Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

1109112

Komentáře

  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Kolo štěstí je velké neštěstí. To se teda nepovedlo. Trvá to hrozně dlouho,než se něco ukáže.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Jana 54 (CZ1) napsal(a):
    Kolo štěstí je velké neštěstí. To se teda nepovedlo. Trvá to hrozně dlouho,než se něco ukáže.
    Ahoj
    Podívej se jestli máš novou verzi hry:
    Obrzek
  • PitbuII (CZ1)PitbuII (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    Panda napsal(a):
    Jana 54 (CZ1) napsal(a):
    Kolo štěstí je velké neštěstí. To se teda nepovedlo. Trvá to hrozně dlouho,než se něco ukáže.
    Ahoj
    Podívej se jestli máš novou verzi hry:
    Obrzek
    Ahoj, jak se změní stará verze na novou?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    PitbuII (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    Jana 54 (CZ1) napsal(a):
    Kolo štěstí je velké neštěstí. To se teda nepovedlo. Trvá to hrozně dlouho,než se něco ukáže.
    Ahoj
    Podívej se jestli máš novou verzi hry:
    Obrzek
    Ahoj, jak se změní stará verze na novou?
    Ahoj
    odhlásíš se ze hry a znovu přihlásíš.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    odměny za spolkovku - 4 zlaté bedny + 6 nějakých nazelenalých krabic se semeny, která nejsou vůbec potřeba

    Děkuji GGS, že nám dává jasně najevo, že hrát Big Farm je jen ztráta času, neb nějaký pozitivní pocit ze hry se naprosto vytrácí. 
    Na misi se čeká 5 minut + další mise v jednom a jako odměna je 6 beden se semeny !!!! Výsměch!!
    Lepší to evidentně nebude a je čas omezit hru.
    JPF
     
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no taky jsem dneska na to čuměla  na ty odměny , tajemné bedny zmizly a dali tam zelené ,které jsou nám k ničemu
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    nás to štve všechny ve spolku a ty odměny v silu jsou taky pěkný :-((

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    upraveno 09.09.2022
    odměny ve spolkovce zůstaly stejně trapné jako minule a proto spolky se perou o sestup :::((((( , místo o místa nahoře               
    BF rok 2022 -  aneb jak zničit hru
    -vynucená fční změna laboratoře
    -direktivní změny hnojiv na fialové
    -rozvrácená vesnická slavnost  - délka, složení výzev, změna odměn pro spolky, vytvoření jedné skupiny spolků  v nejvyšší divizi
    -změna odměn ve spolkovce

    + jediným plusem tak zůstává obchod s jablky
    tak nevím jestli reálné jedno vylepšení hry je dost
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Keď aj ten obchod s jablkami už šmejdia. Už 6. krát po sebe v ňom nie sú licencie na zlato alebo semená zlatých kvetov. Dobre, teraz šporím zlaté na nákup veľkého domu, ktorý sa oplatí, tak neplačem pre licencie. Ale tie semená ma štvú. 
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Jejky, hra, čím dál tím více, postrádá jakýkoliv motivační prvek.
    Změna beden ve spolkovce na bedny se naprosto postradatelnými semeny, zlaté bedny ve světovém mistrovství změněny na obyčejné krabice se zlatým motivem, odstranění poukazů na těžbu zlata z  odměn, ..... .
    Jen tak dál.
    Slušně řečeno - je to hnus.
    JPF
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Jsem už delší dobu dojat, jak se mění nabídky jak u jabkáře i u stánků. Dříve šly koupit certifikáty na těžbu zlata, o ostatní prakticky nemám zájem(dekorek má ve skladu hafol a ani není místo-ono báječné rozšíření pozemků přes obsidiány je fakt na mašli). A jako velké "hehehe" vám nabídne hra nákup za certifikáty. A čekám, že certifikáty budou odstraněny i u RTP a koňů.  Fakt motivace jde do háje.
    Také jsem přestal hrát externí farmy, příliš mnoho výdajů a dosáhnout na +na lidi a spokojenost už za to nestojí, včetně změn původních platidel. Jako bych jich tady nebylo dost, včetně bonusů a žolíků(a bůh ví čeho ještě), a beden s nevábným obsahem za těžké peníze, s kterými vůbec nemám potřebu hrát.
    O tom, že veškerá kola štěstí jsou cinknutý je pak další věc, na některé odměny nedosáhneš ani po 50x roztočením bonusového kola a odměny v hlavním(např. dolary)jsou fakt jen pro začínající hráče(7500 dolarů, jeden žeton, jedno fialové hnojivo atd.). Nebylo by pak dobré se zamyslet, aby kola respektovala lv hráčů?

     
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    ahojte , dnes mě GGS  dostalo ,vidím fialově . První obrovská plachta přes celou farmu , musím souhlasit ,že s mými údaji si budou dělat co chtějí . Další  reklama přes celý chat ,takže se k němu nedostanu .Taky bych ráda znala kdo je vlastně GGS  ,jistě mají adresu ,tož sem s ní .Zřejmě rozčílením nic nevyřeším ,ale odchod z farmy je momentálně nejrozumnější krok 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nalezeno na netu

    Sídlo Goodgame Studios
    Westend Village:
    Theodorstraße 42-90, Haus 9
    22761 Hamburk, Německo
    Goodgame Studios je značka společnosti Altigi GmbH
  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Nejde se přihlásit na snovou farmu. Vrací se vždy na hlavní!!!!
  • Jana 54 (CZ1)Jana 54 (CZ1) CZ1 Komentářů: 34
    Už to jde!!!
  • SedlakVenda (CZ1)SedlakVenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Jejky, hra, čím dál tím více, postrádá jakýkoliv motivační prvek.
    Změna beden ve spolkovce na bedny se naprosto postradatelnými semeny, zlaté bedny ve světovém mistrovství změněny na obyčejné krabice se zlatým motivem, odstranění poukazů na těžbu zlata z  odměn, ..... .
    Jen tak dál.
    Slušně řečeno - je to hnus.
    JPF

  • SedlakVenda (CZ1)SedlakVenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 28.11.2022
    Tak to máš pravdu,ta hra je opravdu ve špatném stavu.Jedním slovem katastrofa,pořád čekám že se pánove Německu proberou.Čekáni na silo normál je 7-8 minut a ve finále jsem tam sám???Soutěže ???LV50 proti 500a výš to je normálni?jakou ma šanci?Nelze se divit že prostě to přestanou hrát.Pažravost a mamon je uplně zaslepil,nehorázne ceny za de fakto hlouposti.Jeden příklad mám 350žetonu vytočím si 600k bodu.Kolega ma 400 žetonů stejny lv .vytočí přes 2 mega.To není náhoda to je opakovačka několikrát???Stačí se podívat např.do tabulky stříbrne ligy,4sestupujici velke spolky .Proč???Protože je to přestalo bavit .A poslední věc ,je vidět jak námi opovrhuji...kdo neumí německy popř.anglicky tak nemůže pánum napsat.To je vrchol arogance!!!
  • Vlasta91 (CZ1)Vlasta91 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Petře a Venco to jste napsali pěkně, a dobře:
    Jak já to vidím stará verze BF byla daleko lepší než tato, dala se hrát tato verze je zničená tím že se musí  dává přednost tem co jim platí 
  • SedlakVenda (CZ1)SedlakVenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Jasně ten kdo platí...takže  přijde natěšenej hráč hurá budu hrat BF ....první co uvidí nakoupit zlatky je super výhodne....dale každe otevření hry na hráče vybafne kup si zlato výhodně,potom reklama zaplat a nebude...nebudeme ti kazit hru ale zaplat.A pořád dokola.A výsledek pokud  neskončí hned tak vydrží nějakou dobu ...ty odolnější to na chvilku skousnou a pak.....píšou a píšou proč to dělate panove z Hamburku...proč.???Proč nemohu svámi komunikovat ve svém jazyce peníze ode mne berete ale mluvit je vám proti srsti....Copak nebudete se bavit s nějakou postkomunistickou zemičkou....to v německu rádi používaji ale co jste teda VY post fašistická země ???Ne nikdo vám to nepřipomína.Tak skončete tu aroganci a začněte s čechy mluvit česky myslím že i češi davají dost korunek aby jste si zaplatili tlumočníka.
  • Vlasta91 (CZ1)Vlasta91 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    Dotaz
    Mě to dnes vůbec připočítavá body ve spolkové hře. sedím u toho pomalu 6 hodin, a ukazuje mi to že jsem nahrála jen 100 tisíc bodů. což je kravina. tak by mě zajímalo co se děje?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Vlasta91 (CZ1) napsal(a):
    Dotaz
    Mě to dnes vůbec připočítavá body ve spolkové hře. sedím u toho pomalu 6 hodin, a ukazuje mi to že jsem nahrála jen 100 tisíc bodů. což je kravina. tak by mě zajímalo co se děje?
    Ahoj
    Zkus restart hry nebo přejít na jinou farmu, jiný prohlížeč, ....obvyklé věci a dej mi vědět. Zatím to hlásíš jen ty.
  • Vlasta91 (CZ1)Vlasta91 (CZ1) CZ1 Komentářů: 25
    To je dobry. Byla jsem vyhozená ze spolku, že jsem nic nenahrala, tak začínám od znova
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Vlasta91 (CZ1) napsal(a):
    To je dobry. Byla jsem vyhozená ze spolku, že jsem nic nenahrala, tak začínám od znova
    Tak pokud jsi nedostávala body reputace za soutěže v sobotu napiš na podporu.
  • SedlakVenda (CZ1)SedlakVenda (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    upraveno 04.12.2022
    Panda napsal(a):
    Vlasta91 (CZ1) napsal(a):
    To je dobry. Byla jsem vyhozená ze spolku, že jsem nic nenahrala, tak začínám od znova
    Tak pokud jsi nedostávala body reputace za soutěže v sobotu napiš na podporu.
    Nebyla vyhozena ze spolku kvůli bodům,------------------------------------......

    edit: úprava příspěvku, odporoval našim směrnicím, prosím podobné věci si vyřešte soukromě nebo s podporou
    další podobné posty budou smazány
    Post edited by Panda on
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    dnes mne opravdu naštvala jedna věc a to vyskakovací okno s nabídkou - to aby si člověk opravdu dával velký pozor =
    chtěla jsem něco sebrat z farmy a zrovna v tu chvíli vyskočilo okno s nabídkou sadů za zlatý takže jsem se zrovna trefila kliknutím myši na koupi sadu , který jsem ani nepotřebovala a ani nechtěla a tím pádem jsem utratila zbytečně i zlatky a sad mi bude ležet v úložně dokud ho nepostavím a neodstraním docela zbytečná a drahá záležitost
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 29.01.2023
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    dnes mne opravdu naštvala jedna věc a to vyskakovací okno s nabídkou - to aby si člověk opravdu dával velký pozor =
    chtěla jsem něco sebrat z farmy a zrovna v tu chvíli vyskočilo okno s nabídkou sadů za zlatý takže jsem se zrovna trefila kliknutím myši na koupi sadu , který jsem ani nepotřebovala a ani nechtěla a tím pádem jsem utratila zbytečně i zlatky a sad mi bude ležet v úložně dokud ho nepostavím a neodstraním docela zbytečná a drahá záležitost
    Ahoj
    Proti tomu se ale dá už dlouho pojistit. Tím, že si v nastavení dáš limit na útratu zlata. Dáš si tam limit.


    Tak si to nastav. Pro příště.
    S tím dneškem můžeš zkusit podporu ale nevím, asi neuspěješ, právě kvůli tomu, že je možnost nastavení limitu. Ale za pokus nic nedáš.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    děkuji ti pořád se je co učit ve hře
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    upraveno 30.01.2023
    děkuju vyřešení mého problému s vyskakujícími okny ale mám tady ještě jeden problém - je v soutěži spolků výborný když se soutěží a sklidí se všechno z farem v danou dobu odkládání - je ale problém pokud do toho skočí aktualizace , která se může udělat v jiný čas než když je daná časová soutěž spolků- ztrácíme tím body pro spolek

    tak aktualizace zmizela ale stejně by bylo dobré napsat programátorům aby aktualizace v době časových soutěží spolků nedávali děkuji
    Post edited by mamka1 (CZ1) on
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    děkuju vyřešení mého problému s vyskakujícími okny ale mám tady ještě jeden problém - je v soutěži spolků výborný když se soutěží a sklidí se všechno z farem v danou dobu odkládání - je ale problém pokud do toho skočí aktualizace , která se může udělat v jiný čas než když je daná časová soutěž spolků- ztrácíme tím body pro spolek

    tak aktualizace zmizela ale stejně by bylo dobré napsat programátorům aby aktualizace v době časových soutěží spolků nedávali děkuji
    Předám. Na aktualizaci ale bylo upozornění v Moderátorském věstníku.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    A máme tu zase balonkosrdíčka. O tom, že se při čumuchačce některé věci se generují postupně(takže kroužíte pořád po těch stejných, už prohledaných lokalitách, ba někde tam na už stejném místě najdete posléze další-tzn. že všechny se negenerují naráz). O tom se tady už psalo. Dnes mne dožralo, že nikdo nerespektuje pokládání vrstev na farmu, a tak jsem musel použít nápovědu. Pardon, ale tam by to nikdo nehledal ani náhodou, 
    a viditelné jen při zvětšení(i tak dost mizerně). Fajn, jsem zase moudřejší, příště budu čekat na menší kéňu. Navíc to za ty leta není poprvé, si tito špeky ukládám. Fakt nelze vymezit místa, kde se hledané předměty nemají nikdy generovat ?(budovy, stánky, trh, za branou farmy, na letišti, v garáži, na nekoupené parcele, alespoň s tímto jsem se už setkal + postupné generování dělá z hráčů pomatené slepce)
Sign In to comment.