Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuze: Kouzelný březen

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Ahoj.
Zde máte možnost diskutovat o nové aktualizaci. Text najdete tady
Panda
Post edited by Panda on

Komentáře

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    nevím jestli jsem slepá nebo je to chyba ale v akci DEN SVATÉHO PATRIKA - jsem u farmy kde bylo zamořené pole leprikona nenašla - nakonec jsem pole odmořila sama kliknutím tak nevím je to chyba nebo není jedna členka ve spolku mi taky hlásí , že Leprikona nenašla no  uvidím příště
  • Happy Farm211 (CZ1)Happy Farm211 (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Tiež som včera nenašla Leprikona.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Zvětšete si farmu a pomalu hledejte. Je malý, snadno se přehlédne. Včera jsem ho našla opakovaně. 
    Pokud bude problém, pište.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    krásné odpoledne
    tak farma zvětšena na 175% , když na jedu na akci leprkon a kliknu na tu zelou šipku přenesla mě na hlaví farmu jak je žlutá přilba sekce speciání budovy( zahradnictví , dílna , mlékarna) opravdu poučné tam ho asi nenajdu, navíc dílnu ani nemám. Ještě  bych ocenila kdyb tybudovy co budou nějak pošramocené od leprikona byly pořádnou barvou, takže leprikon nenalezen, tuhle akci budu muset vzdát
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    nevím jestli jsem slepá nebo je to chyba ale v akci DEN SVATÉHO PATRIKA - jsem u farmy kde bylo zamořené pole leprikona nenašla - nakonec jsem pole odmořila sama kliknutím tak nevím je to chyba nebo není jedna členka ve spolku mi taky hlásí , že Leprikona nenašla no  uvidím příště
    Nemusí být na farmě, kde je pole zamořené. Klikám na parkovišti na Lepr a pak dole na šipku. Ta mne zavede na farmu, na které je ukrytý.
Sign In to comment.