Domů Czech Otázky ke hře

V únoru bude farma na sladkosti ještě sladší - diskuse

japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573

Není založena diskuse k tomuto tématu, tak ji zakládám.

Zřizovatel změnil bez oznámení podmínky a drasticky zvýšil náklady v továrně na sladkosti, takže získám -   vydělám celých 30 % vloženého nákladu - co se na to dá říci?

konkrétně - na 1,03 hodiny práce v továrně na sladkosti utratím 600.678,- cukrových dolarů, vyrobím 2358 cukrových ozdob a za ně dostanu 183.924,- poukazů ( 1 humus z mořských řas stojí 198.000)

znova - 1,03 hodiny práce - zaplatím 600.678,- dolarů - vyrobím 2358 ks CO a dostanu 183.924 poukazů

 pokud předpokládáte, že ostatní produkty jsou na tom lépe, tak Vás GGS nezklamalo - nejsou  +-60% je prodělek u všech

Komentáře

  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    když se podobný problém stal po aktualizací vikingské farmy 2019 tak GGS bez aviza opravilo problém tím, že přidala číslovku do výnosu - na sladké farmě je to horší, bo pokud umístím sladkosti do cukrového paláce, tak nezískám bonus ve formě poukazů, jako u ostrovních farem(runové kameny, ...), ale naopak ztratím dalších 10% při vložení  
    pak se má hráč divit při pohledu na žebříček jakých dosahuje výsledků

    shrnutí - na vložený sladký dolar do výroby v továrně sladkostí ztrácím 60% = vložím do výroby 1.000.000 sladkých dolarů + materiál a získám 400.000 poukazů - tomu se říká good deal 
    pak se mohu divit proč mi neustále chybí sladké dolary a poukazy nepřibývají


  • PandaPanda Moderator, Guest Komentářů: 2,139
    upraveno 25.02.2021
    Ahoj
    V letošní sladké farmě nebyly žádné změny. Ty proběhly v roce 2019, aktualizací ze 4.9.2019. A potom na vikingské farmě v listopadu 2019. Letos žádné změny nebyly. To oznámení o letošní farmě bylo jen info že začne na Valentýna a na nabídky s tím spojené.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/196772/aktualizace-prepracovana-farma-sladkosti-4-9-2019#latest

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4195093/#Comment_4195093

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/cs/discussion/comment/4175464/#Comment_4175464
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    já ti to věřím, ale faktem je, že tolik se za výrobu nikdy neplatilo - může to být úpravou množství, které je možné vyrobit - sám jsem na to zvědav - hledám zápisky z min. roku

    nějaké změny určitě proběhly - krmivo pro alpaky se dalo vyrábět po 50-ti ks . nyní jen po 30 ks

    ale to jsou fakt maličkosti - realitou je, že když dám dělat CO na noc tak platím přes 8 mega cukrových dolarů a dostanu ani ne 1,8 mega poukazů - a takový nepoměr na žádné jiné dočasce není a opravdu si nemyslím, že by to tak bylo v minulosti
    za tohoto stavu nemá cenu sladkou farmu hrát a celé se to snažím uzavřít s co nejmenší ztrátou a dosáhnout alespoň stavu na účtě, který byl před začátkem
  • japefi (CZ1)japefi (CZ1) CZ1 Komentářů: 573
    včera 3.3. se mi nenačetly denní úkoly, dnes už opět jsou.

    oprava - krmení pro alpaky mi už jde udělat na 50 ks (byť mne to předtím pustilo jen na 30 ks.)

    Výtěžnost z továrny na sladkosti je stále brutálně nízká a naprosto nevýhodná - sladká farma je jen žrout dolarů
Sign In to comment.