Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Dotaz

149

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Ďalšia dočasná farma nebude? Alebo prečo nie je ďalšia?
    Ahoj
    Určitě bude. Musíme počkat. Jen GGS ví kdy co spustí.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Také jsem ji čekal. Už jen proto, že jsou přehozeny semena z dočasek.
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Ahojky, mám otázku. Dnešní soutěž pro spolky farmářů začala neočekávaně o 4 hodiny později. Avízo bylo dlouho na začátek 10.30 a znenadání se objevilo, že se začne ve 14.30   mnoho hráčů mělo  z končícího MS jako odměnu zkrácené doby růstu, chovů atd. A pokud se přihlásili  o půl jedenácté, tato zkrácená doba začala běžet a nemohla být do "spolkovky" využita.   Moje otázka zní - jak nám to BF vynahradí ??????????
    Helča
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    Ahojky, mám otázku. Dnešní soutěž pro spolky farmářů začala neočekávaně o 4 hodiny později. Avízo bylo dlouho na začátek 10.30 a znenadání se objevilo, že se začne ve 14.30   mnoho hráčů mělo  z končícího MS jako odměnu zkrácené doby růstu, chovů atd. A pokud se přihlásili  o půl jedenácté, tato zkrácená doba začala běžet a nemohla být do "spolkovky" využita.   Moje otázka zní - jak nám to BF vynahradí ??????????
    Helča
    Ahoj
    Časovač byl kolem 10 hodiny upraven, byl záměr, že Soutěž pro spolky farmářů začne dnes odpoledne 14:30. Chápu, že ne všichni jsou pořád ve hře a přihlásili se v původně oznamovaném čase a tím ztratili bonusy, nebo jejich část. Ale změna byla oznámena a náhrady se žádné neplánují. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Hm - kolikrát denně bude nutná oprava? To budou zase asi nějaké důležité opravy pro usnadnění hry, :D
    Anebo ještě důležitější dekorky..
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj.Nevím kam bych měla svůj dotaz napsat,tak zkusím tady.Dnes dopoledne skončila Tessa a já zjistila,že vůbec nedošlo vyúčtování z ní.Dotazem u ostatních hráčů vím,že ani oni nic nedostali.Nevíte,prosím někdo proč to tak je?Dělávají to později,nebo nějaký technický problém?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.Nevím kam bych měla svůj dotaz napsat,tak zkusím tady.Dnes dopoledne skončila Tessa a já zjistila,že vůbec nedošlo vyúčtování z ní.Dotazem u ostatních hráčů vím,že ani oni nic nedostali.Nevíte,prosím někdo proč to tak je?Dělávají to později,nebo nějaký technický problém?
    Ahoj.
    Někdfy připsání odměny trvá. Zkuste se odhlásit a znovu přihlásit do hry. Zeptám se ještě na to.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Právě se vyúčtování ukázalo,tak je všechno už v pořádku.Moc děkuji za rychlou odpověď a přeji hezký den
  • BohunkaPr (CZ1)BohunkaPr (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Ahoj, nevím jestli se ptám na správném místě. Bude ještě možné někde získat runové kameny?  Šetřila jsem si na nákup zimní chaty. Bohužel jsem nestihla našetřit celou sumu. Chtěla bych tedy vědět, jestli mám našetřené kameny utratit za něco jiného nebo ještě počkat, jak to s nimi bude dál. Děkuji předem za odpověď. Přeji hezký rok 2022

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    BohunkaPr (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, nevím jestli se ptám na správném místě. Bude ještě možné někde získat runové kameny?  Šetřila jsem si na nákup zimní chaty. Bohužel jsem nestihla našetřit celou sumu. Chtěla bych tedy vědět, jestli mám našetřené kameny utratit za něco jiného nebo ještě počkat, jak to s nimi bude dál. Děkuji předem za odpověď. Přeji hezký rok 2022

    Ahoj
    Runové kameny se už nedají získat z vikingských farem, mají každá novou měnu.
    Můžou se občas objevit v krabicích se zlatým motivem. (v těch žlutých).
  • BohunkaPr (CZ1)BohunkaPr (CZ1) CZ1 Komentářů: 10
    Děkuji

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj muže někdo poradit co dělat když nejde na dočasné farmě sklidit pole ale nejde ani zbourat díky myslím že už se tu o tom někdy psalo ale nemužu to najít
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Zkus vyčistit historii, smazat cookies, Popř. jiný prohlížeč.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Zkus vyčistit historii, smazat cookies, Popř. jiný prohlížeč.
    Bobby dík ale to je mezi prvním co dělám ale i tak děkuji za radu
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Zkus vyčistit historii, smazat cookies, Popř. jiný prohlížeč.
    Bobby dík ale to je mezi prvním co dělám ale i tak děkuji za radu
    Ahoj Jarko
    Na které farmě to máš? Polární záře nebo Greta?
    U vikingů myslím už něco takového bylo? Myslím, na to pomohlo koupit a postavit nové pole ale ještě se zeptám.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Panda napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Zkus vyčistit historii, smazat cookies, Popř. jiný prohlížeč.
    Bobby dík ale to je mezi prvním co dělám ale i tak děkuji za radu
    Ahoj Jarko
    Na které farmě to máš? Polární záře nebo Greta?
    U vikingů myslím už něco takového bylo? Myslím, na to pomohlo koupit a postavit nové pole ale ještě se zeptám.
    na polární  ale je to hráčka alenka04 nejde jí dostat na forum po všech radách pole stále stojí a nejde sebrat právě to jsem jí radila jak psal Bobby a to co píšeš Ty tak taky no a když to nefungovalo tak proto píšu sem myslela jsem si že si to špatně pamatuju  díky moc přijdu mrknout jestli něco zjistíš
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Zkus vyčistit historii, smazat cookies, Popř. jiný prohlížeč.
    Bobby dík ale to je mezi prvním co dělám ale i tak děkuji za radu
    Ahoj Jarko
    Na které farmě to máš? Polární záře nebo Greta?
    U vikingů myslím už něco takového bylo? Myslím, na to pomohlo koupit a postavit nové pole ale ještě se zeptám.
    na polární  ale je to hráčka alenka04 nejde jí dostat na forum po všech radách pole stále stojí a nejde sebrat právě to jsem jí radila jak psal Bobby a to co píšeš Ty tak taky no a když to nefungovalo tak proto píšu sem myslela jsem si že si to špatně pamatuju  díky moc přijdu mrknout jestli něco zjistíš
    Dobře, teď když vím o co jde, zeptám se. Odpověď tady ale asi bude až v pondělí. Tak vydržte.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    @jarka1953 (CZ1)
    Ještě jedna věc, může vyzkoušet turbosklízeč na to pole. Vše na farmě sebrat a zkusit to, jestli ho nesklidí a pak možná půjde zbourat.
    A ještě zkoušela jiný prohlížeč a nebo anonymní okno?
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Panda napsal(a):
    @jarka1953 (CZ1)
    Ještě jedna věc, může vyzkoušet turbosklízeč na to pole. Vše na farmě sebrat a zkusit to, jestli ho nesklidí a pak možná půjde zbourat.
    A ještě zkoušela jiný prohlížeč a nebo anonymní okno?
    ahoj s turbosklízečem záhada vyřešena Pando díky moc přeji hezký den
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Pridajú niekedy Mačaciemu stromu ďalšie triky? Už sú to 4 roky, čo sa o tom hovorilo a nič. Možno by to chcelo GGS pripomenúť. Zbytočne tá dekorka stratila zmysel a využitie. Horko-ťažko človek nazbieral tie prívesky a nakoniec zistil, že je budova k ničomu. A tá spokojnosť dediny je smiešna.
    Budú ešte niekedy Prim akcie na tréningy koní? V minulosti bývali zľavy na cenách za tréningy (-50%) a myslím, že aj čas trénovania bol kratší, ale tým časom si už nie som istá. Chýba mi táto akcia.
    Tak isto chodila v minulosti Prim akcia - zľavy na nákup stodoly za zlato (-50%). Tak ako domy dostali ďalšie 2 úrovne, tak aj stodoly, lenže tá bežná cena v zlate je katastrofálna. Taký Prim na lúku priateľstva chodí stále, ale na tieto stodoly prestali chodiť úplne. Uvítala by som, keby sa tento Prim vrátil.

    P.S.: Vie niekto aká je posledná úroveň tohto úspechu?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Sariona (SK1) napsal(a):
    Pridajú niekedy Mačaciemu stromu ďalšie triky? Už sú to 4 roky, čo sa o tom hovorilo a nič. Možno by to chcelo GGS pripomenúť. Zbytočne tá dekorka stratila zmysel a využitie. Horko-ťažko človek nazbieral tie prívesky a nakoniec zistil, že je budova k ničomu. A tá spokojnosť dediny je smiešna.
    Budú ešte niekedy Prim akcie na tréningy koní? V minulosti bývali zľavy na cenách za tréningy (-50%) a myslím, že aj čas trénovania bol kratší, ale tým časom si už nie som istá. Chýba mi táto akcia.
    Tak isto chodila v minulosti Prim akcia - zľavy na nákup stodoly za zlato (-50%). Tak ako domy dostali ďalšie 2 úrovne, tak aj stodoly, lenže tá bežná cena v zlate je katastrofálna. Taký Prim na lúku priateľstva chodí stále, ale na tieto stodoly prestali chodiť úplne. Uvítala by som, keby sa tento Prim vrátil.

    P.S.: Vie niekto aká je posledná úroveň tohto úspechu?
    Ahoj
    Úspěch končí lvl 20, takže Ti chybí ještě koupit 2 pozemky.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Vějíře - kde jsou ???
    Je nějaká úprava, že nejsou v odměnách za splnění úkolů u týdenních(tématických) soutěží vějíře? Už chyběly za nadstavbové úkoly, ale že chybí i v základní části je novina.
    Přitom v SM je avizo, že za splnění úkolů tématických soutěží farma obdrží vějíře.
    JPF


  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    zdravím , hezký den ....mám dotaz na obsidiánovou farmu , na této farmě se dolary získávají horko -těžko a tak vše nosím do trhu ,přesto mám bonus vytrvale na nule .... prosím, kde dělám chybu ?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mám stejný problém. Jak se nepoužívá zlato, tak je to těžké. Postavením 3 dekorek, se mi pěstování zlevnilo o 6 drobných a to není zrovna moc. Pravda - těch nejlacinějších, bo na dražší nějak nemohu vydělat, takže se plácám od kontraktu ke kontraktu.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Vějíře - kde jsou ???
    Je nějaká úprava, že nejsou v odměnách za splnění úkolů u týdenních(tématických) soutěží vějíře? Už chyběly za nadstavbové úkoly, ale že chybí i v základní části je novina.
    Přitom v SM je avizo, že za splnění úkolů tématických soutěží farma obdrží vějíře.
    JPF


    Ahoj
    Začala jsem týdenní tématickou akci. Vějíře tam mám a přičítají se do mistrovství.




    Pokud máš problém prosím screen.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 19.01.2022
    henriette (CZ1) napsal(a):
    zdravím , hezký den ....mám dotaz na obsidiánovou farmu , na této farmě se dolary získávají horko -těžko a tak vše nosím do trhu ,přesto mám bonus vytrvale na nule .... prosím, kde dělám chybu ?
    Ahoj henriette
    Myslím, že musíš vydržet a plnit kontrakty. Trh tam funguje úplně stejně, kromě Lestrovy skrýše. Já mám farmu v začátku, kontrakty plním co to jde a mám u některých bonus.

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    díky Pando  ....tož budu trpělivá ,no
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    vějíře - ano to souhlasí, ale ve 4-tém úkolu nebyly - zkusím to nafotit
    a u nadstavbových úkolech při předcházejících akcích taky ne
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    vějíře - ano to souhlasí, ale ve 4-tém úkolu nebyly - zkusím to nafotit
    a u nadstavbových úkolech při předcházejících akcích taky ne
    Vyzkoušela jsem u sebe. Od úkolu skliď mléko nemám na obrázku s úkolem vějíře ale po sebrání odměn to vějíře do celosvět. mistrovství připočítá. Takže je to jen grafika.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
Sign In to comment.