Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

co mne dnes naštvalo

1105112

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    bestlenule (CZ1) napsal(a):
    Poslední dobou mě opravdu hodně štve, že když si zapnu časovku okamžitě mi to píše že je špatné připojení se servrem ale čas mi pořád běží. Nechtěli by jste s tím něco udělat. Pak mám málo bodů a připadám si jako kr.....
    Ahoj
    Když si zapneš co? Co je časovka.
  • Ami (SK1)Ami (SK1) SK1 Komentářů: 6
    Pomožte, niekto nas skupinku ktoru sme založili už druhý krát otravuje najskor sme mali skupinu FARMA U MISKY a teraz SVET a stále nas tam upozornuje že nas pozná a vie o nas a sleduje nas a škaredo detom nadáva nevieme si s tým rady. A dokonca som sa prihlasila ešte na starý nick michalea1989 a aj tam ma kontaktoaval z názvom daniel6 a zase že vie o mne a tak. Prosím pomožte nam neviem to bude asi ten istý človek z tej istej ip adresy vyzerá to že nas sleduje a ešte sa aj vyhráža. Ďakujem moc za pomoc a pochopenie. S pozdrvom. Ami z big farm
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ami (SK1) napsal(a):
    Pomožte, niekto nas skupinku ktoru sme založili už druhý krát otravuje najskor sme mali skupinu FARMA U MISKY a teraz SVET a stále nas tam upozornuje že nas pozná a vie o nas a sleduje nas a škaredo detom nadáva nevieme si s tým rady. A dokonca som sa prihlasila ešte na starý nick michalea1989 a aj tam ma kontaktoaval z názvom daniel6 a zase že vie o mne a tak. Prosím pomožte nam neviem to bude asi ten istý človek z tej istej ip adresy vyzerá to že nas sleduje a ešte sa aj vyhráža. Ďakujem moc za pomoc a pochopenie. S pozdrvom. Ami z big farm
    Ahoj
    Ptala jsem se na vaši věc. Vedoucí spolku musí napsat na podporu a nahlásit tam hráče, který vám škodí. Poslat s tím i screeny konverzace s ním. Budou se tím zabývat. Jednoduše popsat o co jde.
  • Ami (SK1)Ami (SK1) SK1 Komentářů: 6
    Takto nám vypisuje a aj naším detom. My sme mu už neodpisujeme na nič ale on neprestáva stále niečo napíše. Jeho nicky su luka9, dominika6, totot, fffff, garon, daniel6, bid6, MartinManager4, grgodrd, olina9.

    Ak to neprestane tak to nahlásime na polícií.  Ale asi to nahlásime. Ďakujeme moc,  a možno aj iných obtažuje.



  • Ami (SK1)Ami (SK1) SK1 Komentářů: 6
    A ani mi sme mu nezačali písať on začal prvému staršiemu synovy vypisovať. Kvoli tomu mame už aj iné farmy. Ale nič nepomaha. A mám ja aj staršiu kedysi som si davno zakladala to michaela1989 a aj tam mi vypisuje a vie o nas. Za vybavenie vam dakujeme.
  • Ami (SK1)Ami (SK1) SK1 Komentářů: 6
    A aj iné veci sa vypitoval kde bývame a tak aj syna sa to pýtal a som rada že mu to nenapísal. Tak hlavne deti maju strach.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 29.03.2021
    Ami (SK1) napsal(a):
    A aj iné veci sa vypitoval kde bývame a tak aj syna sa to pýtal a som rada že mu to nenapísal. Tak hlavne deti maju strach.
    Ahoj
    Tohle na forum neposílej. Musíte se obrátit na podporu a nahlásit tam toho hráče.
    Napište na podporu hry: 
    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs

    A aby vám ve hře nemohl posílat emaily dejte si ho do ignorovaných, každý nick co víte, že používá
  • Ami (SK1)Ami (SK1) SK1 Komentářů: 6
    Panda napsal(a):
    Ami (SK1) napsal(a):
    A aj iné veci sa vypitoval kde bývame a tak aj syna sa to pýtal a som rada že mu to nenapísal. Tak hlavne deti maju strach.
    Ahoj
    Tohle na forum neposílej. Musíte se obrátit na podporu a nahlásit tam toho hráče.
    Napište na podporu hry: 
    https://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=cs

    A aby vám ve hře nemohl posílat emaily dejte si ho do ignorovaných, každý nick co víte, že používá
    Aha tak  som to zle pochopila a dala to sem. Ďakujeme za radu.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Děkuji za dárečky k velikonocům. Problém je, že mi hlášení zahltilo stránky se Zprávami a tím pádem mi to odmazalo několik kontaktů na hráče(cca 15) mimo náš spolek. Za což jim fakt děkuji. Už jednou se to stalo(na vánoce?). 75 míst pro poštu by bylo dostačujících, pokud něco odmáznu, ale místo na šnůru hlášení to není ani náhodou. Tak vám  pěkně děkuji a omlouvám se všem, kterým už nenapíšu, jelikož není možné přímo ve hře udělat složku pro kamrády, forum stále nefunguje, takže tady něco ukládát je také o ničem, a jediná možnost je, nechat si některé zprávy v poště uložené. Hledat někoho zpětně v žebříčku.... pardon, jak že se ten nick psal?

  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    ahojte ,tak máme novou hru na prasátko  ,je úžasné ,zaplat a dostaneš zlatky ,ale to už máme škoda vymýšlet :wink:
    Hlavně mne štve, jak se to prase třese. Dost mne to ruší.
    A jak jsem se dočetl u Poláků, tak s tím placením prasátka mají problém.
    Nevím, nemám účet a telefonem to zaplatit nejde, tak i tato vymoženost je mi na dvě věci.:-)

    Prase s parkinsnem – několik poznámek k této akci

    1. Rád bych i zaplatil. Ovšemže mne rozhodilo, že byly zrušeny platby pomocí SMS, a to u všech balíčků atd. Pardon, ale platební kartu (a nejsem sám) přes internet nepoužívám. Prostě preventivní opatření a PSC je nejmenší za 100Kč. Proč byla platba přes SMS zrušena? V jiných hrách to problém není a jde o bezpečnou platbu. Nakonec, je to jejich kšeft.

    2.Když už chcete zaplatit, není zřejmé, kolik zlatých za danou cenu dostanete(je uvedena jen částka v Kč). To je chyba, vždy by mělo být uvedeno i za co platíte.

    3.Mohl by někdo to třepající prase konečně podříznout? Proč mám stále na HF vidět v periferním vidění nějaký pohyb, což akorát namáhá oči.

    (poněkud opožeděná reakce, než jsem měl chuť zase šachovat s přihlášením na forum)




  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Děkuji za dárečky k velikonocům. Problém je, že mi hlášení zahltilo stránky se Zprávami a tím pádem mi to odmazalo několik kontaktů na hráče(cca 15) mimo náš spolek. Za což jim fakt děkuji. Už jednou se to stalo(na vánoce?). 75 míst pro poštu by bylo dostačujících, pokud něco odmáznu, ale místo na šnůru hlášení to není ani náhodou. Tak vám  pěkně děkuji a omlouvám se všem, kterým už nenapíšu, jelikož není možné přímo ve hře udělat složku pro kamrády, forum stále nefunguje, takže tady něco ukládát je také o ničem, a jediná možnost je, nechat si některé zprávy v poště uložené. Hledat někoho zpětně v žebříčku.... pardon, jak že se ten nick psal?

    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    henriette (CZ1) napsal(a):
    ahojte ,tak máme novou hru na prasátko  ,je úžasné ,zaplat a dostaneš zlatky ,ale to už máme škoda vymýšlet :wink:
    Hlavně mne štve, jak se to prase třese. Dost mne to ruší.
    A jak jsem se dočetl u Poláků, tak s tím placením prasátka mají problém.
    Nevím, nemám účet a telefonem to zaplatit nejde, tak i tato vymoženost je mi na dvě věci.:-)

    Prase s parkinsnem – několik poznámek k této akci

    1. Rád bych i zaplatil. Ovšemže mne rozhodilo, že byly zrušeny platby pomocí SMS, a to u všech balíčků atd. Pardon, ale platební kartu (a nejsem sám) přes internet nepoužívám. Prostě preventivní opatření a PSC je nejmenší za 100Kč. Proč byla platba přes SMS zrušena? V jiných hrách to problém není a jde o bezpečnou platbu. Nakonec, je to jejich kšeft.

    2.Když už chcete zaplatit, není zřejmé, kolik zlatých za danou cenu dostanete(je uvedena jen částka v Kč). To je chyba, vždy by mělo být uvedeno i za co platíte.

    3.Mohl by někdo to třepající prase konečně podříznout? Proč mám stále na HF vidět v periferním vidění nějaký pohyb, což akorát namáhá oči.

    (poněkud opožeděná reakce, než jsem měl chuť zase šachovat s přihlášením na forum)




    Ahoj
    Dnešní chyba se zprávami a odměnami z Celosvětového mistrovství je nahlášená.

    Co se týká prasátka:

    třesení je záměr, s tím se asi nic dělat nebude

    platby přes SMC nikdy v herním obchodě nebyly a GGS nemá v plánu je zavádět. Jsou pouze u nákupu zlata. To jsou dvě různé funkce ve hře.
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    To prasátko mi přijde celkově nedomyšlené. Já bych ho třeba i rád využil znova, možná i na vyšších částkách, ale GGS holt radši doufá, že natažením akce na půl roku přesvědčí ty, co ho ani za 3 měsíce nekoupili. Hodně štěstí teda :D 
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Pandiku, jsi mlaďoch:-) Opravdu se dali zlaťáky kupova pomocí SMS, neb jsem je potřaboval hlavně do začátku hry. PSC sem používal jinde,jelikož nikdy tady nebyla vztažena na rovných 100Kč. Též i v Goodgame Café jsen platil přes SMS(což byla mílá, oblíbená pitomina-zrušena), která též spadala, stejně jako Goodgame Empire, pod GGS. Kdy to zrušili nv, neb bída přišla na kozáky. U jiných, konkurčních her, SMS stále akceptují, ale to je fakt kšeft GGS a jejich škoda. Já se tu motám už přes 5let:-)))) Na prase si budu muset pořídit koňský klapky a jsem rád, že to neštve jen mne.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    JZDman (CZ1) napsal(a):
    Pandiku, jsi mlaďoch:-) Opravdu se dali zlaťáky kupova pomocí SMS, neb jsem je potřaboval hlavně do začátku hry. PSC sem používal jinde,jelikož nikdy tady nebyla vztažena na rovných 100Kč. Též i v Goodgame Café jsen platil přes SMS(což byla mílá, oblíbená pitomina-zrušena), která též spadala, stejně jako Goodgame Empire, pod GGS. Kdy to zrušili nv, neb bída přišla na kozáky. U jiných, konkurčních her, SMS stále akceptují, ale to je fakt kšeft GGS a jejich škoda. Já se tu motám už přes 5let:-)))) Na prase si budu muset pořídit koňský klapky a jsem rád, že to neštve jen mne.
    Však zlato se přes sms koupit dalo a dá ale herní obchod - jde se do něj přes prase nebo ikonu vedle odměn- nikdy možnost nákupu přes SMS neměl. 
    Nákup zlatých a herní obchod jsou 2 různé funkce ve hře.
  • JZDman (CZ1)JZDman (CZ1) CZ1 Komentářů: 683
    Byly doby, kdy nebylo ani obchodní centrum ani prodej s balíčky BF. A prodej přes SMS fungoval, tak že jsme se alespoň částečně shodli. :-) Nv, jestli to teď platí nebo platilo jen u slevy nákupu (2 za cenu jednoho). Nakonec je to fuk, prase si můžou tím pádem nechat(a nejsem sám), kartu nedám :-))))
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    nákup v herním obchodě (bez SMS):


    nikdy tady ta možnost nebyla

    nákup zlata (s SMS)


    zde je zavedená

    Změny se neplánují.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nevím, zda je to nějaký velikonoční dárek, ale hra mi připadá čím dál pomalejší. Že by hrál každý a server to nestíhal? Dost mne štve, že je zrychlení růstu, které ale prodělám čekáním na setbu. Kliknu a můžu si zapálit cigáro, než se podaří zasít jedno pole.
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Ahoj,hodně mě štve,že je teď už spolkovka 4x do měsíce.Co mě ale vytáčí neskutečně je to,že v době spolkovky se soutěže hledají neskutečně pomalu,V neposlední řadě bych měla výhrady ke skladbě těch soutěží.Například dnes jsem začala hrát,po nějaké době si zapnula siláka.Opakovaly se mi nesčetněkrát džemy,pampelišky,všechno to nové přidané.Na mléko jsem čekala 90 minut a v tu dobu už silák byl samozdřejmě nefunkčí.Domnívám se,že by se všechny druhy měly opakovat a nějak pravidelně střídat.zatím to vypadá,že se tam pořád  cpou jen ty,které se dají dělat pouze za zlatky.A to se mi opravdu líbí pořád míň.Celá strategie této hry se zaměřuje jen na vydělávání a původní radost se pomalu ztrácí
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ahoj. Zkus neodkládat třeba plodiny z pole s nulou. Je potřeba cca 150 - 200 kusů.
    Začal jsem to tak po radě Pandy praktikovat a teď jsem pomalu naštvaný, jak rychle se soutěže mění  :)
    Mám připravená pole s kvítím, vojtou, kuku a tuřínem a hned jak s nima dosoutěžím, tak je hned vyseji znova - vždy připraven  :)
  • helca43 (CZ1)helca43 (CZ1) CZ1 Komentářů: 179
    Děkuji za radu,vyzkouším,jestli bude fungovat:)))
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    helca43 (CZ1) napsal(a):
    Děkuji za radu,vyzkouším,jestli bude fungovat:)))
    Ale projeví se to tak po dvou spolkovkách.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    tak jsem naštvaná jak už dlouho ne avizo na spolkovku byla chyba spíš se jim nepovedlo spustit tu jejich novinku fakt tady je to už na chocholouška
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Píše se o tom snad na třech místech.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Píše se o tom snad na třech místech.
    no a co tak to nečti když Ti to vadí mě to teda pěkně naštvalo
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Neberu Ti to, ale kdyby jsi se dřív rozhlédla, tak by jsi i zjistila proč tomu tak bylo.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Neberu Ti to, ale kdyby jsi se dřív rozhlédla, tak by jsi i zjistila proč tomu tak bylo.
    děláš jako bych založila nové vlákno a svůj názor mužu napsat třeba vícekrát když jsem ve vlákně které k mému názoru patří a to jsem a hlavně mě štve že se spoustu hráčů na forum nedostane bylo by tu připomínek víc a po foru se rozhlížím dostatečně tebe vidím skoro v každém vlákně a ráda si to přečtu nemám potřebu druhé upozornovat  na to či ono prostě si to přečtu a hotovo někdy se dozvím i to co nevím a hlavně se nehodlám dohadovat a na poučování už jsem dost stará
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Zkus neodkládat třeba plodiny z pole s nulou. Je potřeba cca 150 - 200 kusů.
    Začal jsem to tak po radě Pandy praktikovat a teď jsem pomalu naštvaný, jak rychle se soutěže mění  :)
    Mám připravená pole s kvítím, vojtou, kuku a tuřínem a hned jak s nima dosoutěžím, tak je hned vyseji znova - vždy připraven  :)
     "Začal jsem to tak po radě Pandy praktikovat " - kde bych našel tu radu?

    občas odkládám s nulou a občas se ještěrka zrychlí, tak mne zajímá i jiný postup
  • Ferzi (INT1)Ferzi (INT1) INT1 Komentářů: 167
    upraveno 01.05.2021
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj. Zkus neodkládat třeba plodiny z pole s nulou. Je potřeba cca 150 - 200 kusů.
    Začal jsem to tak po radě Pandy praktikovat a teď jsem pomalu naštvaný, jak rychle se soutěže mění  :)
    Mám připravená pole s kvítím, vojtou, kuku a tuřínem a hned jak s nima dosoutěžím, tak je hned vyseji znova - vždy připraven  :)
     "Začal jsem to tak po radě Pandy praktikovat " - kde bych našel tu radu?

    občas odkládám s nulou a občas se ještěrka zrychlí, tak mne zajímá i jiný postup
    Co jsem slyšel já, a zatím to vypadá, že by to mohlo fungovat, tak by se mělo odkládat s co nejmenším, ale nenulovým množstvím. Ještěrku zpomaluje jak odkládání s nulou, tak i když sklidíš příliš moc nebo když jedeš soutěže bez ještěrky, tedy alespoň to z mého pozorování zatím vyplývá. Je ale možné ještěrku "vyčistit" předem mimo spolkovku, kdy jedeš úplně všechno na nejmenší počet, co můžeš sklidit. 

    Osobně to zkouším cca týden, ale tuhle informaci jsem získal už před delší dobou od jednoho z top hráčů :-)  Akorát s přidáním džemů je to docela otravné a nákladnější  :-/
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak to jsi mne dostal. Už si nepamatuji, zda v tomto, či jiném vlákně.
    Ale jak jsem psal, projeví se to po cca dvou spolkovkách. Hned ne.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ano, má se odkládat s co nejmenším množstvím kolem 100 jednotek to vychází. Byla to rada od dost dobré hráčky.

    Nesmíš soutěže odkládat s 0, je třeba sebrat minimálně 100 jednotek produktu. To je potřeba aby se soutěže rychle našly. Může to trvat 1-2 spolkovky ale pokud se toho budeš držet příjde soutěž okamžitě nebo téměř okamžitě. Výjimka může být noc, no když hraje málo lidí.

Sign In to comment.