Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

Diskuze: Mise snů a nová událost

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Ahoj farmářky a farmáři.
Zde můžete diskutovat o novém oficiálním oznámení. Těším se na vaše příspěvky.
«1

Komentáře

  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Mna problémy s reklamou netrápia, hrávam na Opere a mam napchané adblockery kde sa dá.
    Ale zato jediná vec, čo ma z posledných pridaných vecí bavila bola pôvodná snová farma s Tessou. Tú druhú som nepúšťal, nepáčil sa mi princíp a postupy získavania bodov za spolok. No po prerábke Tessinej farmy prejdem na Grétu, lebo nie je nič otravnejšie ako mať miesto jednej spolkovky rovno dve!!!
    GGS môže byť rado, že tých klincov do rakve dokáže táto komunita zniesť veľa, ale zdá sa mi, že tieto s reklamami, obsidián, prerobená snová, nový systém pozyvania začínajú byť ale že extrémne otravné
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    LEFTFLANK (SK1) napsal(a):
    Mna problémy s reklamou netrápia, hrávam na Opere a mam napchané adblockery kde sa dá.
    Ale zato jediná vec, čo ma z posledných pridaných vecí bavila bola pôvodná snová farma s Tessou. Tú druhú som nepúšťal, nepáčil sa mi princíp a postupy získavania bodov za spolok. No po prerábke Tessinej farmy prejdem na Grétu, lebo nie je nič otravnejšie ako mať miesto jednej spolkovky rovno dve!!!
    GGS môže byť rado, že tých klincov do rakve dokáže táto komunita zniesť veľa, ale zdá sa mi, že tieto s reklamami, obsidián, prerobená snová, nový systém pozyvania začínajú byť ale že extrémne otravné
    Ahoj  :)
    Jenom Ti chci říct, že původní Tesin Snový svět nebyl zrušený. Jen přidali další verzi Snového světa.
    Takže buď v klidu a užívej si svůj oblíbený event až ho zase někdy pustí. Obleč si pyžamko a do toho.

    Děkuji za zpětnou vazbu.  :)

  • Marekfarmer (SK1)Marekfarmer (SK1) SK1 Komentářů: 192
    Panda napsal(a):
    Ahoj  :)
    Jenom Ti chci říct, že původní Tesin Snový svět nebyl zrušený. Jen přidali další verzi Snového světa.
    Takže buď v klidu a užívej si svůj oblíbený event až ho zase někdy pustí. Obleč si pyžamko a do toho.

    Děkuji za zpětnou vazbu.  :)

    Tak to čítam s radosťou. Tessinu spolkovku bohužiaľ budem asi  prehliadať.

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak nic lepšího je teda nemohlo napadnout většina hráčů brblá jak je spolkovka často že už je to nebaví a dají soutěže ještě na Tessu to se teda moc nepovedlo dojedu tuto a další taky budu ignorovat všeho moc škodí
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 06.08.2021
    Fakt si myslí, že když dají druhou spolkovku, tak budou bohatší??? To by mne zajímalo, kdo takové ........ vymýšlí a kdo to schvaluje.
    Post edited by Panda on
  • tonda333 (CZ1)tonda333 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Cha,cha,to ať si hraje kdo to vymyslel Tesinu snovku.Za 5 minut jsem z ní utekl a navždy.To je magořina a tahání jen peněz z hráčů.NIKDY VÍCE.A myslím že nás bude MOC,co to hrát nebudou.S takovou praštím brzy i s celou Big Farm.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Také s Tessou končím - nejsou dolary. Není za co rozšiřovat, není kde stavět, není na čem  (v čem) vyrábět - pěstovat. Není za co vylepšovat, PROSTĚ NEJDE NIC - JEN NAKUPOVAT ZLATKY  a na to jim z vysoka...
    Odměna za splnění pěti misí - 5tis dolarů a 10 diamantů. Fakt zábava.
    Prostě Tessu přiřadím ke Grétě, k letadlu, k údolí dekorek a co já vím, že ještě nehraji.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    upraveno 06.08.2021
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Také s Tessou končím - nejsou dolary. Není za co rozšiřovat, není kde stavět, není na čem  (v čem) vyrábět - pěstovat. Není za co vylepšovat, PROSTĚ NEJDE NIC - JEN NAKUPOVAT ZLATKY  a na to jim z vysoka...
    Odměna za splnění pěti misí - 5tis dolarů a 10 diamantů. Fakt zábava.
    Prostě Tessu přiřadím ke Grétě, k letadlu, k údolí dekorek a co já vím, že ještě nehraji.

    Souhlasím a přidávám se.Na Tessu jsem se vždy moc těšila,ale o další soutěž už fakt nestojím.Navíc v ní udělali takové změny,které jsou jen k horšímu.Nejsou diamanty za koupi pozemku,nejsou slunečnice,za které byly peníze.Na co sáhnou,to zničí.Jde už úplně ve všem jen o tahání reálných peněz z nás.A tak to byla původně úžasná hra,škoda.

    Post edited by helca43 (CZ1) on
  • Sariona (SK1)Sariona (SK1) SK1 Komentářů: 535
    Panda-Tak to dúfam, že tú klasickú snovku nezrušili. Lebo táto nová verzia o súťažiach s reputáciou je o ničom.

    Ani keď si kúpim zlato mi to nepomôže. Nemám zaň aké doláre kúpiť. V obchodnom centre možnosti sú, ale totálne nevýhodné. Pred tým chodili ,,Obľúbené ponuky,, a tam to výhodné už bolo. Ani týždennú priepustku sa v tejto verzii neoplatí kupovať. Nie sú doláre, nie je za čo stavať, vylepšovať, spĺňať úlohy v priepustke. A ďalšia vec. Hodinu čakať, kým skončí súťaž o zbere valeriánky, ktorej produkcia trvá 7h? Nech to nechajú aj tu na pol hodinu ako na bežnej farme.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    opět neladí časy pro skončení snové - na misí snovce se ukončení prodloužilo o 16 hodin - tj, za více než 17 hodin

    na hlavní zůstalo 1,55 hod

    co platí??
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    hm ,jsem asi přehlídla kdy snová končí ,ale....nepřehlídla jsem ,že nemám žádnou odměnu ,pořád musím vše kontrolovat jak dráb ,to je hra pro radost :disappointed: :

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Asi po aktualizaci, která bude určitě důležitá, že zase musí zasahovat do soutěží :-)
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Pro konec snové platí ten nejkratší čas, který vidíte. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    henriette (CZ1) napsal(a):
    hm ,jsem asi přehlídla kdy snová končí ,ale....nepřehlídla jsem ,že nemám žádnou odměnu ,pořád musím vše kontrolovat jak dráb ,to je hra pro radost :disappointed: :

    @h@"henriette (CZ1)"
    Nemáš žádné odměny na snové farmě?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj lidi
    Jak to máte s odměnami za tu novou verzi Tessina snového světa?

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Panda napsal(a):
    Ahoj
    Pro konec snové platí ten nejkratší čas, který vidíte. 
    nechci zlechčovat úsilí GGS, ale běží mi stále snová s misema, na hlavní zmizel stan a nahradil jej stan s Gretou, na kterou se nelze dostat, neb okno zamrzne

    tak nevím, vypadá to na nějakou chybičku
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Anoj ano je to chyba, proto se ptám. Díky

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    na grétu se nedá přihlásit 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Ano víme, je to chyba a bude se opravovat.
    Díky
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 12.08.2021
    Ahoj 
    Přihlásit na Grétinu farmu už by mělo jít. Je potřeba se odhlásit a znovu přihlásit do hry. Musíte mít novou verzi hry, na začátku musí být tohle: V1.16.49-build.2779
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Kdo máte stále Tessu nebo jste nedostali odměny pište sem

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak to začnu - bez odměny
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Probíhá výplata odměn za Tessin snový svět(mise)
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    Panda napsal(a):
    Probíhá výplata odměn za Tessin snový svět(mise)
    vše v pořádku ,odměny jsem dostala
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    henriette (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    Probíhá výplata odměn za Tessin snový svět(mise)
    vše v pořádku ,odměny jsem dostala
    Děkuju
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak já nevím darovala jsem 100 diamantů a ikona se mě stratila tak teda nevím co s tím nebo to zrušili
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak dobrý vyčistila jsem PC a je to v pořádku

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 20.08.2021
    Ahoj
    V Globální bodovací akci jsou potíže. Je zpoždění při darování věcí, body se občas jako by nepřičetly, mizí ikona...Řešením je restart hry, aktualizace stránky a vše je pak na chvíli v pořádku. 

    Hlášená chyba - někomu se nemění produkty k darování.
    Post edited by Panda on
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 20.08.2021
    Ahoj

    Problém s darováním produktů pro Globální bodovací akci by nyní měl být opraven a položky (poslední 2) by se měly měnit každou hodinu.

    Body se správně aktualizují, když zavřete a znovu otevřete okno události.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj
    Ke Globální bodovací akci
    - bude trvat 2 týdny.
    - budovy z akce budou upgradovány za dolary nebo zlato
    - čím vyšší je úroveň budovy, tím více můžete vyrobit najednou. Položky, které se mají darovat, se budou měnit co 1 hodinu.
    - z tulipánů nevypadávají padátka a limit skladování tulipánů je 10 000.

Sign In to comment.