Domů Czech Technické problémy & bugy

loď hlavní farma

Zdravím, naložila jsem na hlavní farmě loď, píše dokončeno, ale dolary, ani hvězdy mi to nedalo, co s tím?

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 21.03.2021
    Vše se Ti přičítá jakmile naložíš. Ne až klikneš na ok.
    Post edited by Bobby2 (CZ1) on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Zdá se mi to nebo se z kapitána stal lakomec a dává za dodávky méně podkov?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 01.11.2021
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Zdá se mi to nebo se z kapitána stal lakomec a dává za dodávky méně podkov?
    Ahoj.
    Kontaktuj prosím podporu a popiš jim to.

    Edit: Na podporu už se nemusí psát. Je to nahlášená chyba.
    Post edited by Panda on
  • Jana Lomjanská (SK1)Jana Lomjanská (SK1) SK1 Komentářů: 10
    Ahoj,
    v lodi na hlavnej farme mi nechce zobrať maximum položiek v spodných dvoch okienkach. Odtiaľ padá najviac podkov na tréning koní. Nastavím si maximum plodín, ale zoberie mi len minimum, tým pádom aj podkov dá len pár.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj,
    v lodi na hlavnej farme mi nechce zobrať maximum položiek v spodných dvoch okienkach. Odtiaľ padá najviac podkov na tréning koní. Nastavím si maximum plodín, ale zoberie mi len minimum, tým pádom aj podkov dá len pár.
    Ahoj
    Ano je to hlášená chyba. Musíme počkat na opravu.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Jistě bude kompenzace, bo "kapitán" okrádá o hodně podkov  :D:D:D
  • PitbuII (CZ1)PitbuII (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    No už to trvá týden. Nevíme, jestli tam to ovoce máme dávat, aby jsme to nevyhazovali z okna?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 03.11.2021
    Dává to podkovy jen za minimální množství, nemá smysl tam ted dávat více.
    Hm, myslím, že to ani více než minimum ovoce neodečte
    Post edited by Panda on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Hlavně, až bude nějaká aktualizace, tak nám s radostí a hrdostí oznámí, že přidali nějakou dekorku. Ale chyby neopraví. :s
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Hlavně, až bude nějaká aktualizace, tak nám s radostí a hrdostí oznámí, že přidali nějakou dekorku. Ale chyby neopraví. :s
    Ale opraví to, určitě. Jen nevím termín.
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    také jsem zjistila , že nás kapitán lodě u hlavní farmy okrádá = hamoun jeden si nechává skoro všechny podkovy co nám umožňuje trénovat koníky na koňském ranči - doufám , že ho donutíte všechno vrátit :D
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Třeba na týden najdou "ztracený" bonus veselého koníka  :D

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj lidi.

    Tady je řešení jak dostat více podkov za náklad do lodi. Je to z německého fora. Zkusila jsem to dnes na farmě a funguje to. Dostala jsem přes 11 tisíc podkov.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/de/discussion/comment/4373009/#Comment_4373009

    Při nakládání lodi musíte u posledních dvou beden (bonusové zboží z dočasných farem) nejdříve překlikat šipkami z maximálního (nebo vyššího) množství ovoce na minimální a pak zpět na zvýšené množství, které chcete naložit. To pak naložíte. A dostanete správné množství podkov, ne jen minimální.
    Ale nesmíte před naložením ovoce zapomenout překlikat šipkami z maxima na minimum a zpět. Jinak by jste zase dostali jen minimum.

    Panda

  • Danyla (CZ1)Danyla (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahojte,
    mám problém, už dva dny mě loď na mé hlavní fa nepřipočítává adekvátní počet podkov. Naložím plnou, měla bych dostat třeba 10 tis. a dostanu třeba jen 800. Myslela jsem si že to bude ojedinělá chyba, bohužel už to trvá 2 den a tím nemohu plně trénovat koně. Ty vylepšená semena se kupují za zlatky, nebo za peníze, tak že mě to docela štve. Díky za případnou radu či pomoc, co s tím. Daniela
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Danyla (CZ1) napsal(a):
    Ahojte,
    mám problém, už dva dny mě loď na mé hlavní fa nepřipočítává adekvátní počet podkov. Naložím plnou, měla bych dostat třeba 10 tis. a dostanu třeba jen 800. Myslela jsem si že to bude ojedinělá chyba, bohužel už to trvá 2 den a tím nemohu plně trénovat koně. Ty vylepšená semena se kupují za zlatky, nebo za peníze, tak že mě to docela štve. Díky za případnou radu či pomoc, co s tím. Daniela
    Ahoj.
    Tady najdeš odpověď:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4373118/#Comment_4373118
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    no tohle vysvětlení jsem nějak nepochopila  = mám odklikat od nejmenšího zboží k většímu nebo od největšího zboží k menšímu??

  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    nebo je to tak , že poslední bedýnky - nejdříve vyšší náklad a potom menší náklad a pak větší náklad zbývající k menšímu nákladu ??
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 06.11.2021
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    nebo je to tak , že poslední bedýnky - nejdříve vyšší náklad a potom menší náklad a pak větší náklad zbývající k menšímu nákladu ??
    Poslední dvě bedny před naložením. Z maxima překlikej na minimum a pak nastav na to množství, které chceš naložit.

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A číst fórum - zbytečně nezakládat další vlákna - loď hlavní farma
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    no rada je to možná dobrá , ale jak nastavuješ množství které chceš naložit když počet je daný nic nemůžeš nastavovat
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    no rada je to možná dobrá , ale jak nastavuješ množství které chceš naložit když počet je daný nic nemůžeš nastavovat
    U posledních dvou beden můžeš nastavit množství zelenými šipkami. Podívej se sem.

    Ted je na tom obrázku maximum grepů a melounů co bych mohla dát. Před naložením tou šipkou klikám až na minimum a pak si tou druhou vyberu kolik chci naložit. Můžu minimum ale může být více a dá to více podkov.
Sign In to comment.