Αρχική Greek Ερωτήσεις για το παιχνίδι

αλλαγη e mail

Κατερίνα ΚουφΚατερίνα Κουφ Αναρτήσεις: 2
επεξεργάστηκε 05.03.2015 σε Ερωτήσεις για το παιχνίδι
Kαλησπέρα σε όλους ..
Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα .. Κατα την εγγραφή μου , έδωσα ένα e mail το οποίο είχα πολύ καιρό να χρησιμοποιήσω , με αποτέλεσμα το yahoo μου διέγραψε τον λογαριασμό. Θα μπορούσα να δώσω ένα άλλο χωρίς να χάσω την πρόοδο μου στην farma ???? ^^
Post edited by Κατερίνα Κουφ on
«1

Σχόλια

  • Κατερίνα ΚουφΚατερίνα Κουφ Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 26.01.2014
    μου ζητηθηκε να δωσω ενα e mail για να παρω το δωρο μου .. εδωσα το καινουριο e mail και το πηρα... ολα καλα ... το θεμα λυθηκε επομενωσ !
    ευχαριστω
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 27.01.2014
    Ναι, μπορεις να δώσεις σε αυτην την φόρμα ενα email διαφορετικο της εγγραφής και θα πάρεις το δώρο σου κανονικά. Αυτο που πρεπει να θυμάστε ειναι οτι ισχύει, το email που δίνετε οταν θελετε να παρετε το δώρο καλωσορίσματος. Με αυτο το email θα εχετε να κάνετε μετα απο εκει κ πέρα.
  • PlayerLampros17PlayerLampros17 Αναρτήσεις: 0
    επεξεργάστηκε 26.04.2014
    ξεχασα το ι μαιλ μου πως μπορω να το βρω?:?:
    Post edited by PlayerLampros17 on
  • georgia v. (GR1)georgia v. (GR1) Αναρτήσεις: 190
    επεξεργάστηκε 24.04.2014
    μπορεις να πας εδω στο φορουμ στον πινακα ελεγχου χρηστη (επανω) και μετα επιλογη (στα αριστερα) my account - επεξεργασια email και κωδικου.

    εκει σου λεει ποιο email εχεις χρησιμοποιησει στο παιχνιδι!
  • DDeath (GR1)DDeath (GR1) Αναρτήσεις: 6
    επεξεργάστηκε 26.04.2014
    Καλησπέρα

    Εχω ξεχάσει το μαιλ που έδωσα κατά την εγγραφή στο παιχνίδι. Υπάρχει τρόπος να το μάθω;

    άκυρο το βρήκα απο το φόρουμ :p
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    Καλημερα σας, σβηστηκε ο κωδικος μου στο παιχνιδι ,αλλα ευτυχως εμεινε του φορουμ αποθηκευμενος..μπορω με καποιο τροπο να μπω στο παιχνιδι μεσω της σελιδας εδω?δεν θυμαμαι κωδικο στο παιχνιδι και στο μαιλ για να μπω διαφορετικα..σας ευχαριστω!!
  • mix.mix (GR1)mix.mix (GR1) Αναρτήσεις: 8
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    καλημερα
    πρωτον ζητησε απο τον διαχειρηστη του e-mail να σου δωσει ξανα προσβαση στο e-mail σου, μαλλον επιλογη ξεχασα το password, και μετα ζητα απο τη εδω υποστηριξη να σου ξανα δωσει κωδικο προσβαση, passwod.
    το e-mail σου μπορεις να να το βρεις εδω απο το "πινακα ελεγχου χρηστο" στο επανω μερος αυτης της σελιδας
  • Revolution (GR1)Revolution (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    Πρέπει να πας εκει που λέει "ξεχασες τον κωδικό σου" και να τους πείς στο email σου για να σου δώσει το κωδικό μέσω email. Διαφορετικά δεν γίνετε.
  • Revolution (GR1)Revolution (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    mix.mix2 έγραψε: »
    καλημερα
    πρωτον ζητησε απο τον διαχειρηστη του e-mail να σου δωσει ξανα προσβαση στο e-mail σου, μαλλον επιλογη ξεχασα το password, και μετα ζητα απο τη εδω υποστηριξη να σου ξανα δωσει κωδικο προσβαση, passwod.
    το e-mail σου μπορεις να να το βρεις εδω απο το "πινακα ελεγχου χρηστο" στο επανω μερος αυτης της σελιδας

    ΝΑι το είδιο πράμα είπαμε νταξει.
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    καλημερα μακη το ξερω το μαιλ αλλα δεν μπορω να μπω εκανε ο αντρας μου διαγραφη προσφατου ιστορικου και ετσι εχασα τον κωδικο στο μαιλ και στο παιχνιδι,εχω επικοινωνισει με την υποστιρηξη και ζητησα απαντηση σε αλλο μαιλ που εχω τον κωδικο..και τωρα περιμενω.. απλα αν καποιος ξερει τροπο απο το φορουμ να μπω να μην εχω ολη αυτη την ταλαιπωρια..
  • Revolution (GR1)Revolution (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    Οχι.Δυστηχώς δεν υπάρχη κανένας άλλος τρόπος. Είναι ο μοναδικός. Και μια ερώτιση. Αφου ο άντρα σου -όπως λες- εκανε διαγραφή πρόσφατου ιστορικού, εδω πως μπήκες ?? γιατι ο είδιος κωδικός ειναι στο φόρουμ αλλα και στο παιχνίδι.
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    Αγαπητε σε ευχαριστω για το ενδιαφερον αλλα εαν δεν ξερεις τροπο σε παρακαλω μην απαντας γιατι αυξανονται τα ποστ και χανετε η ουσια...
    Προσφατο ιστορικο ειπα οχι κουκις , πλερες ιστορικο, κλπ
    Εσβησε μονο τα τελευταια οχι ολα και ακριβως επειδη ο κωδικος ειναι ιδιος ρωτω αν γινετε..
    Κατι ακομα φυσικα και υπαρχει αλλη επιλογη εφοσον φυσικα δεν υπαρχει πολυχρησια..δηλαδη εισοδοι απο διαφορετικες ιπ σε πολυ μικρο χρονο ο λογαριασμος θα φανει απο την υποστηρηξη οτι ανηκει σε εμενα βαση της ιπ μου,απλα επειδη αυτο θα ηταν χρονοβορο ζητησα βοηθεια εδω.οπως και να χει να εισαι καλα.
  • Revolution (GR1)Revolution (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    εχει ουσια αυτο που θελω να πω. εφοσον δεν εσβησε τα cookies ο αντρας σου θα πας στην αρχικη του παιχνιδιού. θα κανεις δεξι κλικ και θα πατησεις εκει που λεει : view page info. η πληροφοριες σελιδας αν εχεις ελληνικα. θα πας στην ενότητα security. η προστασία αν εχεις ελληνικα. εκει δλδ που εχει μια κλειδαρια. και επειτα θα πας εκει που γράφει viw saved passwords. και θα σου διξει ολα τα passwords που εχουν μπει στη σελίδα. το ειδιο μπορεις να κανεις και στο gmail. αλλα ολα αυτα μονο αν ο αντρας σου δεν διεγραψε τα cookies.
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    δυστυχως αυτο δεν δουλευει μου δειχνει διαφορες σελιδες αλλα οχι τη φαρμα:((
  • annaarx2annaarx2 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    τα καταφερααα!!μπηκα!! εβαλα οτι κωδικο πιθανο μπορει να ειχα και τελικα ειμαι και παλι εδωω!! σας ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον καλες συγκομιδες!!!!!!
  • Revolution (GR1)Revolution (GR1) Αναρτήσεις: 163
    επεξεργάστηκε 12.05.2014
    Χαίρομε φίλε καλη συνέχεια. :) mods το θεμα τελείοσε. κλειδώστετο.
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 16.05.2014
    Το θεμα Κλείνει!
  • euthimiamaria (GR1)euthimiamaria (GR1) Αναρτήσεις: 41
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    ενα μελος του συν μου ξεχασε τονκωδικο του εβαλε το μειλ του αλλα ποτε δεν του ηρθε τπτ
    τι μπορει ακομη να κανει
  • lolakis1lolakis1 Αναρτήσεις: 20
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    για ποσο καιρο μιλαμε?
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    Καλησπέρα!
    Προτείνω να κάνει ανανέωση και αν δεν της έρθει το e-mail να ξαναπροσπαθήσει-
    να ξαναπατήσει στην αρχική σελίδα του παιχνιδιού ότι ξεχασε τον κωδικό.
    Υπάρχει περίπτωση να έχει παραβιαστεί και ο λογαριασμός της
    αν δεν μπορεί να έχει πρόσβαση στην φάρμα της μετέπειτα.

    Καλή Συνέχεια!
  • euthimiamaria (GR1)euthimiamaria (GR1) Αναρτήσεις: 41
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    ευχαριστω πολυ για την αμεση απαντηση
    εκανε οτι μου ειπατε και ξαναζητησε τον νεο κωδικο στην διευθυνση μειλ αλλα δεν της ηρθε κατι
    ενω το εικονιδιο λεει οτι της εχει σταλει ο νεος κωδικος
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    Καλησπέρα!
    Προτείνω αφού δεν λύθηκε τ πρόβλημα να κάνει μία αίτηση σην υποστήριξη απο
    εδω
    για να μάθει πώς θα κινηθεί.
    Καλή Συνέχεια!
  • euthimiamaria (GR1)euthimiamaria (GR1) Αναρτήσεις: 41
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    ευχαριστω πολυ καλη συνεχεια στο παιχνιδι
  • PANOS849PANOS849 Αναρτήσεις: 233
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    Περίμενε να πάρεις την βοήθεια και απο την συντονίστρια του φόρουμ, την κα LeaderPOPI
  • LeaderPOPILeaderPOPI Αναρτήσεις: 261
    επεξεργάστηκε 02.07.2014
    Να κοιτάξει και στα ανεπιθυμητα ή spam. Ενα απο τα δυο θα γραφει αναλογα τι εχει. Ας περιμενει 1 μερα και να ξαναστειλει αν δεν λαβει τιποτα μετα το πέρας της ημέρας.
  • nionios7 (GR1)nionios7 (GR1) Αναρτήσεις: 15
    επεξεργάστηκε 25.09.2014
    καλησπερα παρακαλω τους υπευθυνους να μου απαντησουν πως μπορει καποιος που εχει κανει αλλαγη στο λογαριασμο του να κανει την ιδια αλλαγη και στο παιχνιδι για να μπορει να λαβαινει ειδοποιησεις και ενημερωσεις απο το φορουμ ευχαριστω:?::?::?:
    Post edited by nionios7 (GR1) on
  • nionios7 (GR1)nionios7 (GR1) Αναρτήσεις: 15
    επεξεργάστηκε 22.09.2014
    καλησπερα και παλι δεν υπαρχει καποιοσ υπευθυνοσ να απαντησει στο ερωτημα μου παρακαλω??
  • ΡαφαήλΡαφαήλ Αναρτήσεις: 399
    επεξεργάστηκε 19.04.2016
    Γεια σου,

    το ζήτημα αυτό θα πρέπει να το συζητήσεις με την Υποστήριξη του παιχνιδιού.

    Το θέμα απαντήθηκε 

    Φιλικά,
    Ραφαήλ
    Post edited by -NEMESIS- on
  • euthimiamaria (GR1)euthimiamaria (GR1) Αναρτήσεις: 41
    επεξεργάστηκε 05.11.2014
    παιζω το παιχνιδι παραπανω απο ενα χρονο και εχω ξεχασει το e-mail μου
    τωρα τελευταια ολα τα δωρα δινονται εκει και οπως ειναι φυσικο δεν τα παιρνω
    πως μπορω να επικοινωνησω με την υποστηριξη αφου και εκει θελει e-mail?
    μήπως μπορει καποιος να βοηθησει?
    ευχαριστω
  • hliaskar (GR1)hliaskar (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 121
    επεξεργάστηκε 05.11.2014
    Καλημέρα....για δοκίμασε αυτό που θα σου πω....στο forum θα πατήσεις εκεί που λέει "Πίνακας ελέγχου Χρήστη".( στο πάνω μέρος )...μόλις μπεις εκεί στο αριστερό μέρος λέει σε κάποιο σημείο "Επεξεργασία Email & κωδικού ..μόλις μπεις εκεί πρέπει να γράφει το email σου.....πιστεύω να σε βοήθησα...

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο