Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuse: Budoucnost je zde: Připraveni na Farmářský svaz?

13»

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nezjistil, protože to hraji a neřeším :-)))
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ty už děláš úroveň 2 nebo vyšší. Já jsem udělal za dva dny úroveň 1 a nyní čekám na svazové body. Grétinu snovou a hlavní farmu nepospíchám.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Také čekám.
    Byl jsem se u Tebe podívat a místo řešení "blbostí", bych se více věnoval farmám. Na Tvoji úroveň je moc zařízené nemáš.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    A hlavně mám otevřená obě okna a když my někdo odepíše na fóru, tak ho mám otevřené taky a přijde my email.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Také čekám.
    Byl jsem se u Tebe podívat a místo řešení "blbostí", bych se více věnoval farmám. Na Tvoji úroveň je moc zařízené nemáš.
    Jestli chceš hodnotit mojí hlavní vesnici. Já jsem s ní spokojen, nechvátám a vesnici spolku jedu od znova již jsem byl ve spolku kde jsme měli vyšší továrnu než máte vy asi 50 úroveň, pak mi přišel od jiného spolku pozvánka, tak jsem tam šel ale když mě poslali co bych měl posílat do spolkové kasy od úrovně 100, tak jsem se chtěl vrátit zpět do mého druhého spolku, tak mě nezvali. Jsem opět na své vesnici, ale již na nové, protože ta původní se my smazala, tak jedu od 0 a plním postupně úkoly a nikam se neženu. 
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    upraveno 02.08.2022
    dobré ráno ..... pro mě je svaz farmářů pořád záhada  ,  dnes jsem asi získala body zdarma  700 , tak nějak jsem to viděla ,ale body se nikde nepřipsaly..... Pando ,pomoc :smile:

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    henriette (CZ1) napsal(a):
    dobré ráno ..... pro mě je svaz farmářů pořád záhada  ,  dnes jsem asi získala body zdarma  700 , tak nějak jsem to viděla ,ale body se nikde nepřipsaly..... Pando ,pomoc :smile:

    Ahoj
    Dnes jsi asi dostala druhou část bodů z odměny pro zkušené farmáře. Tady máš info o Svazu farmářů.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/216807/svaz-farmaru#latest
    Pokud se ti nepřipsaly body budeš muset psát na podporu.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Panda napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    dobré ráno ..... pro mě je svaz farmářů pořád záhada  ,  dnes jsem asi získala body zdarma  700 , tak nějak jsem to viděla ,ale body se nikde nepřipsaly..... Pando ,pomoc :smile:

    Ahoj
    Dnes jsi asi dostala druhou část bodů z odměny pro zkušené farmáře. Tady máš info o Svazu farmářů.
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/216807/svaz-farmaru#latest
    Pokud se ti nepřipsaly body budeš muset psát na podporu.
     ahoj .... denní body se připisovaly  v pohodě  i jsem tomu dokonce porozuměla , ale dole visel rámeček ,že tedy body zdarma a za kolik dní ,pro mě to bylo 700 ,ale nejsou , počkám na aktualizaci ,třeba se něco pokazilo
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Já jsem si vyzvedl zdarma BS, ale nyní my to ukazuje že dostanu další BS za 32 minut a to by měli být těch 375 BS zdarma, ale nyní bude probíhat údržba, snad je dostanu až po údržbě.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Panda by měla být v práci. Tak si buď počkejte nebo pište na podporu.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Panda by měla být v práci. Tak si buď počkejte nebo pište na podporu.
    Panda odpovídá , jen jsme se ještě nedomluvili , kde jsou ty body ,to byla má otázka , neptala jsem se ,kde je :smile:

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Panda by měla být v práci. Tak si buď počkejte nebo pište na podporu.
    Panda odpovídá , jen jsme se ještě nedomluvili , kde jsou ty body ,to byla má otázka , neptala jsem se ,kde je :smile:


    Dnes jsem doma. Prozatím ))

    Tak jak to máš s těmi body? Máš tam něco takového?

  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Teď se my nahrála hra po údržbě a po kliknutí na svaz farmářů, tak se mi přičetlo těch 375 SB. Nevím kolik jsem tam měl před údržbou, ale 375 SB bylo přičteno. Ještě mi 618 SB do druhé úrovně.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Panda napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Panda by měla být v práci. Tak si buď počkejte nebo pište na podporu.
    Panda odpovídá , jen jsme se ještě nedomluvili , kde jsou ty body ,to byla má otázka , neptala jsem se ,kde je :smile:


    Dnes jsem doma. Prozatím ))

    Tak jak to máš s těmi body? Máš tam něco takového?

    ano , takto to mám ,ale ... dole jsem asi osm dní odklikávala cosi ,co slibovalo 700 bodů zdarma ,a ty jsem nedostala  ani po aktualizaci 

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ahoj já bych se chtěla zeptat , jestli budou svazové body za zlaté jabka pač ted je tam nedali, nebo to minule byla jen vyjímka
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Já jsem se nyní na centrum podíval a zjistil jsem to také a chybí my tam semena zlatých kytek, ale zjistil jsem že přibyly tam u zlatých jablek jedna bedna, která tam nebyla a stříbrných jablek taky 1 zelená bedna obě dvě zvláštní. Neví někdo co dávají ty bedny. 
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Já jsem si koupil za 50000 jednu tu novou bednu a dostal jsem dekoraci Olympijské pole. Ale asi příště si tu bednu nekoupím.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    když se pořádně podíváš a přečteš si to je tam i jako informace a zelená bedna ti dá exotické cenné osivo a ta fialová náhodný vzhled
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Panda by měla být v práci. Tak si buď počkejte nebo pište na podporu.
    Panda odpovídá , jen jsme se ještě nedomluvili , kde jsou ty body ,to byla má otázka , neptala jsem se ,kde je :smile:


    Dnes jsem doma. Prozatím ))

    Tak jak to máš s těmi body? Máš tam něco takového?

    ano , takto to mám ,ale ... dole jsem asi osm dní odklikávala cosi ,co slibovalo 700 bodů zdarma ,a ty jsem nedostala  ani po aktualizaci 

    To asi myslíš odměnu pro veterány


    tohle?
    klikla jsi na posbírat? pokud ano body by se ti měly připočítat. Jestli je nemáš budeš muset psát na podporu.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Panda napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Panda by měla být v práci. Tak si buď počkejte nebo pište na podporu.
    Panda odpovídá , jen jsme se ještě nedomluvili , kde jsou ty body ,to byla má otázka , neptala jsem se ,kde je :smile:


    Dnes jsem doma. Prozatím ))

    Tak jak to máš s těmi body? Máš tam něco takového?

    ano , takto to mám ,ale ... dole jsem asi osm dní odklikávala cosi ,co slibovalo 700 bodů zdarma ,a ty jsem nedostala  ani po aktualizaci 

    To asi myslíš odměnu pro veterány


    tohle?
    klikla jsi na posbírat? pokud ano body by se ti měly připočítat. Jestli je nemáš budeš muset psát na podporu.
    všechno dobře dopadlo ,body se ted připočítali ..... vřelé díky Pando
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ahoj, chtěl bych se zeptat již jsem na úrovni 2, u plnění kontraktu - mám splnit kontrakty: 2, když jsem je splnil tak my to stále ukazuje splněn 1 ze 2. Pak jsem zkusil splnit kontrakt opět na hlavní farmě, tak my to ukázalo splněny 2 ze 2. Mě to vzalo za splněné kontrakty pouze z hlavní farmy nepočítá to kontrakty z rybolovu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Rybí se nepočítá
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Tak děkuji za odpověď.
  • PitbuII (CZ1)PitbuII (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    Ahoj, za 2.úroveň svazu farmářů máme mít u všeho 13% navíc - proč to někdo ve spolku má a někdo ne?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    PitbuII (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, za 2.úroveň svazu farmářů máme mít u všeho 13% navíc - proč to někdo ve spolku má a někdo ne?
    Ahoj
    Jak jsi přišel ke 13%. U čeho jsi to napočítal?
Sign In to comment.