Domů Czech Diskuzní koutek k oficiálním oznámením

diskuze: Květnová aktualizace - stále pohodlnější

PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
Ahoj farmářky a farmáři.
O nové aktualizaci můžete diskutovat zde.

Komentáře

  • DianaDiana Moderator, Guest Komentářů: 4,037
    upraveno 31.05.2021
    Ahoj  :)
    Druhá část květnové aktualizace začne dnes mezi 11:00 a 11:15 na všech serverech. Odstávka je přibližně 30 minut. Po aktualizaci bude k dispozici Správce sériové výroby. Omlouváme se za nepříjemnosti.
    Diana
  • mamka1 (CZ1)mamka1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 321
    buď jsem nechápavá nebo mi to není jasné jak tato akce = správce sériové výroby funguje 
    získala jsem zdarma dárek = výrobní kupon na 1 hodinu aktivace  = 
    zkusila jsem ho využít na chovech a hle = nic se neděje výroba vajec mi stále běží na stejnou dobu - sklizeň dělám ručně i nové zadání výroby ani na množství to nemá nijaký význam 
    takže dávám dotaz  = na co to je ???
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    Teda...kdyby to byl jen bonus k současnému předplatnému, tak je to celkem fajn, ale jako samostatná funkce za 300kč měsíčně, to teda ani náhodou. Pominu-li tu samotnou částku, která je hodně přestřelená, tak toho ani tahle funkce moc nenabízí. V prvé řadě proč nabízí jenom zadání výroby a ne její sklizení? To mi přijde, že by bylo pro většinu akcí mnohem užitečnější. Tohle má reálné využití akorát tak když má někdo hromadu polí a potřebuje přehodit plodinu, na to je to dobré, ale to je za ty prachy dost málo. Přijde mi, že předplatné mělo úspěch, tak se rozhodli udělat lepší verzi, bohužel ale skoro v ničem lepší není.
Sign In to comment.