Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Den svatého Patrika

2»

Komentáře

  • Helenkaa91 (CZ1)Helenkaa91 (CZ1) Komentářů: 2
    Ahoj, já od včerejška nejsem sto najít Leprikona. Hlásí, že je na hlavní farmě, ale ani pole ( či něco jiného) se zelenou mlhou, ani Leprikona nevidím.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    Helenkaa91 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, já od včerejška nejsem sto najít Leprikona. Hlásí, že je na hlavní farmě, ale ani pole ( či něco jiného) se zelenou mlhou, ani Leprikona nevidím.
    Ahoj, v tom případě je žert na farmářské laboratoři na jiné farmě, hledej tedy na gurmánce nebo květince.
  • MIsulkaR (CZ1)MIsulkaR (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj.
    Chci se zeptat.Máte také někdo potíže u leprikona se spolkovými klobouky? Odměny máme všechny,měli jsme těch kloubouků přes 21 tis.,Spokojenost 11.Najednou mi klobouky zmizely a jedu od začátku.Do dalšího bodu spokojenosti musím mít těch 23tis a něco.Teď máme asi 4tis.,takže 20tis klobouků v háji.Snad je to srozumitelné,okopírovat to neumím.Díky 
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    MIsulkaR (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.
    Chci se zeptat.Máte také někdo potíže u leprikona se spolkovými klobouky? Odměny máme všechny,měli jsme těch kloubouků přes 21 tis.,Spokojenost 11.Najednou mi klobouky zmizely a jedu od začátku.Do dalšího bodu spokojenosti musím mít těch 23tis a něco.Teď máme asi 4tis.,takže 20tis klobouků v háji.Snad je to srozumitelné,okopírovat to neumím.Díky 
    Dolní pásek vždy zobrazuje kolik chybí do další úrovně. Jak u čtyřlístků, tak u klobouků. Takže po dosažení každé nové úrovně se vynuluje - nicméně dosažená úroveň Ti samozřejmě zůstává připsána.
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Zdravím, snad položím dotaz do správného vlákna. Dala se v této události získat dekorace "Tlupa leprikónů"? U poslední jsem ji neviděla. Ani Omar ji nenabízel. Na SK ji mám 2 či 3x, na CZ ani jednou. Ano, dá se získat i u Santu, ale kde byla prvně k mání?
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, snad položím dotaz do správného vlákna. Dala se v této události získat dekorace "Tlupa leprikónů"? U poslední jsem ji neviděla. Ani Omar ji nenabízel. Na SK ji mám 2 či 3x, na CZ ani jednou. Ano, dá se získat i u Santu, ale kde byla prvně k mání?
    a nebyl to nahodou kolotoč?
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, snad položím dotaz do správného vlákna. Dala se v této události získat dekorace "Tlupa leprikónů"? U poslední jsem ji neviděla. Ani Omar ji nenabízel. Na SK ji mám 2 či 3x, na CZ ani jednou. Ano, dá se získat i u Santu, ale kde byla prvně k mání?
    a nebyl to nahodou kolotoč?
    Nevím, proto se ptám. :)
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Guest Komentářů: 19,044
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, snad položím dotaz do správného vlákna. Dala se v této události získat dekorace "Tlupa leprikónů"? U poslední jsem ji neviděla. Ani Omar ji nenabízel. Na SK ji mám 2 či 3x, na CZ ani jednou. Ano, dá se získat i u Santu, ale kde byla prvně k mání?
    a nebyl to nahodou kolotoč?
    Nevím, proto se ptám. :)
    Kolo štěstí, se sv. Patrikem to nijak nesouvisí.
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    šedá mlha je hůře vidět.škoda že nenechali žlutozelenou.takto si člověk ani nevšimne že má "očarováno"
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já to škodítko při vypnutých animacích neviděl vůbec. Po zapnutí se nic nezměnilo, musel jsem hru restartovat. I tak je vidět na střední kvalitu blbě. Na maximální ale hru nedám, příliš by se zpomalila. Už tak mě štve, že musím hrát se zapnutými animacemi, děsně to zpomaluje prohlížeč.
  • lúza8 (CZ1)lúza8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj chtěla bych sse zeptat není to k tomu to tématu v tržnici je rybí trh a ten měšec jak otevřu? jakou budovu mám postavit abych se otevřela
    díky
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 05.03.2021
    lúza8 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj chtěla bych sse zeptat není to k tomu to tématu v tržnici je rybí trh a ten měšec jak otevřu? jakou budovu mám postavit abych se otevřela
    díky
    Ahoj
    O jakém měšci mluvíš?

    Pokud tím myslíš jak otevřeš rybí trh tak nejdříve musíš splnit všechny úkoly u rybáře Olega a potom musíš otevřít loděnici, postavit lodě a začít lovit ryby v rybářské oblasti.
  • paulo (CZ1)paulo (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    prosím,jak se zbavit otravy,který mi na farmách a nejen mě neustále škodí?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    upraveno 06.03.2021
    No - musíš ho najít a kliknout na něj a pak si vybrat hrnec.
    Ale toto by Ti měli poradit ve spolku. Není tu poprvé.
  • paulo (CZ1)paulo (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    díky moc
Sign In to comment.