Domů Czech Technické problémy & bugy

technický problém

1235»

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 27.04.2022
    bedru (CZ1) napsal(a):
    tak už se tančící hulu objevila ,ale je v archivu na gurmánské farmě, což nechápu, takže ty hrady nepostavím na gurmánské farmě , protože se mi zobrazují pouze na hlavní farmě v meziskladu, 
    No, pokud je ze sady ostrovní život tak ta je určená pro gurmánskou farmu a najdeš ji v inventáři na gurmě

    Ano, je to tak, tančící hulu je ze sady pro gurmánskou farmu a hrady z písku jsou ze sady pro hlavní farmu, proto jsou vždy v inventáři odpovídající farmy.
    Jsou to dvě sady dekorací, pokud je nemáš celé, třeba se ti podaří získat zbývající příště.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    aha , to jsem nevěděla jj mám to tak 2 sady hradu na hlavní a hulu na gurmáně, tak díky za info
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Jsem stejně naštvaný, stejný problém, že nelze stavět dekorky na jiné farmě , než na hlavní. Když už lidi nutíte aby hráči vytřískali perly za předražené blbosti, protože vám za pár dní perly zmizí, tak omezení staveb je už podpásovka. Pochopitelně z estetického hlediska se mi na HF vůbec nehodí, navíc nelogicky, pak proč jsou pro gurmánku určeny plážové vzhledy. Totální chaos a nákup tak zralý na devalvační rozebrání. Mizení perel alá Ludvík je už opravdu moc. K tomu si přidejte omezení směny muší za perly, nákup lidí a spokojenosti za nehorázné množství perel, jsou externí farmy v této podobě o ničem a budu je ignorovat(ani tlak za body v mistrovství nejsou motivační). Kterej tutan tohle vymýšlí, aby prostě něco "vylepšil" a dostal za to nějaký peníz, by měl navštívit Chocholouška, který by mu mohl vysvětlit, že tak se to opravdu, ale opravdu nedělá, pokud nechce permanentně každým updatem ........ hru a zdraví hráčů. A podat mu velkou dávku lithia, tohle fakt hraničí ze schizofrenií.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Jsem stejně naštvaný, stejný problém, že nelze stavět dekorky na jiné farmě , než na hlavní. Když už lidi nutíte aby hráči vytřískali perly za předražené blbosti, protože vám za pár dní perly zmizí, tak omezení staveb je už podpásovka. Pochopitelně z estetického hlediska se mi na HF vůbec nehodí, navíc nelogicky, pak proč jsou pro gurmánku určeny plážové vzhledy. Totální chaos a nákup tak zralý na devalvační rozebrání. Mizení perel alá Ludvík je už opravdu moc. K tomu si přidejte omezení směny muší za perly, nákup lidí a spokojenosti za nehorázné množství perel, jsou externí farmy v této podobě o ničem a budu je ignorovat(ani tlak za body v mistrovství nejsou motivační). Kterej tutan tohle vymýšlí, aby prostě něco "vylepšil" a dostal za to nějaký peníz, by měl navštívit Chocholouška, který by mu mohl vysvětlit, že tak se to opravdu, ale opravdu nedělá, pokud nechce permanentně každým updatem ........ hru a zdraví hráčů. A podat mu velkou dávku lithia, tohle fakt hraničí ze schizofrenií.
    Ahoj
    Omezení staveb dekorací na určité farmy je jen u sad dekorací, než je postavíš je to u nich vidět v popisu. Pro kterou farmu jsou. Ten popis není moc jasný ale je tam. Navíc set určený pro gurmánskou je jen v inventáři na gurmě.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    upraveno 30.04.2022
    To je fakt výborný výmysl, čili nákup za perly o ničem, pokud nechceš mít farmy jak u cirkusáků. Fajn, další pseudoludvíky nepotřebuji (zůstalo mi přes 35tis. za které se nedalo už nic kloudného koupit) a končím s externími farmami. Jen tak dál, alespoň u toho nemusím trávit tolik času. Díííky, jen tak dál.
    PS: Byl jsem se podívat v obchodě jak je tom u cukrářů, ale na který farmě se dekorky dají postavit jsem nepřišel.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    To je fakt výborný výmysl, čili nákup za perly o ničem, pokud nechceš mít farmy jak u cirkusáků. Fajn, další pseudoludvíky nepotřebuji (zůstalo mi přes 35tis. za které se nedalo už nic kloudného koupit) a končím s externími farmami. Jen tak dál, alespoň u toho nemusím trávit tolik času. Díííky, jen tak dál.
    PS: Byl jsem se podívat v obchodě jak je tom u cukrářů, ale na který farmě se dekorky dají postavit jsem nepřišel.
    Ahoj
    Kde si vymýšlím? Obchodní centrum, sladká farma, set dekorací 24 - Sladkost. Patří tam cukrový palác, hrad a vila. Určený je pro hlavní farmu. Vše najdeš v popisu.







    Obdobné informace najdeš i u beden, které se daly koupit u obchodníka pro ostrovní farmu za perly, stačí se jen podívat. 
    Takže, kde si vymýšlím?
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    To vymejšlení nebylo na tebe, ale na smečku updaterů. Opravdu, informace o stavbě je tak "přehledná", že je radost pohledat. Ukryté ifo v infu, čmuchání myší, jestli něco není ještě aktivní........, to nemůže být u té dekorky rovnou napsáno? I tak je mi cukrový palác na 2 věci, hrady a zámky mám na KF.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    To vymejšlení nebylo na tebe, ale na smečku updaterů. Opravdu, informace o stavbě je tak "přehledná", že je radost pohledat. Ukryté ifo v infu, čmuchání myší, jestli něco není ještě aktivní........, to nemůže být u té dekorky rovnou napsáno? I tak je mi cukrový palác na 2 věci, hrady a zámky mám na KF.
    Já vím, že je ten popis nešťastný. A nejen já. Tým je o tom informovaný. Další záleží na nich.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    navíc když se vymýšlí dekorky formátu plážového ,pak i vzhledy jako kačoky malé ,oslí tak je jasné že to budu chtít dopasovat a nacpat tam i ty hrady z písku, které bohužel byly odkázané na hlavní farmu a ty já tam nechci, může někdo u toho používat mozek, že ti lidé si to chtějí přizpůsobit a navíc stejně velké levly dekorky vyhodili ze svých farem
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 11.05.2022
    helimajda (CZ1) napsal(a):
    Ahoj
    Napiš prosím, kde se to projevuje, případně pošli screen.

    A teď nám bylo řečeno: piš prosím i na podporu a nahlaš tam chybu
    Post edited by Panda on
  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    Deje se to pri jakemkoli onke na trhu,sazeni pole...i na snovce


  • helimajda (CZ1)helimajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 328
    na podporu mi to hazi problem,zkusila jsem to poslat bez obrazku,to slo...tak uvidime,diky za snahu
Sign In to comment.