Domů Czech Otázky ke hře

otázky a odpovědi: Snový svět

Karolína1979 (CZ1)Karolína1979 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
upraveno 28.08.2022 v Otázky ke hře
Dobrý den, dneska jak skončil týdenní Snový svět tak se mi sice připsali diamanty z dalších zdrojů asi 965 diamantů ( z denních soutěží) ale nepřipsal se mi počet 4000 z těch velkých jako (měj na farmě 3x pole úroveň 9,   2x sady úroveň 9  atd...). Tak tyto velké úkoly jsem splnila a výsledek tam byl 4000 diamantů a ty jsem nedostala připsané. Neudělala jsem 3 úkoly z 9. I do upozornění přišlo že mi dávají z dalších zdrojů asi těch 965 diamantů ale těch hlavních 4000 diamantů o tom nebyla ani zmíňka. Děkuji za odpověď. Karolína1979 
Post edited by Panda on

Komentáře

  • Brunteles (CZ1)Brunteles (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Dobrý den ctěl bych se zeptat od které úrovně budu moci hrát Snovou farmu.Děkuji
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Brunteles (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den ctěl bych se zeptat od které úrovně budu moci hrát Snovou farmu.Děkuji
    Dobrý den
    Snová farma je dostupná od lvl hráče 30, pokud ho dosáhne když se budova události objeví za plotem.
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    chcem sa spytat v riši snov tie diamanty, ktore sa tam daju ziskat, su len na ozdobu? alebo ich aj niekto dostal?. Lebo mne tie diamanty, ktore su napr. za vybudovanie troch poli na maximum  neprišli. tak nechapem naco som sa snažila. 

  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    prisli mi, ale dali si "načas"
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Vždycky je třeba chvíli počkat než se odměny ze Snového světa připíší na hlavní farmu. Hlavně, že je máte.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Dobrý den, dneska jak skončil týdenní Snový svět tak se mi sice připsali diamanty z dalších zdrojů asi 965 diamantů ( z denních soutěží) ale nepřipsal se mi počet 4000 z těch velkých jako (měj na farmě 3x pole úroveň 9,   2x sady úroveň 9  atd...). Tak tyto velké úkoly jsem splnila a výsledek tam byl 4000 diamantů a ty jsem nedostala připsané. Neudělala jsem 3 úkoly z 9. I do upozornění přišlo že mi dávají z dalších zdrojů asi těch 965 diamantů ale těch hlavních 4000 diamantů o tom nebyla ani zmíňka. Děkuji za odpověď. Karolína1979 
    Ahoj
    Za tyto úkoly, o kterých zde píšeš, získáš diamanty pouze v případě, že si koupíš propustku (za zlato) ve světě snů. Pokud ne, nedostaneš je.
    Pokud jsi si tedy koupila propustku, splnila úkoly a nedostala za ně odměny, napiš na podporu.
  • MajaManager (SK1)MajaManager (SK1) SK1 Komentářů: 23
    Dobrý večer
    na snovej farme nám nepribúdajú doláre za ukončenie projektu. pred tým sme ich mali dostávali a teraz sa aj kontrakty ťažko plnia ,keď si kombajn treba platiť. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Dobrý večer
    na snovej farme nám nepribúdajú doláre za ukončenie projektu. pred tým sme ich mali dostávali a teraz sa aj kontrakty ťažko plnia ,keď si kombajn treba platiť. 
    Ahoj
    A plníte projekty s bonusem? Za ty je nejvíce bodů. Mléko, jablka, vajíčka...
    Můžeš sem dát prosím screen ze snové farmy?
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj,asi se zeptám naivně a znovu.Ale ví někdo,za jak dlouho asi připíší diamanty za Snový svět Tessu?Dnes dopoledne soutěž skončila,už je Greta,ale zůčtování pořád nemám.Celý den jsem doma nebyla a zapnula až večer.Myslím,že se mi ještě nestalo,že by to nebylo ani večer
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,asi se zeptám naivně a znovu.Ale ví někdo,za jak dlouho asi připíší diamanty za Snový svět Tessu?Dnes dopoledne soutěž skončila,už je Greta,ale zůčtování pořád nemám.Celý den jsem doma nebyla a zapnula až večer.Myslím,že se mi ještě nestalo,že by to nebylo ani večer
    Ahoj
    Zkus restart, vyčistit historii prohlížení a cookies, případně anonymní okno. Pkud diamanty nebudeš mít piš na podporu.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Děkuji,už jsem sice z toho část vyzkoušela,ale ještě budu pokračovat.Podporu ale v angličtině nezvládnu,tak jsem se asi snažila o pár tisíc diamantů zbytečně.No co nadělám,i tak moc děkuji a přeji krásný večer
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Děkuji,už jsem sice z toho část vyzkoušela,ale ještě budu pokračovat.Podporu ale v angličtině nezvládnu,tak jsem se asi snažila o pár tisíc diamantů zbytečně.No co nadělám,i tak moc děkuji a přeji krásný večer
    Ale zvládneš, jen se neboj. Použij překladač. Krátké jednoduché věty.
    Pokud budeš potřebovat pomoc napiš.


  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Tak jsem vyzkoušela všechno,i vyčištění,ale náprava nepřišla.A ano,zkusila jsem ten překladač a poslala pár vět :).Je ale pravda,že jsem na podporu za celé roky psala asi pětkrát,ale nikdy jsem se ničeho nedočkala,takže ani nepočítám,že bych své diamanty ještě někdy viděla.V každém případě ještě jednou děkuji za odpovědi
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Tak jsem vyzkoušela všechno,i vyčištění,ale náprava nepřišla.A ano,zkusila jsem ten překladač a poslala pár vět :).Je ale pravda,že jsem na podporu za celé roky psala asi pětkrát,ale nikdy jsem se ničeho nedočkala,takže ani nepočítám,že bych své diamanty ještě někdy viděla.V každém případě ještě jednou děkuji za odpovědi
    Hlavně si hlídej email a podívej se do všech složek. Někdy ty zprávy končí v hromadných nebo ve spamu.
    Pokud bude potřeba pomoc, piš. Měli by ti pomoct.
  • Vlasta1977 (CZ1)Vlasta1977 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Chtěla jsem se zeptat. Proč se muže převadět jen zlatky co zbydou po skončení a ne i vydelane dolary?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Vlasta1977 (CZ1) napsal(a):
    Chtěla jsem se zeptat. Proč se muže převadět jen zlatky co zbydou po skončení a ne i vydelane dolary?
    Ahoj
    Protože to tak nastavil provozovatel hry. Můžu se na to zeptat. Pokud se něco dozvím dám Ti vědět.
  • Vlasta1977 (CZ1)Vlasta1977 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Je to škoda, protože si myslím že menší levly by to ocenily, aby si mohli vylepšovat farmy. 
Sign In to comment.