Domů Czech Tým fóra

Panda

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Zdravím vás všechny.

Jsem Panda, nový moderátor. Doufám, že budu pro vás užitečná a snad i trochu uklidím naše forum. Budu se snažit vám pomáhat jak nejlíp budu umět. Proslovy mi nikdy moc nešly. Takže se radši dám do práce.

Pěkný den všem

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ahoj medvídku :-)))
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj medvídku :-)))
    Ahoj  :) a děkuju.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Vítej Panda ....konečně moderátor ,ale nenašla jsem farmář Panda ? 
  • Jenny G (CZ1)Jenny G (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Mám ráda medvídky , hlavně ty černobílé . Bývají chytřejší než hnědí méďové . A já mám dotaz : ve hře na mobilu se mi objevil jakýsi  odkaz na Ufony na mé farmě. Ale nikde jsem nic nenašla . O co vlastně kráčí ? 
     B) 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 24.10.2020
    Jenny G (CZ1) napsal(a):
    Mám ráda medvídky , hlavně ty černobílé . Bývají chytřejší než hnědí méďové . A já mám dotaz : ve hře na mobilu se mi objevil jakýsi  odkaz na Ufony na mé farmě. Ale nikde jsem nic nenašla . O co vlastně kráčí ? 
     B) 
    Ahoj
    Jakou hru na mobilu hraješ? Asi ne Big farm, myslím, že teď nebyla týdenní událost To není z tohoto světa.

    dodatek: pokud Big farm mobile harwest podívej se na facebook tady  https://www.facebook.com/BigfarmMobile/
    Post edited by Panda on
  • Jenny G (CZ1)Jenny G (CZ1) CZ1 Komentářů: 20
    Díky vřelé - to je přesně ono ! Jsi zlatíčko a  zdravím  !!   
    Jenny G .  B)
  • irena1.9 (CZ1)irena1.9 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahoj,
    chci se zeptat, jak mohu získat obsidiány. Jsem na úrovni 120 a ani jeden obsidián. Děkuji
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    irena1.9 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    chci se zeptat, jak mohu získat obsidiány. Jsem na úrovni 120 a ani jeden obsidián. Děkuji
    Ahoj
    Obsidiány se dají získat od lvl 115 ve farmářské lize.
  • TIBOR2 (CZ1)TIBOR2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
     V KLUBU BIG FARM JSEM CHTEL ZAKOUPIT MESICNI BALICEK K USNADNENI ZIVOTA ALE CHCE TO PO ME  NAKUP PRES KREDITNI KARTU , TU JI SAMOZREJME NEDAM , VSE NAKUPUJI PRES PAYSAFECARD , NEDA SE TO NEJAK UDELAT  DEKUJI ZA ODPOVED , HEZKY DEN
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    TIBOR2 (CZ1) napsal(a):
     V KLUBU BIG FARM JSEM CHTEL ZAKOUPIT MESICNI BALICEK K USNADNENI ZIVOTA ALE CHCE TO PO ME  NAKUP PRES KREDITNI KARTU , TU JI SAMOZREJME NEDAM , VSE NAKUPUJI PRES PAYSAFECARD , NEDA SE TO NEJAK UDELAT  DEKUJI ZA ODPOVED , HEZKY DEN
    V Klubu Big farm se kupuje předplatné a to se platí pravidelně měsíčně z účtu. Dokud předplatné nezrušíš.Jsou to pravidelné platby z účtu.Takže proto se tam dá platit jen z účtu.
    Zeptám se na to ale asi se nic nového nedozvím. Odpověď bude ale nejdříve příští týden.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj @TIBOR2 (CZ1)

    Nákup předplatného je možný pouze kreditní kartou nebo přes PayPal. Není jiná možnost

    PayPal je trochu bezpečnější. Najdeš o tom něco tady:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/16282/nakup-zlaťaku-navod
    v části platební metody.
  • TIBOR2 (CZ1)TIBOR2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    DIKY ZA ODPOVED , MESICNI INKASO ??? PRESNE O TO JIM JDE  , PROSTE MAJI SMULU ,  CHTEL JSEM TO JEN VYZKOUSET .  JESTE JEDNOU DIKY A HEZKY DEN .  PS- DOBRA TAKTIKA VYDELKU , HRACI NEHRAJI ALE PLATI POKUD SE ZAPOMENOU ODHLASIT!!!!!!!!!!
Sign In to comment.