Domů Czech Technické problémy & bugy

Pomalý chod hry

2

Komentáře

  • trpas66 (CZ1)trpas66 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    také nemohu hrát,vše jsem aktualizovala,zrestartovala a nic.
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    Budu moc dneska hrát ?  Ve vesnické jsme 6,  ani jiné akce nemůžem, jen   snová jde.Spolek stoji, i má maličkost spoušti výzvy. Ach jo, jsem na farmě a nemůžu nic. 
  • VP1006 (CZ1)VP1006 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    Přidávám se k ostatním,nejde sbírat nic .Měly by sběr vajíček a zajíčku dát od začátku .My pracující to nestihneme den nám všem bude chybět.A s konskou farmou souhlasím .Proč ji tak daly doopravdy nevíme co sbírat spíš je to už dost přehnaný.Všechno děláme ve spěchu
  • BlueBeruška (CZ1)BlueBeruška (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Od včerejška mi nejde hra celá vesnická slavnost je v háji a to sem se na ni tak těšila:-( Měli by ji dát znovu jak k tomu přijdeme když někdo ve spolku jede a někdo jen čumí a nervuje se..Kdy už to bude opravené? Mám chuť s tím seknout to už není relax to jsou samé nervy a strach z další aktualizace kdy se zas něco po...e
  • ivcapc (CZ1)ivcapc (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,741
    Ahoj,u mě to samý,hra je pomalá a seká se,takhle se nedá hrát  :(
  • mariye (CZ1)mariye (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Kdy už to budete konečně opravovat je to už druhý den je to k zlosti !
  • Arex (CZ1)Arex (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    ahoj,no me hra jede v pohode coz je neco neskutecnyho ponevac jindy se to seka me i nekolik dnu.ale mam problem ze na farmach nemam vajicka proste nikde nejsou.jen na hlavni farme sem vsechna sebral ale na ostatnich ani tuk.mrzi me to ponevac ta socha na konci v odmenach je hezka.
  • Coborka (SK1)Coborka (SK1) SK1 Komentářů: 46
    mimithea (CZ1) napsal(a):
    Ahojky nejde mi sbírat ani sadit na farmě 3 minuty jsem sadila 7 políček :-(( Moooc pomalé
    Presne od včera po poslednej aktualizácii je farma pomalá ako slimák, čo s tým zase vyviedli???
  • jestrab (CZ1)jestrab (CZ1) CZ1 Komentářů: 67
    Pěkný den,,,,,hruza,,,,,,,sekerka je rychlejší ,,,,,,
  • zdeko (CZ1)zdeko (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    Ahojky taky se přidávám. Nedá se hrát seká se to, a je to pomalé. 
  • dedl (CZ1)dedl (CZ1) CZ1 Komentářů: 106
    Nic se nezlepšilo,ale soudruzi z GGS to mají naprosto na háku. Prachy za zlatky jsou až na 1. místě a pak dlouho nic. Jak jde hra a lidi je naprosto nezajímá!!!!!
  • mimithea (CZ1)mimithea (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Už je to 24 hodin co to nejede a nic pro to neděláte už toho máme tak akorát dost..
  • kopretina1 (CZ1)kopretina1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 51
    Sluši se napsat -   už jede farma  , děkuji.
  • Kakourek (CZ1)Kakourek (CZ1) CZ1 Komentářů: 5
    tak jako mám dost ! že by někdo alespoň napsal,kdy  to bude v pořádku ? žádná odpověď spuštěno spoustu akcí a nejde to :(  tohle ani kompenzace nespraví ,nic nedokončíme na čas ...
  • mimithea (CZ1)mimithea (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Po 24 hodinách to opravíte aniž by jste se slušně omluvili a dali pořádnou kompenzaci tak to vás ani nenapadne. Je vidět že nás máte jen na placení a jinak nás máte v paži ..Děkujem moc pěkně
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    Ahoj všem
    Omlouvám se, včera jsem byla v práci. Takže to sem můžu dát až teď.

    Ahoj :)
    Tým provedl rychlou opravu, aby zlepšil výkon hry.

  • klapalka (CZ1)klapalka (CZ1) CZ1 Komentářů: 19
    Kakourek (CZ1) napsal(a):
    tak jako mám dost ! že by někdo alespoň napsal,kdy  to bude v pořádku ? žádná odpověď spuštěno spoustu akcí a nejde to :(  tohle ani kompenzace nespraví ,nic nedokončíme na čas ...
    Taky jsem žádné zlepšení hry nepoznala.Dnes při sbírání vajec stejný problém-pomalé,seká se. Kolik prohlížečů mám instalovat,abch mohla SLUŠNĚ A PLYNNĚ hrát??????
  • pexi (CZ1)pexi (CZ1) CZ1 Komentářů: 28,812
    klapalka (CZ1) napsal(a):
    Kakourek (CZ1) napsal(a):
    tak jako mám dost ! že by někdo alespoň napsal,kdy  to bude v pořádku ? žádná odpověď spuštěno spoustu akcí a nejde to :(  tohle ani kompenzace nespraví ,nic nedokončíme na čas ...
    Taky jsem žádné zlepšení hry nepoznala.Dnes při sbírání vajec stejný problém-pomalé,seká se. Kolik prohlížečů mám instalovat,abch mohla SLUŠNĚ A PLYNNĚ hrát??????
    Ahoj
    Mrzí mě to ale bohužel nemůžeme jako hráči nic více dělat. Opravovali to ale ne úplně se povedlo. Já letos vajíčka nesbírám, nechci přijít o nervy.
  • lasvlkas (CZ1)lasvlkas (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Já jsem z toho taky rozladěná. Seká se to a je to děsně pomalé. Dříve jsem za půl hoďky sklidila a teď po aktualizaci bych tu mohla být 2 hodiny a nejsem hotová. Co s tím?
    lasvlkas
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Zkus vyčistit historii nebo změnit prohlížeč. Musí být aktualizován na nejnovější verzi. Jinak piš na podporu, ale asi jinou radu od nich nedostaneš.
  • Beajka (CZ1)Beajka (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    V posledních dnech se mi velmi zpomalila hra, kdy se nedá vůbec hrát... zpomalené jsou všechny funkce, včetně načítání hry...S jinýmimy hry problém nemá.
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 05.03.2021
    Beajka (CZ1) napsal(a):
    V posledních dnech se mi velmi zpomalila hra, kdy se nedá vůbec hrát... zpomalené jsou všechny funkce, včetně načítání hry...S jinýmimy hry problém nemá.
    Ahoj
    Zkus vyčistit historii prohlížeče a cookies nebo jiný prohlížeč.
    Post edited by Panda on
  • Beajka (CZ1)Beajka (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    Ahoj,
    díky za doporučení... Vyzkoušela jsem, ale i tak je hra neskutečně pomalá a seká se... Hrát se takto nedá...
  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 05.03.2021
    Beajka (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    díky za doporučení... Vyzkoušela jsem, ale i tak je hra neskutečně pomalá a seká se... Hrát se takto nedá...
    Poku se to ani tak nezlepšilo, znovu to nahlásím. Děkuji

    Ještě mám radu: restart celého počítače a modemu.
    Post edited by Panda on
  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    Panda napsal(a):
    Beajka (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
    díky za doporučení... Vyzkoušela jsem, ale i tak je hra neskutečně pomalá a seká se... Hrát se takto nedá...
    Poku se to ani tak nezlepšilo, znovu to nahlásím. Děkuji

    Ještě mám radu: restart celého počítače a modemu.
    Také mám hru pomalou a to zkouším vše, co je možné.
  • henriette (CZ1)henriette (CZ1) CZ1 Komentářů: 338
    ahojte ....hlásím  pomalou hru a ještě 2 hráčky ze spolku......

  • Magic sunflower (CZ1)Magic sunflower (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    upraveno 18.03.2021
    Dobrý den, na všech třech farmách se mi zobrazují kousky dekorek a budov, nebo se různě překrývají, například třešně překrývá plot, a hra jde  hodně pomalu. Prosím, prosím šlo by s tím něco udělat? Samozřejmě cookies mám vymazané, pc i modem zresetované. Moc děkuji



  • Bobby2 (CZ1)Bobby2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,664
    verka m. (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den, na všech třech farmách se mi zobrazují kousky dekorek a budov, nebo se různě překrývají, například třešně překrývá plot, a hra jde  hodně pomalu. Prosím, prosím šlo by s tím něco udělat? Samozřejmě cookies mám vymazané, pc i modem zresetované. Moc děkuji



    Naprosto souhlasím a ještě mne štve VELMI pomalý přechod ze Snové na norm. farmu.
Sign In to comment.