Domů Czech Technické problémy & bugy

jablečný sad

postavila jsem jablečný sad spolku farmářů dodala jsem pracovníky a dala hnojivo na nové plody jabloně , jabloň ukázala , že bude plodit ale zároveň mám nad jabloní stále ukázané , že mám dát pracovníky už jsem restartovala ale vždy to pomůže jen do doby sklizně potom se to ukáže znova že mám dodat pracovníky i když to není třeba

Komentáře

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    chyba zatím zmizela = znova jsem restartovala sebrala jablka za zlaté dodala znova pracovníky a dala výrobu - zatím to zabralo takže chyba už není ( zatím )
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    upraveno 28.11.2022
    tak po zapnutí počítače se mi chyba v sadu objevila znova - trochu jiná stále mám nad jabloní ukázané jabklko jako bych jabloň měla znova sklidit ale nejde sklidit musí dojít čas sklizně -  a navíc nemůžu přemístit jinam políčko , které vylepšuji - píše mi to error a políčko mi nezůstane na místě

  • DianaDiana Moderator, Guest Komentářů: 4,037
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    tak po zapnutí počítače se mi chyba v sadu objevila znova - trochu jiná stále mám nad jabloní ukázané jabklko jako bych jabloň měla znova sklidit ale nejde sklidit musí dojít čas sklizně -  a navíc nemůžu přemístit jinam políčko , které vylepšuji - píše mi to error a políčko mi nezůstane na místě

    Ahoj  :smile:
    V této záležitosti kontaktujte herní podporu.
    Diana
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Ano obrať se na podporu, všechno tam popiš jako tady. Promiň, nebyla jsem tady.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ahoj , když už jsme u jablečného sadu dneska ráno byly dárky sob a vánoční jablečný sad, který sem nedostala a určitě i plno ostatních lidí protože máme roztomilé sady na farmě. jaký to má význam pak něco dostat na přetření když na farmě je něco jiného. nemůže se dostávat obě varianty?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    bedru (CZ1) napsal(a):
    ahoj , když už jsme u jablečného sadu dneska ráno byly dárky sob a vánoční jablečný sad, který sem nedostala a určitě i plno ostatních lidí protože máme roztomilé sady na farmě. jaký to má význam pak něco dostat na přetření když na farmě je něco jiného. nemůže se dostávat obě varianty?
    Ahoj
    Ano dostali jsme dárek a byl to vzhledn na naormální jablečný sad. Takže, kdo nemá normální sad, nemá vzhled. Bohužel. Předala jsem to.
Sign In to comment.