Domů Czech Technické problémy & bugy

technický problém

124

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 17.09.2020
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Opět báječná nutná oprava, pochopitelně před koncem některých akcí. Ohlášený čas uběhl a nic. Dělám Asii, kde je nutno získat 11tis. jeřábů.  Počas trouhelníku mi však nevypadl anu jeden(2x 7slepičáren, 11 polí,10 prasečáků). Každej kousek dobrej, ale s tímto zase akorát na nervy. Kolega je hotovej kvůli Tese. Fakt by mne zajímalo, co se zase někde po....
    Ahoj
    V asii to tak někdy je, vypadávání jeřábů je náhodné, nejlíp funguje mlýn, silo, kompost. 

    A hra už jede.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Opět báječná nutná oprava, pochopitelně před koncem některých akcí. Ohlášený čas uběhl a nic. Dělám Asii, kde je nutno získat 11tis. jeřábů.  Počas trouhelníku mi však nevypadl anu jeden(2x 7slepičáren, 11 polí,10 prasečáků). Každej kousek dobrej, ale s tímto zase akorát na nervy. Kolega je hotovej kvůli Tese. Fakt by mne zajímalo, co se zase někde po....
    Moderátorský věstník
  • apolenkaLendul (CZ1)apolenkaLendul (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj má problém na gurmánské farmě,nemohu sklízet píše mi to všeobecná chyba kontaktujte podporu společnosti Goodgame.Error code 2??co s tím??
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj má problém na gurmánské farmě,nemohu sklízet píše mi to všeobecná chyba kontaktujte podporu společnosti Goodgame.Error code 2??co s tím??

    Ahoj
    Co nemůžeš sklízet a kdy? Trochu víc to popiš.
  • apolenkaLendul (CZ1)apolenkaLendul (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj trvá to už víc jak 14 dni a týká se to na gurmánské farmy ,mlýna,pekařství a sila.Když chci sklidit objeví se tabulka kde je napsáno.Všeobecná chyba .Prosím kontaktuj podporu společnosti Goodgame.Support -info comamandant:PBFarm CollectProductsResponse ERROR-Code2..Už jsem psala na tu podporu a stále nic .
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj trvá to už víc jak 14 dni a týká se to na gurmánské farmy ,mlýna,pekařství a sila.Když chci sklidit objeví se tabulka kde je napsáno.Všeobecná chyba .Prosím kontaktuj podporu společnosti Goodgame.Support -info comamandant:PBFarm CollectProductsResponse ERROR-Code2..Už jsem psala na tu podporu a stále nic .
    Ahoj
    A nezbořila jsi náhodou kočku na gurmánské farmě? Pokud ano budeš ji muset znovu postavit aby jsi mohla sklízet. Odpověď od podpory určitě dostaneš ale chvíli to trvá. A hlídej si i hromadné zprávy a spam v emailu.
  • apolenkaLendul (CZ1)apolenkaLendul (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahojky ano zbourala a moc děkuji za radu postavila jsem znovu a už funguju..Díky moc díky 
  • Gerrynek (CZ1)Gerrynek (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Nemůžu se přihlásit po dnešní aktualizaci na snovou , stejně tak mí spoluhráči.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Gerrynek (CZ1) napsal(a):
    Nemůžu se přihlásit po dnešní aktualizaci na snovou , stejně tak mí spoluhráči.
    Ahoj
    Už to je opraveno. Je potřeba se odhlásit ze hry a znovu přihlásit. Musíte mít novou verzi hry. Tohle musí být na začátku: V1.16.49-build.2779
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    docela by mne zajímalo jak souvisí postavená kočka a sklízení na farmě - kočku jsem kdysi taky zrušil a problémy se sklízením jsem neměl. dá se ten vztah nějak osvětlit? Děkuji za odp.


  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    docela by mne zajímalo jak souvisí postavená kočka a sklízení na farmě - kočku jsem kdysi taky zrušil a problémy se sklízením jsem neměl. dá se ten vztah nějak osvětlit? Děkuji za odp.


    Ahoj
    Občas se ve hře vyskytla chyba a po zboření kočky nešlo sklízet mlýn, pekárnu a silo. Ta chyba nebyla u každého, kdo kočku zbořil. Mělo by to být opraveno.
  • PitbuII (CZ1)PitbuII (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    V globální akci zmizely šipky - posuvník u žebříčku hráčů.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    PitbuII (CZ1) napsal(a):
    V globální akci zmizely šipky - posuvník u žebříčku hráčů.
    Ahoj

    odpověď máš tady
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4362652/#Comment_4362652

    Nejedná se o chybu. Událost je tak upravená dočasně. Aby se zabránilo potížím o víkendu.
  • PitbuII (CZ1)PitbuII (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    V globální akci je problém s dodáváním tulipánů.
    Po dodání se tulipány nepřipočítávají a plní se ve skladu, je škoda prodávat je.
    Restart nepomohl.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    PitbuII (CZ1) napsal(a):
    V globální akci je problém s dodáváním tulipánů.
    Po dodání se tulipány nepřipočítávají a plní se ve skladu, je škoda prodávat je.
    Restart nepomohl.
    Je to předáno. Odpověď zatím nemám ale nikdo jiný podobnou věc nehlásil. 
  • PitbuII (CZ1)PitbuII (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    Panda napsal(a):
    PitbuII (CZ1) napsal(a):
    V globální akci je problém s dodáváním tulipánů.
    Po dodání se tulipány nepřipočítávají a plní se ve skladu, je škoda prodávat je.
    Restart nepomohl.
    Je to předáno. Odpověď zatím nemám ale nikdo jiný podobnou věc nehlásil. 
    Jednou to jde, jednou to nejde, prostě to blbne
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    PitbuII (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    PitbuII (CZ1) napsal(a):
    V globální akci je problém s dodáváním tulipánů.
    Po dodání se tulipány nepřipočítávají a plní se ve skladu, je škoda prodávat je.
    Restart nepomohl.
    Je to předáno. Odpověď zatím nemám ale nikdo jiný podobnou věc nehlásil. 
    Jednou to jde, jednou to nejde, prostě to blbne
    Ahoj.
    Nikdo jiný to nehlásil. Napiš to, prosím, na podporu aby se zjistilo o co jde.
  • PitbuII (CZ1)PitbuII (CZ1) CZ1 Komentářů: 53
    Panda napsal(a):
    PitbuII (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    PitbuII (CZ1) napsal(a):
    V globální akci je problém s dodáváním tulipánů.
    Po dodání se tulipány nepřipočítávají a plní se ve skladu, je škoda prodávat je.
    Restart nepomohl.
    Je to předáno. Odpověď zatím nemám ale nikdo jiný podobnou věc nehlásil. 
    Jednou to jde, jednou to nejde, prostě to blbne
    Ahoj.
    Nikdo jiný to nehlásil. Napiš to, prosím, na podporu aby se zjistilo o co jde.
    Nikdo to nehlásil - ono hodně hráčům  se sem nejde už víc jako rok přihlásit a řeší - neřeší se to donekonečna... Jo napíšu to tam.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nevím, zda to nedělá můj PC či je to zase nějaká novota GGS, ale poslední dobou se nemohu spolehnout na "časomíru" dozrávání plodin. Věčně mám květinku a moře bez jakéhokoliv údaje. Prostě prázdné políčko. A ano - čistím jak blbec :-)))
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Nevím, zda to nedělá můj PC či je to zase nějaká novota GGS, ale poslední dobou se nemohu spolehnout na "časomíru" dozrávání plodin. Věčně mám květinku a moře bez jakéhokoliv údaje. Prostě prázdné políčko. A ano - čistím jak blbec :-)))
    Ahoj
    Není to chyba PC. Po poslední aktualizaci je chyba ve hře. Pokud sklidíš rybí restauraci neukazují se časy sklizně na květinové farmě ani v rybářské oblasti. Souvisí to s přesunem rybí restaurace i do rybářské oblasti. Je to nahlášeno k opravě.

    P:S: ukazatel sklizně nikdy pořádně nefungoval
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Myslil jsem si to, že chytří IT zase něco pokakali, ale nechtěl jsem to na ně hned házet :-)
  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Dobrý večer.
    Už dva dny mám na konśké farmě zaseklou v přepravníku jednu ze tří soutěží.Nejde mi to zpravit,cporadí mi někdo,co s tím?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    klapalka (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer.
    Už dva dny mám na konśké farmě zaseklou v přepravníku jednu ze tří soutěží.Nejde mi to zpravit,cporadí mi někdo,co s tím?
    Ahoj
    Pokud myslíš závodění proti postavám Big Farm, tak tam je limit, pokud ho dosáhneš zešedne hvězda u dané postavy.  Pak už nejde proti ní závodit
  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Dobrý večer
    už tři dny se mi na konské farmě v turnajovém přepravníku zablokovala jedna ze tří soutěží.Hru jsem restartovala a i přes vypnutí přes noc to nezmizlo. Může mi s tím někdo pomoci?
    Děkuji za odpověd.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    klapalka (CZ1) napsal(a):
    Dobrý večer
    už tři dny se mi na konské farmě v turnajovém přepravníku zablokovala jedna ze tří soutěží.Hru jsem restartovala a i přes vypnutí přes noc to nezmizlo. Může mi s tím někdo pomoci?
    Děkuji za odpověd.
    Ahoj
    Proč se nepodíváš do vlákna kde jsi se na to ptala?
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4391172/#Comment_4391172
    není to ono? dej mi vědět
  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Děkuji za vysvětlení, to mě nenapadlo. Nikde jsem na to nenarazila, tak jsem se lekla. Ještě jednou děkuji.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    ahoj mám problém nebo technickou chybu: za ostrov jsem dostala 5mil. perel a 3 bedynky s dekorkama otevřela jsem je a v archivu mám pouze 2dekorky , chybí mi tančíci hula, někde mi odtančila neznámo kam
    a hned odpovím ne nemám plný zásobník dekorek, a ano restartovala jsme počítač  , dekorka se nedotančila z5
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    bedru (CZ1) napsal(a):
    ahoj mám problém nebo technickou chybu: za ostrov jsem dostala 5mil. perel a 3 bedynky s dekorkama otevřela jsem je a v archivu mám pouze 2dekorky , chybí mi tančíci hula, někde mi odtančila neznámo kam
    a hned odpovím ne nemám plný zásobník dekorek, a ano restartovala jsme počítač  , dekorka se nedotančila z5
    Ahoj
    No, možná k tomu restartu ještě zkus vymazat historii prohlížení + cookies nebo anonymní okno.Pokud se dekorka neobjeví, piš na podporu.
  • bedru (CZ1)bedru (CZ1) CZ1 Komentářů: 523
    tak už se tančící hulu objevila ,ale je v archivu na gurmánské farmě, což nechápu, takže ty hrady nepostavím na gurmánské farmě , protože se mi zobrazují pouze na hlavní farmě v meziskladu, 
Sign In to comment.