Αρχική Greek Τεχνικά προβλήματα & σφάλματα

είσοδος στο παιχνίδι

113

Σχόλια

  • xamosxamos Αναρτήσεις: 16
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    Δοκίμασε αυτό ...Προσωρινή μνήμη (cache) και cookies
    εάν δε πιάσει δοκίμασε να κατεβάσεις τον broswer comodo dragon
  • giannhsbiggiannhsbig Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΝΘΕΘΟΥΜΕ
  • kapeladourakapeladoura Αναρτήσεις: 41
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    xamos έγραψε: »
    Δοκίμασε αυτό ...Προσωρινή μνήμη (cache) και cookies
    εάν δε πιάσει δοκίμασε να κατεβάσεις τον broswer comodo dragon

    τον comodo dragon τον κατεβασα αλλα δεν μου ανοιγει καν...
  • xamosxamos Αναρτήσεις: 16
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    δοκιμάστε να σβήσετε μνήμες και cookies εφόσον θυμάστε τους κωδικους σας.
    καπελαδουρα δοκίμασε να κατεβασεις γενικα καποιον αλλο broswer από αυτόν που χρησιμοποιεις!

    λόγο της αναβαθμισης προεκυψε όλο αυτο.
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    Η αιτια του εκνευρισμου μου ηταν κυριε εξυπνε ΜΠΟΥΜ (τριαλαριλαρο) οτι ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΠΙ 12 ΩΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ εστω μια 'υπομονη" να μας πειτε...τωρα για τα υπολοιπα που γραφεις ειναι ολα υπεκφυγες και δικαιολογιες...ξερεις πολα καλα γιατι "διαφημιζω" το συν/μο σου...μη στενοχωριεσαι ερχεται η σειρα σου,εχω στειλει τικετ στα κεντρικα της εταιρειας για το συν/μο σου,τα μελη σου,την ιδιοτητα σου εδω και ποιους αφηνεις ατιμωρητους...ΟΛΑ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ...εχε υπομονη ...γιατι βαρεθηκαμε Ελληναρες σαν εσενα..να μπουν υπευθυνα ατομα εθελοντικα .
  • ioannakirkioannakirk Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    καλησπερα ακομη δεν μπορω να μπω στο παιχνιδι μπορειτε να μου πειτα τινα κανω ειμαι η μονη η υπαρχουν και αλλοι με τα ιδια προβληματα
  • GuestΦιφι (GR1)GuestΦιφι (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 587
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    Εχουμε λυση ολα τα προβληματα μας σαν λαος και εγηνε μεγα θεμα αν δεν μπορουσαμε να μπουμε σε ενα παιχνιδη για μερικες ωρες Τι να πω!
  • ioannakirkioannakirk Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    καλησπερα ακομη δεν μπορω να μπω στο παιχνιδι μπορειτε να μου πειτα τινα κανω ειμαι η μονη η υπαρχουν και αλλοι με τα ιδια προβληματα
  • kapeladourakapeladoura Αναρτήσεις: 41
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    ioannakirk έγραψε: »
    καλησπερα ακομη δεν μπορω να μπω στο παιχνιδι μπορειτε να μου πειτα τινα κανω ειμαι η μονη η υπαρχουν και αλλοι με τα ιδια προβληματα

    δεν εισαι η μονη και εγω δεν μπορω να μπω!!!
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    Η αιτια του εκνευρισμου μου ηταν "κυριε εξυπνε" ΜΠΟΥΜ οτι ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΠΙ 12 ΩΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ εστω μια 'υπομονη" να μας πειτε...τωρα για τα υπολοιπα που γραφεις ειναι ολα υπεκφυγες και δικαιολογιες...ξερεις πολυ καλα γιατι "διαφημιζω" το συν/μο σου...μη στενοχωριεσαι ερχεται η σειρα σου,εχω στειλει τικετ στα κεντρικα της εταιρειας για το συν/μο σου κι εννοω ποιοι ηταν τα μελη σου,την ιδιοτητα σου εδω (την συμπεριφορα σου σε ολα τα επιπεδα) και ποιους αφηνεις ατιμωρητους...ΟΛΑ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ...εχε υπομονη ...γιατι βαρεθηκαμε ειρωνες,κλικαδορους και ανθρωπακια που με την οποια "εξουσια" τους δινεται κοιτουν το συμφερον τους και τους αρεσει να τους "γλειφουν" οι αλλοι, αλλιως τους πατουν στο λαιμο,..να μπουν εθελοντικα υπευθυνα ατομα που να δεχονται την οποια καλοπροαιρετη κριτικη σε οποια λαθη γινονται .

    Αιτια του μηνυματος μου αυτου ειναι οτι σχολιασες καποια γραφομενα μου κι εκλεισες το θεμα...να τιμας τα παντελονια που φορας,οταν λες ενα λογο να περιμενεις και τον αντιλογο μην "την κανεις με ελαφρια πηδηματακια" επειδη εχεις το δικαιωμα του "αποφασιζωμεν και διατταζωμεν".

    Αυτα προς το παρον κι εχω την απορια να δω αν κλεισεις κι αυτο το θεμα,κι αν με στειλεις στην Μακρονησο ή στην Σπιναλογκα.
  • daript (GR1)daript (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    μην γινεσαι κακο παιδι ολα απο την καλη τους την καρδια τα κανουν...κανουν οτι περναει απο το χερι τους..δεν το βλέπεις..ολα βαινουν καλως..κανενα προβλημα δεν υπαρχει πλεον!
  • agrotisa7 (GR1)agrotisa7 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 26
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    Δεν μπωρο να μπω στο παιγνιδι τι συμβαινει?
    μετα απο την διακοπη δεν μπωρο να μπω τι κανουμε????
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    Ετσι... σωστα τα λες daript...ζητω συγγνωμη. :)

    Ζητω συγγνωμη κι απ'ολα τα αγνα μελη του φορουμ που ισως σας κουραζω με τετοιου ειδους μηνυματα αλλα δεν μπορω να μενω απαθης σε οποιες αδικιες βλεπω ή σε οποιαδηποτε λαθη καποιων τα οποια δεν τα αναγνωριζουν αυτοι/ες που τα εχουν πραξει.
  • agrotisa7 (GR1)agrotisa7 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 26
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    Παιδια θελω να σας παρακαλεσω να μου απαντηση καποιος απο σας
    αν ξερει η απο τους υπευθυνους...
    ευχαριστω εκ των προτερων.
  • agrotisa7 (GR1)agrotisa7 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 26
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    ουτε εγω μπωρο να μπω τι γινετε?
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    agrotisa7 έγραψε: »
    ουτε εγω μπωρο να μπω τι γινετε?

    Προσπαθησε να σβησεις ολο το ιστορικο,τα cookies και ξαναδοκιμασε να μπεις,αν τα εχεις κανει ολα αυτα και δεν εγινε τιποτε ,ε δεν ξερω αλλο τι να φταιει...εμενα εφτιαξε απο μονο του,ειχα σβησει ομως ολα αυτα που σου ειπα.
  • agrotisa7 (GR1)agrotisa7 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 26
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    ποτε θα εχουμε ενημερωση ποτε θα μπουμε ποτε !!!!!
  • daript (GR1)daript (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    δοκιμασε να μπεισ με τον cοmodo dragon......
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    επισης δοκιμασε τα Ctrl+F5 ...πατα αυτα τα πληκτρα συγχρονως.
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    το ειχα δοκιμασει αλλα τιποτε δεν εγινε,οπως κι αλλα παιδια που ειχα διαβασει εδω μεσα....στον Daript αναφερομαι.
  • daript (GR1)daript (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    δεν ξερω παντωσ εγω με αυτο μπηκα και αρκετα παιδια ακομα....
  • daript (GR1)daript (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    να πω τα ιδια?? μπαχαλο.... δωρο αδωρο.....
  • giannhsbiggiannhsbig Αναρτήσεις: 2
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    ΔΕΝ ΜΠΩΡΟ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 02.03.2014
    Don Alegio3 έγραψε: »
    Η αιτια του εκνευρισμου μου ηταν κυριε εξυπνε ΜΠΟΥΜ (τριαλαριλαρο) οτι ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΕΠΙ 12 ΩΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ εστω μια 'υπομονη" να μας πειτε...τωρα για τα υπολοιπα που γραφεις ειναι ολα υπεκφυγες και δικαιολογιες...ξερεις πολα καλα γιατι "διαφημιζω" το συν/μο σου...μη στενοχωριεσαι ερχεται η σειρα σου,εχω στειλει τικετ στα κεντρικα της εταιρειας για το συν/μο σου,τα μελη σου,την ιδιοτητα σου εδω και ποιους αφηνεις ατιμωρητους...ΟΛΑ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ...εχε υπομονη ...γιατι βαρεθηκαμε Ελληναρες σαν εσενα..να μπουν υπευθυνα ατομα εθελοντικα .


    αν έχεις προσωπικές διαφορές μαζί μου, οφείλεις να τα λύσεις μαζί μου, όχι να πετάς διάφορα υπονοούμενα για τα μέλη του συνεταιρισμού μου, νυφιτσοπόλεμο σε δημόσια θέματα και λόγια του αέρα δεν θέλουμε και εφόσον έστειλες το ticket που λες περίμενε πρώτα να πάρεις απάντηση και μετά έλα να τσαμπουνάς διάφορα στο φόρουμ γιατί μπορεί η απάντηση που θα πάρεις να μην σε καλύψει ή να μην σου αρέσει κιόλας :)

    και κάτι ακόμα για να τελειώνω μαζί σου με αυτό το θέμα, όταν λες ότι "έρχεται και η σειρά σου" καλό θα είναι να είσαι πιο επιφυλακτικός είναι φόρουμ και τα μήνυμα υπάρχουν και θα υπάρχουν και αν εκτεθείς δεν αλλάζει μετά :)

    Οι Διαχειριστές Forum έχουν το δικαίωμα να επεξεργαστούν, να διαγράψουν και να κλειδώσουν ένα θέμα. Παρακαλούμε ακολουθείστε τις οδηγίες τους. Συζητήσεις σχετικά με την συμπεριφορά τους θα τιμωρούνται.
    Μπορείτε να το αναφέρετε μόνο στο Κέντρο Υποστήριξης.
    Οποιοδήποτε παράπονο ή κριτική σχετικά με την Διαχείριση του Forum θα γίνεται μόνο δια μέσω του Κέντρου Υποστήριξης ή με μήνυμα στον Υπεύθυνο των Διαχειριστών Forum (Forum Leader).
    Αν νομίζετε ότι το παράπονο σας έχει σχέση με την πλειοψηφία των άλλων μελών και πρέπει να συζητηθεί δημόσια, παρακαλούμε να δημιουργηθεί thread στο "Διάφορα" και να περιέχει εκφράσεις βάσει των Κανονισμών του Forum καθώς επίσης να μην έχει προπαγανδιστικό χαρακτήρα.

    Δημιουργία θεμάτων που έχουν ως σκοπό την διαμάχη με την Ομάδα Διαχείρισης τόσο του Παιχνιδιού όσο και του Forum θα τιμωρείται και θα οδηγεί σε διαγραφή τους.

    Διατηρούμε το δικαίωμα να αποβάλλουμε από το Forum ακόμα και χρήστες που δεν έχουν παραβεί τους Κανονισμούς του.

    στην περίπτωση σου αγαπητέ
    Don Alegio3 σου δίνω μια ακόμα ευκαιρία με την θέληση μου μήπως και καταλάβεις και εσύ το λάθος σου, ελπίζω να μην ήταν χαμένος κόπος ^^

    ~~~~~~~~~~


    Σχετικά με τα μέλη τώρα που συνεχίζουν και αντιμετωπίζουν πρόβλημα και δεν μπορούν να συνδεθούν στο παιχνίδι

    σας στέλνω παρακάτω μερικά θέματα που θα βοηθήσουν



    Προσωρινή μνήμη (cache) και cookies

    Προβλήματα Σύνδεσης 26/02/2014


    το θέμα κλειδώνει, ευχαριστώ για την κατανόηση σας :)
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 11.03.2014
    Ρε παιδιά,μπαίνετε στο παιχνίδι;; Εμένα ξαφνικά με πέταξε και μου ζητάει σύνδεση ξανά,βάζω τα στοιχεία μου και μιά δεν είναι έγκυρο το όνομα λέει,μιά ο κωδικός δεν είναι έγκυρος!
    Συμβαίνει και σε άλλους ή μόνο σε μένα;;

    edit. Άκυρο παιδιά! Δεν ξέρω τι το ἐπιασε ξαφνικά,αλλά όλα οκ τώρα..(δεν ξέρω και πως να διαγράψω το θέμα,αν μπορούν ας το κάνουν οι διαχειριστές! 8) )
  • kleart1999 (GR1)kleart1999 (GR1) Αναρτήσεις: 136
    επεξεργάστηκε 12.03.2014
    Καλησπέρα σας ,
    μήπως μπορεί κάποιος συντονιστής ,να μου εξηγήσει
    γιατί αντί για το όνομα μου (kleart1999) μου βγάζει
    $bbuserinfo[username] ,κατά την σύνδεση ;
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.



    bbuserinfounrename_zpsa9853b81.png
  • COBRA 8COBRA 8 Αναρτήσεις: 374
    επεξεργάστηκε 12.03.2014
    και σε μενα το ιδιο βγαζει
    μετα την προηγουμενη αναβαθμιση
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 12.03.2014
    kleart1999 έγραψε: »
    Καλησπέρα σας ,
    μήπως μπορεί κάποιος συντονιστής ,να μου εξηγήσει
    γιατί αντί για το όνομα μου (kleart1999) μου βγάζει
    $bbuserinfo[username] ,κατά την σύνδεση ;
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.



    bbuserinfounrename_zpsa9853b81.png
    για τη είσαι ως ανώνυμο για αυτό σου το γράφει έτσι ....πηγενε στο προφίλ σου και κάντο ορατός και θα σε διχνει κανονικά ..... εάν δεν έκανες εσύ από το προφίλ τότε έχεις δευτερο λογ που το έκανες αορατος και για αυτό σε διχνει έτση.... για τη μπαίνοντας στο φόρουμ καταγράφεται ένα ip..... 200 λογ να αλαξεις(παραδειγμα δεν σε κατηγορω για κάτι) και το ip ίδιο είναι ίσων με ένα λογ.αυτό που σου λέω είναι σίγουρο......και δεν είναι σφάλμα αφού μπαινεις έτσι;



    Υ Γ συγνωμη που σου απάντησα εγώ τώρα το είδα ότι ζήτησες από συντονιστή να σου απάντηση ......... άμα θέλετε μπορείτε να το σβήσετε το ποστ
  • SystemSystem Αναρτήσεις: 106,969
    επεξεργάστηκε 12.03.2014
    δεν είναι κάποιο σοβαρό πρόβλημα και ούτε έχει να κάνει με το αν έχεις επιλέξει να κάνεις σύνδεση ως αόρατος χρήστης, κάποιο λάθος θα έγινε στον κώδικα του φόρουμ όταν το αναβάθμισαν, απ'οσα γνωρίζω θα έπρεπε να έχει ο κώδικας στο τέλος άλλο ένα $ για να εμφανίζει σωστά το όνομα του κάθε χρήστη κατά την σύνδεση του στο φόρουμ, το έχω αναφέρει και αυτό το πρόβλημα :)
  • kleart1999 (GR1)kleart1999 (GR1) Αναρτήσεις: 136
    επεξεργάστηκε 12.03.2014
    Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας .
    Adina12 δεν πειράζει,ευχαριστώ ! :)
    BoomGR μπορείς άμα θέλεις να κλήσεις το
    θέμα για να μην δημιουργείτε spam .

Σχολιάστε

Έντονη γραφήΠλάγια γραφήΔιαγραφήOrdered listΜη ταξινομημένη λίστα
Χαρακτήρες Emoji
Εικόνα
Στοίχιση αριστεράΣτοίχιση στο κέντροΣτοίχιση δεξιάΕναλλαγή προβολής HTMLΕναλλαγή πλήρους σελίδαςΕναλλαγή φωτισμού
τοποθέτησε την εικόνα/αρχείο