Αρχική Greek Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

εγχειρήματα συνεταιρισού

kgflfekgflfe Αναρτήσεις: 289
επεξεργάστηκε 24.06.2015 σε Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα
Μετα και απο αυτην την αναβαθμιση δεν μπορουμε να δουμε το τελευταιο εγχειρημα στη 3η σελιδα....γιατι?8|
Post edited by kgflfe on

Σχόλια

  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 12.03.2014
    ισχύει ακόμα το πρόβλημα?
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 12.03.2014
    ναι boom και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα

    http://prntscr.com/308khg
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 12.03.2014
    μεταφέρω το πρόβλημα στους τεχνικούς :)
  • spirosuser34spirosuser34 Αναρτήσεις: 51
    επεξεργάστηκε 13.03.2014
    Ούτε σε εμένα εμφανίζει το 2ο εγχείρημα στην 3η σελίδα. Ήταν το μόνο που δεν είχαμε ξεκλειδώσει ακόμα.

    adina12 απ'ότι είδα,σ'εσένα εμφανίζει τα μισά από την 2η σελίδα.
    Μήπως με την τελευταια αναβάθμιση σταμάτησαν να είναι ορατα όσα δεν έχουμε ξεκλειδώσει ακόμα?
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 14.03.2014
    επειδή το πρόβλημα δεν είναι γενικό στείλτε ένα μήνυμα στην υποστήριξη όσοι αντιμετωπίζετε αυτό το πρόβλημα :thumbup:
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 14.03.2014
    spirosuser34 έγραψε: »
    Ούτε σε εμένα εμφανίζει το 2ο εγχείρημα στην 3η σελίδα. Ήταν το μόνο που δεν είχαμε ξεκλειδώσει ακόμα.

    adina12 απ'ότι είδα,σ'εσένα εμφανίζει τα μισά από την 2η σελίδα.
    Μήπως με την τελευταια αναβάθμιση σταμάτησαν να είναι ορατα όσα δεν έχουμε ξεκλειδώσει ακόμα?
    μπορεί να έχεις δίκιο.... εάν κάποιος έστειλε email και του απαντήσανε ίσως μας βοηθήσουν να καταλάβουμε τη γίνετε....
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 14.03.2014
    είναι προτιμότερο να στείλει ο καθένας που αντιμετωπίζει το πρόβλημα γιατί δεν είναι γενικό οπότε δεν θα γνωρίζουν πια φάρμα να κοιτάξουν :)
  • stella.pundo 63 (GR1)stella.pundo 63 (GR1) Αναρτήσεις: 6
    επεξεργάστηκε 19.03.2014
    εχω κι εγω το ιδιο προβλημα δεν υπαρχει η τριτη σελιδα τι κανω?
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 19.03.2014
    stella.pundo 63 έγραψε: »
    εχω κι εγω το ιδιο προβλημα δεν υπαρχει η τριτη σελιδα τι κανω?

    στείλε μήνυμα στην υποστήριξη :)
  • stella.pundo 63 (GR1)stella.pundo 63 (GR1) Αναρτήσεις: 6
    επεξεργάστηκε 20.03.2014
    συγνωμη που σε ζαλιζω αλλα πηγα να στειλω μηνυμα στην υποστηριξη και δεν το στελνει ισωσ εγω δεν κανω κατι γιατι δεν ξερω μπορεισ να με βοηθησησ ?
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 20.03.2014
    stella.pundo 63 έγραψε: »
    συγνωμη που σε ζαλιζω αλλα πηγα να στειλω μηνυμα στην υποστηριξη και δεν το στελνει ισωσ εγω δεν κανω κατι γιατι δεν ξερω μπορεισ να με βοηθησησ ?

    υπάρχει σχετικός οδηγός » εδώ «
  • neda71 (GR1)neda71 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 284
    επεξεργάστηκε 20.03.2014
    Καλησπέρα,
    έχουμε το ίδιο θέμα στο συνεταιρισμό μας. Εξαφανίστηκε η 3η σελίδα με τα εγχειρήματα που δεν έχουμε ξεκλειδώσει.
    Έστειλα χθες το απόγευμα μήνυμα στην υποστήριξη. Μου απάντησαν άμεσα, το εξής:

    Σε ευχαριστούμε για το πρόσφατο μήνυμα σου που αφορά το πρόβλημα που έχεις.

    Είμαστε ενήμεροι του θέματος και οι ομάδες μας δουλεύουν αυτή την στιγμή για μία λύση στο πρόβλημα.Ελπίζουμε να το έχουμε επιλύσει σύντομα.

    Σε παρακαλούμε να δεχθείς τις απολογίες μας για οποιαδήποτε ενόχληση δημιουργήθηκε και ελπίζουμε να συνεχίσεις να απολαμβάνεις το παιχνίδι ανεξάρτητα του προβλήματος.

    Ας κάνουμε λίγη υπομονή λοιπόν και το "πρόβλημα" θα λυθεί.
  • agapi41 (GR1)agapi41 (GR1) Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 30.06.2014
    καλησπερα σας θα ηθελα να αναφερω ενα προβλημα που μου παρουσιαζετε εδω και 2-3 μερες προσπαθω να μπω στα εγχειρηματα και καποιες φορες μου μπλοκαρει και δεν μπορω να μπω δεν ξερω αν συμβαινει και σε αλλους η αν ειναι μονο προβλημα δικο μου παρακαλω αν ειναι γενικο το προβλημα θα ηθελα να παρακαλεσω να το λυσουν οι συντονηστες .παταω πανω στο καθε εγχειρημα ξεχωριστα και δεν μου ανοιγει οχι παντα αλλα τις περισσοτερες φορες ευχαριστω πολυ!!!:thumbup:
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 30.06.2014
    Με ανανέωση τις σελίδας ή αποσύνδεση και ξανα σύνδεση δεν φτιάχνει το πρόβλημα;

    Μαλλον πρεπει να ειναι καποιο προβλημα με το adobe flash player. Αν δεν εχεις την τελευταια εκδοση εγκατέστησε την και επίσης δοκιμασε με διαφορετικό browser να δεις αν εχεις το ίδιο πρόβλημα. Αν με όλα αυτα που σου ανέφερα εισαι εντάξει τοτε στέιλε μηνυμα στην υποστηριξη, απο το επικοινωνήστε μαζι μας στην υπογραφή μου.
  • agapi41 (GR1)agapi41 (GR1) Αναρτήσεις: 3
    επεξεργάστηκε 30.06.2014
    leader popi σε ευχαριστω που μου απαντησες αλλα ειναι ενσωματωμενη η καινουργια εκδοση του adobe flash player γιατι ειναι καινουργιο το λαπτοπ μου δεν νομιζω οτι ειναι προβλημα συνδεσης απο οτι μου εχει πει και καποια αλλη παιχτρια το ιδιο κανει και σε αυτην μαλλον θα ειναι του παιχνιδιου προβλημα σε παρακαλω κοιταξτε το ευχαριστω πολυ!!!
  • kleart1999 (GR1)kleart1999 (GR1) Αναρτήσεις: 136
    επεξεργάστηκε 30.06.2014
    agapi41 έγραψε: »
    καλησπερα σας θα ηθελα να αναφερω ενα προβλημα που μου παρουσιαζετε εδω και 2-3 μερες προσπαθω να μπω στα εγχειρηματα και καποιες φορες μου μπλοκαρει και δεν μπορω να μπω δεν ξερω αν συμβαινει και σε αλλους η αν ειναι μονο προβλημα δικο μου παρακαλω αν ειναι γενικο το προβλημα θα ηθελα να παρακαλεσω να το λυσουν οι συντονηστες .παταω πανω στο καθε εγχειρημα ξεχωριστα και δεν μου ανοιγει οχι παντα αλλα τις περισσοτερες φορες ευχαριστω πολυ!!!:thumbup:

    Καλησπέρα σου agapi41 ,
    το πρόβλημα που αντιμετοπίζεις ονομάζετε Background Advertisement ..
    είναι αόρατες διαφημίσεις του διαδικτύου (δεν φαίνονται ) και μπλοκάρουν
    κάποια στοιχεία στο παιχνίδι ...αυτός είναι και ο λόγος που δεν μπορείς να
    μπεις σε αποστολές και εγχειρήματα .

    Λύση προβλήματος : Πρώτα θα έπρεπε να δοκιμάσεις το AdBlock Plus ,
    το οποίο είναι ένα εργαλείο του Google Chrome και του Mozilla Firefox , το οποίο μπλοκάρει τις διαφημίσεις κατά μεγάλο βαθμό.

    AdBlock Plus (κατέβασε) :
    icon-small-chrome.gif==> εδώ
    firefox_small_icon.gif==> εδώ
    ie7_small_icon.gif==> εδώ
    Μια άλλη λύση εάν η παραπάνω δεν δούλεψε ... Εάν χρησιμοποιείς Google Chrome ή Μozilla Firefox , να τα κάνεις "Απεγκατάσταση" και μετά να τα εγκαταστήσεις και πάλι .
    Ελπίζω να σε βοήθησα , το ίδιο ακριβώς πρόβλημα συναίβει και σε εμένα πρίν
    από 2 σχεδόν εβδομάδες . :thumbsup:

  • AnonymusPlayer (GR1)AnonymusPlayer (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 166
    επεξεργάστηκε 04.08.2014
    θα παρατηρησατε οτι απο σημερα θα αρμεγουμε κοτουλες και θα μαζευουμε γαλα!! επησης με την νεα τεχνολογια της εταιριας θα μαζευουμε τα αυγα και θα μετατρεπονται σε μηλλα!!! οποτε στην επομενη αναβαθμηση μη σας φανει περιεργο αν μας βαλουνε να αρρμεγουμε και τα γαιδουρια!!! 8o
  • Νικητας (GR1)Νικητας (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 108
    επεξεργάστηκε 04.08.2014
    ΕΒΑΛΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΤΑ ΓΑΛΑΤΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΑΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΑΡΜΕΞΕ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ
  • AnonymusPlayer (GR1)AnonymusPlayer (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 166
    επεξεργάστηκε 04.08.2014
    Νικητας4 έγραψε: »
    ΕΒΑΛΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΤΑ ΓΑΛΑΤΑ ΚΑΙ ΨΑΧΝΑΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΑΡΜΕΞΕ ΤΙΣ ΚΟΤΕΣ ΤΟΥ ΓΕΙΤΟΝΑ

    axaxaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxa σωστος ο παιχτης!!!!!!!
  • ΑντωνηςBoy4ΑντωνηςBoy4 Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 04.08.2014
    Me akoys gieaaaaaaa
  • elpida32elpida32 Αναρτήσεις: 75
    επεξεργάστηκε 13.10.2014
    Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους .

    Εχω προσέξει ,σήμερα οι στάβλοι στην κύρια φάρμα μου ,δεν μου δίνουν """καθόλου """ αντικείμενα συλλογής ,κάτι που έχουν μεγάλη ανάγκη οι συνεταιρισμοί , υπάρχει κάποιο τεχνικό πρόβλημα ; αν όχι δείτε το παρακαλώ ....

    Ευχαριστω
  • ANDREOO (GR1)ANDREOO (GR1) Αναρτήσεις: 12
    επεξεργάστηκε 13.10.2014
    το ιδιο πρόβλημα εχω και εγώ
  • strauss742strauss742 Αναρτήσεις: 19
    επεξεργάστηκε 13.10.2014
    Επίσης και σε μένα το ιδιο πρόβλημα
  • kkk2 (GR1)kkk2 (GR1) Αναρτήσεις: 37
    επεξεργάστηκε 13.10.2014
    Και σε εμένα το ίδιο.Μάλλον πάλι κάποιο πρόβλημα.
  • elpida32elpida32 Αναρτήσεις: 75
    επεξεργάστηκε 13.10.2014
    elpida32 έγραψε: »
    Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους .

    Εχω προσέξει ,σήμερα οι στάβλοι στην κύρια φάρμα μου ,δεν μου δίνουν """καθόλου """ αντικείμενα συλλογής ,κάτι που έχουν μεγάλη ανάγκη οι συνεταιρισμοί , υπάρχει κάποιο τεχνικό πρόβλημα ; αν όχι δείτε το παρακαλώ ....

    Ευχαριστω



    eιναι πολύ δύσκολο για έναν συνεταιρισμό σε υψηλο επίπεδο , να μαζεύει αντικειμενα συλλογης , και σήμερα αυτό .. Τα χαμενα αντικείμενα θα μας τα δώσει κανείς ? Το πρόβλημα το έχουν αρκετά μέλη του συνετισμού μας ... Ζητούμε άμεση επίλυση του προβλήματος ....
  • uelksiuelksi Αναρτήσεις: 1
    επεξεργάστηκε 13.10.2014
    απο 11 κοτετστα μια ομαδικη και τησ περισοτερεσ φορεσ καθολου δεν ξερω αν υπαρχει προβλιμα αλα ειναι αδικο να πεζουμε ολοι μερα και να τα αγοραζουμε με χρισο τα αντικιμενα :(
  • nionios7 (GR1)nionios7 (GR1) Αναρτήσεις: 15
    επεξεργάστηκε 24.06.2015
    παρακαλω αντιμετωπιζουμε προβλημα στο συνεταιρισμο μας βαλαμε εγχηρημα και ενω επρεπε να αλλαξουμε επιπεδο μετα το εγχηρημα κατι εγινε και δεν αλλαξαμε. μας εφαγε τους επιπλεον βαθμους παρακαλω τους υπευθυνους να το διορθωσουν το προβλημα.
  • -NEMESIS--NEMESIS- Moderator, Guest Αναρτήσεις: 7,753
    επεξεργάστηκε 24.06.2015
    Γεια σας ,
    δεν έχω ξανακούσει για κάποιο τέτοιο πρόβλημα , αν κάνατε όμως το εγχείρημα μέσα στον προβλεπόμενο χρόνο και είσαστε σίγουροι ότι δεν πήρατε τους αντίστοιχους πόντους , τότε το θέμα μόνο η υποστήριξη μπορεί να το δει και να το απαντήσει .
    Μέσα από το φόρουμ δεν υπάρχει τέτοια δυνατότητα.
    Ο αρχηγός της ομάδας , πρέπει να στείλει μήνυμα προς την υποστήριξη και να αναφέρει αναλυτικά το εγχείρημα , πότε άρχισε , πότε τελείωσε και πόσους πόντους έπρεπε να πάρετε .
    Φιλικά

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο