Domů Czech Otázky ke hře

Narozeninová událost

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
upraveno 28.10.2022 v Otázky ke hře
Ahoj

Začala narozeninová událost BF, budova s dortem ve hře. Pěknou hru lidi.
Hodně štěstí, nebude to špatná dekorace pokud se podaří vybudovat. Zvyšuje skladovou kapacitu.
Událost je podobná čínskému novému roku, dají se koupit žolíky k jednotlivým žetonům.

tady ji najdete:

Tohle vidíte po kliknutí na budovu:





Ke každému žetonu se dají koupit žolíky za dolary nebo za zlato


Post edited by Panda on

Komentáře

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Možná by to nebyla špatná dekorace, skladová kapacita by se hodila. To by ale musely ze sadů padat nějaké dezerty. A to jsem si koupil i žolíka. Padá všechno možné ale dezert mi vypadl, snad náhodou jeden, z oliv.
    Zase nátlak na hráče, sady jsou poměrně časově náročné, ale abych dostal jeden dezert z několika sklizní, nejsem ani na 1%, a je jasné, že za těchto okolností a času trvání akce, se mi sklad nenafoukne. Děkuji.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Možná by to nebyla špatná dekorace, skladová kapacita by se hodila. To by ale musely ze sadů padat nějaké dezerty. A to jsem si koupil i žolíka. Padá všechno možné ale dezert mi vypadl, snad náhodou jeden, z oliv.
    Zase nátlak na hráče, sady jsou poměrně časově náročné, ale abych dostal jeden dezert z několika sklizní, nejsem ani na 1%, a je jasné, že za těchto okolností a času trvání akce, se mi sklad nenafoukne. Děkuji.
    Vždyť je teprve první den. Dezerty jsou nejtěžší to je pravda, používám růžové hnojivo, žolíka zatím za dolary. Dezerty mi nějaké vypadly, zatím mám 2%.
    Je to obdoba Čínského nového roku, tam jsou taky některá znamení obtížně získatelná ale není to nemožné.

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no a když je to obdoba Čínského nového roku tady asi nejsou něco jako ohnostroje kdy toho padá víc že?

  • Evouš31 (CZ1)Evouš31 (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    Já to nechápu at´ sbírám jak sbírám ,tak se mi nic nepřičítá u skladu je tam pořád nula a u například spokojenosti 120 a u spokojenost vesnice 20 proč se nic nepřičítá u skladu ? ? A proč to není pořádně vysvětlené jak se co má přičítat přijde mi to divný mělo by být vysvětlené za co se přičte spokojenost spokojenost vesnice a sklad...........
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    bedru (CZ1) napsal(a):
    no a když je to obdoba Čínského nového roku tady asi nejsou něco jako ohnostroje kdy toho padá víc že?

    Ahoj
    Je to obdoba, ne úplně stejné. A bohužel ohňostroje u této události nejsou.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Evouš31 (CZ1) napsal(a):
    Já to nechápu at´ sbírám jak sbírám ,tak se mi nic nepřičítá u skladu je tam pořád nula a u například spokojenosti 120 a u spokojenost vesnice 20 proč se nic nepřičítá u skladu ? ? A proč to není pořádně vysvětlené jak se co má přičítat přijde mi to divný mělo by být vysvětlené za co se přičte spokojenost spokojenost vesnice a sklad...........
    Ahoj
    Příčítá se to, pokud najedeš myší nad žeton tak u jednotlivých žetonů vidíš kolik procent máš nasbíráno a jakou část dekorace žeton vylepší (zvýší spokojenost, sklad, dodá prvek...) pokud ten žeton nasbíráš na 100%.
  • drobec9 (SK1)drobec9 (SK1) SK1 Komentářů: 196
    upraveno 31.10.2022
    ak chceš ziskať sklad 250 , je potrebne minimalne 100 000 chaluhoveho hnojiva. ja to testoval posun o 1 % je 15 - 18 x sady ( 5 sadov zimnych)
    A tu je upresnenie  15 sadov s chaluhami o 10% je 11 000 chaluh. tak som sa aj trafil so 100 000 chaluhami hnojiva.
    takže to je nemožne za 9 dni to spraviť, sudruhovia zase niečo vymysleli a mysleli že sa to bude robiť cez zlato.

    p.s.: čo bolo pre hračov pomoc tak to porušili a nechali blbosti.
    Post edited by drobec9 (SK1) on
  • TIBOR2 (CZ1)TIBOR2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    S TEMA SOUDRUHAMA MAS PRAVDU 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 31.10.2022
    Je to nějak zašmodrchaný, pokud jsem měl někde %, ba i navíc(bleděmodré označení), tak dnes jsem zase na 1%(apod).??? Za těch pár dnů se to nedá stihnout ani náhodou, čili zase akce pro vyvolené, soudruzi fakt potřebují koupit kalkulačky a spočítat, zda výmysl je vůbec schopný k životu a alespoň pro 50% hráčů k rozumné realizaci, bez prodání ledvin na černém trhu s orgány.
    PS: v procentech dělá čurbes zapnutí bonusů, což jsem zjistil až po obnovení hry. Děkuji za aktuální "přehlednost" a průběžnou "aktualizaci" akce.,
    Post edited by JZDman (CZ1) on
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Znovunačtení hry pomůže, procenta se "ztratily" se startem sladké farmy. Obnovení hry pomůže.
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Tak jsem si dneska  s radostí splnila dezerty a dárky  , po  dosažení 100%  , mi  to  jede  opět od  nuly  .  Znovunačtení  opakovaně  a kde nic  tu nic   ,  splněnost  se   se prostě  vynulovala  . 
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    A z takého mlyna, kompostéra alebo sila nepadá vôbec nič. Aj keby hráč mal toľko chalúh, tak zase nie zakaždým mu vypadnú zrovna dezerty. Zo sadov padajú aj darčeky (sklad +50). Bola to dobrá myšlienka, ale nedotiahnuté. Tak buď chcem, aby tí hráči niečo k tým narodeninám dostali alebo... 

    Celkovo odmeny v hocičom za posledný rok sú kriticky o ničom. Darmo budú posielať ankety spokojnosti. Ja nemám o čo zaujímavé hrať. Už ani to zlato nemám do čoho vrážať. Nestojí mi to zato. Alebo snáď myslia, že kúpim vylepšenie za 400ks zlata (+30% dezertov)? Ani to by mi nepomohlo, aby som získala sklad +250. Proste vidím hneď na začiatku súťaže, že odmeny v nej sú nedosiahnuteľné, nemá cenu takú súťaž hrať. Nevadí. Po jej skončení budem mať aspoň čo rozoberať.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    můj postoj: další nějaké výročí určitě hrát nebudu , u desertů jsem dosáhla 14% což je k pláči když to porovnám s čínským rokem tak je to daleko vypracovanější, průzkumníky vyplňují nespokojeně a pořád chodí úplně zbytečně, kdo tam sedí za těmi stoly a vymýšlí blbosti toho bych chtěla vidět, jedním slovem hrůza
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Včera jsem to zapíchnul. Ano, začal jsem o den později(mimo PC).Ale ani kdybych se uchlastal růžovým Cosmopolitanem a prokládal to Bolsem Farfait Amour, kupoval bonusy(se to nezdá, ale i drobnými se vyšťavíš-tedy pokud by jsi to dával všude), jediný pokrok je o usmívajících se pracovníků a chlámání ve vesnici.
    Nepodařilo se mi ani zmenšit velikost a 50místa skladu s postavenou rozměrnou dekorkou je fakt o ničem(momentálně bojuji s místem na HF ohledně obsidiánů). Takže děkuji zase za prakticky nehratelnou záležitostí, šmejdovským přístupem k nastavení odměn , vycintání hnojiv a vyhazovavé produkce. 
    PS: už se zase těším na santovu dílnu, která mne dojala minulý rok svojí nemožností vytočit si dekorku, kterou sem chtěl(nastavení dobré a stejně to vždycky ucuklo o 1-2lv z5)
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Tak teraz som prišla na farmu a teda po skončení narodeninovej udalosti a v sekcii odmeny/posledná šanca na mňa čakala spomínaná ozdoba, kde po mne chceli dokúpiť za zlato chýbajúce zvýhodnenia. A predstavte si, že ich nákup bol za 0 zlata, čo ma fakt prekvapilo. A tak mám celú ozdobu aj so všetkým výhodami. :)
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    bud ráda  , usmálo se na tebe štěstí
    mám 140 spokojenost , k ničemu a velikost 7x7 to hned poletí na rozebrání nebo do koše, příště takové stupidity nehraju a k santové dilně no to ani netočím to je jen o štěstí vrazím tam věci jsem na 9 a pak vytočím prkotinu, jsem už poučena.
  • sylvia140178 (SK1)sylvia140178 (SK1) SK1 Komentářů: 437
    upraveno 07.11.2022


  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    nevím ale i u nás ve spolku měli jedni možnost si dodělat dekorku za 0 zlatek se všemi výhodami
     a já tam měla zlatky ,samozřejmě sem zlatky nedala, takže tam zřejmě nastala někde chyba
Sign In to comment.