Domů Czech Podněty, pochvala a kritika

Dotaz

Proč nemohu převést moje výdělky na jiného hráče? Proč nemohu prodat farmu za reálné peníze?
Děkuji za odpověď, karlos 34
P.S. Už mě ty vaše výmysly přestávají bavit. A prosím o odpověď, Děkuji.
«139

Komentáře

  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    karlos34 (CZ1) napsal(a):
    Proč nemohu převést moje výdělky na jiného hráče? Proč nemohu prodat farmu za reálné peníze?
    Děkuji za odpověď, karlos 34
    P.S. Už mě ty vaše výmysly přestávají bavit. A prosím o odpověď, Děkuji.
    Ahoj
    Převádění čehokoli mezi farmami (účty) hra neumožňuje. Hráči si mohou dát pouze dárky (velké a malé štěstí, hrábě, kartáče...) Prodej farmy za reálné peníze nebo předání farmy jinému člověku je proti všeobecným smluvním podmínkám.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Tak jsem si (snad prvně) přečetl uvítací zprávu k soutěži spolků. Jak mám chápat větu :Takže až budete mít hotovo, nezapomeňte pomoci ostatním členům svého spolku s dokončením dalších soutěží!
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Tak jsem si (snad prvně) přečetl uvítací zprávu k soutěži spolků. Jak mám chápat větu :Takže až budete mít hotovo, nezapomeňte pomoci ostatním členům svého spolku s dokončením dalších soutěží!
    Ahoj
    No tak to nevím, snad že je máš odárečkovat? Protože jinak to asi nejde, krom dárků a koupení bonusu pro spolek.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Právě mne tam mate to - s dokončením soutěží :-)
    Ale moje chyba - neměl jsem to oznámení číst :-))))))))
  • Ilonice (CZ1)Ilonice (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Dobrý den,
    vedoucí našeho spolku bohužel před dvěma týdny zemřela, víme, že je třeba čekat 30 dnů, než přejde vedení na zástupce, problém je v tom, že manžel vedoucí do hry už dvakrát nakoukl, vždy jen tak krátce, že jsme to ani nikdo nepostřehl, až podle bílého kolečka místo červeného, dá se tahle situace nějak řešit a vybrat nového vedoucího ?
    Moc děkuji za odpověď
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ilonice (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    vedoucí našeho spolku bohužel před dvěma týdny zemřela, víme, že je třeba čekat 30 dnů, než přejde vedení na zástupce, problém je v tom, že manžel vedoucí do hry už dvakrát nakoukl, vždy jen tak krátce, že jsme to ani nikdo nepostřehl, až podle bílého kolečka místo červeného, dá se tahle situace nějak řešit a vybrat nového vedoucího ?
    Moc děkuji za odpověď
    Ahoj.
    Budete muset napsat na podporu a vysvětlit co se ve vašem spolku stalo a požádat o pomoc. 
  • Ilonice (CZ1)Ilonice (CZ1) CZ1 Komentářů: 24
    Panda napsal(a):
    Ilonice (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    vedoucí našeho spolku bohužel před dvěma týdny zemřela, víme, že je třeba čekat 30 dnů, než přejde vedení na zástupce, problém je v tom, že manžel vedoucí do hry už dvakrát nakoukl, vždy jen tak krátce, že jsme to ani nikdo nepostřehl, až podle bílého kolečka místo červeného, dá se tahle situace nějak řešit a vybrat nového vedoucího ?
    Moc děkuji za odpověď
    Ahoj.
    Budete muset napsat na podporu a vysvětlit co se ve vašem spolku stalo a požádat o pomoc. 
    Děkuji, zkusila jsem to, ale odpověděli, že nám nemůžou pomoct, ke změně musí dojít přirozeně poté, co hráč přestane na nějakou dobu hrát, takže to je pro nás začarovaný kruh ...
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ilonice (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    Ilonice (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    vedoucí našeho spolku bohužel před dvěma týdny zemřela, víme, že je třeba čekat 30 dnů, než přejde vedení na zástupce, problém je v tom, že manžel vedoucí do hry už dvakrát nakoukl, vždy jen tak krátce, že jsme to ani nikdo nepostřehl, až podle bílého kolečka místo červeného, dá se tahle situace nějak řešit a vybrat nového vedoucího ?
    Moc děkuji za odpověď
    Ahoj.
    Budete muset napsat na podporu a vysvětlit co se ve vašem spolku stalo a požádat o pomoc. 
    Děkuji, zkusila jsem to, ale odpověděli, že nám nemůžou pomoct, ke změně musí dojít přirozeně poté, co hráč přestane na nějakou dobu hrát, takže to je pro nás začarovaný kruh ...
    Tak to je mi líto.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    @Ilonice (CZ1)

    Ahoj
    Znovu jsem se ptala na váš problém. Je ještě jedna možnost. Zkuste to. Pokud se manžel vaši vedoucí dívá na farmu, zkuste ho kontaktovat a poprosit ho aby na podporu napsal sám, aby podpora mohla ověřit informace a pokud to bude možné nějak pomoct.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Ilonice (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    Ilonice (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den,
    vedoucí našeho spolku bohužel před dvěma týdny zemřela, víme, že je třeba čekat 30 dnů, než přejde vedení na zástupce, problém je v tom, že manžel vedoucí do hry už dvakrát nakoukl, vždy jen tak krátce, že jsme to ani nikdo nepostřehl, až podle bílého kolečka místo červeného, dá se tahle situace nějak řešit a vybrat nového vedoucího ?
    Moc děkuji za odpověď
    Ahoj.
    Budete muset napsat na podporu a vysvětlit co se ve vašem spolku stalo a požádat o pomoc. 
    Děkuji, zkusila jsem to, ale odpověděli, že nám nemůžou pomoct, ke změně musí dojít přirozeně poté, co hráč přestane na nějakou dobu hrát, takže to je pro nás začarovaný kruh ...

    Zkuste na její profil napsat, ať se nikdo nepřihlašuje a vysvětlete proč. Alespoň tu nutnou dobu. Nebo když už, tak ať předá velení.
  • Lynx (CZ1)Lynx (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Právě mne tam mate to - s dokončením soutěží :-)
    Ale moje chyba - neměl jsem to oznámení číst :-))))))))

    Tak to máš pravdu, mě to taky zmátlo. Mám pocit, že tahle hra už je tak zprofanovaná a překombinovaná, že je lepší nic nečíst :-))
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    využiji toto vlákno - proč není spuštěna další týdenní hra - měla by být Havaj, nebo ne?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    japefi (CZ1) napsal(a):
    využiji toto vlákno - proč není spuštěna další týdenní hra - měla by být Havaj, nebo ne?
    Ahoj
    Nevím kdy bude týdenní událost puštěná. Tyto informace už nedostáváme. Bohužel, musíme si počkat.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mám dotaz - je normální, aby někdo nahlásil údržbu a ještě před ní pustil soutěž (silo)??????
    Odpovím si sám - u GGS je možné vše.
    Tak si holt počkám a s vědomím, že se propadám v soutěži, začnu až po údržbě.
  • veverka55 (CZ1)veverka55 (CZ1) CZ1 Komentářů: 781
    Už dlouho jsem se tak nenasmála.Něco pustí pak údržba,jo holt tak už to tu chodí.
  • Evouš31 (CZ1)Evouš31 (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    Ví tady někdo jak funguje úkol pozvi farmářského přítele? Můžu si přidat do přátel hráče který už farmu hraje?
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Evouš31 (CZ1) napsal(a):
    Ví tady někdo jak funguje úkol pozvi farmářského přítele? Můžu si přidat do přátel hráče který už farmu hraje?
    Ahoj
    Pozvat do hry můžeš jen toho, kdo na daném serveru ještě nemá farmu. Kdo ještě farmu nehraje. Domluvíš se s ním, že chce hrát.Pošleš mu odkaz z uvítacího centra(letiště) a on se na základě toho odkazu zaregistruje a začne hrát. Je tvůj přítel do lvl 40
  • Evouš31 (CZ1)Evouš31 (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    díky za odpověď  ;)
  • Mysak87 (CZ1)Mysak87 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahoj, jak dlouho musí být vedoucí nepřítomen, aby přešlo vedení na dalšího člena ? Naše vedoucí je mimo hru už 34 dní (důvod sem psala už Ilonice), a vedení je stále na ní. Děkuji.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Opravdu ani jednou nenakoukla? Mělo by to být po 30 dnech.
    Pokud jste si jisti, že to tak je, tak jedině na podporu.
  • Mysak87 (CZ1)Mysak87 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Opravdu ani jednou nenakoukla? Mělo by to být po 30 dnech.
    Pokud jste si jisti, že to tak je, tak jedině na podporu.
    Nenakoukla, je stále červená. Podpora nám asi nepomůže, už jednou jsme se na ni obrátili, a napsali nám, že musíme čekat, je těžké je přesvědčovat s pomocí překladače ...
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Ahoj @Mysak87 (CZ1)

    Podpora se tím bude zabývat až na tiket dojde řada. Teď jsou Velikonoce takže tím se čekání ještě protáhne.
    Omlouvám se za pozdní odpověď.
  • Mysak87 (CZ1)Mysak87 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Panda napsal(a):
    Ahoj @Mysak87 (CZ1)

    Podpora se tím bude zabývat až na tiket dojde řada. Teď jsou Velikonoce takže tím se čekání ještě protáhne.
    Omlouvám se za pozdní odpověď.
    Podpora se tím už zabývat nebude, dvakrát odepsali, že nám nemůžou pomoct, takže jsme už 42 dnů bez vedoucí. Je to podpora na nic, ať netvrdí, že nemůžou odstranit nehrajícího člena, spíš je to nezajímá ...
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Mysak87 (CZ1) napsal(a):
    Panda napsal(a):
    Ahoj @Mysak87 (CZ1)

    Podpora se tím bude zabývat až na tiket dojde řada. Teď jsou Velikonoce takže tím se čekání ještě protáhne.
    Omlouvám se za pozdní odpověď.
    Podpora se tím už zabývat nebude, dvakrát odepsali, že nám nemůžou pomoct, takže jsme už 42 dnů bez vedoucí. Je to podpora na nic, ať netvrdí, že nemůžou odstranit nehrajícího člena, spíš je to nezajímá ...
    Ahoj
    Znovu jsem se ptala na váš problém. Podpora se tím zabývá a v brzké době by vám měli odpovědět. Asi ne dnes ani zítra ale odpoví.
    Panda
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Chyba při výplatě odměn na konci Celosvětového mistrovství 2.4.2021 - Další informace budeme sdílet v úterý příštího týdne.

    Neví někdo, kterého příštího týdne?
    :D
    Tento to není. 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Chyba při výplatě odměn na konci Celosvětového mistrovství 2.4.2021 - Další informace budeme sdílet v úterý příštího týdne.

    Neví někdo, kterého příštího týdne? :D
    Tento to není. 
    Ahoj
    Bohužel, nemám žádné informace. Až je dostanu dám je sem. 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mám jeden dotaz. Opravdu musí vždy, když je dřina a Havaj, být uspořádání na parkovišti tak, že v silu není vidět, co je zrovna za plodinu? Je to "hezky" schované za palmovým listem.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    Bobby2 (CZ1) napsal(a):
    Mám jeden dotaz. Opravdu musí vždy, když je dřina a Havaj, být uspořádání na parkovišti tak, že v silu není vidět, co je zrovna za plodinu? Je to "hezky" schované za palmovým listem.
    Ahoj
    Ty budovy na parkovišti mění postavení s každým přechodem na jinou farmu a zpět. Teda aspoň co jsem si všimla.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    No - na HF se ustálily tak, že silo je za Havají. Není to prvně - spíš pravidelně.
    A už se nemění.
Sign In to comment.