Domů Czech Technické problémy & bugy

Chybné zobrazení výsledků ve spolkovce

Ahoj,po aktualizaci se výsledky ve spolkovce zobrazují neúplné.Znovu chybí výsledné umístění v soutěži,což je právě u spolkovky dost problematické

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Chtějí nám to usnadnit a zjednodušit, tak body strčili do bedny. Uvidíš je při najetí kurzoru na bednu. Proč by to dělali jednoduše, když to jde složitě.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,po aktualizaci se výsledky ve spolkovce zobrazují neúplné.Znovu chybí výsledné umístění v soutěži,což je právě u spolkovky dost problematické
    Ahoj
    Ano výsledky vidíš při najetí kurzorem nad bednu. Není to chyba,  je to tak pokaždé když se sejde více událostí a v odměnách je více druhů věcí. 
  • Vlasta91 (CZ1)Vlasta91 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Tahle spolková hra je strasný propadák, jak máme neco nahrát, když nejdou soutěže?
     Menší spolky se nemají šanci ani udržet ve hře. Chyba na seervu nebo co se děje, nejsem jediná
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Vlasta91 (CZ1) napsal(a):
    Tahle spolková hra je strasný propadák, jak máme neco nahrát, když nejdou soutěže?
     Menší spolky se nemají šanci ani udržet ve hře. Chyba na seervu nebo co se děje, nejsem jediná
    Ahoj
    Jaké máš problémy, co znamená nejdou soutěže? Dlouho se hledá nebo nenajdou vůbec? Popiš to trochu.
  • Vlasta91 (CZ1)Vlasta91 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Hrouzne dlouho trvá, klidne i půl hodiny
     a kdyz uz se konečne načte, tak jsem bud jen já, nebo nanejvýs dva lidi. jak má človek něco nahrát, kdyz ti nejde
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 27.11.2022
    Vlasta91 (CZ1) napsal(a):
    Hrouzne dlouho trvá, klidne i půl hodiny
     a kdyz uz se konečne načte, tak jsem bud jen já, nebo nanejvýs dva lidi. jak má človek něco nahrát, kdyz ti nejde
    Asi budeš muset změnit styl hraní spolkovky aby se ti soutěže načítaly rychleji. Podobné potíže mělo a má více lidí.
    Podívej se třeba sem, tady se to taky řešilo:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4407829/#Comment_4407829

  • Vlasta91 (CZ1)Vlasta91 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Tak jsem právě zjistila že 3 velky spolky skončili díky tomu že souteže, nejdou tak jak by měli, a hlavně nechtějí do toho cpát své peníze.
    Tak to jsou opět zvýhodněné jen ty co si kupujou za sve peníze zlatky, díky těmto lidem další hra zlikvidovana
Sign In to comment.