Domů Czech Otázky ke hře

humr

Pěkný  den  všem  ,   hledala jsem    hledala   ,ale  bohužel k tématu  humři    na trhu jsem nějak nic nenašla   , tak píši  sem . Mám otázku  , nikdy   jsem neměla na trhu  nabídky na humry  ,  je to už  dlouho   co   se  to  řešilo   ,ale  evidentně   se zatím  závada neodstranila .Jsou   hráči  co nabídky na humry mají    , já   nikdy  nabídku na humry  neměla  ,   dočkám se někdy  ?????Nejdem jediná  kdo  humry v nabídce   na trhu  nikdy  neviděl .Předem  děkuji  za  odpověd  , nebo  aspon  za  předání   na  vyšší místa  .

Komentáře

  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    lobodasm (CZ1) napsal(a):
    Pěkný  den  všem  ,   hledala jsem    hledala   ,ale  bohužel k tématu  humři    na trhu jsem nějak nic nenašla   , tak píši  sem . Mám otázku  , nikdy   jsem neměla na trhu  nabídky na humry  ,  je to už  dlouho   co   se  to  řešilo   ,ale  evidentně   se zatím  závada neodstranila .Jsou   hráči  co nabídky na humry mají    , já   nikdy  nabídku na humry  neměla  ,   dočkám se někdy  ?????Nejdem jediná  kdo  humry v nabídce   na trhu  nikdy  neviděl .Předem  děkuji  za  odpověd  , nebo  aspon  za  předání   na  vyšší místa  .
    Ahoj
    Znovu předám.
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 16.04.2021
    Toto se neřeší jen na našem fóru, ale řešení je v nedohlednu.
    Je to stejné, jako otázka - k čemu jsou pasti na humry, když jsou v lovištích jen humři
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Budu asi  trapná   ,  ale   vzhledem k  tomu , že    se zde  objevilo jen info  , že   bude  předáno a  dál  nic  víc  , zeptám  se  znovu .  Budu  mít  někdy v nabídce  na trhu  humry  , nebo jsou jen  pro  vyvolené  ,  nebo  jak   ????  Děkuji .  
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Vše je jen v "moci" GGS. V nabídce bývá málokdy a jen po malých počtech, Můžeš je odprodávat samostatně, pokud potřebuješ peníze.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 19.09.2021
    lobodasm (CZ1) napsal(a):
    Budu asi  trapná   ,  ale   vzhledem k  tomu , že    se zde  objevilo jen info  , že   bude  předáno a  dál  nic  víc  , zeptám  se  znovu .  Budu  mít  někdy v nabídce  na trhu  humry  , nebo jsou jen  pro  vyvolené  ,  nebo  jak   ????  Děkuji .  
    Ahoj
    Nejsi trapná. Bylo to předáno a ne jen jednou. A ne jen od nás. Zatím víme jen to, že se o chybě ví, není u všech hráčů.

    Je to v moci GGS ( jak řekl Bobby) jestli se rozhodne chybu opravit a kdy to udělá. My jako hráči to možná můžeme trochu popostrčit. Pokud by každý koho se chyba týká o tom napsal na podporu. ...... Takže je to na nás.

    P.S. nejsou vyvolení i tak bývá v kontraktech malé množství humrů, pokud se to srovná s ostatními druhy ryb, to jen pro info
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Jen pro info  nikdy  jsem neměla  v  kontraktech  humry  , prostě  mi tam  humr   schází  , ale  na moří  mám kolikrát  5 oblastí   s  humrama  .
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    lobodasm (CZ1) napsal(a):
    Jen pro info  nikdy  jsem neměla  v  kontraktech  humry  , prostě  mi tam  humr   schází  , ale  na moří  mám kolikrát  5 oblastí   s  humrama  .
    Ahoj
    Napiš to na podporu, pošli jim to.
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Teda  to je  výborný   ,   v  dubnu  jsem  položila  dotaz   ,,, že  jsem  nikdy  neměla  v kontraktech   humry  ....,,,    s  odpovědí    ,,  znovu  předám  ....,,    a  ted   si    mám napsat  na podporu??   to jsem mohla  už   v dubnu   a taky  před   dvěma  roky , nebo kdy  vůbec  tento problém   nastal  a  objevil  se  , je  to tak dlouho   , že  už  přesnou dobu jak dlouho  trvá  nedám    .Taky  si  můžu  jít  stěžovat na  lampárnu a  efekt   bude naprosto    stejný  .  Co  se  vyřeší  , že  napíšu na  podporu  ???  Budu   si jen  dopisovat  s někým  jiným  a   číst  jak   se na problému  usilovně  pracuje  .A  víc  raději  komentovat  nebudu  , poněvadž  jsem  slušný   člověk   .
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    A co myslíš, že se vyřeší tady? Panda se zeptá a dostane prakticky stejnou odpověď. Když se kouknu na jiná fóra, tak se všude humři řeší. Proto Ti napsala, že když je budou hráči "otravovat" na podpoře, tak se "možná" něco pohne. Moderátor není všemocný.
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Poněvadž se blíží    roční  výročí dotazu   a   nic  se nezměnilo , zeptám se    znovu  . Nikdy jsem  neměla   na trhu  nabídky  s humry  ??  O problému se  ví    hodně  dlouho  ,  ale  zatím se  to neobjevilo   jako opravené  .  A tak se ptám znovu  , kromě  toho , že bude  předáno  , co taky nějaká  zpětná vazba     a odpověd od  kompetentních  co  hru  spravují ,  tvoří  a  co   vývojáři  ?A nebo  at zruší humry    , když  nejsou schopni  je zařadit u někteých  hráčů na trh   .  Protože mě   už  přijde  jako že   se tohle odložilo  a  nikdo se tímto problémem  který se  ve hře  vyskytuje    s kompetentních  nezajímá  .  Děkuji  .
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Humři se v malém množství v kontraktech objevují a rušit je? Dost na nich vydělávám prodejem jako takových.
    Panda s tím nic neudělá, než že to může  opět předat dál. Nemá vliv na to, zda ji GGS odpoví a pokud, tak jak.
    Nejsme jediné fórum, kde se tento požadavek objevuje. Takže to je to samé jako s kočičím stromem.
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Bohužel  mě  se  humři  nikdy     v kontraktech  neobjevili  , což je   určitým  způsobem  znevýhodnění  oproti  těm kdo je  tam má a  to  poměrně dlouhou dobu  . Po  roce jsem si dovolila se opět   zeptat  a    koukám ,  že je to    ve  stejném  bodě  jako  loni . Ano je to jen  ukázka  toho   kde  nás tým GGS  jako  hráče  má  ,  kdyby  si hráčů ( a to dlouhodobých )vážil  byl   by problém    asi  dávno odstraněn .  O kompenzaci   za  znevýhodnění  oproti  těm   kterým to  funguje    asi  ani nebudu   psát . Hlavně  až   zase  bude  GGs  něco   upravovat    s argumentem    vyváženosti   hry   .  A  klidně jim můžete   mé  vyjádření  předat  , jestli   aspon  od  vás    komunikaci    přijímají  .  

  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Mno - když jsem psal o občasných objednávkách humrů, tak se objevují v počtu 70 - 100ks. Takže přímý prodej se jeví jako nejjednodušší.
    Panda to určitě předá, ale řešení je ve hvězdách :-)
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Nevím jestli  nepíšu dost    jasně   ,já  neměla  nikdy  ani   jednu zakázku na   1  humra  , prostě za celou  dobu    co rybí trh je    tak 0, nevím proč  se mi    tu  neustále  snažíš  odpovídat jak    chodí malé   zakázky  .  Nemám  ani  malou  ani  velkou   páč  nemám žádnou    a nikdy  . 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    lobodasm (CZ1) napsal(a):
    Nevím jestli  nepíšu dost    jasně   ,já  neměla  nikdy  ani   jednu zakázku na   1  humra  , prostě za celou  dobu    co rybí trh je    tak 0, nevím proč  se mi    tu  neustále  snažíš  odpovídat jak    chodí malé   zakázky  .  Nemám  ani  malou  ani  velkou   páč  nemám žádnou    a nikdy  . 
    Ahoj
    Ano, někteří hráči nemají kontrakty s humry. Ale pořád můžeš humry prodávat přímo a to je větší zdroj dolarů než kontrakty.
    Tvé příspěvky byly předány. Ví se, že někteří hráči mají kontrakty bez humrů, zatím nevíme kdy a jestli se s tím něco bude dělat. Pokud dostanu odpověď nebo se objeví nějaké novinky dám je na forum.
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Skoro   stejná  nebo podobná  odpověd  zde  byla  v  loni , vše  bude  předáno  ,   uběhl  už skoro  rok   co jsem se ptala  a   nic  se neděje  .Asi    mi  možná dřív pokvetou  hrábě  než   se  člověk  dočká  nápravy  něčeho  .  Vím vy za to nemůžete  ,ale  ten  kdo má na starost  odstranování problémů aje za to kompetentní  , by se měl už  hambou  propadat  , že nedokáže  ani po takový  době  něco   doladit  a  opravit . Já takhle  fungovat  v práci  ,asi   už bych ji neměla  . To jim  taky  klidně  můžete předat  třeba se   kompetentní  chytnou  za nos,  že  donekonečna  nelze  hráčům  bulíkovat    ,  je to  v řešení   . 
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    No - řešení je taky v tom, že toto vše napíšeš na podporu a uvidíš, jaké se Ti dostane odpovědi. Tady s tím nikdo nic neudělá.
  • lobodasm (CZ1)lobodasm (CZ1) CZ1 Komentářů: 43
    Hurá   po  x letech  se mi dnes  poprvé  objevili   v nabídce na trhu  humři , tak snad už  tam i zůstanou  . 
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    lobodasm (CZ1) napsal(a):
    Hurá   po  x letech  se mi dnes  poprvé  objevili   v nabídce na trhu  humři , tak snad už  tam i zůstanou  . 
    Ahoj
    Měli by, chyba byla opravena.
Sign In to comment.