Domů Czech Technické problémy & bugy

Nejde, nefunguje

japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
upraveno 28.10.2021 v Technické problémy & bugy
Aktuálně od včerejšího odpoledne není v nabídkách okno s odpočtem na spolkovku a nefunguje odpočet v silu (ATP) - to poběží ještě více než 1 den???

V únoru avizované vyřešení přístupu na fórum se již podařilo vyřešit?
Post edited by Panda on
«13

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 30.04.2021
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Aktuálně od včerejšího odpoledne není v nabídkách okno s odpočtem na spolkovku a nefunguje odpočet v silu (ATP) - to poběží ještě více než 1 den???

    V únoru avizované vyřešení přístupu na fórum se již podařilo vyřešit?
    Ahoj
    Zveřejnění návěstí s odpočtem Soutěže pro spolky včera byla chyba. Nyní běží Akce těžce pracujících. 

    Chyba s přihlášením na forum bohužel zatím vyřešena nebyla. Jediné co vím, že se na odstranění potíží pracuje. Až budu vědět více budu vás informovat.
  • PEPA5 (CZ1)PEPA5 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    ahoj nejde mi přidat kamaráda do stromu přátelství 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    PEPA5 (CZ1) napsal(a):
    ahoj nejde mi přidat kamaráda do stromu přátelství 
    Ahoj
    Popiš to trochu podrobněji. Jak a co nefunguje, co to píše.
    Do stromu přátelství se může přidat jen ten kdo farmu ještě nehraje.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    opět nefunguje otevření výsledků některých událostí z úložiště odměn - konkrétně - po kliknutí na událost - záchrana rybek se neukázalo nic 

    není to ojedinělé

    dá se s tím něco udělat?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    opět nefunguje otevření výsledků některých událostí z úložiště odměn - konkrétně - po kliknutí na událost - záchrana rybek se neukázalo nic 

    není to ojedinělé

    dá se s tím něco udělat?
    Ahoj
    Ptala jsem se. Zatím nevím nic bližšího.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    přestalo mi fungovat turbo - mám platit dolary za sklizeň i sázení - kde se stala chyba??

    platbu mám až 27-ho a objednávka je potvrzená???

    co se děje ??

    Petr
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 23.10.2021
    japefi (CZ1) napsal(a):
    přestalo mi fungovat turbo - mám platit dolary za sklizeň i sázení - kde se stala chyba??

    platbu mám až 27-ho a objednávka je potvrzená???

    co se děje ??

    Petr
    Prosím Tě, to máš problém s předplatným? Moc tomu nerozumím.
    Vidíš předplatné jako aktivní?
    Post edited by Panda on
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Panda napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    přestalo mi fungovat turbo - mám platit dolary za sklizeň i sázení - kde se stala chyba??

    platbu mám až 27-ho a objednávka je potvrzená???

    co se děje ??

    Petr
    Prosím Tě, to máš problém s předplatným? Moc tomu nerozumím.
    Vidíš předplatné jako aktivní?
    tohle je už v pořádku, menší nedorozumění
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    dnešní aktualizace, či co to bylo má následky
    pozn. - vesnická sama o sobě je v poslední době dost tristní, diamantovou divizi udělali na 1 skupinu, v bronzové jsou skupiny 3, což znamená, že vesnickou hraje v nejvyšší divizi čím dál méně spolků, většina se snaží spadnout níže aby měli šanci na nějaké odměny(více skupin, více možností), o složení výzev, kdy většina je vyskládaná tak aby bylo nutno jednu věc zlatit, je až smutné hovořit
    vesnickou GGS pohřbilo - toliko k poznámce

    zpět k aktualizaci - nevím proč, ale trochu se přeházely odměny, takže v podpoře výzvy jsou obrázky odměn za tvrdou práci, v okně za tvrdou práci jsou věci bez bodů
    a na závěr - v době kdy to píši stránky s hru zmizely. nelze se přihlásit  

    tohle se fakt ocenit nedá

    jo a problém s neukazováním se výsledků akcí přetrvává - výsledky ostrovní farmy - klik a nic - výsledky tedy mohu pouze odhadovat
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    dnešní aktualizace, či co to bylo má následky
    pozn. - vesnická sama o sobě je v poslední době dost tristní, diamantovou divizi udělali na 1 skupinu, v bronzové jsou skupiny 3, což znamená, že vesnickou hraje v nejvyšší divizi čím dál méně spolků, většina se snaží spadnout níže aby měli šanci na nějaké odměny(více skupin, více možností), o složení výzev, kdy většina je vyskládaná tak aby bylo nutno jednu věc zlatit, je až smutné hovořit
    vesnickou GGS pohřbilo - toliko k poznámce

    zpět k aktualizaci - nevím proč, ale trochu se přeházely odměny, takže v podpoře výzvy jsou obrázky odměn za tvrdou práci, v okně za tvrdou práci jsou věci bez bodů
    a na závěr - v době kdy to píši stránky s hru zmizely. nelze se přihlásit  

    tohle se fakt ocenit nedá

    jo a problém s neukazováním se výsledků akcí přetrvává - výsledky ostrovní farmy - klik a nic - výsledky tedy mohu pouze odhadovat
    Problémy s Vesnickou slavností byly opraveny. Asi bude potřeba se znovu přihlásit do hry.

  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Po několikerém  odhlašování a přihlašování a restartech - problémy s Vesnickou slavností nezmizely.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    Po několikerém  odhlašování a přihlašování a restartech - problémy s Vesnickou slavností nezmizely.
    Ahoj
    Vypadá to, že oprava nefunguje správně. Musí se počkat jak zítra GGS rozhodne.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    aniž bych chtěl nějak snižovat úroveň práce v GGS, tak problém je opět nevyřešen - o co se vlastně hraje se ve vesnické nedozvíme, takže pro jistotu ani nehrajeme

    motto: jak zničit populární soutěž  - svěřte vývoj do rukou vývojářů v GGS

    to se už nedá ani komentovat
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    aniž bych chtěl nějak snižovat úroveň práce v GGS, tak problém je opět nevyřešen - o co se vlastně hraje se ve vesnické nedozvíme, takže pro jistotu ani nehrajeme

    motto: jak zničit populární soutěž  - svěřte vývoj do rukou vývojářů v GGS

    to se už nedá ani komentovat
    Bylo opraveno.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    ano, opraveno to bylo, bohužel

    ale o tom asi jinde
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Registrace do globální bodovací akce nefunguje - ukazuje se error
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    přihlášení do globální akce ukazuje error není možné se zapojit jestli to nebude včas opraveno tak je pro některé z nás tato akce zbytečná
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
     :'( 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    přihlášení do globální akce ukazuje error není možné se zapojit jestli to nebude včas opraveno tak je pro některé z nás tato akce zbytečná
    Ahoj
    Tým už na tom pracuje. Registrační fáze trvá 48 hodin.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    nyní mi po restartování globální akce zmizela 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    nyní mi po restartování globální akce zmizela 
    info je tady
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4374141/#Comment_4374141

  • zdenda60 (CZ1)zdenda60 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    před několika dny jsem úspěšně dokončil  " kulinářskou kampaň " a konečná odměna ( dekorace ) mi nepřišla, dnes jsem opět úspěšně dokončil " tři svatby " a opět žádná odměna.
    Často podlehnu těm dvěma žebračkám a koupím si zlatky - jinak řečeno, platím si vás a proto vás žádám o provedení opravy a doplacení odměn ( vyhraných dekorací ) Dnes dokončím "  čas pohádek " a na vítězství se netěším, odměna asi zase žádná nebude.
    Napište mi prosím, že je to opraveno. Zatím nebudu hrát a nebudu kupovat zlatky.
    s pozdravem 
    zdenda60
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    zdenda60 (CZ1) napsal(a):
    před několika dny jsem úspěšně dokončil  " kulinářskou kampaň " a konečná odměna ( dekorace ) mi nepřišla, dnes jsem opět úspěšně dokončil " tři svatby " a opět žádná odměna.
    Často podlehnu těm dvěma žebračkám a koupím si zlatky - jinak řečeno, platím si vás a proto vás žádám o provedení opravy a doplacení odměn ( vyhraných dekorací ) Dnes dokončím "  čas pohádek " a na vítězství se netěším, odměna asi zase žádná nebude.
    Napište mi prosím, že je to opraveno. Zatím nebudu hrát a nebudu kupovat zlatky.
    s pozdravem 
    zdenda60
    Ahoj

    Zkus vyčistit historii prohlížení a cookies v prohlížeči (hra musí být vypnutá a pak se znovu přihlásit). Poku to nebude fungovat zkus anonymní okno případně jiný prohlížeč. Pokud ani tak nenajdeš své odměny v okně upozornění a nevyzvednuté odměny ( nahoře vedle ikon pro odhlášení, forum, nastavení hry) musíš se obrátit na podporu hry a řešit to s nimi. Protože tohle může řešit jen podpora.

    S pozdravem 

    Panda
  • zdenda60 (CZ1)zdenda60 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    ahoj

    děkuji za odpověď, vyzkoušel jsem doporučené postupy a nic, hledal jsem cestu na podporu a nedaři se mi ji najit, moc prosím poraď mi jak se na podporu dostanu, anglicky neumím. (gavarju němnožko po ruski)
    děkuji a zdravím
    zdenda60
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 23.11.2021
    zdenda60 (CZ1) napsal(a):
    ahoj

    děkuji za odpověď, vyzkoušel jsem doporučené postupy a nic, hledal jsem cestu na podporu a nedaři se mi ji najit, moc prosím poraď mi jak se na podporu dostanu, anglicky neumím. (gavarju němnožko po ruski)
    děkuji a zdravím
    zdenda60
    Ahoj
    tady je link na podporu:
    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs

    Jinak se na ni dostaneš z hlavní strany fóra a nebo i ze hry.

    Tady najdeš úplný návod jak na to:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/16082/jak-kontaktovat-podporu-navod
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    chybějící vikingské mince - něco nového?? runny pryč, mince pryč, ...

    zpráva o nápravě věcí farmářských by pomohla  ::))
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jak psala Panda v Moderátorském.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    chybějící vikingské mince - něco nového?? runny pryč, mince pryč, ...

    zpráva o nápravě věcí farmářských by pomohla  ::))
    Zatím nic nového. Až se něco dozvím bude to ve věstníku.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Ahoj. Nějaká náhrada zmizelých mincí u mne proběhla, zda adekvátní nevím, snad ano. U některých farem ze spolku, ale ve výši, které je o dost ponížená, v jednom případě chybí 12 mega mincí - to je docela dost.

    Nějaké minimální vysvětlení a ujištění, že se věci podobného rázu nebudou opakovat by určitě omezilo naštvanost hráčů. O kompenzaci zvýšených nákladů nutných pro provoz farmy z důvodů vykrytí chybějících mincí ani nemluvím, byla by to minimální slušnost.


  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Nějaká náhrada zmizelých mincí u mne proběhla, zda adekvátní nevím, snad ano. U některých farem ze spolku, ale ve výši, které je o dost ponížená, v jednom případě chybí 12 mega mincí - to je docela dost.

    Nějaké minimální vysvětlení a ujištění, že se věci podobného rázu nebudou opakovat by určitě omezilo naštvanost hráčů. O kompenzaci zvýšených nákladů nutných pro provoz farmy z důvodů vykrytí chybějících mincí ani nemluvím, byla by to minimální slušnost.


    Ahoj
    Prosím o nicky hráčů, kteří nedostali správný počet vikingských mincí.
Sign In to comment.