Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

1110112

Komentáře

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    ahojte , hlavně mě naštvala vesnická slavnost ,nepřipisují se procenta v chovu a přitom sbíráme všeho víc než hodně , no ,máme pořád 50% ......

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    utratila jsem skoro 5000 zlaťáků za koupení kostkovaného draka nabídce v levé liště na farmě s názvem farma sladkostí ,ale v dekoracích ho nemám ani nikde jinde takže jak to je s nabídkama ? kupujeme a nic se nezíská ? tohle mne opravdu dostalo chtěla jsem draka do sbírky protože draci se jen tak už nezískají - dva draky jsem získala dříve za první místa v soutěžích nyní jsem chudší o zlatý a nic nemám
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    utratila jsem skoro 5000 zlaťáků za koupení kostkovaného draka nabídce v levé liště na farmě s názvem farma sladkostí ,ale v dekoracích ho nemám ani nikde jinde takže jak to je s nabídkama ? kupujeme a nic se nezíská ? tohle mne opravdu dostalo chtěla jsem draka do sbírky protože draci se jen tak už nezískají - dva draky jsem získala dříve za první místa v soutěžích nyní jsem chudší o zlatý a nic nemám
    když je to nabídka fa sladkostí, tak by měl být v inventáři fa  sladkostí, určen je pro tuto dočasnou farmu
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    ano máš pravdu děkuji našla jsem ho tam zase poučení do dočasné farmy bych určitě nevrazila zlatý za draka
  • Miluška8 (CZ1)Miluška8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Zajímalo by mě,proč začínate údržbu 1-1,5hod.před koncem Snové zahrady a pod.V době kdy každý finišuje a pak údržbu ukončíte až po skončení soutěže.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    obchod s jablky skončil ?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 30.03.2023
    Miluška8 (CZ1) napsal(a):
    Zajímalo by mě,proč začínate údržbu 1-1,5hod.před koncem Snové zahrady a pod.V době kdy každý finišuje a pak údržbu ukončíte až po skončení soutěže.
    Ahoj
    Toto bylo předáno z několika for. Tým si je vědom problému, souhlasí, že to bylo špatně načasované. Budou se na to muset blíže podívat.
    Na foru ale bylo os včerejška upozornění na aktualizaci.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    obchod s jablky už nebude??
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    obchod s jablky už nebude??
    Ahoj
    Je ve hře.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    mě by spíš zajímal obchod s povolenkama, už ani v truhlách nechodí
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    japefi (CZ1) napsal(a):
    obchod s jablky už nebude??
    ahoj, jj, už je tam, jen jablka získaná v mezidobí se nepřipsala - smůla
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    bedru (CZ1) napsal(a):
    mě by spíš zajímal obchod s povolenkama, už ani v truhlách nechodí
    chodí výrazně méně + nemožnost si je koupit za mince z parku, jablka - úplně vstřícné to není, to je fakt :(
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 30.03.2023
    japefi (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    obchod s jablky už nebude??
    ahoj, jj, už je tam, jen jablka získaná v mezidobí se nepřipsala - smůla
    Ahoj
    Napiš na podporu. Obchodník s jablky s tím nemá co dělat. Nepřipsaly se ti odměny - piš na podporu.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj lidi
    Z tohoto vlákna se stala taková směs všeho možného. Prosím o používání k původnímu účelu.
    Používejte správná místa pro své posty.
    Chyby můžete hlásit třeba tady:
     https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/201367/nahlaseni-chyby
  • pekárnabezlepku (CZ1)pekárnabezlepku (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 30.03.2023
    ahojte, momentálně mě naštvalo, že ač jsem členem spolku, nezobrazuje se mi spuštěná výzva. Tudíž nemohu přispět :-(. Ani několikerý restart farmy nepomohl. Kdepak se asi stala chyba?
    edit: a na konci výzvy se mi objevily zámky za nesplněnou výzvu. Ach jo. :-(

    Post edited by pekárnabezlepku (CZ1) on
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    ahojte, momentálně mě naštvalo, že ač jsem členem spolku, nezobrazuje se mi spuštěná výzva. Tudíž nemohu přispět :-(. Ani několikerý restart farmy nepomohl. Kdepak se asi stala chyba?
    edit: a na konci výzvy se mi objevily zámky za nesplněnou výzvu. Ach jo. :-(

    Ahoj
    To je známá chyba ve Spolkové slavnosti, občas se objeví. Tým o ní ví a pracuje na tom.
    Chyby hlaste v příslušném vlákně. 
    To zase štve mě.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Štve mne, že když ve spolkovce odkládám misi a chci kliknout na další, tak mám šedé políčko. Musím okno s misemi zavřít a znova otevřít - několikrát - než zezelená a mohu hrát. Ale hned při dalším odložení je to samé - rekord mám 9x zavřít a zase otevřít okno. Dost mi to zkracuje čas ještěrky!
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 09.04.2023
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Štve mne, že když ve spolkovce odkládám misi a chci kliknout na další, tak mám šedé políčko. Musím okno s misemi zavřít a znova otevřít - několikrát - než zezelená a mohu hrát. Ale hned při dalším odložení je to samé - rekord mám 9x zavřít a zase otevřít okno. Dost mi to zkracuje čas ještěrky!
    Ahoj
    A mám to nechat být jen jako něco co tě naštvalo? Nebo lépe poslat týmu? (předáno teda)

    P.S. Nemáš náhodou nahráno už 100 misí v řadě? Pokud ano musíš počkat až bude jedna ukončena a pak můžeš hledat další.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak to je možné - nepočítám je, ale vždy mám kolem 20ti listů misí. Jedu vše rychle :-)

  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj všichni.Už mě něco tak štve,že si musím postěžovat :).Každá ta větší tabulka,která se otevře například při plnění mlýnu,nebo třeba při krmení zvířat se vrchním křížkem překrývá s těmi čtverečky vpravo nahoře.Tam je přímo pod křížkem odhlásit.No a tak se mi stává několikrát při každé hře,že se díky tomu pořád dokola odhlašuju.Já nevím,jestli jsem jen já taková nešika,nebo se vám to taky někomu stává?Nejlepší by bylo,kdyby se to odhlásit posunulo někam úplně do kraje obrazovky ,ale to už bych asi chtěla moc,že jo?Chápu,že se s tím asi nedá nic dělat,ale když třeba hraju spolkovku a pořád se odhlašuju,je to vážně na nervy :D.Tak se mějte krásně a hezkou hru všem
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak to se mi nikdy nestalo. Jak velké máš rozlišení obrazovky? 
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Tak to se mi nikdy nestalo. Jak velké máš rozlišení obrazovky? 
    Ahoj Bobby2.Rozlišení je 1366x768,notebook HP.Já nevím,proč se mi to pořád stává,ale když píšeš,že Tobě ne,je asi jasné,že je to rukama :)Ach jo,už se kolikrát tak soustředím,abych klikla opatrně,ale pořád marné.No tak nic,aspoň jsem si tady pobrečela :D a jede se dál.Děkuji za reakci a přeji krásnou hru
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Tak to se mi nikdy nestalo. Jak velké máš rozlišení obrazovky? 
    Ahoj Bobby2.Rozlišení je 1366x768,notebook HP.Já nevím,proč se mi to pořád stává,ale když píšeš,že Tobě ne,je asi jasné,že je to rukama :)Ach jo,už se kolikrát tak soustředím,abych klikla opatrně,ale pořád marné.No tak nic,aspoň jsem si tady pobrečela :D a jede se dál.Děkuji za reakci a přeji krásnou hru
    Ahoj
    Asi máš hru hodně přiblíženou, zvětšenou a budovy v horním rohu. Zkus to oddálit nebo trochu přestavit.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj Pando,kdepak nemám nic zvětšeného a přestavění budov mi nepomůže.Odhlašuju se kdykoli kliknu na něco,kde se otevře taková ta větší tabulka,jako třeba mlýn apod.No a když chci ten třeba mlýn ukončit,tak ten křížek na ukončení mám na úplně stejném místě,jako je odhlášení.Jak už jsem psala Bobbymu,nevím jak to dělám,ale skoro pokaždé se místo ukončení odhlásím :disappointed:Zkusila jsem opravdu i všechno oddálit,ale výsledek je stejný,zase se to překrývá.Vidím to nejspíš fakt na ty ruce,i když nechápu.Nikdy dřív se mi to nestávalo.No...ale je taky fakt,že jsem byla mladší a asi šikovnější ;)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Tak to se mi nikdy nestalo. Jak velké máš rozlišení obrazovky? 
    Ahoj Bobby2.Rozlišení je 1366x768,notebook HP.Já nevím,proč se mi to pořád stává,ale když píšeš,že Tobě ne,je asi jasné,že je to rukama :)Ach jo,už se kolikrát tak soustředím,abych klikla opatrně,ale pořád marné.No tak nic,aspoň jsem si tady pobrečela :D a jede se dál.Děkuji za reakci a přeji krásnou hru
    Promiň, blbě jsem to napsal. Měl jsem na mysli zvětšení obrazovky, jak píše Panda.
    Mám max 125% a ničemu to nevadí. Když je něco k hledání a musím si zvětšit obrazovku, (třeba na 200%) tak by to asi mohlo vadit, ale to fakt nevím, nikdy jsem se s tím nesetkal, bo žádné okno (při tak velkém zvětšení) neotvírám.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Tak to se mi nikdy nestalo. Jak velké máš rozlišení obrazovky? 
    Ahoj Bobby2.Rozlišení je 1366x768,notebook HP.Já nevím,proč se mi to pořád stává,ale když píšeš,že Tobě ne,je asi jasné,že je to rukama :)Ach jo,už se kolikrát tak soustředím,abych klikla opatrně,ale pořád marné.No tak nic,aspoň jsem si tady pobrečela :D a jede se dál.Děkuji za reakci a přeji krásnou hru
    Promiň, blbě jsem to napsal. Měl jsem na mysli zvětšení obrazovky, jak píše Panda.
    Mám max 125% a ničemu to nevadí. Když je něco k hledání a musím si zvětšit obrazovku, (třeba na 200%) tak by to asi mohlo vadit, ale to fakt nevím, nikdy jsem se s tím nesetkal, bo žádné okno (při tak velkém zvětšení) neotvírám.
    Ahojky.Já žádné zvětšení obrazovky vůbec nemám,ale asi jsem se taky blbě vyjádřila.nebo spíš nedokázala úplně vysvětlit,co myslím tím otevřeným oknem.Zkusím to ještě jednou :smile:Když chceš třeba dát dělat krmení do mlýna,klikneš na něj a otevře se tabulka.Dáš dělat krmení a jdeš zavřít křížkem vpravo nahoře.Noa to je přesně ten okamžik,kdy se pravidelně odhlašuju :smile:,protože se mi ten křížek překrývá s okýnkem vpravo na odhlášení hry.Přísahám Bobby,že fakt netuším,jak to dělám,ale funguje mi to tak neomylně :smile:Vím,že mi nejde pomoct,jen jsem se snažila ti vysvětlit,co to vlastně provádím.Děkuji za reakci a snahu,měj se hezky
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ju - pochopil jsem, ale i při 125% zvětšení mám ten křížek od odhlášení cca 2 cm.
    Holt budeš muset dávat pozor a neodhlašovat se :-)))
    Hezkou hru - pokud to jde :-)
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 19.04.2023
    @helca43 (CZ1)
    Ahoj
    Bylo to předáno. Pokud se něco dozvím napíšu.

    P.S.: prosím o screenshot celé hry, bez výřezů
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj Pando-Fotku přiložím a děkuji,že se tím zabýváš.Stejně si ale myslím,že je někde asi chyba u mě.Snad z té fotky bude vidět,jak mi ten křížek zasahuje do odhlášení.Teda aspoň doufám
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nemohu se přihlásit do hry. Už min 20 min jen modrá obrazovka - bude zase stát silo!
Sign In to comment.