Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

1106112

Komentáře

  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Chýbal mi 1 bod, aby som skončila v platinovej lige. :angry: Chcela som tú čačanú ozdobu. Joj!!
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj,mě pořádně naštvalo,že při ukončení soutěží zmizel nahraný počet bodů.V tabulce,která se po ukončení ukáže vždycky byl a hned bylo zřejmé,kolik si kdo vyhrál a za na jakém byl místě.Nechápu komu to zase vadilo,že je to najednou pryč.Domnívám se,že při spolkových soutěžích je to dost důležitý údaj,nebo mají ti,co hru tvoří jiný názor??
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,mě pořádně naštvalo,že při ukončení soutěží zmizel nahraný počet bodů.V tabulce,která se po ukončení ukáže vždycky byl a hned bylo zřejmé,kolik si kdo vyhrál a za na jakém byl místě.Nechápu komu to zase vadilo,že je to najednou pryč.Domnívám se,že při spolkových soutěžích je to dost důležitý údaj,nebo mají ti,co hru tvoří jiný názor??
    Ahoj
    Myslíš ve spolkovce?
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj Pando.Dnes Spolkovka začala a už se zase vše ukazuje normálně.Je tam normálně umístění i počet vyhraných bodů.Tak snad to byl jen nějaký chvilkový úlet a už bude vše v pořádku.
    Děkuji za reakci a přeji hezkou hru
  • pekárnabezlepku (CZ1)pekárnabezlepku (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Takt mě štve ta skutečnost, že minimálně od včerejška se mi v soutěžích objevuje stále jen pampeliška, a nic než pampeliška :-( :-1:
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    bezpepek (CZ1) napsal(a):
    Takt mě štve ta skutečnost, že minimálně od včerejška se mi v soutěžích objevuje stále jen pampeliška, a nic než pampeliška :-( :-1:
    Neudělal sis screen? Jinak s tím Panda nemůže nic dělat. Ale, že by to byly jen pampelišky, se mi nechce moc věřit. Žádná jiná plodina?
  • pekárnabezlepku (CZ1)pekárnabezlepku (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    bezpepek (CZ1) napsal(a):
    Takt mě štve ta skutečnost, že minimálně od včerejška se mi v soutěžích objevuje stále jen pampeliška, a nic než pampeliška :-( :-1:
    Neudělal sis screen? Jinak s tím Panda nemůže nic dělat. Ale, že by to byly jen pampelišky, se mi nechce moc věřit. Žádná jiná plodina?
    Opravdu to včera a dnes nebyla jiná plodina ani produkt. Screeny nemám. Ale po té dnešní aktualizaci se to spravilo. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    bezpepek (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    bezpepek (CZ1) napsal(a):
    Takt mě štve ta skutečnost, že minimálně od včerejška se mi v soutěžích objevuje stále jen pampeliška, a nic než pampeliška :-( :-1:
    Neudělal sis screen? Jinak s tím Panda nemůže nic dělat. Ale, že by to byly jen pampelišky, se mi nechce moc věřit. Žádná jiná plodina?
    Opravdu to včera a dnes nebyla jiná plodina ani produkt. Screeny nemám. Ale po té dnešní aktualizaci se to spravilo. 
    Ahoj. Předám to. Možná příště pokud by se něco divného dělo pořiď screeny. A taky pokud se jedná o chybu máme tady sekci Technické problémy a bugy. Ta je určena pro hlášení chyb.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj,Mohl by,prosím,někdo zjistit,proč se při soutěžích opět neobjevují získané body reputace?Po skončení soutěže se sice dozvím na jakém místě jsem skončila,ale kolik bodů jsem za to získala už zase ne.Nechápu,proč se to změnilo.Při spolkovce je to dost nepříjemné,když nemám tušení za kolik ta soutěž nakonec byla.Děkuji
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 20.06.2021
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,Mohl by,prosím,někdo zjistit,proč se při soutěžích opět neobjevují získané body reputace?Po skončení soutěže se sice dozvím na jakém místě jsem skončila,ale kolik bodů jsem za to získala už zase ne.Nechápu,proč se to změnilo.Při spolkovce je to dost nepříjemné,když nemám tušení za kolik ta soutěž nakonec byla.Děkuji
    Ahoj
    Neměnilo se nic. Je to chyba nahlášená k opravě. Objevila se po poslední aktualizaci. To že nevidíš celkový počet bodů a odměny v bedně.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Děkuji moc za odpověď Pando.Jsem ráda,že je to nahlášeno,snad to brzo opraví.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Štve mne, že GGS zase posílá "průzkum spokojenosti", ale o nápravu chyb se nestará. Čekal jsem, že budou už vidět body z mise a o5 nic. Tak jak mám být spokojený?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Štve mne, že GGS zase posílá "průzkum spokojenosti", ale o nápravu chyb se nestará. Čekal jsem, že budou už vidět body z mise a o5 nic. Tak jak mám být spokojený?
    Ahoj. To nejsi sám, předáno. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 26.06.2021
    Panda napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Štve mne, že GGS zase posílá "průzkum spokojenosti", ale o nápravu chyb se nestará. Čekal jsem, že budou už vidět body z mise a o5 nic. Tak jak mám být spokojený?
    Ahoj. To nejsi sám, předáno. 
    Dííky. Snad to po prázdninách půjde :smiley:
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    štve mě  ,že nevím kolik bodů získám za odehranou soutěž ,kolik jsem nasbírala vajec pro mě neni zajímavá informace ,protože to celou dobu sleduji ,sice je v infu  pár čísel ,ale nemám chut je sčítat ,račte to napravit  ,respektive vrátit ......

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    henriette (CZ1) napsal(a):
    štve mě  ,že nevím kolik bodů získám za odehranou soutěž ,kolik jsem nasbírala vajec pro mě neni zajímavá informace ,protože to celou dobu sleduji ,sice je v infu  pár čísel ,ale nemám chut je sčítat ,račte to napravit  ,respektive vrátit ......

    Také jsem to tu psal, Panda se po tom pídí, ale zatím je klid po pěšině - jako vždy se GGS vytáhla.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    upraveno 07.07.2021
    co se sakra děje ve vesnici ?   naladili tak dlouhé časy na výrobu ,kdo si nevšiml bude čekat  80 hodin na lana !!!!
    proč nám to neoznámí  mezi reklamou ? 
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    proč do prkýnka zmizela procenta u dárků a žertů ?  
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Co se týká výroby ve vesnici: 
    V dnešní malé aktualizaci byla opravena chyba ve vesnici, která byla od začátku. Dříve jste na vyšších úrovních budov mohli vyrábět pouze dvakrát tolik položek, nyní můžete vyrábět více, takže doba výroby se prodlouží stisknutím tlačítka na maximum. Dávejte si proto pozor kolik a jak dlouho chcete vyrábět.

    Ohledně zmizení procent u dárků a žertů - také to souvisí s dnešní malou aktualizací. Doufám to bude opraveno.

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    díky Pando ,ale vztekat se musím dál ,panel pro soutěže nikdo nevyřešil ....ach jo
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    byla opravena chyba se zobrazováním bodů ze soutěží v Soutěži spolku farmářů.
    Stačí najet myší na bednu a vidíte počet bodů i další odměny. 

  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    OK Pando ,toto je snad už lepší ...díky
  • Helena123 (CZ1)Helena123 (CZ1) CZ1 Komentářů: 133
    Dnes dopoledne po začátku spolkovky padla údržba - prý krátkou chvíli a nakonec cca 20 minut. A o čem ta údržba byla - nikde ani zmínka. To mě opravdu naštvalo - hráči přišli o x minut puštěných bonusů a ještěra.
    To by se fakt nemělo stávat. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Helena123 (CZ1) napsal(a):
    Dnes dopoledne po začátku spolkovky padla údržba - prý krátkou chvíli a nakonec cca 20 minut. A o čem ta údržba byla - nikde ani zmínka. To mě opravdu naštvalo - hráči přišli o x minut puštěných bonusů a ještěra.
    To by se fakt nemělo stávat. 
    Ahoj
    Opravovala se chyba s dekorací na obsidiánové farmě. Omlouvám se, dostala jsem se tady až teď. Jsem dnes v práci.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Také jsem se sem dnes moc nedostal - sekání trávy, ale to je to, co má GGS v oblibě - opravovat něco, co s probíhající soutěží nesouvisí a tak ji narušovat.
    Zvlášť něco s obsidiánovou farmou, kam se dostanu (možná) do konce roku. A ta dekorka musí být mooooc důležitá pro vysoké procento hráčů, kteří se tam již dostali.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Štve mne, že se opět neúměrně prodloužila doba čekání na soutěž. Nevím, zda to nemá souvislost s novou Tessou. Už to není ani deklarovaných 5 min, ale více a v jednom případě jsem čekal skoro 8 min a kupodivu pak přišel džem. S tím mne také štvou. Nebo když dlouho čekám a příjde to, co jsem zrovna odložil. V tom se také vyžívají. Prostě už opravdu nevědí, jak z nás reálné peníze dostat. To už  zavání podvodem!
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A zase mne štve, že když chci něco zasít na pole a kliknu na nabídku plodin, tak se mi jako první nabídnou semena kytek.
    Tak jsem po ránu přemýšlel, kdyže jsem měl v soutěži (spolkovce) naposledy květiny. A náhle jsem na to přišel - NIKDY. Tak proč je mám stále jako první v nabídce.?. Zase zbytečné klikání navíc.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Vypadá to jako dobrá, užitečná věc, bohužel opět nedotažená. Výměna semen do skleníku  za větší. Byl však obšťastněn dalším klikáním a posouváním. Co potřebuji vyměnit? Klik-stodola, klik-skleník, posouváme na modrá semena. Aha, 2xmoruše a 3xrybíz. Klik-oblíbené nabídky, klik -košík, klik-- to taky nebyl on, mám tu 3, klik-konečně. Kolik mělo být těch rybízů?3 nebo čtyři? Tak zatím moruše a klik-stodola, klik-skleník, posouváme a posouváme na modrá semena. Skleroza je fakt záludná. Berte to jako návrh. Když už se k těm semenům v košíku dostanu, nemohl by se tam podržením kurzoru na vybrané ukázat kolik těch modrejch semen mám ve skladu???????podobně jako u mlejnů krmiva???
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    opakovaně se mi stává, že kliknu na výsledky v souboru odměn a upozornění a nic se neobjeví

    - poslední výsledek, který tak neznám je umístění po ukončení sladké farmy

    není to poprvé, ale možná naposled - třeba to GGS do skončení spolkovky opraví
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    opakovaně se mi stává, že kliknu na výsledky v souboru odměn a upozornění a nic se neobjeví

    - poslední výsledek, který tak neznám je umístění po ukončení sladké farmy

    není to poprvé, ale možná naposled - třeba to GGS do skončení spolkovky opraví
    Ahoj.
    Pokud se něco dozvím napíšu to tady.
Sign In to comment.