Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze: Mise snů a nová událost

2»

Komentáře

  • PitbuII (CZ1)PitbuII (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    V nové Globální akci zmizely šipky u žebříčku hráčů.
    Co znamená pořadí s + ?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    PitbuII (CZ1) napsal(a):
    V nové Globální akci zmizely šipky u žebříčku hráčů.
    Co znamená pořadí s + ?
    Ahoj
    Nejedná se o chyby.
    S událostí jsou potíže. Aby se vyhnuli problémům přes víkend provedli opravu:

    - Posouvání Rankingu je prozatím zakázáno. V žebříčku budete moci vidět pouze lidi přímo kolem vaší pozice.
    - Odebrání funkce, která obnovuje hodnocení při přepínání karet
    - Odebrání funkce, která obnovuje hodnocení při každém otevření okna události

    Tyto poslední dvě změny v podstatě brání tomu, aby hra byla pomalá a zpožděná. Aby hráči mohli obnovit hodnocení, stačí počkat, až se hodnocení automaticky obnoví (počkejte, až se znovu rozsvítí zelené tlačítko aktualizace)

    Tým v pondělí příštího týdne navrhne správné řešení a pokusí se stabilizovat událost, aniž by měla výše uvedená omezení.
  • ludvajs (CZ1)ludvajs (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    ahoooj mám dotaz, když si koupím na snové zlato a dolary, přepíše se mi to po skončení na hlavní ??? díííky za odpověd :D
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    ludvajs (CZ1) napsal(a):
    ahoooj mám dotaz, když si koupím na snové zlato a dolary, přepíše se mi to po skončení na hlavní ??? díííky za odpověd :D
    Ahoj
    Nakoupené zlato, které neutratíš na snové farmě se ti po skončení události převede na hlavní farmu. Snové dolary ne.

  • ludvajs (CZ1)ludvajs (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 03.09.2021
    děkuji za odpověd :D

    mám další dotaz najdu tu rozpis, kdy bude bonus na zlatáky ???

    edit: sloučení příspěvků, není potřeba psát 2 za sebou, využij funkci upravit příspěvek
    Post edited by Panda on
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    ludvajs (CZ1) napsal(a):
    děkuji za odpověd :D

    mám další dotaz najdu tu rozpis, kdy bude bonus na zlatáky ???

    edit: sloučení příspěvků, není potřeba psát 2 za sebou, využij funkci upravit příspěvek
    Ahoj
    Takový rozpis nikde nenajdeš. Kdy bude jaká nabídka nebo bonus je náhodné. To ví jen GGS. Nemáme tyto informace.
  • ludvajs (CZ1)ludvajs (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    hmm, díky, já jen že ta samá firma , tedy GGS v empire hráčůn dává vědět , jak ve hře , stilem oznámení, tak na foru přibližně 2 dny dopředu. nechápu, proč by to nemohlo být i tady .
  • ludvajs (CZ1)ludvajs (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    nepřišla mi nabídka 4 dny, což je vzhledem ktomu jak je tato firma na prachy dost divný, no naštěstí to dali včera večer, dnes ještě nic :D
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    ludvajs (CZ1) napsal(a):
    nepřišla mi nabídka 4 dny, což je vzhledem ktomu jak je tato firma na prachy dost divný, no naštěstí to dali včera večer, dnes ještě nic :D
    @ludvajs (CZ1) Ahoj
    myslíš tohle?
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/213388/snove-mise-a-vyprodej-druha-sance

    To je oznámeno na foru a bylo to i ve hře.
  • ludvajs (CZ1)ludvajs (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    ne, to nemyslím, myslím Prime, 150% na zlato.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    ludvajs (CZ1) napsal(a):
    ne, to nemyslím, myslím Prime, 150% na zlato.
    Naposled byl oznámen na foru a ve hře 15.8.2021, tady
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/213174/pochoutka-pro-mlsne-jazycky
  • ludvajs (CZ1)ludvajs (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    to je zpráva z 15. 8 :((( no, moc aktuální to není, ale už jsem zaznamenal několikrát Prime během hry, tak je to asi v pohodě. jinak snová se nějak zasekla a několik dní před koncem se nešlo přihlásit.:(
Sign In to comment.