Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Dotaz

29

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    No - na HF se ustálily tak, že silo je za Havají. Není to prvně - spíš pravidelně.
    A už se nemění.
    Ahoj Bobby
    Ptala jsem se na tvůj problém, je nahlášený jako chyba ale oprava by byla moc komplikovaná. Je to složité. 
    Panda
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Musí být složitá, když trvá alespoň 3 roky :-)))
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    dotaz - po skončení Grétiny snové jsme měl napsáno v počítadle zelených stavebních žetonů 69/50, místo je využíváno k výstavbě na delší dobu a tak není možné okamžitě využít místo ke stavění

    po restartu hry se my na počítadle objevilo číslo 53/50 - tedy mi zmizelo 16 stavebních žetonů - k obnově na 69/50 už nedojde( po zkušenostech z minula)

    Jak je to možné?

    Děkuji za odp. 
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj neměla dneska začít spolkovka a silo končit ?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj neměla dneska začít spolkovka a silo končit ?
    Ahoj
    Včerejší zveřejnění návěstí na Soutěž pro spolky byla chyba. Nyní ještě běží Akce těžce pracujících.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    dotaz - po skončení Grétiny snové jsme měl napsáno v počítadle zelených stavebních žetonů 69/50, místo je využíváno k výstavbě na delší dobu a tak není možné okamžitě využít místo ke stavění

    po restartu hry se my na počítadle objevilo číslo 53/50 - tedy mi zmizelo 16 stavebních žetonů - k obnově na 69/50 už nedojde( po zkušenostech z minula)

    Jak je to možné?

    Děkuji za odp. 
    Ahoj
    Nevím co se stalo. Obrať se prosím na podporu.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj no to jsem zjistila že běží silo nejsem si teda 100% jistá ale myslím že mělo končit dnes ráno mám připravenou farmu na spolkovku a ted to musím sebrat jen tak čeho se tu ještě dočkáme kdypak se zjistilo že avizo je chyba asi by se mělo dát upozornění hráčům ale to je tady velkej problém dříve se aspon chyby kompenzovaly ted z nás dělaj akorát .........
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 30.04.2021
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj no to jsem zjistila že běží silo nejsem si teda 100% jistá ale myslím že mělo končit dnes ráno mám připravenou farmu na spolkovku a ted to musím sebrat jen tak čeho se tu ještě dočkáme kdypak se zjistilo že avizo je chyba asi by se mělo dát upozornění hráčům ale to je tady velkej problém dříve se aspon chyby kompenzovaly ted z nás dělaj akorát .........
    Ahoj
    Akce těžce pracujících končí za 21hodin 42 minut, včera na ukazateli odpoledne bylo že končí za 1 den. Chyba byla ve zveřejnění návěstí na Soutěž pro spolky. Omlouvám se za vzniklé potíže. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Panda napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj no to jsem zjistila že běží silo nejsem si teda 100% jistá ale myslím že mělo končit dnes ráno mám připravenou farmu na spolkovku a ted to musím sebrat jen tak čeho se tu ještě dočkáme kdypak se zjistilo že avizo je chyba asi by se mělo dát upozornění hráčům ale to je tady velkej problém dříve se aspon chyby kompenzovaly ted z nás dělaj akorát .........
    Ahoj
    Akce těžce pracujících končí za 21hodin 42 minut, včera na ukazateli odpoledne bylo že končí za 1 den. Chyba byla ve zveřejnění návěstí na Soutěž pro spolky. Omlouvám se za vzniklé potíže. 
    Je to moje chyba, včera večer jsem to zapomněla dát do věstníku.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj :-) potřebuji INFO abych mohla předat dál   spousta hráčů se ptá proč staví na snových farmách hráči tolik stodol moje domněnka je že sklízí a sejí s turbem ale ráda bych to věděla jak to přesně je díky
                                                               Jarka
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj :-) potřebuji INFO abych mohla předat dál   spousta hráčů se ptá proč staví na snových farmách hráči tolik stodol moje domněnka je že sklízí a sejí s turbem ale ráda bych to věděla jak to přesně je díky
                                                               Jarka
    Ahoj
    Je to možné, taky jsme se o tom bavili. Zkusím zjistit.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Panda napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj :-) potřebuji INFO abych mohla předat dál   spousta hráčů se ptá proč staví na snových farmách hráči tolik stodol moje domněnka je že sklízí a sejí s turbem ale ráda bych to věděla jak to přesně je díky
                                                               Jarka
    Ahoj
    Je to možné, taky jsme se o tom bavili. Zkusím zjistit.
    díky:-)
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    ahoj Pando:-) nic si nezjistila ohledně mého dotazu? s 20.5.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 26.05.2021
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj Pando:-) nic si nezjistila ohledně mého dotazu? s 20.5.
    Ahoj
    Ne nic jiného, promiň. Jen dohady - sklizeň s turbem, pro suroviny do kontraktů...Nevím. Pokud něco víš, budu ráda za info.

  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Panda napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj Pando:-) nic si nezjistila ohledně mého dotazu? s 20.5.
    Ahoj
    Ne nic jiného, promiň. Jen dohady - sklizeň s turbem, pro suroviny do kontraktů...Nevím. Pokud něco víš, budu ráda za info.

    tak já taky nic nezjistila bohužel nikdo se nechce dělit s taktikou hry na zprávy ani neodpovědí ,ale i tak děkuji za snahu 
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    nenašla jsem vlákno kde bych se zeptala tak píšu sem:-)

    ahojky zase otravuju s dotazem s koněm jsem byla už v diamantové lize 1 už se připočítávalo i 7/50  do platinové ligy vyhraných turnajů a tento týden celý sice vyhrávám ale spadla jsem až na 5 v diamantu jak je to možný to jako mě porážej ty co mě vyzívají ?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    nenašla jsem vlákno kde bych se zeptala tak píšu sem:-)

    ahojky zase otravuju s dotazem s koněm jsem byla už v diamantové lize 1 už se připočítávalo i 7/50  do platinové ligy vyhraných turnajů a tento týden celý sice vyhrávám ale spadla jsem až na 5 v diamantu jak je to možný to jako mě porážej ty co mě vyzívají ?
    Ahoj Jarko
    Pokud jsi celý týden vyhrávala spočítej si body za výhry (+4 body) a za prohry (-4 body když vyhraje ten co tě vyzval). Možná tě prostě vyzvalo hodně hráčů, kteří pak vyhráli a proto jsi klesla. Pokud body nesedí musíš se obrátit na podporu.
  • jarka1953 (CZ1)jarka1953 (CZ1) CZ1 Komentářů: 594
    Panda napsal(a):
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    nenašla jsem vlákno kde bych se zeptala tak píšu sem:-)

    ahojky zase otravuju s dotazem s koněm jsem byla už v diamantové lize 1 už se připočítávalo i 7/50  do platinové ligy vyhraných turnajů a tento týden celý sice vyhrávám ale spadla jsem až na 5 v diamantu jak je to možný to jako mě porážej ty co mě vyzívají ?
    Ahoj Jarko
    Pokud jsi celý týden vyhrávala spočítej si body za výhry (+4 body) a za prohry (-4 body když vyhraje ten co tě vyzval). Možná tě prostě vyzvalo hodně hráčů, kteří pak vyhráli a proto jsi klesla. Pokud body nesedí musíš se obrátit na podporu.
    ahoj Pando díky zkusím si to psát ale mě bylo hlavně divný že už se mě počítaly body do platinové ligy měla jsem 7s 50ti výher tak že jsem klesla tak nízko jinak moc děkuju :-)
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Nesmělý dotaz k fotbalové horečce - čirou náhodou nám nedají rozpis utkání nebo si ho máme zase sami najít?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Co je to za novotu ve spolkovce? Nevidím počet bodů v oznámení. Jen nějakou bednu, která nechce ukázat obsah a pak nějaké nejasné výsledky.(procenta, stroj, atd..)
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Co je to za novotu ve spolkovce? Nevidím počet bodů v oznámení. Jen nějakou bednu, která nechce ukázat obsah a pak nějaké nejasné výsledky.(procenta, stroj, atd..)
    Ahoj.
    To že nevidíš obsah bedny je nahlášená chyba. Ta bedna není novinka, je to pokud je ve spolkovce více odměn - jako teď, když padají odměny z Fotbalové horečky třeba.
    Ty procenta a stroje ti ukazují z čeho( z jakých bonusů) máš body do spolkovky. To taky není nic nového.


    tohle je hlášená chyba, tlačítko vedle bedny nefunguje a nevidíš obsah


    Tady máš rozpis z čeho všeho a kolik jsi získal BR, škoda, že tam není i součet a musíš to udělat sám.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    No právě - zase udělali nějaké vylepšení k horšímu. Proč bych měl něco vypočítávat? Tak, jak to bylo, to fungovalo a hned jsem věděl, na čem jsem. Nepřišel jsem sem hrát matematickou hru.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 18.06.2021
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    No právě - zase udělali nějaké vylepšení k horšímu. Proč bych měl něco vypočítávat? Tak, jak to bylo, to fungovalo a hned jsem věděl, na čem jsem. Nepřišel jsem sem hrát matematickou hru.
    Ano, já vím, tak to ale už je dlouho. Ty celkové body by to ale ukázat mělo. Je to nahlášená chyba.
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    jarka1953 (CZ1) napsal(a):
    ahoj :-) potřebuji INFO abych mohla předat dál   spousta hráčů se ptá proč staví na snových farmách hráči tolik stodol moje domněnka je že sklízí a sejí s turbem ale ráda bych to věděla jak to přesně je díky
                                                               Jarka
    předpokládám, že smysl vícero stodol je již znám, pokud ne, tak jedna z možností je, že když sklízíš větší množství do projektu, nemusíš tak často do kontraktů, ev. často prodávat, další je, že při nákupu výrobků pro kontrakt, nemusíš tak často do stodoly
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    Ahoj Pando, nenašel jsem dotaz podobného znění, tak to dám do obecných dotazů

    u dárečků zmizel popis co dělají a to i v obchodě - proč?

    hráči déle hrající již znají co jednotlivé dárečky umí, ale noví hráči to zjistí jen pomocí pokus - omyl

    dík za odp.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    Ahoj Pando, nenašel jsem dotaz podobného znění, tak to dám do obecných dotazů

    u dárečků zmizel popis co dělají a to i v obchodě - proč?

    hráči déle hrající již znají co jednotlivé dárečky umí, ale noví hráči to zjistí jen pomocí pokus - omyl

    dík za odp.
    Ahoj.
    Chybějící popis u dárečků je chyba po aktualizaci, ví se o ní. Kdy bude opravena nevím.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Než jsem to našel, tak Panda odpověděla.

    • Ahoj
      Co se týká výroby ve vesnici: 
      V dnešní malé aktualizaci byla opravena chyba ve vesnici, která byla od začátku. Dříve jste na vyšších úrovních budov mohli vyrábět pouze dvakrát tolik položek, nyní můžete vyrábět více, takže doba výroby se prodlouží stisknutím tlačítka na maximum. Dávejte si proto pozor kolik a jak dlouho chcete vyrábět.

      Ohledně zmizení procent u dárků a žertů - také to souvisí s dnešní malou aktualizací. Doufám to bude opraveno.


      Když tak koukám na datum, tak to asi dopadne jako s laborkama a vlastně se vším.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Měl bych dotaz - jak dlouho trvá u GGS podzim????
    Protože mi to připadá, že už na nás zase připravují nějakou habaďůru s katalyzátorama. Prvně dokurdí laboratoře a pak šmytec? - no jasněěěěěěě - budou se pouze kupovat za zlato a kdo si nekoupí zlato, tak má jednoho velkého smolíka.
Sign In to comment.