Domů Czech Technické problémy & bugy

Nová vikingská farma 2019

Dovolím si založit nové vlákno

Návod ke staré verzi  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/208291/#Comment_208291
Diskuse ke staré verzi  https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/15993/vikingska-farma-dekorace-v-housti-a-ukoly 

Návod k přepracované farmě není a asi nebude.

Provedené změny - snížení většiny času na výrobu, výstavbu je dobré.
Co se nepovedlo je ohodnocení výrobků z dílny, kdy výdělek na jednu výrobu je nejvyšší u korbelu a to celých 3000 runových kamenů.
Tedy za cca 1,5 hod vyrobím 60 korbelů za 300 kamenů - celkem 18000 a náklady jsou za 15000.

Tomu nerozumím.

Co je ale naprosto nepochopitelné, je výroba pláště - výnos 144.000 kamenů a náklady za 147.600 kamenů !!!!

Co je účelem nevím, ale podle mne se tahle předělávka nepovedla.

P.S. Stejně jako na sladké farmě nepadají vějíře při použití fialových hnojiv, krmení. Proč na ostrovní farmě to fungovalo a teď ne.?







Komentáře

  • The Lonely Farm (CZ1)The Lonely Farm (CZ1) CZ1 Komentářů: 342
    Podle mě poslední slušný člověk s funkčním mozkem z GGS už dávno odešel. Cena pláště se snížila desetinásobně. Výsměch. A to, že je aktuálně jeho výroba prodělečná, je vrchol marnosti.

    Buď to předělával nějaký idiot (nula sem, nula tam, však je to nula, tak co) a nuly mu utekly, nebo je to součást GGS taktiky "klikej, klikej, klikej", kterou jsem pár dní zpátky popsal ve vlákně "co mě dnes naštvalo". Zazdít strategii (kdy rozumný hráč přemýšlel, jak rychle a efektivně vybudovat funkční strukturu s dílnou na konci, kterou když rozjedu, tak to začne sypat v kabátech a helmách a stačí kliknout v uvozovkách jednou za pár hodin) a místo toho udělat z dočasné farmy klikárnu, kde se máš usardinkovat, umlít a utučňákovat k smrti.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Čekal jsem mnoho, ale aby bylo v úkole 1920 vikingských plášťů - tak to jsem nečekal = ztráta 57600 runů.

    Ok, odměna to vynahradí, ale smysl celé téhle akce mi opravdu uniká. To už i park smyslnosti(radosti) má větší logiku.


  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    V GGS se někdo chytil za nos a v tichosti přenastavili odměny v dílně. Jen jsem nezaregistroval kdy. Asi při aktualizaci, kdy oddělili trh a správu farmyJen nevím, jestli budou nějak kompenzovat výrobu za předešlých, výrazně nižších cen.


  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    oni a něco kompenzovat -hahaha
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    No tak to bylo spíše takové nahození, jestli by pomocníci nevznesli oficiální dotaz, když jsem vyráběli 3 produkty za 2x nižší ceny - co s tím budou dělat?

  • Extra-Hnojnik (CZ1)Extra-Hnojnik (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Čekal jsem mnoho, ale aby bylo v úkole 1920 vikingských plášťů - tak to jsem nečekal = ztráta 57600 runů.

    Ok, odměna to vynahradí, ale smysl celé téhle akce mi opravdu uniká. To už i park smyslnosti(radosti) má větší logiku.

    Zdravím a cituji popisek úkolu právě na 1920 povedených kousků.
    "Teplý, robustní a zcela nadčasový design... Tyhle  kabáty jsou bestseller!"
    no a ještě mohly napsat - za super náklady
    Škoda, chtěl jsem tu hlavní loď ale nějak ztrácím chuť.
    PS: Stále mně napadá myšlenka komu je hra cílena. Dětem, dospělým ... nenacházím kategorii :/


  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812


    pokud jste ještě někdo u první kapitoly, dejte sem obrázek
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    jsem už u druhé, 

  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
  • tucnak0077 (CZ1)tucnak0077 (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    Ahoj, chtěla bych si někam stěžovat (v nejhroším to hodím i do překladače), že mi po vytočení v kole štěstí zmizelo 200 žetonů, ale nic nepřibylo, počítala jsem těch 10 vytočených dekorací. Poradíte mi, kam se obrátit?
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    co Ti máme poradit - čti fórum a dočteš, že byla chyba ve hře, udělali opravu a mají dát náhrady - kolo už funguje.
    Co se ztrátou žetonů - pokud zmizely bez točení - musíš psát na podporu, pokud jsi točila a neobdržela dokor, tak musíš počkat na náhradu, ale adekvátní náhrada to asi nebude.
    Jsme na tom všichni stejně.

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    vikingská farma 2022
    zmizely vikingské mince - na problému se pracuje - alespoň o tom GGS ví a můžeme být v očekávání ::))

    co se chci zeptat - točil jsem 2x vikingské kolo štěstí  - nikdy se mi nepodařilo vytočit víc než 10-12 dekorek
    nyní jich mám už 30 (slovy - třicet) ks
    tak nevím co si mám myslet- důvod se jeví býti zřejmý - tolik dekorek je k ničemu, ale efektivně znemožní si vytočit ostatní věci - třeba fialové krmivo, hnojivo

    tak děkuji za tolik péče
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    vikingská farma 2022
    zmizely vikingské mince - na problému se pracuje - alespoň o tom GGS ví a můžeme být v očekávání ::))

    co se chci zeptat - točil jsem 2x vikingské kolo štěstí  - nikdy se mi nepodařilo vytočit víc než 10-12 dekorek
    nyní jich mám už 30 (slovy - třicet) ks
    tak nevím co si mám myslet- důvod se jeví býti zřejmý - tolik dekorek je k ničemu, ale efektivně znemožní si vytočit ostatní věci - třeba fialové krmivo, hnojivo

    tak děkuji za tolik péče
    Tak tolik dekorek se mi vytočit nepovedlo. Za 2 točení.

Sign In to comment.