Αρχική Greek Ιδέες, έπαινοι και κριτική

Mr.BoomGr

2

Σχόλια

  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    adina12 έγραψε: »
    μπράβο ιρένε σύμφωνο απόλυτα και έχω όλη την καλή διάθεση.....και σύμφωνο και με τα παιδιά που ζητούν την τιμωρία μου ......το έχω πει ποιο πάνω ναι να φάω ban και εγώ.....για τη συνεχείζουν εφόσον εγώ συμφώνησα ;αντώνη κάνε λίγη υπομονή τα καλά πράγματα αργούν να έρθουν και σκέψου την ικανοπόηση που θα έχεις μετά..... όλα τα λεφτά θα είναι ...............

    μπα? τι έγινε? έμαθες να γράφεις? μπράβο πρόοδος..........

    Δεν έχεις καταλάβει adina12 και οι υπόλοιποι ότι το θέμα δεν είναι να φας BAN... το θέμα είναι γιατί δεν τρως ΒΑΝ από την στιγμή που σχεδόν όλα τα ποστ που έχεις κάνει είναι spam. Έχουν δοθεί ΒΑΝ σε άτομα που έκαναν spam σε 3 ή 4 ποστ. Εσύ που κάνεις σχεδόν σε όλα δεν έχεις τιμωρηθεί ποτέ ......

    Και από ότι βλέπω ο συντονιστής στον οποίο αναφέρομαι στο θέμα που άνοιξα έχει πάει διακοπές.

    Θα επαναλάβω ο συντονιστής μπορεί να είναι εθελοντής αλλά από την στιγμή που ανέλαβε ένα έργο θα πρέπει να το επιτελεί κιόλας και όχι να έρχεται όποτε και εάν έχει χρόνο. Αυτό ισχύει και για τους άλλους συντονιστές. Εάν δεν μπορούν να φύγουν.
  • daript (GR1)daript (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    στουσ συντονιστεσ πιοσ μπορει να δωσει ενα μπαν δεν χερω λογο αδιαφοριαs
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    daript έγραψε: »
    στουσ συντονιστεσ πιοσ μπορει να δωσει ενα μπαν δεν χερω λογο αδιαφοριαs

    Δυστυχώς κανένας...... είναι βασιλιάδες και κάνουν ότι θέλουν χωρίς να δίνουν λόγο σε κανέναν.
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    dinos012 έγραψε: »
    μπα? τι έγινε? έμαθες να γράφεις? μπράβο πρόοδος..........

    γιατί δεν τρως ΒΑΝ από την στιγμή που σχεδόν όλα τα ποστ που έχεις κάνει είναι spam. Έχουν δοθεί ΒΑΝ σε άτομα που έκαναν spam σε 3 ή 4 ποστ. Εσύ που κάνεις σχεδόν σε όλα δεν έχεις τιμωρηθεί ποτέ ......


    http://el.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?11372-%CE%A3%CF%85%CE%B6%CE%AE%CF%84%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%83%CF%87%CE%B5%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-Project-2014&p=153223&viewfull=1#post153223
    το δικό σου αυτό τι είναι για τη σχετικό δεν το λες για τη δεν έφαγες βαν τότε;να σου υπενθυμίζω ότι δεν σε ενόχλησα εγώ τότε να πεις ότι σε προκάλεσα ..........και ότι το δικό σου θέμα είμαι εγώ.................... όμως,έφαγες βαν για τη συμφώνησες με την ρόζα και ήθελες να τα χώσεις με πολύ μαγκιά............. .έφαγες ban μετά...δεν έφαγες ban εξετίας μου να ζητήσεις τώρα τιμωρία μου
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    adina12 έγραψε: »

    χαχαχαχα μόνο 1 δικό μου βρήκες? να αρχίσω να βάζω τα δικά σου?
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    dinos012 έγραψε: »
    χαχαχαχα μόνο 1 δικό μου βρήκες? να αρχίσω να βάζω τα δικά σου?

    Aν έχεις όρεξη να νυχτώσεις κι ακόμα να βάζεις ποστ δικά της που ενοχλεί στα καλά καθούμενα παίκτες...κάντο! :p:p
  • daript (GR1)daript (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    εγω ποτε σε προκαλεσα αντινα???το μονο που θελω ειναι να μην ξανα εμφανιστεισ οταν θα ποσταρω εγω κατι γιατι μου διμιουργεισ αναστατοση ......
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    semeli32 έγραψε: »
    Aν έχεις όρεξη να νυχτώσεις κι ακόμα να βάζεις ποστ δικά της που ενοχλεί στα καλά καθούμενα παίκτες...κάντο! :p:p

    τουλάχιστον ανστάιν εγώ δεν ζητάω λόγο όταν κάποιος μου κάνει επίθεση για τη ίσος ξέρω για τη..... αντίθετα με σένα που εσύ συκοφάντης...... εσύ το παίζεις θύμα

    daript εάν εγώ σου προκαλο αναστάτωση με το να σε ρωτήσω για τη δεν τους στέλνεις με εμαιλ τα μπινελίκια σου εγώ που μου ρίχνεις το βρισίδι δηλ τη πρέπει να παθώ; σοβαρά τώρα εγώ δεν σε έβρισα εσύ όμως με στόλισες για τα καλά .......χριστουγεννιάτικο δέντρο με εκανες έτση; να τα λέμε και αυτά.......
  • daript (GR1)daript (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    δεν ειπα το αντιθετο και να ξερεισ οτι δεν εχω κανενα θεμα μαζι σου... κανε την δουλεια σου να κανω την δικη μου και δεν θα εχουμε κανενα προβλημα.....γιατι ετσι ειναι τα βαρια πεπονια και οι μαγκεσ οπωσ με αποκαλεσεs.....
  • Helen TomprouHelen Tomprou Αναρτήσεις: 8
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    Καλημέρα σε όλα τα παιδιά και τους συμπαίχτες! ΄Εχετε πολύ όμορφα σχολιάσει όλοι! ΄Ενα πράγμα θα πω πως όσοι είναι δήθεν εθελοντές όπως δηλώνουν.. έχουν πολλά προφίλ και στο φόρουμ όπως και στις φάρμες τους και τους συνεταιρισμούς τους, και έτσι δημιουργούν διαλόγους και διαφορετικούς χαρακτήρες και εδώ και μιλούν μεταξύ τους. Μην δίνεται σημασία οι παίχτες που αγαπούν το παιχνίδι και μη προσπαθείτε να βρείτε λογική γιατί δεν υπάρχει. Μετά τιμής σε όλους τους αγρότες και τις αγρότισσες, ΄Ελενα Τόμπρου. Helen Tomprou όποιος θέλει να με βρει και να μου στείλει μήνυμα. Καλό τριήμερο.
  • shun kazami tr5shun kazami tr5 Αναρτήσεις: 76
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    Εγώ έχω να πω ότι Αντίνα δεν παραδέχεσαι το σφάλμα σου....Για να λυθεί το πρόβλημα που υπάρχει...διότι δεν μπορεί να είναι όλοι παράλογοι ξέρεις...όπως και εσύ άλλωστε έχεις κάποιο παράπονο από μεριά σου.Πέρα του γεγονότος ότι όλοι έπεσαν σαν τα τσακάλια να σε κατασπαράξουν,πρέπει να σκεφτείς ότι έχουν κάποιο δίκιο. Όπως σου έχω προαναφέρει και εγώ παλιότερα...αλλά και τώρα πρόσφατα η μαγκιά και το προκλητικό ύφος που επιδεικνύεις μέσω των πόστ σου είναι που προκαλεί τις περισσότερες αντιδράσεις θέλω να πιστεύω. Όχι σκέψου το λίγο έαν εσύ είχες απέναντι σου ένα άτομο που απαντά αντιδραστικά και με σκοπό να αποκλείσει κάθε τι που λες ε δεν θα εκνευριζόσουν ; Δεν θα ήθελες να μπει στην θέση του ;Τώρα εάν ανακατεύεσαι εκεί που δεν σε σπέρνουν και τα συναφή ε οκ...φόρουμ είναι και ο καθένας μπορεί να μπει σφήνα άθελα του όμως.Το ίδιο μπορεί να θεωρηθεί ότι κάνω και εγώ με αυτό το πόστ μου,προσωπικά ναι είχα ενοχληθεί όλες εκείνες τις φορές που απλά κατέκρινε ότι και αν έλεγα...συν τον ειρωνικό σχολιασμό περί Ιαπωνέζας .... τιμή μου να παραμείνω Ελληνίδα ξέρεις ;)

    Από την άλλη πλευρά και οι υπόλοιποι πρέπει να δουν ότι τώρα που το θέμα έγινε πιο συγκεκριμένο ως προς το πρόσωπο της...και αφού έχει δεχτεί τουλάχιστον την επιβολή τιμωρίας που της αναλογεί...ε δεν χρειάζεται άλλο κράξιμο πιστεύω. Διότι στις μαζικές επιθέσεις κανείς δεν μπορεί να τα βγάλει πέρα μόνος.Ως προς τις συκοφαντίες και τα λοιπά η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να ανακατευτώ και ότι πάνω από όλα χρειάζονται αποδείξεις γι αυτά. Η δικαιοσύνη δεν είναι στα χέρια μας ...όπως επίσης εάν θέλουμε να αποδοθεί όντως "δικαιοσύνη"... καλό θα ήταν να μην διαταράσουμε άλλο την ηρεμία του φόρουμ λόγω νέκρας ...και όταν έρθει η ώρα του Αχιλλέα να απαντήσει στο θέμα και να δώσει λύση...να μην τον στήσετε και αυτόν στο τοίχο και ακόμα καλύτερα να το συζητήσετε έχοντας μια σφαιρική όψη των πραγμάτων διότι καλή η δημοκρατία,αλλά έχει και προϋποθέσεις όπως να μην προσβάλλουμε τους άλλους...που μέχρι τώρα ε βλέπω ότι δεν υπάρχει από την πλευρά κανενός και πάνω από όλα να διατυπωθούν οι γνώμες όλων όσων αξίζουν...δηλαδή όλων όσων τους αφορά το θέμα μέχρι το πετσί. Αυτά είχα να πω και με συγχωρείται για την παρεμβολή
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    daript έγραψε: »
    δεν ειπα το αντιθετο και να ξερεισ οτι δεν εχω κανενα θεμα μαζι σου... κανε την δουλεια σου να κανω την δικη μου και δεν θα εχουμε κανενα προβλημα.....γιατι ετσι ειναι τα βαρια πεπονια και οι μαγκεσ οπωσ με αποκαλεσεs.....

    είναι ωραίο να είσαι μάγκας δεν είναι κακό για τη το περνεις στραβά ;όμως να τα λες κόσμια όχι να βρίζεις καμία φορά ποιο πολύ θα ενοχλήσει το κυριλέ παρά το βρισίδι ......ούτε εγώ έχω πρόβλημα μαζί σου και εάν πραγματικά πιστεύεις ότι πρέπει να φάω τιμωρία το δεχόμε .......δηλ τη αλο να κάνω να μην σας δω ενοχλημενος;όπως λες εσύ την άποψη σου έτσι το λέω και εγώ..... και κανένα πρόβλημα δεν έχω να σου πω μπράβο αρκεί να έχεις δίκιο σε αυτό που λες..... είμαστε διαφορετικοί εμείς οι άνθρωποι ο ένας πιστεύει αλλιως ο αλός διαφορετικά.... δεν χρειάζεται να χαλάμε την ζαχαρένια μας για το τίποτα για τη σοβαρά τώρα ένα τίποτα είναι αυτό που κάνουμε τώρα.....και καμία αξία δεν έχει
  • daript (GR1)daript (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    εσυ να το καταλαβεισ αυτο και ισωσ να πρεπει να αλαξεισ σταση στο φορουμ για να μην εχεισ προβληματα με κανεναν.....
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    daript έγραψε: »
    εσυ να το καταλαβεισ αυτο και ισωσ να πρεπει να αλαξεισ σταση στο φορουμ για να μην εχεισ προβληματα με κανεναν.....

    είναι πολύ ωραίο να είσαι ο εαυτός σου και να μην υποκρινεσε σε κάτι που δεν είσαι και ας έχεις προβλήματα ..... και το τονίζω δεν σε αφορά εσένα προσωπικά γενικός το λέω.....ξέρεις δεν είναι υποχρεωτικό εάν όλοι έχουν μια συγεκριμένη άποψη να την έχω και εγώ παρόλ που δεν το πιστεύω έτση για να μην έχω προβλήματα ....... ο καθένας μας είναι διαφορετικός και λειτουργη όπως του τάζι η συντηθηση.............
  • daript (GR1)daript (GR1) Αναρτήσεις: 14
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    δεν εχω κατι αλο να σου πω αποφασιζεισ και πρατεισ.... καλα να περνασ.....
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    daript έγραψε: »
    δεν εχω κατι αλο να σου πω αποφασιζεισ και πρατεισ.... καλα να περνασ.....


    καλή συνέχεια σου εύχομαι και εγώ!!!!!!dino μπορούμε να το λύσουμε άμα θέλεις.....
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    adina12 έγραψε: »
    καλή συνέχεια σου εύχομαι και εγώ!!!!!!dino μπορούμε να το λύσουμε άμα θέλεις.....

    τι να λύσουμε? εγώ δεν έχω να λύσω τίποτα..... το διασκεδάζω......και περιμένω την επίσημη θέση του συντονιστή..... όταν αποφασίσει να ασχοληθεί βέβαια...

    εσύ πρέπει να σκεφτείς και να αποφασίσεις πως θα συμπεριφέρεσαι στο φόρουμ.
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    βέβαια για να λυθεί ένα πρόβλημα θα πρέπει να το θέλει και ο αλός που νομίζει ότι το έχει ............ διαφορετικά τζάμπα κουβέντα θα κάνουμε ......σύμφωνο μαζί σου ας περιμένουμε .................
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    adina12 έγραψε: »
    βέβαια για να λυθεί ένα πρόβλημα θα πρέπει να το θέλει και ο αλός που νομίζει ότι το έχει ............ διαφορετικά τζάμπα κουβέντα θα κάνουμε ......σύμφωνο μαζί σου ας περιμένουμε .................

    Δεν καταλαβαίνω....... για να λυθεί ένα πρόβλημα πρέπει να υπάρχει πρόβλημα.....εάν εσύ έχεις πρόβλημα δεν είναι δικό μου θέμα και δεν μπορώ να κάνω κάτι..... μόνη σου πρέπει να βρεις την λύση στο πρόβλημα σου.......

    καλό μεσημέρι
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    όχι.... εσύ νομίζεις ότι έχεις πρόβλημα...δικό σου θέμα είναι όχι δικό μου..... και για να σε βοηθήσω πηρες ban για τη έβρισες και δεν εκφραστικές κόσμια και όχι για τη έχεις κάνει spam....για τη στα δικά μου ποστ θα βρεις 900 σπαμ αλλά κανένα βρισίδι ....οπότε μήπως να το ξανασκεφτείς εάν όντος έχεις πρόβλημα σε επίπεδο παιχνιδιού τουλάχιστον .............
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    adina12 έγραψε: »
    όχι.... εσύ νομίζεις ότι έχεις πρόβλημα...δικό σου θέμα είναι όχι δικό μου..... και για να σε βοηθήσω πηρες ban για τη έβρισες και δεν εκφραστικές κόσμια και όχι για τη έχεις κάνει spam....για τη στα δικά μου ποστ θα βρεις 900 σπαμ αλλά κανένα βρισίδι ....οπότε μήπως να το ξανασκεφτείς εάν όντος έχεις πρόβλημα σε επίπεδο παιχνιδιού τουλάχιστον .............


    Δηλαδή θες να μου πεις ότι μπορώ να κάνω 900 spam χωρίς να βρίσω και δεν θα με κάνουν ΒΑΝ??
    Δηλαδή μπορώ να κάνω μπάχαλο το φόρουμ και να μείνω ατιμώρητος?
    Δηλαδή στα πόσα spam σου δίνουν ΒΑΝ? στα 901 ή στα 902???

    Βρε !!!!! μπας και είσαι διπλός λογαριασμός Συντονιστή??? γιατί το φτωχό μου μυαλό εκεί πάει με αυτά που λες και κάνεις.....

    και αποφασίστε μεταξύ σας ποιος θα γράφει.....
  • adina1 (GR1)adina1 (GR1) Αναρτήσεις: 312
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    φτωχό μυαλό έχεις σίγουρα ...........έχει βγει ο βοομ και είπε για σπαμ δεν θα δώσω τιμωρία για τη καταλαβενω την αγανάκτηση σας για βρισδη όμως δεν θα το συγχωρήσω .....και επειδή πολλά άτομα είχαμε σπαμάρει αλλά 3-4 είχαν βρίσει το αποτελεζμα ήταν αυτό είτε σαρεση είτε οχι

    http://el.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?11712-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B4%CE%B5%CF%83%CE%B7%CF%82!!!!&p=158630&viewfull=1#post158630

    http://el.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?11712-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B4%CE%B5%CF%83%CE%B7%CF%82!!!!&p=158609&viewfull=1#post158609
    άντε μπας και το εμπεδώσεις
  • antonis77antonis77 Αναρτήσεις: 25
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    Απαιτω αποκλεισμο της adinas δυο μερες οπως αποκλειστηκαμε εμεις.ετσι για να δω τι θα κερδισω.Αυτα.
  • poli23poli23 Αναρτήσεις: 18
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    semeli32 έγραψε: »
    Εἰχα αρχίσει να το πιστεύω αυτό,αφού βρέθηκε άντρωπος να υπερασπιστεί την Αντίνα!! χαχα :p:p

    πραγματικα δεν ξερω αν πρεπει να γελασω η να κλαψω με το σχολειοσας ,αν αυτο σας βολευη δικεομασας να το πειστευεται !το οτι ασχοληθεικα το εκανα μονο και μονο γιατι με ενοχλησε ο τροπως που καναται επιθεση σε εναν σιμπεχτη γιατι ιτε σας αρεσει ητε οχι αυτο ειμαστε ,και ο καθενας εχει την ελευθερεια του λογου ακομα και αν αυτα που λεει ενοχλουν ,και στο κατω κατο μπορει να πεταγεται και να λει οτι θελει αλλα δεν εχει βρειση οπως την εχεται βρηση κατα καιρους
    και στο κατο κατο αν σας ενοχλη τοσο γιατι ασχοληστε μαζητις?ελεος ποια ας κηταξει ο καθενας την καμπουρατου και ας λειπουν ολα τα αλλα ,και κατι ακομα αναφερεται καποιη οτι ηπαρχουν διπλη λογαριασμοι και τετεια ηλικρηνα ποιος απο ολους εσας δεν εχει και εναν δευτερο λογαριασμο ποιος απο εσας δεν εχει στον σινετερισμοτου φαρμες η οποιες μπενουν για βοηθεια μεταξειμας τορα ολοι το ιδιο κανουμε η εχουμε κανει κατακερους μην κοροιδευομαστε ,εχεται αναροτηθει αν διαγραφονδαν ολες η διπλες και τριπλες φαρμες ποσι θα εμεναν στο παιχνιδη?εκει γιατι δεν βαζεται χερι στους σιντονιστες ?α εκει μας ποναει?
  • neda71 (GR1)neda71 (GR1) GR1 Αναρτήσεις: 284
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    Καλησπέρα και καλό μήνα!
    Θα ήθελα να πω κι εγώ τη γνώμη μου για τους αποκλεισμούς παικτών. Θεωρώ ότι στη συγκεκριμένη φάση δεν θα έπρεπε να αποκλειστεί κάνεις. Υπήρχαν πολλοί παίκτες εκτός παιχνιδιού και το φόρουμ ήταν το μόνο μέσο επικοινωνίας για αρκετούς παίκτες. Ας είχαν γίνει συστάσεις, να σβήνονταν τα υβριστικά μηνύματα και μόνο αν το συνέχιζε κάποιος να δίνονταν ποινές.
    Κατανοώ τα νεύρα όσων δεν μπορούσαν να μπουν στο παιχνίδι χωρίς να επικροτώ το βρίσιμο. Στον προφορικό λόγο μπορεί να ξεφύγει η γλώσσα και να πεις και δυο κουβέντες παραπάνω. Στον γραπτό λόγο και ειδικά σε ένα φόρουμ που είναι δημόσιος χώρος έκφρασης, με τη δυνατότητα επεξεργασίας μηνύματος και με ανήλικους παίκτες δεν νομίζω ότι είναι σωστό.
    Το ότι δεν υπήρχε κάποια επίσημη ενημέρωση από τους διαχειριστές-συντονιστές του ελληνικού φόρουμ για τόσες ώρες είναι μεγάλο λάθος τους, που ενίσχυσε τα νεύρα και πυροδότησε την «πένα» μερικών. Γνωρίζουμε ότι είναι εθελοντές και έχουμε υπομονή όταν μεμονωμένα κάποια φάρμα έχει πρόβλημα. Στα μικροπροβλήματα και σε απλές απορίες αλληλοβοηθιόμαστε, μπαίνουμε στο επίσημο αγγλικό φόρουμ και προσπαθούμε να βγάλουμε άκρη. Αλλά στη συγκεκριμένη περίπτωση θα έπρεπε αφυπνιστεί κάποιος και να ενδιαφερθεί.
    Για τις προσωπικές συμπάθειες και αντιπάθειες δεν θα αναφερθώ. Μια μικροκοινωνία είναι και εδώ μέσα και είναι αδύνατο να αρέσουν όλοι σε όλους. Πάντως, με το δικό μου φτωχό μυαλό είναι μεγάλο λάθος να μπερδεύουμε την εκδίκηση με τη δικαιοσύνη.
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    poli23 έγραψε: »
    πραγματικα δεν ξερω αν πρεπει να γελασω η να κλαψω με το σχολειοσας ,αν αυτο σας βολευη δικεομασας να το πειστευεται !το οτι ασχοληθεικα το εκανα μονο και μονο γιατι με ενοχλησε ο τροπως που καναται επιθεση σε εναν σιμπεχτη γιατι ιτε σας αρεσει ητε οχι αυτο ειμαστε ,και ο καθενας εχει την ελευθερεια του λογου ακομα και αν αυτα που λεει ενοχλουν ,και στο κατω κατο μπορει να πεταγεται και να λει οτι θελει αλλα δεν εχει βρειση οπως την εχεται βρηση κατα καιρους
    και στο κατο κατο αν σας ενοχλη τοσο γιατι ασχοληστε μαζητις?ελεος ποια ας κηταξει ο καθενας την καμπουρατου και ας λειπουν ολα τα αλλα ,και κατι ακομα αναφερεται καποιη οτι ηπαρχουν διπλη λογαριασμοι και τετεια ηλικρηνα ποιος απο ολους εσας δεν εχει και εναν δευτερο λογαριασμο ποιος απο εσας δεν εχει στον σινετερισμοτου φαρμες η οποιες μπενουν για βοηθεια μεταξειμας τορα ολοι το ιδιο κανουμε η εχουμε κανει κατακερους μην κοροιδευομαστε ,εχεται αναροτηθει αν διαγραφονδαν ολες η διπλες και τριπλες φαρμες ποσι θα εμεναν στο παιχνιδη?εκει γιατι δεν βαζεται χερι στους σιντονιστες ?α εκει μας ποναει?

    Κλάψε και γέλα και κάνε ότι θες!
    Τις επιθέσεις μας στην Αντίνα τις είδες, ενοχλήθηκες και έσπευσες προς βοήθεια!
    Ο λόγος των επιθέσεων πάλι σου ξέφυγε, μπρος στα αλτρουϊστικά σου συναισθήματα προς την συμπαίκτρια,όπως σου έχουν ξεφύγει κατά καιρούς οι δικές τις ΑΝΑΙΤΙΕΣ επιθέσεις,συκοφαντίες,υπονοούμενα και λασπολογίες προς τους δικούς της συμπαίκτες,(αν και συμπαίκτης σημαίνει αυτός που παίζει το ίδιο παιχνίδι μαζί σου και η Αντίνα δεν βλέπω να ασχολείται καθόλου με το παιχνίδι!! Ξεσάλωμα στο forum κάνει και μάλιστα απροκάλυπτο)!

    Δεν σε βλέπω να έχεις τις ίδιες ευαισθησίες κι εκεί,εκτός κι αν νομίζεις πως άλλη δουλειά δεν είχαμε και είπαμε να τα βάλουμε στα καλά καθούμενα με μία κάποια Αντίνα!
    Γιατί δεν τα βάλαμε με σένα ή με κάποιον άλλον παίκτη και μονίμως όλοι τα βάζουν με αυτήν,το σκέφτηκες ή μπααα;;;

    Όσον αφορά τις φάρμες που όπως μας είπες όλοι έχουμε δεύτερες και τρίτες στους συνεταιρισμούς,να μιλάς για την πάρτη σου και μόνο κι όχι για όλους γενικεύμενα,εκτός κι αν μπορείς να το αποδείξεις...εντάξει Poli ;;;;
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    adina12 έγραψε: »
    φτωχό μυαλό έχεις σίγουρα ...........έχει βγει ο βοομ και είπε για σπαμ δεν θα δώσω τιμωρία για τη καταλαβενω την αγανάκτηση σας για βρισδη όμως δεν θα το συγχωρήσω .....και επειδή πολλά άτομα είχαμε σπαμάρει αλλά 3-4 είχαν βρίσει το αποτελεζμα ήταν αυτό είτε σαρεση είτε οχι

    http://el.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?11712-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B4%CE%B5%CF%83%CE%B7%CF%82!!!!&p=158630&viewfull=1#post158630

    http://el.board.goodgamestudios.com/bigfarm/showthread.php?11712-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CF%83%CF%85%CE%BD%CE%B4%CE%B5%CF%83%CE%B7%CF%82!!!!&p=158609&viewfull=1#post158609
    άντε μπας και το εμπεδώσεις

    Τελικά κατάλαβα ότι μυαλό δεν έχεις και λυπάμαι που ασχολήθηκα μαζί σου.
    Μένεις σε ένα γεγονός μιας μέρας ενώ η όλη αναφορά γίνεται για την γενική εικόνα και συμπεριφορά των Συντονιστών.

    Αλήθεια που είναι? θα εμφανιστούν σήμερα ή θα εμφανιστούν από την Τρίτη?
    Αλήθεια ποιος τους ελέγχει?
  • ΡΑΠΑΝΑΚΙΑΣΡΑΠΑΝΑΚΙΑΣ Αναρτήσεις: 11
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    poli23 έγραψε: »
    πραγματικα δεν ξερω αν πρεπει να γελασω η να κλαψω με το σχολειοσας ,αν αυτο σας βολευη δικεομασας να το πειστευεται !το οτι ασχοληθεικα το εκανα μονο και μονο γιατι με ενοχλησε ο τροπως που καναται επιθεση σε εναν σιμπεχτη γιατι ιτε σας αρεσει ητε οχι αυτο ειμαστε ,και ο καθενας εχει την ελευθερεια του λογου ακομα και αν αυτα που λεει ενοχλουν ,και στο κατω κατο μπορει να πεταγεται και να λει οτι θελει αλλα δεν εχει βρειση οπως την εχεται βρηση κατα καιρους
    και στο κατο κατο αν σας ενοχλη τοσο γιατι ασχοληστε μαζητις?ελεος ποια ας κηταξει ο καθενας την καμπουρατου και ας λειπουν ολα τα αλλα ,και κατι ακομα αναφερεται καποιη οτι ηπαρχουν διπλη λογαριασμοι και τετεια ηλικρηνα ποιος απο ολους εσας δεν εχει και εναν δευτερο λογαριασμο ποιος απο εσας δεν εχει στον σινετερισμοτου φαρμες η οποιες μπενουν για βοηθεια μεταξειμας τορα ολοι το ιδιο κανουμε η εχουμε κανει κατακερους μην κοροιδευομαστε ,εχεται αναροτηθει αν διαγραφονδαν ολες η διπλες και τριπλες φαρμες ποσι θα εμεναν στο παιχνιδη?εκει γιατι δεν βαζεται χερι στους σιντονιστες ?α εκει μας ποναει?

    Semeli σε είχα για έξυπνη...........poli23 και adina 12 είναι το ίδιο πρόσωπο
  • dinos01 (GR 1)dinos01 (GR 1) Αναρτήσεις: 590
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    Vampirillion

    πολύ σωστά τα είπες. η τελευταία παράγραφος ειδικά είναι και όλο το ζουμί.

    Αυτό περιμένω μέρες τώρα.

    Σε ευχαριστώ.
  • semeli32semeli32 Αναρτήσεις: 343
    επεξεργάστηκε 01.03.2014
    ΡΑΠΑΝΑΚΙΑΣ έγραψε: »
    Semeli σε είχα για έξυπνη...........poli23 και adina 12 είναι το ίδιο πρόσωπο

    Μπορεί να είναι,μπορεί κι όχι κι αφού εγώ δεν έχω τρόπο να το αποδείξω,θα αναφέρομαι σε αυτήν ως ξεχωριστό πρόσωπο.
    Δεν θα γίνω ότι κατηγορώ εδώ μέσα..σωστά;; Αν αυτό μου αφαιρεί πόντους εξυπνάδας,το δέχομαι..
Αυτή η συζήτηση έχει κλείσει.