Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

1107112

Komentáře

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    japefi (CZ1) napsal(a):
    opakovaně se mi stává, že kliknu na výsledky v souboru odměn a upozornění a nic se neobjeví

    - poslední výsledek, který tak neznám je umístění po ukončení sladké farmy

    není to poprvé, ale možná naposled - třeba to GGS do skončení spolkovky opraví
    Také jsem nad tím dumal, proč je to v odměnách, když se nic neobjeví.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    opakovaně se mi stává, že kliknu na výsledky v souboru odměn a upozornění a nic se neobjeví

    - poslední výsledek, který tak neznám je umístění po ukončení sladké farmy

    není to poprvé, ale možná naposled - třeba to GGS do skončení spolkovky opraví
    Také jsem nad tím dumal, proč je to v odměnách, když se nic neobjeví.
    No někdy tam je prostě jen konec akce, i když se neúčastníš. To je pak bez odměn

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Panda napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    opakovaně se mi stává, že kliknu na výsledky v souboru odměn a upozornění a nic se neobjeví

    - poslední výsledek, který tak neznám je umístění po ukončení sladké farmy

    není to poprvé, ale možná naposled - třeba to GGS do skončení spolkovky opraví
    Také jsem nad tím dumal, proč je to v odměnách, když se nic neobjeví.
    No někdy tam je prostě jen konec akce, i když se neúčastníš. To je pak bez odměn

    Tomu bych i rozuměl, ale jsem se zúčastnil :-)))
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    japefi (CZ1) napsal(a):
    opakovaně se mi stává, že kliknu na výsledky v souboru odměn a upozornění a nic se neobjeví

    - poslední výsledek, který tak neznám je umístění po ukončení sladké farmy

    není to poprvé, ale možná naposled - třeba to GGS do skončení spolkovky opraví
    Také jsem nad tím dumal, proč je to v odměnách, když se nic neobjeví.
    No někdy tam je prostě jen konec akce, i když se neúčastníš. To je pak bez odměn

    Tomu bych i rozuměl, ale jsem se zúčastnil :-)))
    No však už se ptám. Bude to ale chvíli trvat.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Štve mne, že se opět neúměrně prodloužila doba čekání na soutěž. Nevím, zda to nemá souvislost s novou Tessou. Už to není ani deklarovaných 5 min, ale více a v jednom případě jsem čekal skoro 8 min a kupodivu pak přišel džem. S tím mne také štvou. Nebo když dlouho čekám a příjde to, co jsem zrovna odložil. V tom se také vyžívají. Prostě už opravdu nevědí, jak z nás reálné peníze dostat. To už  zavání podvodem!
    Také se připojuji.neskutečně mě štve,když tak dlouho čekám na každou soutěž.Dnes už víc jak hodinu čekám na vejce.Několikrát džemy,pampelišky,prostě všechno možné,jen ne to,čeho máme skutečně nejvíc a bez zlatek.Už mě ty spolkovky dost vadí,když jde pořád víc jen o to tahat z nás peníze
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nj - máš kachen dost a to se jim asi nelíbí. Přeci Ti neusnadní body bez zlatek  :D
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Opravdu chtějí, abychom zbankrotovali? Nebo u toho máme sedět 28 hod denně?
    Park, letadlo, októbr, kontrakty a všude chtějí nemalé počty produktů.
    To vše (společně s chybami) mne utvrzuje v tom, že jsem udělal dobře, když jsem silně omezil hraní.
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Opravdu chtějí, abychom zbankrotovali? Nebo u toho máme sedět 28 hod denně?
    Park, letadlo, októbr, kontrakty a všude chtějí nemalé počty produktů.
    To vše (společně s chybami) mne utvrzuje v tom, že jsem udělal dobře, když jsem silně omezil hraní.

    Ale veď nemusíš hrať všetky súťaže. Načo by si to robil? Hraj len také, ktoré sa ti niečim hodia. Ja napríklad lietadlo nehrám. Raz som to skúsila a neoslovilo ma to. Októberfest som naposledy nehrala. Teraz ho hrám, ale len tak okrajovo (pre niektoré odmeny). Beží park. Ten hrávam vždy, lebo má pre mňa zaujímavé odmeny a preto má prednosť. Neobmedzuj sa v hraní, obmedz nepotrebné súťaže.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nj - to je ta moje blbost. Prostě mi to nedá  :D
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    zase se musím rozčílit ?   Dýně vidím ,dýně sbírám ,ale koš je nenaplněn, už jsem oběhla 3x  .... doufám v rychlou opravu 

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    henriette (CZ1) napsal(a):
    zase se musím rozčílit ?   Dýně vidím ,dýně sbírám ,ale koš je nenaplněn, už jsem oběhla 3x  .... doufám v rychlou opravu 

    a vyčistění počítače, anonymní okno nebo jiný prohlížeč nepomáhá?
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Panda napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    zase se musím rozčílit ?   Dýně vidím ,dýně sbírám ,ale koš je nenaplněn, už jsem oběhla 3x  .... doufám v rychlou opravu 

    a vyčistění počítače, anonymní okno nebo jiný prohlížeč nepomáhá?
    ten den to prostě nešlo , další dny v pohodě ,ale už jsem přestala sbírat
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Fakt nejsou lidi do soutěží????

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Fakt nejsou lidi do soutěží????

    Myslím jsou. Jenže jsi smolař a spadl jsi do nějaké nešťastné skupiny. 
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Neskutečně mě štve a nejenom dnes,že hledání soutěží už trvá neúměrně dlouho.Většinou to těch slibovaných pět minut přesahuje a je to otravné i když spolkovka neběží.Když ji máme,je to katastrofa.Nekonečné čekání mě už kolikrát natolik otrávilo,že jsem hru vypnula a na celou spolkovku se vykašlala.Nechápu jaký mají k tomu důvod,nikdy s tím takové problémy nebyly,jako teď.Jestli chtějí pořád více dlouholetých hráčů definitivně otrávit,dělají to výborně
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    To hledání je dlouhé jen u někoho. Nevím, jak to mají rozdělené, ale mám to tak taky.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    To hledání je dlouhé jen u někoho. Nevím, jak to mají rozdělené, ale mám to tak taky.
    Taky nevím,jak to mají.Nezáleží vůbec na tom,jestli předešlou soutěž něco hraju,nebo jen odkliknu na další.Právě ted to hledá už 7 minut a pořád nic.Jak jsem už psala,když není spolkovka,jen mě to prostě štve.Opravdu soutěžit se ale takto vůbec nedá,celé hodiny bych nedělala nic jiného,než u toho seděla a čekala.Jediné co mě napadá je,že je to trest za to,že si nekupuju zlatky:))
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    při sebrání ryb z hausbótu do 105 úlovků bez nebezpečí jsem ztratila 8 úlovků kvůli = bouři 

    přitom nebezpečí bylo nulové = proto jsem neobsadila do žádného políčka žádné ochrany 

    trochu divné ne ?


  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    při sebrání ryb z hausbótu do 105 úlovků bez nebezpečí jsem ztratila 8 úlovků kvůli = bouři 

    přitom nebezpečí bylo nulové = proto jsem neobsadila do žádného políčka žádné ochrany 

    trochu divné ne ?


    Ptám se na to. Až se dozvím odpověď, dám ji tady.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak se medvídku také zeptej, zda se budou opakovat staronové chyby v událostech? Mám dokončenou pohádku, restartovaný prohlížeč, historii vymazanou, ale stále "sbírám" stránky knih. :-)))
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 02.01.2022
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Tak se medvídku také zeptej, zda se budou opakovat staronové chyby v událostech? Mám dokončenou pohádku, restartovaný prohlížeč, historii vymazanou, ale stále "sbírám" stránky knih. :-)))
    Ahoj.
    Ach jo, už zas? Zase to dělá a tváří se nedodělaná?

    edit:
    musíš se znovu přihlásit do hry
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Hm - fakt jsem neměl zapnutý PC 24 hod a do hry jsem se přihlásil před 5ti min. Výsledek - stále sklízím stránky :-)))
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Hm - fakt jsem neměl zapnutý PC 24 hod a do hry jsem se přihlásil před 5ti min. Výsledek - stále sklízím stránky :-)))
    Neděláš doufám rychlostní verzi?

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    No - jsem blbej - dělám :-))))
    Jsem si ani nefšiml, že jsem klikl na 5. Normál dělám jen 4ku.

    Teď mám ale jiný problém. Furt mi to ukazuje (asi) zlaté rybky - oznámení. Když na to kliknu, tak mi zamrzne hra.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    No - jsem blbej - dělám :-))))
    Jsem si ani nefšiml, že jsem klikl na 5. Normál dělám jen 4ku.

    Teď mám ale jiný problém. Furt mi to ukazuje (asi) zlaté rybky - oznámení. Když na to kliknu, tak mi zamrzne hra.
    Neklikej na oznámení, je tam chyba a zamrzne hra. Pracují na opravě.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Panda napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    No - jsem blbej - dělám :-))))
    Jsem si ani nefšiml, že jsem klikl na 5. Normál dělám jen 4ku.

    Teď mám ale jiný problém. Furt mi to ukazuje (asi) zlaté rybky - oznámení. Když na to kliknu, tak mi zamrzne hra.
    Neklikej na oznámení, je tam chyba a zamrzne hra. Pracují na opravě.
    Tak ju. Zatím budu snít :-)))
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Panda napsal(a):
    mamka1 (CZ1) napsal(a):
    při sebrání ryb z hausbótu do 105 úlovků bez nebezpečí jsem ztratila 8 úlovků kvůli = bouři 

    přitom nebezpečí bylo nulové = proto jsem neobsadila do žádného políčka žádné ochrany 

    trochu divné ne ?


    Ptám se na to. Až se dozvím odpověď, dám ji tady.
    @ mamka1 (CZ1)

    Penalizace kvůli bouři byla správná. V rybaření na otevřeném moři je chyba v zobrazení, vyskytuje se jen u krevet, ústřic a mušlí - ukazuje to 0% riziko ale to je špatně, je tam postih. Je to nahlášeno k opravě.

  • tonda333 (CZ1)tonda333 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Nepřipisují se vůbec dnes body za snovku spolkovou ani do spolku ani pro jednotlivce.Proč to teda hrajeme vůbec jak blázni???
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 24.01.2022
    tonda333 (CZ1) napsal(a):
    Nepřipisují se vůbec dnes body za snovku spolkovou ani do spolku ani pro jednotlivce.Proč to teda hrajeme vůbec jak blázni???
    Ahoj
    Prosím screen. Zkoušeli jste restart, vyčistit historii, jiný prohlížeč...?

  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Čínský nový rok a dekorace letos se jim opravdu povedla.Poctivě jsem denně plnila všechny úkoly,snažila se ještě navíc získávat další i po dosažení všech úkolů.Některá ta znamení vůbec není možné splnit,ani  za zlatky..Neskutečně mě našvalo,když jsem dnes zjistila,že získaná dekorace má hodnotu pouze 3 a to mi chyběla do úplného splnění pouze 3 znamení.Jasně,je to hra a o nic nejde,ale i s touto soutěží,podobně jako se spoustou dalších končím.Můžete se snažit jak chcete,když do soutěže nedáte desetitisíce zlatek,nemáte šanci úspěšně dokončit.A to mě ani nebaví,ani nemotivuje.Vím,že s tím nic neudělám,jen mě moc mrzí,kam se tato,dříve tak bezvadná hra ubírá
Sign In to comment.