Domů Czech Technické problémy & bugy

Problém so zobrazením




Chcel by som zistiť, či aj iní hráči trpia týmto nedávnym neduhom, alebo som v tom sám. Dúfam, že sa o tejto chybe dozvie moderátor nech dostanem odpoveď čo je zlé, lebo toto mi spravilo 10 minút po vyčistení cleanerom.

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):



    Chcel by som zistiť, či aj iní hráči trpia týmto nedávnym neduhom, alebo som v tom sám. Dúfam, že sa o tejto chybe dozvie moderátor nech dostanem odpoveď čo je zlé, lebo toto mi spravilo 10 minút po vyčistení cleanerom.
    Ahoj
    Ptala jsem se na tvůj problém. Tohle jsem se dozvěděla:
    CCleaner má tendenci čistit věci, které jsou pro systém skutečně životně důležité a neměly by být z počítače odstraněny.
    Možná jiný prohlížeč nebo soukromé okno aktuálního prohlížeče může hru povzbudit k opětovnému načtení těchto dat. V opačném případě budeš muset počkat, dokud nebudou sklizeny všechny produkce a znovu zahájeny. To by mělo problém vyřešit.

    Prosím, zkus to a dej mi vědět jestli něco pomohlo.
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192


    To ako fakt bude takto fungovať BF ??? 
    Dokonca aj na fullscreen je farma orientovaná vľavo dole a nie cez celú obrazovku, výborne.
    Hlavne že máme  ďalších 10, 20, 30 pridaných území farmy, na ktoré potrebujú hráči tak milión diamantov a stotisíce obsidiánov, takže k ničomu. A kvôli tomu je hra osekaná na prehliadači, lebo potom zaberá miesto tak, že to seká a načítava sa 5 minút. Som veľmi dlhý hráč BF a pamätám sa že v úvode sme mali 5x5 území na rozobranie, dnes je 5x toľko? Megalomaniaci
  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Panda napsal(a):
    Ahoj
    Ptala jsem se na tvůj problém. Tohle jsem se dozvěděla:
    CCleaner má tendenci čistit věci, které jsou pro systém skutečně životně důležité a neměly by být z počítače odstraněny.
    Možná jiný prohlížeč nebo soukromé okno aktuálního prohlížeče může hru povzbudit k opětovnému načtení těchto dat. V opačném případě budeš muset počkat, dokud nebudou sklizeny všechny produkce a znovu zahájeny. To by mělo problém vyřešit.

    Prosím, zkus to a dej mi vědět jestli něco pomohlo.
    Nie, nepomohlo, už som prišiel na čo budú slúžiť tie prázdne políčka....


    reklamy 😒👎
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139


    To ako fakt bude takto fungovať BF ??? 
    Dokonca aj na fullscreen je farma orientovaná vľavo dole a nie cez celú obrazovku, výborne.
    Hlavne že máme  ďalších 10, 20, 30 pridaných území farmy, na ktoré potrebujú hráči tak milión diamantov a stotisíce obsidiánov, takže k ničomu. A kvôli tomu je hra osekaná na prehliadači, lebo potom zaberá miesto tak, že to seká a načítava sa 5 minút. Som veľmi dlhý hráč BF a pamätám sa že v úvode sme mali 5x5 území na rozobranie, dnes je 5x toľko? Megalomaniaci
    Ahoj
    Na těch bílých místech jsou reklamy. Je to zlé ale je to prostě tak.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Začíná to být nějak celkově namačkané. Jinak bílých míst se zbavíš, podle prohlížeče, aktivací AdblockPlus-v Egde, uBlock Origin, AdBlocker Ultimate pro Firefox,hledat ve Správě rozšíření viz Doplňky a vzhledy. A je klid, žádný bílý flastry.(někdy pomůže i obnova hry, aby se to uklidilo s nějakým funkčním blockerem).
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jj - používám AdblockPlus i v chrome a pohoda.
  • Gerrynek (CZ1)Gerrynek (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Zobrazují se mi na displaji reklamy a to nahoře a vpravo už dva dny. nevím jak to odstranit, zmenšuje mi to hrací pole a ztěžuje hru. Co s tím? Díky za radu
  • Gerrynek (CZ1)Gerrynek (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Děkuji, už je to vpořádku:-))
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    ahojte ,mám podobný dotaz , sice to nejsou reklamy ,ale bílý  pruh  tam kde dřív reklama byla , ve spolku je nás víc ....díky za odpověd
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    henriette (CZ1) napsal(a):
    ahojte ,mám podobný dotaz , sice to nejsou reklamy ,ale bílý  pruh  tam kde dřív reklama byla , ve spolku je nás víc ....díky za odpověd
    Ahoj
    No ano, tam je reklama a není to jen pruh vpravo ale i na horní části monitoru. Za minimální nákup se dá reklam zbavit na 30 dní.
    Jinak se dá těch pruhů zbavit změnou velikosti hry, jenže to je k ničemu, protože potom se nedá hrát. Buď to nevidíš nebo je hra tak velká, že musíš obraz pořád posunovat abys vůbec mohla sklidit.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Panda napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    ahojte ,mám podobný dotaz , sice to nejsou reklamy ,ale bílý  pruh  tam kde dřív reklama byla , ve spolku je nás víc ....díky za odpověd
    Ahoj
    No ano, tam je reklama a není to jen pruh vpravo ale i na horní části monitoru. Za minimální nákup se dá reklam zbavit na 30 dní.
    Jinak se dá těch pruhů zbavit změnou velikosti hry, jenže to je k ničemu, protože potom se nedá hrát. Buď to nevidíš nebo je hra tak velká, že musíš obraz pořád posunovat abys vůbec mohla sklidit.
    díky Pando , zkusím to nějak blokovat , takto se nedá hrát ...
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    taky mi hlásí moje členka = tulinka1912 = že má orámovanou hru a odsunutou v levé straně obrazovky = hraje na google chrome a zkusila podle mé zde vyčtenou radu aby si stáhla AdblockPlus , ale prý ji tohle nepomohlo má to stále má někdo ještě jinou radu ?? ráda bych jí pomohla ale sama nevím jak 
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    já mám Adblock nainstalovanej nejdou mě reklamy ale pruhy mám taky tak že to nefunguje mě akorát pomohlo že jsem si přidala lupu na 110% tak pruhy zmizely ale jinejm hráčům ve spolku to nefunguje a některejm jo jsem na chromu a na notasu kamarádka je na stolním PC a tej to nejde tak to bude chtít asi odborníka 
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    díky zkusím to taky
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    S Chrome zkušenosti nemám, v Adblocku se dají nastavit i další možnosti pro nastavení brždění reklam.(položka - blokovat prvek)
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Příspěvek by měl být přesunut do "Problém se zobrazením".
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Stáhněte si do Chrome AdBlock Plus - mám hru zcela bez reklam i pruhu.
    V Opeře v rozšíření zapnout blokování reklam.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    já mám Adblock nainstalovanej nejdou mě reklamy ale pruhy mám taky tak že to nefunguje mě akorát pomohlo že jsem si přidala lupu na 110% tak pruhy zmizely ale jinejm hráčům ve spolku to nefunguje a některejm jo jsem na chromu a na notasu kamarádka je na stolním PC a tej to nejde tak to bude chtít asi odborníka 
    Jsem také na stolním PC.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj

    Možné řešení jak se zbavit bílých pruhů (místa pro přehrávání reklam) na monitoru.

    Přihlaste se do hry přes tuto stránku: https://goodgamestudios.com/
    Smažte starou záložku a vytvořte si novou.

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Panda napsal(a):
    Ahoj

    Možné řešení jak se zbavit bílých pruhů (místa pro přehrávání reklam) na monitoru.

    Přihlaste se do hry přes tuto stránku: https://goodgamestudios.com/
    Smažte starou záložku a vytvořte si novou.

    tak tento odkaz už také nabízí reklamy celej spolek je naštvanej :-(((((((((
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    Ahoj

    Možné řešení jak se zbavit bílých pruhů (místa pro přehrávání reklam) na monitoru.

    Přihlaste se do hry přes tuto stránku: https://goodgamestudios.com/
    Smažte starou záložku a vytvořte si novou.

    tak tento odkaz už také nabízí reklamy celej spolek je naštvanej :-(((((((((
    Ano, bohužel od včerejšího odpoledne. Společnost to změnila.
Sign In to comment.