Domů Czech Otázky ke hře

Otázky a odpovědi k události: Den svatého Patrika

2»

Komentáře

• Helenkaa91 (CZ1)Helenkaa91 (CZ1) Komentářů: 2
    Ahoj, já od včerejška nejsem sto najít Leprikona. Hlásí, že je na hlavní farmě, ale ani pole ( či něco jiného) se zelenou mlhou, ani Leprikona nevidím.
    Helenkaa91 @ cs 1
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
    Helenkaa91 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, já od včerejška nejsem sto najít Leprikona. Hlásí, že je na hlavní farmě, ale ani pole ( či něco jiného) se zelenou mlhou, ani Leprikona nevidím.
    Ahoj, v tom případě je žert na farmářské laboratoři na jiné farmě, hledej tedy na gurmánce nebo květince.

black-.-angel @ cs 1
  • MIsulkaR (CZ1)MIsulkaR (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Ahoj.
    Chci se zeptat.Máte také někdo potíže u leprikona se spolkovými klobouky? Odměny máme všechny,měli jsme těch kloubouků přes 21 tis.,Spokojenost 11.Najednou mi klobouky zmizely a jedu od začátku.Do dalšího bodu spokojenosti musím mít těch 23tis a něco.Teď máme asi 4tis.,takže 20tis klobouků v háji.Snad je to srozumitelné,okopírovat to neumím.Díky 
  • mojda_micka (CZ1)mojda_micka (CZ1) Komentářů: 394
    MIsulkaR (CZ1) napsal(a):
    Ahoj.
    Chci se zeptat.Máte také někdo potíže u leprikona se spolkovými klobouky? Odměny máme všechny,měli jsme těch kloubouků přes 21 tis.,Spokojenost 11.Najednou mi klobouky zmizely a jedu od začátku.Do dalšího bodu spokojenosti musím mít těch 23tis a něco.Teď máme asi 4tis.,takže 20tis klobouků v háji.Snad je to srozumitelné,okopírovat to neumím.Díky 
    Dolní pásek vždy zobrazuje kolik chybí do další úrovně. Jak u čtyřlístků, tak u klobouků. Takže po dosažení každé nové úrovně se vynuluje - nicméně dosažená úroveň Ti samozřejmě zůstává připsána.
    Cenzura opět dočasně pryč - takže jsem si povolil občasný komentář.
    Mojda_micka; zástupce vedoucího spolku Důchodci sobě
    Spolku starších hráčů, kteří si to tu chtějí společně užít.
    Vždy rádi přijememe podobné naladěné duše......
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    Zdravím, snad položím dotaz do správného vlákna. Dala se v této události získat dekorace "Tlupa leprikónů"? U poslední jsem ji neviděla. Ani Omar ji nenabízel. Na SK ji mám 2 či 3x, na CZ ani jednou. Ano, dá se získat i u Santu, ale kde byla prvně k mání?

Doufám, že můj příspěvek je ve správném vlákně, neb člověk si tu už není ničím jistý.
  • marek ruza (CZ1)marek ruza (CZ1) Komentářů: 320
    8WHISKY8 (CZ1) napsal(a):
    Zdravím, snad položím dotaz do správného vlákna. Dala se v této události získat dekorace "Tlupa leprikónů"? U poslední jsem ji neviděla. Ani Omar ji nenabízel. Na SK ji mám 2 či 3x, na CZ ani jednou. Ano, dá se získat i u Santu, ale kde byla prvně k mání?
    a nebyl to nahodou kolotoč?
    marek ruza @ cs 1
  • 8WHISKY8 (CZ1)8WHISKY8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,366
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    Nevím, proto se ptám. :)

Doufám, že můj příspěvek je ve správném vlákně, neb člověk si tu už není ničím jistý.
  • black-.-angel (FormerMod)black-.-angel (FormerMod) Komentářů: 19,044
    marek ruza (CZ1) napsal(a):
    Nevím, proto se ptám. :)
    Kolo štěstí, se sv. Patrikem to nijak nesouvisí.

black-.-angel @ cs 1
  • Fis (CZ1)Fis (CZ1) CZ1 Komentářů: 69
    šedá mlha je hůře vidět.škoda že nenechali žlutozelenou.takto si člověk ani nevšimne že má "očarováno"
  • Mineas (CZ1)Mineas (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,232
    Já to škodítko při vypnutých animacích neviděl vůbec. Po zapnutí se nic nezměnilo, musel jsem hru restartovat. I tak je vidět na střední kvalitu blbě. Na maximální ale hru nedám, příliš by se zpomalila. Už tak mě štve, že musím hrát se zapnutými animacemi, děsně to zpomaluje prohlížeč.
    Spolek Animagie (cs)
    Aurea via media.
  • lúza8 (CZ1)lúza8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Ahoj chtěla bych sse zeptat není to k tomu to tématu v tržnici je rybí trh a ten měšec jak otevřu? jakou budovu mám postavit abych se otevřela
    díky
  • PandaPanda Moderator, Announcement_Rights_CS Komentářů: 821
    upraveno 05.03.2021
    lúza8 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj chtěla bych sse zeptat není to k tomu to tématu v tržnici je rybí trh a ten měšec jak otevřu? jakou budovu mám postavit abych se otevřela
    díky
    Ahoj
    O jakém měšci mluvíš?

Pokud tím myslíš jak otevřeš rybí trh tak nejdříve musíš splnit všechny úkoly u rybáře Olega a potom musíš otevřít loděnici, postavit lodě a začít lovit ryby v rybářské oblasti.
  • paulo (CZ1)paulo (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    prosím,jak se zbavit otravy,který mi na farmách a nejen mě neustále škodí?
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,352
    upraveno 06.03.2021
    No - musíš ho najít a kliknout na něj a pak si vybrat hrnec.
    Ale toto by Ti měli poradit ve spolku. Není tu poprvé.
     Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až jej budeš opouštět
  • paulo (CZ1)paulo (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    díky moc
Sign In to comment.