Domů Czech Otázky ke hře

Přihlášení

Dobrý den, prosím o radu. Když zapnu pc tak se musím pořád přihlašovat, přitom tam mám fajfku zůstat přihlášen. Ale když po přihlášení aktualizuji stránku tak už jsem přihlášená. Takže tomu vůbec nerozumím. Děkuji za jakoukoli radu abych se nemusela stále dokola přihlašovat. Děkuji Karolína

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Dobrý den, prosím o radu. Když zapnu pc tak se musím pořád přihlašovat, přitom tam mám fajfku zůstat přihlášen. Ale když po přihlášení aktualizuji stránku tak už jsem přihlášená. Takže tomu vůbec nerozumím. Děkuji za jakoukoli radu abych se nemusela stále dokola přihlašovat. Děkuji Karolína
    Ahoj
    Pokud vypneš PC tak se poprvé musíš přihlásit a pak už stačí jen otevřít hru a jsi přihlášená. Tak to funguje do té doby než vypneš prohlížeč, PC. Potom se musíš do hry přihlásit znovu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dobrý den, prosím o radu. Když zapnu pc tak se musím pořád přihlašovat, přitom tam mám fajfku zůstat přihlášen. Ale když po přihlášení aktualizuji stránku tak už jsem přihlášená. Takže tomu vůbec nerozumím. Děkuji za jakoukoli radu abych se nemusela stále dokola přihlašovat. Děkuji Karolína
    Nečistíš historii?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, prosím o radu. Když zapnu pc tak se musím pořád přihlašovat, přitom tam mám fajfku zůstat přihlášen. Ale když po přihlášení aktualizuji stránku tak už jsem přihlášená. Takže tomu vůbec nerozumím. Děkuji za jakoukoli radu abych se nemusela stále dokola přihlašovat. Děkuji Karolína
    Nečistíš historii?
    Možná máš v prohlížeči nastavené vyčistit historii prohlížení a cookies a proto se odhlásíš. To zjistíš, pokud úplně zavřeš prohlížeč, ne jen minimalizovat, zavřít křížkem. Nevypínat počítač. A znovu otevři prohlížeč a přihlas se do hry.
Sign In to comment.