Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

1108112

Komentáře

  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Zmizel mi stan na spolkovku i  budova obchodu a nejsem sama- je to u více hráčů. Nemůžeme například zapnout či prodloužit bonus. Restart ani čištění nepomohlo, nejde ano přes chrom a ni přes operu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Objevují se poznatky na všech fórech, ale nikde není zatím odezva. Když někde něco bude, dám to sem.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Zdá se, že je vše opraveno.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Toto sa stalo s príchodom Prime time 150%. Tiež som pozerala, že veľa vecí z parku zmizlo vrátane balónového kolesa. Po chvíli sa to všetko vrátilo. Normálne nešlo kúpiť zlato. Mohla som klikať na „pridať zlato“ a nič, nereagovalo to. Asi až po 10 minútach to šlo. Ale i to ukazovalo štandardné množstvo zlata, ale po kúpe pripočítalo to, čo malo. Mne ukázalo to trápne prasa.


  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Vše je již zpět. Obnovte prosím stránku.
    Diana
  • farmajda (CZ1)farmajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Mně naštvalo, že jsem si koupila zlaté prase a zlatáky nebyly připsány :-(
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    farmajda (CZ1) napsal(a):
    Mně naštvalo, že jsem si koupila zlaté prase a zlatáky nebyly připsány :-(
    Ahoj
    Někdy to chvíli trvá. Vyčisti historii prohlížení + cookies, restartuj hru. Nebo spusť hru v anonymním okně nebo jiném prohlížeči. Pokud se zlato nepřipíše ani zítra budeš muset napsat na podporu.
  • farmajda (CZ1)farmajda (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Panda napsal(a):
    farmajda (CZ1) napsal(a):
    Mně naštvalo, že jsem si koupila zlaté prase a zlatáky nebyly připsány :-(
    Ahoj
    Někdy to chvíli trvá. Vyčisti historii prohlížení + cookies, restartuj hru. Nebo spusť hru v anonymním okně nebo jiném prohlížeči. Pokud se zlato nepřipíše ani zítra budeš muset napsat na podporu.
    všechno jsem udělala, tak uvidíme..
  • BohunkaPr (CZ1)BohunkaPr (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    upraveno 06.03.2022
    Ahoj, proč přestaly padat koňské odznaky při sklizni ze stromů u koní? něco jsem přehlédla v oznámení nebo je to chyba ? Díky předem za odpověď.

    Ještě jednou ahoj, nevím čím to bylo, ale koňské odznaky opět padají. Tak se omlouvám za zbytečný dotaz


    edit: sloučení příspěvků 
    Post edited by Panda on
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 06.03.2022
    BohunkaPr (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, proč přestaly padat koňské odznaky při sklizni ze stromů u koní? něco jsem přehlédla v oznámení nebo je to chyba ? Díky předem za odpověď.

    Ještě jednou ahoj, nevím čím to bylo, ale koňské odznaky opět padají. Tak se omlouvám za zbytečný dotaz


    edit: sloučení příspěvků 
    Ahoj

    @BohunkaPr (CZ1)
    Końské odznaky můžeš získat pouze za vítězství v soutěžích koňské sezony.
    Nepadají ze stromů.

    Ze stromů ti vypadnou pouze pokud hned při sklízení prodáš to co sklízíš. Ne při normálním sběru produkce. Je to měna na koňském ranči. Nejvíce získáš výhrami závodů a používá se pro nákup a prodej na koňském ranči.
  • BohunkaPr (CZ1)BohunkaPr (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Děkuji
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    změna jmen hráčů nebyl  dobrý nápad od GGS a pěkně mě to štve a celej náš spolek už jsme věděli kdo je škodič nebo nepoctivej hráč no a když si změní jmena tak spolky třeste se
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    děkuji Pando  :))
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 10.05.2022
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    děkuji Pando  :))
    Ahoj
    Ale za co? Napsala bych není zač, jen nevím kvůli čemu. )))))

    Aha, už jsem to našla. Nemáš zač.   :D  Pěknou hru.

  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Od 22.12.21 mám nový vzhled na knihovně a dnes jsem zjistila, že je pryč, místo
    něj je zpátky ten starý, stalo se to ještě někomu jinému? Historii mažu průběžně.
    Díky za info.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 29.05.2022
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Od 22.12.21 mám nový vzhled na knihovně a dnes jsem zjistila, že je pryč, místo
    něj je zpátky ten starý, stalo se to ještě někomu jinému? Historii mažu průběžně.
    Díky za info.
    Ahoj
    Na knihovnu nejsou ve hře žádné vzhledy. Mění se grafika knihovny pokaždé, když nakoupíš určité množství příruček. Ale vzhledy nejsou.
    Zkus se podívat na německou Wiki na info o knihovně:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/home/leaving?allowTrusted=1&target=https://bigfarm.fandom.com/de/wiki/B%C3%BCcherei
    Post edited by Panda on
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Potvrdzujem. Aj mne sa vrátil späť pôvodný vzhľad knižnice. Nie je tomu dávno, čo som sa tu na fóre vo vlákne „Dotaz“ pýtala na zmenu vzhľadu knižnice. A je tomu tak 2 dni dozadu, čo sa mi vrátil predošlý vzhľad.
    1. Najskôr z veľkej na malú


    2. A pred 2 dňami späť z malej na veľkú, pôvodne vyzerajúcu

  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Potvrdzujem. Aj mne sa vrátil späť pôvodný vzhľad knižnice. Nie je tomu dávno, čo som sa tu na fóre vo vlákne „Dotaz“ pýtala na zmenu vzhľadu knižnice. A je tomu tak 2 dni dozadu, čo sa mi vrátil predošlý vzhľad.
    1. Najskôr z veľkej na malú


    2. A pred 2 dňami späť z malej na veľkú, pôvodne vyzerajúcu

    Sariono, děkuji Ti, popsala jsi to lépe než já a navíc doložila zobrazením. Zlobí mě to,
    protože od zmiňovaného prosince jsem si koupila další příručky. A opět ticho po
    pěšině. Moucha.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Potvrdzujem. Aj mne sa vrátil späť pôvodný vzhľad knižnice. Nie je tomu dávno, čo som sa tu na fóre vo vlákne „Dotaz“ pýtala na zmenu vzhľadu knižnice. A je tomu tak 2 dni dozadu, čo sa mi vrátil predošlý vzhľad.
    1. Najskôr z veľkej na malú


    2. A pred 2 dňami späť z malej na veľkú, pôvodne vyzerajúcu

    Sariono, děkuji Ti, popsala jsi to lépe než já a navíc doložila zobrazením. Zlobí mě to,
    protože od zmiňovaného prosince jsem si koupila další příručky. A opět ticho po
    pěšině. Moucha.
    Děkuji vám. 
    Zeptám se na to. Až se něco dozvím dám vám odpověď.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 31.05.2022
    @Sariona (SK1) @moucha (CZ1)

    Ahoj.
    Tato chyba v knihovně by měla být opravená se zítřejší aktualizací. Tak mi pak dejte vědět jestli to funguje.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Panda napsal(a):
    @Sariona (SK1) @moucha (CZ1)

    Ahoj.
    Tato chyba v knihovně by měla být opravená se zítřejší aktualizací. Tak mi pak dejte vědět jestli to funguje.
    Tak mám ten predošlý vzhľad knižnice, čiže tú veľkú budovu.
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Panda napsal(a):
    @Sariona (SK1) @moucha (CZ1)

    Ahoj.
    Tato chyba v knihovně by měla být opravená se zítřejší aktualizací. Tak mi pak dejte vědět jestli to funguje.
    Nic se nemění, zůstává velká knihovna místo altánku.
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    @Sariona (SK1) @moucha (CZ1)

    Ahoj.
    Tato chyba v knihovně by měla být opravená se zítřejší aktualizací. Tak mi pak dejte vědět jestli to funguje.
    Nic se nemění, zůstává velká knihovna místo altánku.
    Tedy promiňte, asi mi to připomíná altán, ale vy mi určitě rozumíte.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    moucha (CZ1) napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    @Sariona (SK1) @moucha (CZ1)

    Ahoj.
    Tato chyba v knihovně by měla být opravená se zítřejší aktualizací. Tak mi pak dejte vědět jestli to funguje.
    Nic se nemění, zůstává velká knihovna místo altánku.
    Tedy promiňte, asi mi to připomíná altán, ale vy mi určitě rozumíte.
    Ahoj
    Jak vypadá tvoje knihovna? @moucha (CZ1)
  • moucha (CZ1)moucha (CZ1) CZ1 Komentářů: 23
    Panda napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    @Sariona (SK1) @moucha (CZ1)

    Ahoj.
    Tato chyba v knihovně by měla být opravená se zítřejší aktualizací. Tak mi pak dejte vědět jestli to funguje.
    Nic se nemění, zůstává velká knihovna místo altánku.
    Tedy promiňte, asi mi to připomíná altán, ale vy mi určitě rozumíte.
    Ahoj
    Jak vypadá tvoje knihovna? @moucha (CZ1)
    Od aktualizace už je to v pořádku. Jsem ráda a děkuji.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Panda napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    @Sariona (SK1) @moucha (CZ1)

    Ahoj.
    Tato chyba v knihovně by měla být opravená se zítřejší aktualizací. Tak mi pak dejte vědět jestli to funguje.
    Nic se nemění, zůstává velká knihovna místo altánku.
    Tedy promiňte, asi mi to připomíná altán, ale vy mi určitě rozumíte.
    Ahoj
    Jak vypadá tvoje knihovna? @moucha (CZ1)
    Teraz nedávno mi prišlo oznámenie, že „Prepáč v hre sa vyskytla chyba s príručkami...“ A tak som dostala 3 príručky. A tak sa mi opäť zmenil vzhľad knižnice na tú malú. Takže zjavne preto tá knižnica menila vzhľady.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 10.06.2022
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    moucha (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    @Sariona (SK1) @moucha (CZ1)

    Ahoj.
    Tato chyba v knihovně by měla být opravená se zítřejší aktualizací. Tak mi pak dejte vědět jestli to funguje.
    Nic se nemění, zůstává velká knihovna místo altánku.
    Tedy promiňte, asi mi to připomíná altán, ale vy mi určitě rozumíte.
    Ahoj
    Jak vypadá tvoje knihovna? @moucha (CZ1)
    Teraz nedávno mi prišlo oznámenie, že „Prepáč v hre sa vyskytla chyba s príručkami...“ A tak som dostala 3 príručky. A tak sa mi opäť zmenil vzhľad knižnice na tú malú. Takže zjavne preto tá knižnica menila vzhľady.
    Ahoj
    Ano bylo to kvůli tomu. Opravili to teď. Ptám se jestli vše funguje.

    Opravili to 8.6.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    jsem naštvaná hra jde jako šnek sází se a sbírá se zpožděním seká se a ke všemu nemužu najít vlákno kam to napsat  
  • vendy2211 (CZ1)vendy2211 (CZ1) CZ1 Komentářů: 8
    Docela mne naštvalo, že avizovaná aktualizace se nekonala, po dvou hodinách čekání jsme tedy obdrželi upozornění, že bude zítra. Ale jestli dnes začne nějaká soutěž ani zmínka. A tak nám nezbývá nic jiného než abychom všichni seděli na hře, báli se cokoliv sklidit. To nikomu nestojíme za to ,aby nám dali vědět, že dnes máme třeba volno, nebo že se spuštění soutěže opozdí  ? Ach , jak je toto povzbuzující...
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    vendy2211 (CZ1) napsal(a):
    Docela mne naštvalo, že avizovaná aktualizace se nekonala, po dvou hodinách čekání jsme tedy obdrželi upozornění, že bude zítra. Ale jestli dnes začne nějaká soutěž ani zmínka. A tak nám nezbývá nic jiného než abychom všichni seděli na hře, báli se cokoliv sklidit. To nikomu nestojíme za to ,aby nám dali vědět, že dnes máme třeba volno, nebo že se spuštění soutěže opozdí  ? Ach , jak je toto povzbuzující...
    Ahoj
    Bohužel už nám provozovatel neposkytuje informace o zahájení jednotlivých událostí.
Sign In to comment.