Αρχική Greek Ερωτήσεις για το παιχνίδι

υβριστικά μηνύματα-παρενόχληση από παίκτη

euthimiamaria (GR1)euthimiamaria (GR1) Αναρτήσεις: 41
επεξεργάστηκε 21.07.2018 σε Ερωτήσεις για το παιχνίδι
καλεσαμε σαν συνεταιρισμος ενα μελος και αυτος μας εστειλε ενα μηνυμα που μας εβριζε και εφυγε Που πρεπει να απευθυνθω?υπαρχει τιμωρια γιαυτο?
Post edited by -NEMESIS- on
«1

Σχόλια

  • KingGamer452KingGamer452 Αναρτήσεις: 97
    επεξεργάστηκε 10.01.2014
    δεν υπαρχει τιμωρία και εμεις το εχουμε πάθει.... απλα μην τους δίνεις σημασία
  • euthimiamaria (GR1)euthimiamaria (GR1) Αναρτήσεις: 41
    επεξεργάστηκε 10.01.2014
    ευχαριστω πολυ
  • efi30 (GR1)efi30 (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 10.01.2014
    μπορεις να στειλεις τα μηνυματα με φωτο στην υποστηριξη..αντε να του κλεισουν την φαρμα για 2 με 3 μερες..
  • Κίρκη2 (TEST-SERVER1)Κίρκη2 (TEST-SERVER1) Αναρτήσεις: 99
    επεξεργάστηκε 10.01.2014
    γεια σας παιδια το εχουμε παθει και εμεις με παικτη του συν. μας μας εβρισε ,αυτος δεν εφυγε συννενοηθηκαμε ολοι και τον εδιωξε ο αρχηγος ,συνεχισε να στελνει υβριστικα μηνυματα και τον αγνοησαμε ,ποιος ομως ξερει πισω απο ενα πληκτρολογιο τι κρυβει ο καθε ενας.!!!!!!!!
  • 261013 popi261013 popi Αναρτήσεις: 6
    επεξεργάστηκε 10.01.2014
    exetai dikio
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 13.01.2014
    Μπορείτε, να στείλετε με φωτο τα μηνύματα του στην υποστήριξη , να συμπληρώσετε ολη την αιτηση συμπεριλαμβανομένου και την φωτο απο τα/το μηνυμα και η υποστήριξη θα κάνει αυτο που νομίζει.

    Για να στείλετε στην υποστηριξη μηνυμα , πατήστε το Επικοινωνήστε μαζι μας, που ειναι στην υπογραφή μου και πατηστε το Υποστηριξη με email που βρισκετε κατω κατω στην σελίδα που θα σας ανοίξει.

    Το θεμα κλείνει.
  • nikoleta 22 (INT1)nikoleta 22 (INT1) Αναρτήσεις: 87
    επεξεργάστηκε 07.08.2014
    Erisela llazi




    [h=2]blameno[/h]
    ti kani to malakoblameno


    η παικτρια αυτη μου εστειλε μυνημα βριζοντας με παρακαλω να γινει κατι για αυτο το σημβαν
    Post edited by nikoleta 22 (INT1) on
  • Korina6787Korina6787 Αναρτήσεις: 4
    επεξεργάστηκε 06.08.2014
    Αληθεια εχω γνωρισει πολλους παικτες πιστευω οτι πρεπει να διαγραφουν απο το παιχνιδι....Στο εστειλε ετσι η ειχατε επαφη απο πριν και τις ειπες κατι και απαντησε με αυτο
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 06.08.2014
    Αν σου έστειλε στο φόρουμ, θα πρέπει να επέμβει η κα Πόπη.
    Αν και με π.μ. πρέπει να κάνεις ένα screenshot και να το στείλεις με e-mail
    στην υποστήριξη και μετα αναλαμβάνει εκείνη.
    Καλή Συνέχεια!
  • BoomGR5BoomGR5 Αναρτήσεις: 91
    επεξεργάστηκε 06.08.2014
    οι συντονιστές δεν έχουν αρμοδιότητα να δίνουν τιμωρίες για βρισιές μελών μέσω ΠΜ ή στο παιχνίδι, αν κάποιος σας βρίζει κάντε screenshot το μήνυμα και στείλτε το στην υποστήριξη. Είμαι σίγουρος ότι δεν θα γίνει τίποτα απολύτως αλλά δεν πειράζει η προσπάθεια μετράει :thumbsup:
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 07.08.2014
    BoomGR5 έγραψε: »
    οι συντονιστές δεν έχουν αρμοδιότητα να δίνουν τιμωρίες για βρισιές μελών μέσω ΠΜ ή στο παιχνίδι, αν κάποιος σας βρίζει κάντε screenshot το μήνυμα και στείλτε το στην υποστήριξη. Είμαι σίγουρος ότι δεν θα γίνει τίποτα απολύτως αλλά δεν πειράζει η προσπάθεια μετράει :thumbsup:
    :thumbup::thumbup:

    ελα πισωωωωωω

    το θεμα κλεινει και οπως ειπε και ο boom στειλε στην υποστηριξη μηνυμα.
  • jennyk2jennyk2 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 17.08.2014
    καλημερα! δε ξερω αν ειμαι στη σωστη κατηγορια γιάυτο το θεμα αλλα θα ηθελα να ρωτησω αν καποιο μελος του συνεταιρισμου στελνει μηνυματα με ασχημες βρισιες, υπαρχει καπου που θα μπορουσα να το αναφερω? ξερω οτι σε online παιχνιδια αυτο απαγορευεται.
  • Maria7892 (INT1)Maria7892 (INT1) Αναρτήσεις: 515
    επεξεργάστηκε 17.08.2014
    εχω μια συναιτερο στο συναιτερισμο μου και θελει να μου παρει την θεσει μου . εγω ειμαι η αρχηγος και εκεινη η αναπληρωτης μου . εκεινη θελει την δικη μου θεση . τι να κανω ???
  • gregor68 (GR1)gregor68 (GR1) Αναρτήσεις: 184
    επεξεργάστηκε 17.08.2014
    αναφέρετε και οι δύο στην υποστηριξη.υπαρχει σχετικο θέμα.για σενα jenny υπάρχει σχετικο κουτι στα μνμ που λέει αγνόηση παίκτη.πάτα αυτό.και απο τη στιγμή που είναι στο συν σας αυτα τα άτομα γιατί δεν τα διώχνετε;(ειδικά εσύ Maria που λες ότι εισαι αρχηγός)
  • Maria7892 (INT1)Maria7892 (INT1) Αναρτήσεις: 515
    επεξεργάστηκε 17.08.2014
    θελω να δω τι θα κανει , και αν δεν ακολουθει της οδηγιες μου θα τη διοξω
  • skatiaris6 (GR1)skatiaris6 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 9
    επεξεργάστηκε 17.08.2014
    Maria78922 έγραψε: »
    εχω μια συναιτερο στο συναιτερισμο μου και θελει να μου παρει την θεσει μου . εγω ειμαι η αρχηγος και εκεινη η αναπληρωτης μου . εκεινη θελει την δικη μου θεση . τι να κανω ???

    Ποιος ειναι ο συν/μος σου μαρια?Γιατη αν ειναι ο νιαου 2 ατομα ησαστε.Εση αρχηγος και μια αναπληρωτρια.Για αφτο μην γραφεις απλα για να γραφεις.
  • Maria7892 (INT1)Maria7892 (INT1) Αναρτήσεις: 515
    επεξεργάστηκε 17.08.2014
    ονομαζετε ΓΥΝΑΙΚΟΠΑΡΕΑ . γιατι τι θα κανεις θελω να ξερω
  • jennyk2jennyk2 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 17.08.2014
    τον εδιωξα την ιδια στιγμη. το κακο ειναι οτι μια που τον καλωσορισα στο συνεταιρισμο και μια που με εβρισε. ελπιζω να εχει κυρωσεις!
  • jennyk2jennyk2 Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 17.08.2014
    ευχαριστω παντως για τη βοηθεια. εκανα αναφορα στην υποστηριξη, τωρα ας αναλαβουν αυτοι.
  • ΡαφαήλΡαφαήλ Αναρτήσεις: 399
    επεξεργάστηκε 19.08.2014
    Γεια σας,

    το θέμα αφορά την Υποστήριξη το παιχνιδιού και κλείνει.

    Φιλικά,
    Ραφαήλ
  • GuestRoula (GR1)GuestRoula (GR1) Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 20.10.2014
    ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΠΑΡΕΝΟΧΛΕΙ ΜΕ ΒΡΙΣΙΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΣ ?
  • kkk2 (GR1)kkk2 (GR1) Αναρτήσεις: 37
    επεξεργάστηκε 20.10.2014
    Πες το στην υποστήριξη.Τράβηξε και ένα screenshot με την βρισιά.
  • ΡαφαήλΡαφαήλ Αναρτήσεις: 399
    επεξεργάστηκε 20.10.2014
    Γεια σας,

    όπως είπε αναέφερε και ο συμπαίκτης σου, θα πρέπει να επικοινωνήσεις με την Υποστήριξη, στέλνοντας τους και screenshot με το υβριστικό μήνυμα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.

    Φιλικά,
    Ραφαήλ
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 04.01.2016
    Ο κομπος εφτασε στο χτενι.Με ολον τον σεβασμο στον συντονιστη και στης πρωσπαθειες που κανει για να κρατησει το φορουμ σε επιπεδω αγανακτησα και επειδη η υποστηριξη εχει αλλα κριτηρια για ορισμενα θεματα οπος περι χυδαιας εξηβρισης(πριν αρκετο καιρο ειχα κανει αναφορα σε σχετηκο θεμα ειχε λαβει και γνωση ο συντονιστης και μου εδωσε της πρεπουσες οδηγιες)η υποστηριξη εκανε την παπια.Απο σημερα τα υβριστηκα μνματα θα τα βγαζω στο φορουμ με ονοματα.Και με γνωση της οποιας τιμωριας μου επιβληθεί
    Post edited by -NEMESIS- on
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 25.12.2015
    Γεια σας ,
    κατανοώ απόλυτα τον εκνευρισμό σου και όλων όσον δέχονται τέτοια απαράδεκτα και προσβλητικά μηνύματα . Φυσικά όπως καταλαβαίνετε όλοι , δεν μπορώ να αφήσω ορατά στο φόρουμ τα screen shot γιατί δεν επιτρέπεται από τους κανόνες χρήσης του φόρουμ .
    Τι έχω να προτείνω όταν δέχεστε τέτοιου είδους μηνύματα :
    • . βάζετε τον αποστολέα του μηνύματος στην λίστα των αγνοημένων παικτών
    • . μου στέλνετε τα υβριστικά και προσβλητικά μηνύματα  κάνοντας αναφορά στον παίκτη(τρια) και δίνοντας μου  όλα τα στοιχεία που έχετε στην διάθεση σας .
    • .με αφήνετε να πάρω τα απαραίτητα μέτρα και να επιβάλω  τις προβλεπόμενες ποινές για τέτοιες συμπεριφορές , χωρίς να ανταπαντάτε με ύβρεις ή επινίκια 
    • . δεν δίνετε ποτέ ούτε τα μηνύματα ούτε το όνομα του παίκτη δημόσια στο φόρουμ , αν θέλετε παρακολουθείτε την πορεία του και ενημερώνετε με προσωπικό μήνυμα τον αρχηγό της ομάδας που θα είναι μέλος στο μέλλον .
    Κρατήστε την ψυχραιμία σας , και μην αφήνετε τέτοιε συμπεριφορές , από άτομα που δείχνουν με αυτή την συμπεριφορά και το επίπεδο τους και τον χαρακτήρα τους , να σας στεναχωρούν , και ειδικά αυτές τις μέρες που έχουμε ήδη τόσα να μας πιέζουν και να μας στεναχωρούν .
    Ότι χρειαστείτε στην διάθεση σας , όπως και πάντα
    Φιλικά
    Post edited by -NEMESIS- on
  • asteris_sparta2asteris_sparta2 Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 29.08.2015
    τι ειναι το ο φακελος σπαμ
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 29.08.2015
    η ανεπιθύμητη αλληλογραφία σου
    Φιλικά
  • fotinikara (GR1)fotinikara (GR1) Αναρτήσεις: 33
    επεξεργάστηκε 30.08.2015
    γεια σας παιδια, ηθελα να ρωτησω αν γνωριζετε αν υπαρχει καποιο σημειο στο φορουμ που να ρωτας για νεο παικτη του συν/σμου σου-ισως να περασε απο αλλους συν/σμους και να τον/την ξερουν καποιοι-που σου φαινεται καπως περιεργος/η!! φιλικα:whistling::evil:^^^^8o
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 31.08.2015
    fotinikara έγραψε: »
    γεια σας παιδια, ηθελα να ρωτησω αν γνωριζετε αν υπαρχει καποιο σημειο στο φορουμ που να ρωτας για νεο παικτη του συν/σμου σου-ισως να περασε απο αλλους συν/σμους και να τον/την ξερουν καποιοι-που σου φαινεται καπως περιεργος/η!! φιλικα:whistling::evil:^^^^8o
    Γεια σου ,
    όχι δεν υπάρχει κάτι τέτοιο , το μόνο που μπορείς να κάνεις , και μόνο Π.Μ , είναι να τον ρωτήσεις σε ποια ομάδα ήταν πριν και να μάθεις από εκεί πληροφορίες .
    Η συμβουλή μου , αν σου φαίνεται κάποιος περίεργος , απλά τον διώχνεις
    Φιλικά
  • fotinikara (GR1)fotinikara (GR1) Αναρτήσεις: 33
    επεξεργάστηκε 31.08.2015
    οκ! ευχαριστω για τη συμβουλη, φιλικα :thumbup:

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο