησεις την φαρμα νησιου ,συλεγοντας απο το νησι κοχυλια τα οποια θα τα μετατρεψεις σε σπορακια στον μπεν μετα στο θερμοκηπιο σου και απο εκει θα τα παραδειδεις στο καραβι ... το καραβι για αυτην σου την συναλαγη θα σου δεινει δολαρια και """πεταλα """ απαρετιτα οταν θα ανοιξει η νεα φαρμα ,το ραντζο αλογων . Ευχομαι να σε βοηθησα .. καλη συνεχεια και καλες σοδιες ..
  • fotinikara (GR1)fotinikara (GR1) Αναρτήσεις: 33
    επεξεργάστηκε 12.10.2014
    ευχαριστω πολυ ελπιδα ησουν σαφης!
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 24.10.2014
    Καλημέρα

    Μπορείτε να μας πείτε η εκπαίδευση των αλόγων σταματά όταν βγαίνουμε από το παιχνίδι και συνεχίζει όταν ξαναμπαίνουμε??

    Χθες το βράδυ έβαλα να κάνω μία εκπαίδευση και μετά έκλεισα το παιχνίδι. Σήμερα το πρωί βλέπω ότι η εκπαίδευση δεν τελείωσε. Ο χρόνος είναι ο υπόλοιπος που ήταν πριν κλείσω το βράδυ το παιχνίδι.

    Ευχαριστώ
  • Ειρήνη 32 (GR1)Ειρήνη 32 (GR1) Αναρτήσεις: 89
    επεξεργάστηκε 24.10.2014
    καλημερα ντινο μαλλον τεχνικο προβλημα θα ειναι σε σενα εγω εχω βαλει δυο φορες εκπαιδευση και ολα οκ με τον χρονο μεχρι στιγμης φυσικα.
  • kgflfekgflfe Αναρτήσεις: 289
    επεξεργάστηκε 24.10.2014
    Καλημέρα...όχι δεν ισχύει κάτι τέτοιο...για καμία αναβάθμισή που τρέχει στις φάρμες..ούτε και για την εκπαίδευση των αλόγων...
    Κάτι άλλο συνέβη λόγω του bug που πρέπει να φτιάξουν....αν έκανες refresh τη σελίδα?
    Επικοινώνησε με τους υπευθύνους να σε αποζημιώσουν κάπως....
    Γενικά μετά από κάθε τι που προσθέτουν ή κάνουν αναβάθμιση έχουμε προβλήματα!!!
  • fotinikara (GR1)fotinikara (GR1) Αναρτήσεις: 33
    επεξεργάστηκε 25.10.2014
    γεια σας φιλες και φιλοι του παιχνιδιου θελω να κανω μια ερωτηση ισως και ηλιθια! το ραντζο με τα αλογα ανοιξε σε ολους τους παικτες την ιδια στιγμη? αν οχι τοτε ποιες ειναι οι προυποθεσεις κι αν υπαρχουν για να ανοιξει ενα νεο παιχνιδ?
  • elel3 (INT1)elel3 (INT1) Αναρτήσεις: 37
    επεξεργάστηκε 28.10.2014
    πρέπει να δωσεις ενα μικρό ποσό πετάλων και θα ανοιξει!!
  • Ειρήνη 32 (GR1)Ειρήνη 32 (GR1) Αναρτήσεις: 89
    επεξεργάστηκε 28.10.2014
    καλησπερα δεν μπορω ακομα να καταλαβω γιατι λεει στις εκπαιδευσεις αλογου στην καθε μπαρα δυναμης αντοχης και ευκινησιας την λεξη -ακομα-τι εννοει και τι πρεπει να κανουμε?ακομα δεν εχω καταλαβει πολλα απο το ραντζο:(
  • dimitrism2dimitrism2 Αναρτήσεις: 181
    επεξεργάστηκε 28.10.2014
    Ειρήνη 32 έγραψε: »
    καλησπερα δεν μπορω ακομα να καταλαβω γιατι λεει στις εκπαιδευσεις αλογου στην καθε μπαρα δυναμης αντοχης και ευκινησιας την λεξη -ακομα-τι εννοει και τι πρεπει να κανουμε?ακομα δεν εχω καταλαβει πολλα απο το ραντζο:(

    Το ακομα σημαινει οτι θελει και αλλο για να φτασει στο ανωτερο επιπεδο.....δηλαδη και αλλα πεταλα για εκπαιδευση
  • kkk2 (GR1)kkk2 (GR1) Αναρτήσεις: 37
    επεξεργάστηκε 28.10.2014
    Νομίζω πως πρέπει να δωρίσεις 10 πέταλα για να ανοίξει.
  • Ειρήνη 32 (GR1)Ειρήνη 32 (GR1) Αναρτήσεις: 89
    επεξεργάστηκε 28.10.2014
    α πολυ καλα παμε τοτε τι να πω δεν εχω λογια χαχαχα !!!!!!!!!!!!!!στο τελος θα χαλασουμε ολα τα πεταλα που εχουμε και δεν θα εχουμε κανει τιποτα!!!!!!!!!και δεν βλεπω και καμια ανταμηβη με το ραντζο τι γινετε καλε πολυ παραξενο αλλα κατι βρομαει εδω δεν μπορει χαχαχα
  • marlen39marlen39 Αναρτήσεις: 42
    επεξεργάστηκε 28.10.2014
    Καθώς η εντατική εκπαίδευση φτάνει το άλογο σας στα όρια του, γίνεται ελαφρώς πιο αποτελεσματικό και έτσι παίρνετε λιγότερους βαθμούς εκπαίδευσης για κάθε πέταλο που ξοδέψατε από τη στιγμή που το ρυθμιστικό έγινε πορτοκαλί. Παρόλα αυτά, αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να κερδίσετε περισσότερους βαθμούς εκπαίδευσης μέσα στο χρόνο εκπαίδευσης σε σχέση με την κανονική εκπαίδευση.

    Τι σημαίνει αυτό???? Έχετε καταλάβει?? Και τελικά ποιά εκπαίδευση συμφέρει.... η εντατική ή η κανονική....????(?(?(?( τι θα πει ελαφρώς πιο αποτελεσματικό αλλά παίρνω λιγότερους βαθμούς εκπαίδευσης? η αποτελεσματικότητα δεν έχει σχέση με τους βαθμούς εκπαίδευσης?? Οι βαθμοί εκπαίδευσης δεν αντιστοιχούν στο πόσο αποτελεσματικό είναι το άλογο στους αγώνες??
  • tgifarm (GR1)tgifarm (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 28.10.2014
    Αλήθεια.....
    και εγώ δεν έχω καταλάβει τί είναι αυτό που λέει με την εκπαίδευση και με τους βαθμούς εκπαίδευσης!!!!
    Εν το μεταξύ, τις τελευταίες μέρες, δεν κερδίζω καθόλου από τους αγώνες και εκπαιδεύω διαρκώς το άλογό μου!
    Γιατί?

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο