Domů Czech Technické problémy & bugy

Nejde, nefunguje

2

Komentáře

  • unico_sk (SK1)unico_sk (SK1) SK1 Komentářů: 7
    Ahoj, po navrate zo snoveho sveta (Dream World) nemam dostupnu vikingsku farmu, zmizol aj stan MS, tyzdenna udalost (rozpravka) a nie je dostupny ani obchodnik. Vikingska farma nie je viditelna ani v pravo  v zozname fariem a aj na mape sveta je nedostupna . Rovnaky problem je aj u dalsich troch spoluhracov, u vsetkcyh po navrate zo snovej rise.  U spoluhracov, ktory neboli na snovej, je zatial dostupna bez problemov ... Dakujem!
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Dobrý den 
    , tým o tom byl informován a v současné době pracuje na opravě.
    Diana
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Vše už by mělo být v pořádku
  • unico_sk (SK1)unico_sk (SK1) SK1 Komentářů: 7
    Ano, po aktualizacii to funguje. Dakujem za rychle riesenie :)
  • Jana Lomjanská (SK1)Jana Lomjanská (SK1) SK1 Komentářů: 10
    Ahoj,
    už nejakú dobu pozorujem, že mi nefunguje občas opakovaný zberač.  Všimol si niekto tiež takýto problém?
    Dosť nemilé, keďže túto funkciu kupujem za reálne peniaze v rámci mesačného odberu užitočného balíka.
  • Jana Lomjanská (SK1)Jana Lomjanská (SK1) SK1 Komentářů: 10
    Problém s opakovaným zberačom stále pretrváva, nikomu inému to nerobí? Alebo ste si to len nevšimli?
    Hlavne na obsidiánovej farme mi to robí...doláre odpočíta, keď to aktivujem a potom nepozbiera. Prídem ráno a sklad prázdny, aj keď vidno, že to bolo zopakované.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Problém s opakovaným zberačom stále pretrváva, nikomu inému to nerobí? Alebo ste si to len nevšimli?
    Hlavne na obsidiánovej farme mi to robí...doláre odpočíta, keď to aktivujem a potom nepozbiera. Prídem ráno a sklad prázdny, aj keď vidno, že to bolo zopakované.
    Ahoj
    Budeš muset napsat na podporu.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Problém s opakovaným zberačom stále pretrváva, nikomu inému to nerobí? Alebo ste si to len nevšimli?
    Hlavne na obsidiánovej farme mi to robí...doláre odpočíta, keď to aktivujem a potom nepozbiera. Prídem ráno a sklad prázdny, aj keď vidno, že to bolo zopakované.
    Ahoj
    Ptala jsem se na tvůj problém. V té funkci je chyba, vyskytuje se jen občas. Tým o tom ví, zatím nevím kdy to bude opraveno. Asi to bude chvíli trvat.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj,nevím na koho se obrátit,tak zkouším tady.Dnes už po druhé mám problém s novou soutěží.Najdu Leprikona,kliknu na něj,objeví se tři nabídky.Jednu vyberu,kliknu a vše zmizí bez nějaké výhry,nebo případně další možnosti někde jinde.Jednou mi to udělalo po poledni,teď šipka zezelenala,zkusila jsem a vše se opakovalo.Může mi,prosím,někdo říct co se mi to s tím může dít?Děkuji
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 11.03.2022
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,nevím na koho se obrátit,tak zkouším tady.Dnes už po druhé mám problém s novou soutěží.Najdu Leprikona,kliknu na něj,objeví se tři nabídky.Jednu vyberu,kliknu a vše zmizí bez nějaké výhry,nebo případně další možnosti někde jinde.Jednou mi to udělalo po poledni,teď šipka zezelenala,zkusila jsem a vše se opakovalo.Může mi,prosím,někdo říct co se mi to s tím může dít?Děkuji
    Ahoj
    Je to chyba o které tým ví. Bude se opravovat v úterý.
    Vidíš Leprikona a ty tři hrnce, nevidíš odměnu ale tu odměnu dostaneš. Musíš pořádně prohlídnout farmu jaestli tam po kliknutí na hrnec někde nemáš dárek nebo žert. Pokud máš žert je zase někde schovaný Leprikon. Prostě jen nevidíme odměny z hrnců ale dostáváme je. Prosím o trpělivost do úterý.

    viz moderátorský deník:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4387296/#Comment_4387296
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Moc děkuji za odpověď,já myslela,že je něco špatně jen u mě.Vím,jak to má fungovat,hraju už moc dlouho,jen jsem ten dárek,ani žert prostě nikde nezaznamenala.Ale to bude spíš tím,že si nepamatuju,kolik jsem měla případně počet těch odměn a co navíc pořád hůř vidím,tak asi lehce přehlédnu někde ten žert:)).Přeji hezký den
  • schellby69 (CZ1)schellby69 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj , prosím , potřebuji poradit s balíčkem pro usnadnění života . Je zablokován a neaktivní. Neumim anglicky a i když jsem si to přeložila , nevím co po mně chtějí , abych doložila . Děkuji za odpověd . Před zablokováním fungovalo předplatné normálně
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Asi by jsi měla Pandě poslat do SZ, co Ti odepsali. Já balíček nemám, tak neporadím.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    schellby69 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj , prosím , potřebuji poradit s balíčkem pro usnadnění života . Je zablokován a neaktivní. Neumim anglicky a i když jsem si to přeložila , nevím co po mně chtějí , abych doložila . Děkuji za odpověd . Před zablokováním fungovalo předplatné normálně
    Ahoj
    Prosím, pošli mi v soukromé zprávě co ti to píše. Možná budeš muset balíček znovu koupit?
  • upirka41 (CZ1)upirka41 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    dobry den potrebovala bych pomoc a poradit od rana mi nefunguji kolecka at jsou to policka sady kraviny  dnes rano jsem sesbirala humus a kdyz jsem znovu klikla abych dala vyrabet neotevrelo se mi nic prosim kde je chhyba dekuji za rada
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upirka41 (CZ1) napsal(a):
    dobry den potrebovala bych pomoc a poradit od rana mi nefunguji kolecka at jsou to policka sady kraviny  dnes rano jsem sesbirala humus a kdyz jsem znovu klikla abych dala vyrabet neotevrelo se mi nic prosim kde je chhyba dekuji za rada
    Ahoj
    Zkus obnovit hru, případně vyčistit historii prohlížení a cookies. Pokud nebude hra fungova,t vyzkoušej ji spustit v anonymním okně nebo jiném prohlížeči.
  • upirka41 (CZ1)upirka41 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    ahoj potrebovala bych radu a pomoc po sesbirani humusu  a dalsich vyrobnich zarizeni se mi po kliknuti nezobrazi kolecko na polich se mi kolecko zobrazi ale s predchozim osivem nezobrazi se mi nabidka na zmenu a tak to mam u vseho dekuji za radu i pomoc
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 23.03.2022
    upirka41 (CZ1) napsal(a):
    ahoj potrebovala bych radu a pomoc po sesbirani humusu  a dalsich vyrobnich zarizeni se mi po kliknuti nezobrazi kolecko na polich se mi kolecko zobrazi ale s predchozim osivem nezobrazi se mi nabidka na zmenu a tak to mam u vseho dekuji za radu i pomoc
    Ahoj @upirka41 (CZ1)
    Stačí si přečíst odpověď u původní otázky. Proč zakládáš další vlákno?
    je tady:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4389805/#Comment_4389805
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ahoj , nevím jako ostatním ale mi asi ta novvá verze ostrovní farmy nefunguje,
    mám druhouodměnu  tudíž nějakých 203 tisíc perel asi a když jsem si chtěla za to koupit speciál pomeranče  tak mi to v obchodě psalo že mám jen  přes 3 tisíce takže nějaká chyba už jsem se restartovala a nic
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    bedru (CZ1) napsal(a):
    ahoj , nevím jako ostatním ale mi asi ta novvá verze ostrovní farmy nefunguje,
    mám druhouodměnu  tudíž nějakých 203 tisíc perel asi a když jsem si chtěla za to koupit speciál pomeranče  tak mi to v obchodě psalo že mám jen  přes 3 tisíce takže nějaká chyba už jsem se restartovala a nic
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížení+cookies nebo anonymní okno, jiný prohlížeč a dej vědět.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no mají to i u nás ve spolku to samé
    2 odměny  což je přes 203 tisíc perel a le jdeš k obchodníkovi a tam jen 3,5 tisíce
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    tak vyčistěno , vyzkoušeno i na jiném prohlížeči, chyba pořád stejná
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    posílám jsem z dneška zkopírované obrázky  
    tak perly by se měly ztotožňovat , takže bych jich měla mít  stejný počet, kolegyně ze spolku má to samé , prosím o nejrychlejší vyřízení, nemůžeme si za perly kupovat speciály, děkujeme
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Nenakoupila jsi za perly nic?

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    no vyměnila jsem si za mušle 200k a koupila spokojenost a lidi , že by to  bylo ono?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Proto to nesouhlasí. Na ostrovní ti to ukazuje všechny perly, které jsi získala. u obchodníka to máš snížené, kvůli nákupu, utratila jsi je.
  • liloja (SK1)liloja (SK1) SK1 Komentářů: 193
    ahoj ,Neviem či len ja mám ten problém ale u nás v spolku zatiaľ nikto nemá.Od rána mi kurzor nefunguje  správne. Pri budovani farmy mám problém niečo umiestniť na farme. Šipkou ukazujem na mieste kde to chcem umiestniť ale kurzor mi beha  po farme a trva mi dosť dlho niečo  uložiť. Uprimne už mi to riadne ide na nervy lebo na Gréte teraz potrebujem budovať veľa. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    liloja (SK1) napsal(a):
    ahoj ,Neviem či len ja mám ten problém ale u nás v spolku zatiaľ nikto nemá.Od rána mi kurzor nefunguje  správne. Pri budovani farmy mám problém niečo umiestniť na farme. Šipkou ukazujem na mieste kde to chcem umiestniť ale kurzor mi beha  po farme a trva mi dosť dlho niečo  uložiť. Uprimne už mi to riadne ide na nervy lebo na Gréte teraz potrebujem budovať veľa. 
    Ahoj
    Vyzkoušej obvyklé věci - vyčistit historii prohlížeče a cookies, jiný prohlížeč. Vypnout hru a prohlížeč. Nebo máš špatnou myš a potřebuje baterky nebo vyměnit?
    Dej vědět jestli se něco změnilo
  • lusy9 (CZ1)lusy9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 55
    Panda napsal(a):
    liloja (SK1) napsal(a):
    ahoj ,Neviem či len ja mám ten problém ale u nás v spolku zatiaľ nikto nemá.Od rána mi kurzor nefunguje  správne. Pri budovani farmy mám problém niečo umiestniť na farme. Šipkou ukazujem na mieste kde to chcem umiestniť ale kurzor mi beha  po farme a trva mi dosť dlho niečo  uložiť. Uprimne už mi to riadne ide na nervy lebo na Gréte teraz potrebujem budovať veľa. 
    Ahoj
    Vyzkoušej obvyklé věci - vyčistit historii prohlížeče a cookies, jiný prohlížeč. Vypnout hru a prohlížeč. Nebo máš špatnou myš a potřebuje baterky nebo vyměnit?
    Dej vědět jestli se něco změnilo
    Mám stejný problém a už jsem vyzkoušela snad vše a nic nepomohlo.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Po poslední aktualizaci google chrome, může být problém s hratelností

    nastavení-systém-hardwerová akcelerace
    pokud je po aktualizaci chrome vypnutá můžou být velké problémy s hratelností. Musí být zapnutá.
Sign In to comment.