Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuse: Budoucnost je zde: Připraveni na Farmářský svaz?

2

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Já bych řekl, že to ani oni neví, já asi tuším, kolik toho sesbíráme (splníme) úkolů. Tolik dostaneme bodů. Já za 14 dní dostanu 377 bodů, jak to píší za 2) odměna při začátku a druhá část za 14 dní. To je vidět na kliknutí na svazové body zdarma je to vidět při získání denních svazových bodů dole ve dvou čtverečcích jeden již vyzvednut a druhý bude za těch 14 dní.
    Mám odpověď. Musíš sbírat denně body zdarma abys 8. den získal 30 bodů. Pak se to znovu opakuje. Sbírat 7 dní denně a 8. den 30 bodů.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Díky za odpověď. To můžu získat za 7 dní těch 70 bodů a 8 den dostanu těch 30 a takhle dokola. Když já ten první a 14 den dostanu 377 bodů, jestli to tak bude tak na druhou úroveň se dostanu za cca 14 otočení to je za 112 dní, jestli odměny nebudou jinak hodnoceny. Já počítám 100 bodů za 8 dní. Uvidíme jak to bude dále odměnami, já už mám hotové všechny projekty v 1 úrovni, jenom čekám na získání 1705 bodů. Nevíš na koho se mám obrátit s prosbou o úpravu v projektu na hlavní farmě. Nevím nyní jak se to jmenuje, ale sbírá se luční kvítí a hnojivo, u hnojiva to chce na 1 úrovni 280x, mělo by tam být 2800x, když mě to hnojivo dělá 10 až 60 na hlavní farmě. Když jsem to dělal na jiné farmě kde jsem hrál, tak se to převádí 1 kus je 10 kusu hnojiva, když hráč tohle nezjistí a spustí si to a pak nadává na to, když měl uděláno 280 a oni mu to počítají jako 28. To myslím že se to několikrát již stalo. Mě se to zatím na mé farmě nestalo, protože to mám uzamčené, ale myslím že jsem měl již několikrát takový úkol. Například když jsem byl na úrovni kolem 25 jsem měl udělat 100 jídel pro slepice a myslel jsem když to dám 2x do mlýna po 50 mám splněno, ale pak jsem zjistil že je to tak, tak si to přepočítávám. Mohli by takové věci opravit aby se hráči nepletly. Prostě přidat o jednu nulu navíc k projektům nebo úkolům, kdo je na menším levelu aby věděl kolik toho má udělat, prostě nějak opravit nebo místo 10 hnojiva a ostatních co se používá po 10 dělat po 1 ks, aby v tom nebyl zmatek pro úkoly nebo projekty.  
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 22.07.2022
    Díky za odpověď. To můžu získat za 7 dní těch 70 bodů a 8 den dostanu těch 30 a takhle dokola. Když já ten první a 14 den dostanu 377 bodů, jestli to tak bude tak na druhou úroveň se dostanu za cca 14 otočení to je za 112 dní, jestli odměny nebudou jinak hodnoceny. Já počítám 100 bodů za 8 dní. Uvidíme jak to bude dále odměnami, já už mám hotové všechny projekty v 1 úrovni, jenom čekám na získání 1705 bodů. Nevíš na koho se mám obrátit s prosbou o úpravu v projektu na hlavní farmě. Nevím nyní jak se to jmenuje, ale sbírá se luční kvítí a hnojivo, u hnojiva to chce na 1 úrovni 280x, mělo by tam být 2800x, když mě to hnojivo dělá 10 až 60 na hlavní farmě. Když jsem to dělal na jiné farmě kde jsem hrál, tak se to převádí 1 kus je 10 kusu hnojiva, když hráč tohle nezjistí a spustí si to a pak nadává na to, když měl uděláno 280 a oni mu to počítají jako 28. To myslím že se to několikrát již stalo. Mě se to zatím na mé farmě nestalo, protože to mám uzamčené, ale myslím že jsem měl již několikrát takový úkol. Například když jsem byl na úrovni kolem 25 jsem měl udělat 100 jídel pro slepice a myslel jsem když to dám 2x do mlýna po 50 mám splněno, ale pak jsem zjistil že je to tak, tak si to přepočítávám. Mohli by takové věci opravit aby se hráči nepletly. Prostě přidat o jednu nulu navíc k projektům nebo úkolům, kdo je na menším levelu aby věděl kolik toho má udělat, prostě nějak opravit nebo místo 10 hnojiva a ostatních co se používá po 10 dělat po 1 ks, aby v tom nebyl zmatek pro úkoly nebo projekty.  
    Ano. To se stalo myslím každému, dokud nezjistil, že se počítá jednotka produkce. Tak jak píšeš např. u hnojiva 1 kus v projektu je 10 kusů hnojiva. Je to tak a každý se to musí naučit a dávat si na to pozor.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Naštěstí se my to zatím nebo spíše už netýká, po mě to chce na hlavní farmě prasata, mléko, kukuřici, peníze apod., použij humus na polích a podobně, na ostatních farmách rozšiř úrovní budov apod. Když nebudu počítat hlavní farmu a ostatní farmy. Vezmu pouze Gurmánku a květinku tak tam mám splnit 25 úkolů. To je dost úkolů a to hraji pouze ve spolku sám. Rybařím aby jsem mohl rozšířit Farmářskou laboratoř na co maximum, až získám 725 milionů dolarů, tak ji budu moci rozšířit na 91. úroveň, ale nevím jestli se dají použít žetony z farmářské laboratoře (úroveň 21 až 30) dříve než bude mlékárna. Ta bude na úrovni 150, mě chybí 741000 XP do úrovně 100. Ale přemýšlím co hrát a co nehrát aby jsem mohl lepšit moje farmy a dostat se na tu kýženou metu 150 a mlékárnu. Pak se chci zeptat, jestli zlepšuju farmu a zvyšuji úroveň, když hraju obsidiánku. Mě moc nezaujala, když si v laboratoři vyrobím žeton lučního kvítí, budu mít 10000 lučního kvítí a obsidiánce asi 3400 lučního kvítí a musím vylepšit hlavní budovu na 11 úroveň. Pak se chci zeptat, jak lze získat prémiová semena do skleníku, já jsem zatím žádné nezískal, ani nevím kde ho vzít.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Naštěstí se my to zatím nebo spíše už netýká, po mě to chce na hlavní farmě prasata, mléko, kukuřici, peníze apod., použij humus na polích a podobně, na ostatních farmách rozšiř úrovní budov apod. Když nebudu počítat hlavní farmu a ostatní farmy. Vezmu pouze Gurmánku a květinku tak tam mám splnit 25 úkolů. To je dost úkolů a to hraji pouze ve spolku sám. Rybařím aby jsem mohl rozšířit Farmářskou laboratoř na co maximum, až získám 725 milionů dolarů, tak ji budu moci rozšířit na 91. úroveň, ale nevím jestli se dají použít žetony z farmářské laboratoře (úroveň 21 až 30) dříve než bude mlékárna. Ta bude na úrovni 150, mě chybí 741000 XP do úrovně 100. Ale přemýšlím co hrát a co nehrát aby jsem mohl lepšit moje farmy a dostat se na tu kýženou metu 150 a mlékárnu. Pak se chci zeptat, jestli zlepšuju farmu a zvyšuji úroveň, když hraju obsidiánku. Mě moc nezaujala, když si v laboratoři vyrobím žeton lučního kvítí, budu mít 10000 lučního kvítí a obsidiánce asi 3400 lučního kvítí a musím vylepšit hlavní budovu na 11 úroveň. Pak se chci zeptat, jak lze získat prémiová semena do skleníku, já jsem zatím žádné nezískal, ani nevím kde ho vzít.
    Ahoj
    Tak, nevím jestli ti řeknu všechno. Pokud ne, klidně ať se zapojí ten kdo ví odpovědi.
    Pokud ti jde o zvýšení zisku XP a tím pádem rychlejší postup v úrovních tak vylepši Matyldinu akademii a toč kolem štěstí aby ses udržel do 500 místa, jako odměna tam je, kromě jiného, zisk +100% XP na 2 dny. No a plnit úkoly jasně, taky slunečnice ti dodá trochu XP. 
    Prémiová semena do skleníku - ve hře je občas speciální nabídka, kde se dá koupit prémiové osivo. Platíš za to osivem normálním a speciálním, je potřeba mít zásoby. 


    Ohledně obsidiánové. Musíš se rozhodnout sám, jak chceš hrát. Žetony jsou dobré ale musíš je dát na nějaký sad nebo chov a pak s nimi sklidit. Osivo jednoduše naseješ na pole a můžeš navíc pohnojit obsid.humusem.
    Taky ti obsidiánová farma dává možnost vylepšit budovy na farmě na lvl 10 a budeš ji potřebovat až budeš v budoucnu kupovat poslední pozemky na hlavních farmách. Ale máš čas. 

    Možná jsem na něco zapomněla, klidně kdo víte odpovědi napište.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Díky za odpověď. Ty semena se nadají vyrobit do skleníku na farmě. Já mám Matyldu na 5. úrovni, když jsem hrál balón, tak jsem pořád vyhrával plus 100% XP na 24 hodin a to jsem měl asi 14 dní za sebou, ale když se dají vyhrát diamaty, tak to nehraji protože my v diamantových bednách co jsem dostal asi 5 dní dohromady a to jsem dostal po 3 padly asi 1x nebo 2x diamanty. Dříve byly zlaté bedny, tak jsem vyhrál spousty zlata nebo několikrát i povolenka k těžbě zlata. Mě tolik o rychlost nejde, ale kdyby mlékárnu mohl vystavět i dříve než na úrovni 150, aby jsem mohl vyzkoušet ty žetony ve hře. Kdyby se mlékárna dala postavit i na úrovni 115, byl bych rád.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 27.07.2022
    A ještě ke Svazu farmářů:
    Body, které získáte, pokud sbíráte každý den

    den 1- 2 body
    den 2- 4 body
    den 3- 6 bodů
    den 4- 8 bodů
    den 5-12 bodů
    den 6-16 bodů
    den 7- 24 bodů
    den 8 - 30 bodů
    Post edited by Panda on
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ahoj, podle co jsi jsem napsal body, tak my ty moje body se nevycházejí. Já jsem 1 den dostal 4 body a 2 den jsem dostal 6 bodů, jinak ostatní dny jsou i mě v pořádku. Dnes jsem dostal 30 bodů. Když jsem dostal 1 den 377 bodů plus 130 bodů za 8 dní a pak 420 bodů za zlatá jablka, tak mám 927 bodů.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj, podle co jsi jsem napsal body, tak my ty moje body se nevycházejí. Já jsem 1 den dostal 4 body a 2 den jsem dostal 6 bodů, jinak ostatní dny jsou i mě v pořádku. Dnes jsem dostal 30 bodů. Když jsem dostal 1 den 377 bodů plus 130 bodů za 8 dní a pak 420 bodů za zlatá jablka, tak mám 927 bodů.
    Pardon, omlouvám se, dostali jsme nepřesné údaje. Vypadl jeden den. Opravila jsem to.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ahoj, jestli je toto oprava, když jsem ti psal takto to vypadalo:

    A ještě ke Svazu farmářů:
    Body, které získáte, pokud sbíráte každý den
    den 1-2 body
    den 2-4 body
    den 3-8 bodů
    den 4-12 bodů
    den 5-16 bodů
    den 6-24 bodů
    den 7-30 bodů

    Ale já jsem měl takto:
    1.den - 4 body
    2.den - 6 bodů
    3.den - 8 bodů
    4.den - 12 bodů
    5.den - 16 bodů
    6.den - 24 bodů
    7.den - 30 bodů

    Na začátku jsem získal 377 bodů + za 7.dní - 100 bodů + 2x 210 bodů za zlatá jablka + za dnešní den - 30 bodů, to celkem znamená že mám 927 SB. Podle tvého rozpisu bych měl 923 SB. Zeptám se jestli může získat hráč jiný počet bodu zdarma než ostatní hráči. Když jsem si vyzvedl poprvé body, myslel jsem že jsem dostal zobrazených 2 body, ale když jsem to počítal, tak jsem dostal 4 body.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 27.07.2022
    Ahoj, jestli je toto oprava, když jsem ti psal takto to vypadalo:

    A ještě ke Svazu farmářů:
    Body, které získáte, pokud sbíráte každý den
    den 1-2 body
    den 2-4 body
    den 3-8 bodů
    den 4-12 bodů
    den 5-16 bodů
    den 6-24 bodů
    den 7-30 bodů

    Ale já jsem měl takto:
    1.den - 4 body
    2.den - 6 bodů
    3.den - 8 bodů
    4.den - 12 bodů
    5.den - 16 bodů
    6.den - 24 bodů
    7.den - 30 bodů

    Na začátku jsem získal 377 bodů + za 7.dní - 100 bodů + 2x 210 bodů za zlatá jablka + za dnešní den - 30 bodů, to celkem znamená že mám 927 SB. Podle tvého rozpisu bych měl 923 SB. Zeptám se jestli může získat hráč jiný počet bodu zdarma než ostatní hráči. Když jsem si vyzvedl poprvé body, myslel jsem že jsem dostal zobrazených 2 body, ale když jsem to počítal, tak jsem dostal 4 body.
    Dobrá, znovu se na to všechno ptám. Ale odpověď bude nejdříve v pátek. Nebo ti chybí jeden den? Ten první?
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Já na to nespěchám. Můžeš se zeptat jestli na Goodgame Bigfarm Wiki - německém fandom, bude i návod, kolik svazových bodů se musí získat do dalších úrovní a co máme splnit za úkoly v každé úrovni. Popřípadě jestli tento návod bude i na fóru. Tolik mi nejde o úkoly, když kliknu na svaz farmářů objeví se my co mám udělat, ale chtělo by to zjistit, kolik je potřeba svazových bodů na úroveň 2 až na úroveň 13.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Já na to nespěchám. Můžeš se zeptat jestli na Goodgame Bigfarm Wiki - německém fandom, bude i návod, kolik svazových bodů se musí získat do dalších úrovní a co máme splnit za úkoly v každé úrovni. Popřípadě jestli tento návod bude i na fóru. Tolik mi nejde o úkoly, když kliknu na svaz farmářů objeví se my co mám udělat, ale chtělo by to zjistit, kolik je potřeba svazových bodů na úroveň 2 až na úroveň 13.
    No na ty body pro jednotlivé úrovně si budeme muset počkat až to někdo udělá. Pak mohou být v návodu na foru a na wiki.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Dnes mám již poslední dotaz, když si udělám ve farmářské laboratoři žetony, kde je uvidím jestli je uvidím pouze na tom žetonů, který je dostupný až od úrovně 150 nebo žetony můžu vidět i jinde, jsem na úrovni 99. Pak je jedno kam žetony dám, musí tam pouze být zobrazen žeton (žeton prase můžu dát i na prasata nebo vajíčka na slepice).
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Doplnění zjistil jsem že žeton není zobrazován u pole, tak se chci doptat jestli i tam budu moci vkládat žetony až budu na úrovni 150.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Dnes mám již poslední dotaz, když si udělám ve farmářské laboratoři žetony, kde je uvidím jestli je uvidím pouze na tom žetonů, který je dostupný až od úrovně 150 nebo žetony můžu vidět i jinde, jsem na úrovni 99. Pak je jedno kam žetony dám, musí tam pouze být zobrazen žeton (žeton prase můžu dát i na prasata nebo vajíčka na slepice).
    Doplnění zjistil jsem že žeton není zobrazován u pole, tak se chci doptat jestli i tam budu moci vkládat žetony až budu na úrovni 150.
    Žetony uvidíš jen když klikneš na ikonku žetonu na kruhové nabídce - tam vidíš ty co vlastníš. V kontraktech na mléčném trhu vidíš co můžeš získat.
    O používání žetonů je psáno zde:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/207438/mlekarna-jak-pouzit-ziskany-zeton
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Já nyní nemůžu, protože vše se mi dělá. Ale myslím že tam byl popis, nevím že to napíši správně nebo až budu mít prázdné místa, kam se to dává. Přístupné od 150 úrovně a je pouze tmavý nebo šedivý tento žeton s nápis co jsem napsal.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Já nyní nemůžu, protože vše se mi dělá. Ale myslím že tam byl popis, nevím že to napíši správně nebo až budu mít prázdné místa, kam se to dává. Přístupné od 150 úrovně a je pouze tmavý nebo šedivý tento žeton s nápis co jsem napsal.
    Je to šedé protože na ně nemáš úroveň.

  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Nedají se zobrazit i jinde například ve stodole.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Nedají se zobrazit i jinde například ve stodole.
    Nedají.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nedají se zobrazit i jinde například ve stodole.
    Tak nevím, zda jsi přišel hrát nebo si dopisovat :-))))
    To, že jsi ve spolku sám, to sis vybral. Je plno spolků, které hledají hráče a ve kterých se dozvíš, co a jak. Taky si projdi fórum, kde je plno rad a odpovědí (mimo nových věcí.)
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Nedají se zobrazit i jinde například ve stodole.
    Tak nevím, zda jsi přišel hrát nebo si dopisovat :-))))
    To, že jsi ve spolku sám, to sis vybral. Je plno spolků, které hledají hráče a ve kterých se dozvíš, co a jak. Taky si projdi fórum, kde je plno rad a odpovědí (mimo nových věcí.)

    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Nedají se zobrazit i jinde například ve stodole.
    Tak nevím, zda jsi přišel hrát nebo si dopisovat :-))))
    To, že jsi ve spolku sám, to sis vybral. Je plno spolků, které hledají hráče a ve kterých se dozvíš, co a jak. Taky si projdi fórum, kde je plno rad a odpovědí (mimo nových věcí.)

    Panda napsal(a):
    Ahoj, jestli je toto oprava, když jsem ti psal takto to vypadalo:

    A ještě ke Svazu farmářů:
    Body, které získáte, pokud sbíráte každý den
    den 1-2 body
    den 2-4 body
    den 3-8 bodů
    den 4-12 bodů
    den 5-16 bodů
    den 6-24 bodů
    den 7-30 bodů

    Ale já jsem měl takto:
    1.den - 4 body
    2.den - 6 bodů
    3.den - 8 bodů
    4.den - 12 bodů
    5.den - 16 bodů
    6.den - 24 bodů
    7.den - 30 bodů

    Na začátku jsem získal 377 bodů + za 7.dní - 100 bodů + 2x 210 bodů za zlatá jablka + za dnešní den - 30 bodů, to celkem znamená že mám 927 SB. Podle tvého rozpisu bych měl 923 SB. Zeptám se jestli může získat hráč jiný počet bodu zdarma než ostatní hráči. Když jsem si vyzvedl poprvé body, myslel jsem že jsem dostal zobrazených 2 body, ale když jsem to počítal, tak jsem dostal 4 body.
    Dobrá, znovu se na to všechno ptám. Ale odpověď bude nejdříve v pátek. Nebo ti chybí jeden den? Ten první?
    Bobby2 mě je to úplně jedno, že jsem sám v mém spolku. Takhle si plním úkoly pomálu a nikam nepospíchám. Ale já jsem se ptal na svazové body, jak je Panda dostal první dva dny, že jsem dostal o 2 body více každý den a 8 a 9 den jsem dostal 30 bodů a dnes jsem opět 30 bodů. Panda my psala že se bude dostávat 7 dní různý počet bodů, 8 den dostanu 30 bodů a takhle se to bude točit stále dokola a já jsem mu napsal, že od 7 dne dostávám 30 bodů každý den, aby se na to zeptal. V článku o svazového farmáře je výklad nejasný, tak jsem se na to chtěl zeptat. To se můžu snad zeptat.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mno - já body vůbec neřeším. Prostě je posbírám a jdu dál. Ono se s tím nic jiného ani nedá, pokud si nechceš dopisovat s podporou, když se Ti něco nezdá.
    Až se mi otevře možnost dalšího plnění úkolu /druhého), tak ho splním a zas budu trpělivě sbírat body.
    Kolik bodů dostaneš ví pouze GGS a ta své záměry většinou moc nesděluje, bo ji mám v podezření, že něco vymyslí a pak různě doplňuje, předělává atd.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    To já taky dělám, ale zatím jich nemám dostatek i to jsem koupil za zlatý jablka. Ale pak by to na fórů chtělo přepracovat, jestli je to míněno jak jsem to psal. Když budu vyzvedávat zdarma SB pondělí až neděle, út - po, st - út, čt - st, pá - čt, so - pá a ne - so dostane vždy 30 zdarma SB.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    To já taky dělám, ale zatím jich nemám dostatek i to jsem koupil za zlatý jablka. Ale pak by to na fórů chtělo přepracovat, jestli je to míněno jak jsem to psal. Když budu vyzvedávat zdarma SB pondělí až neděle, út - po, st - út, čt - st, pá - čt, so - pá a ne - so dostane vždy 30 zdarma SB.
    Ahoj

    Denní body zdarma ve Svazu farmářů, po dnech:

    2-4-6-8-12-16-24-30

    Pokud sbíráš 7 dní v řadě, 8. den získáš 30 bodů. a pak každý den 30 bodů, pokud nevynecháš žádný den
    1. den - 4 body
    ne, 1. den jsou to 2 body.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Ale jak jsem to již několikrát přepočítával, ale mě to SB zdarma nevychází Svazové body. Hra začala ve středu tam jsem dostal poprvé 377, pak za 7 dní - 100 SB a za další 3 dny - 90 bodů a když k tomu připočtu 420 SB za zlaté jablka, celkem je to 987 bodů, jinak my to nevychází. Popřípadě my odpověz jestli tobě to vychází. Může někdo ve Svaz farmářů může vymazat tuto větu. V jak získat zdarma svazové body: 1)  Pak se to znovu opakuje.  Když si to přečteš několikrát tak po 8.dnů co dostaneš 30 SB zdarma budeš dostávat opět 2-30 SB a pak 16.den dostaneš 30 SB zdarma a takhle stále dokola. Já bych to upravil: po nevyzvednutých SB sbírá hráč prvních 7 dní  2-30 SB a další dny 30 SB
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ale jak jsem to již několikrát přepočítával, ale mě to SB zdarma nevychází Svazové body. Hra začala ve středu tam jsem dostal poprvé 377, pak za 7 dní - 100 SB a za další 3 dny - 90 bodů a když k tomu připočtu 420 SB za zlaté jablka, celkem je to 987 bodů, jinak my to nevychází. Popřípadě my odpověz jestli tobě to vychází. Může někdo ve Svaz farmářů může vymazat tuto větu. V jak získat zdarma svazové body: 1)  Pak se to znovu opakuje.  Když si to přečteš několikrát tak po 8.dnů co dostaneš 30 SB zdarma budeš dostávat opět 2-30 SB a pak 16.den dostaneš 30 SB zdarma a takhle stále dokola. Já bych to upravil: po nevyzvednutých SB sbírá hráč prvních 7 dní  2-30 SB a další dny 30 SB
    Svazové body zdarma jsou jen tyhle:
    po dnech: 2-4-6-8-12-16-24-30

    Pokud sbíráš 7 dní v řadě, 8. den získáš 30 bodů. a pak každý den 30 bodů, pokud nevynecháš žádný den

    ve Svazu farmářu je  to opraveno
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Díky za opravu, nevíš proč my to vychází tedy o 2 SB méně než bych jsem měl mít. Mě přišel ve středu email že je v hře svazový farmář a od středy neustále sbírám SB zdarma. Je možné že hra byla spuštěná již v úterý a mě přišel až ve středu email.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Prosím Tě - sbírej a neřeš to. Pokud ano, tak s podporou.
    Moderátor je taky jenom hráč, který se uvolil zprostředkovávat styk s GGS, bo jsme dlouho žádného móda neměli.
  • Farmář Radek (CZ1)Farmář Radek (CZ1) CZ1 Komentářů: 110
    Já už to neřeším, protože už to Panda nebo někdo již na fóru už opravil. Já už hraji cca 8 hodin Grétinu snovou. Kdyby si se podíval na fórum tak bys tam zjistil u svazu farmářů velkou chybu. Jak získat SB zdarma 2-30 a po 8 dni se to opět opakuje 2-30 atd. Nyní již je to opravené asi 4 hodiny. Tak to neřeším.
Sign In to comment.